Ti hisztek a sellőkben?
2010. június 26. 12:54
#25
Egyszer e-mailben kaptam ilyen hülyeségeket és most eszembe jutott erről a kérdésről...
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
2010. június 26. 12:56
#26
|
|
zsuzsi518 |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.06.22. Hozzászólás: 581 Csatolások: 344 Azonosító: 99407 offline
|
Idézet (Sucré @ 2010.06.26. 12:54)
Egyszer e-mailben kaptam ilyen hülyeségeket és most eszembe jutott erről a kérdésről...
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
Hát ez jó.
2010. június 26. 13:00
#27
Idézet (Sucré @ 2010.06.26. 12:54)
Egyszer e-mailben kaptam ilyen hülyeségeket és most eszembe jutott erről a kérdésről...
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
2010. június 26. 13:04
#28
|
logar.petra |
Csoport: Megerősítés alatt Csatlakozott: 10.06.13. Hozzászólás: 1297 Csatolások: 0 Azonosító: 129200 offline
|
Nem tudom pontosan. Néha igen, néha nem. De mindenben hiszek.
2010. június 26. 13:08
#29
|
|
bibicsibicookiemonster |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.04.23. Hozzászólás: 4709 Csatolások: 3520 Azonosító: 93952 offline
|
Idézet (Sucré @ 2010.06.26. 12:54)
Egyszer e-mailben kaptam ilyen hülyeségeket és most eszembe jutott erről a kérdésről...
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
Ez rohadt jó
2010. június 26. 13:10
#30
|
|
rheuska-- anti-paparazzi --- |
Csoport: Tag Csatlakozott: 07.02.18. Hozzászólás: 1748 Csatolások: 7732 Azonosító: 24717 offline
|
Idézet (bibicsibi @ 2010.06.26. 00:30)
Egyértelműen nem, sem a vámpírokban, sem a boszorkányokban.. Viszont hiszek a sorsban, a szellemekben, és az angyalokban. 
ámen ^^
2010. június 26. 13:13
#31
|
|
bestiakSweet and Sticky |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 07.03.11. Hozzászólás: 6373 Csatolások: 68391 Azonosító: 25642 offline
|
Idézet (Sucré @ 2010.06.26. 12:54)
Egyszer e-mailben kaptam ilyen hülyeségeket és most eszembe jutott erről a kérdésről...
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
Júj ez egyszer egy nagyon-nagyon régi bravóban is benne volt,mikor még kb olyan 13-14 éves lehettem!Már akkor is jót nevetünk ezen és most sincs másként!
2010. június 26. 13:18
#33
|
annie1234Earthbender |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.09. Hozzászólás: 1013 Csatolások: 42 Azonosító: 126724 offline
|
Idézet (Sucré @ 2010.06.26. 12:54)
Egyszer e-mailben kaptam ilyen hülyeségeket és most eszembe jutott erről a kérdésről...
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
2010. június 27. 12:27
#34
|
|
dóóragallavich. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 09.12.22. Hozzászólás: 6278 Csatolások: 1202 Azonosító: 115351 offline
|
Idézet (Sucré @ 2010.06.26. 12:54)
Egyszer e-mailben kaptam ilyen hülyeségeket és most eszembe jutott erről a kérdésről...
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
Ez nagyon nagy
2010. június 30. 13:21
#37
|
|
xBlondiefashionista |
Csoport: Kiemelt tag Csatlakozott: 09.11.14. Hozzászólás: 2713 Csatolások: 14045 Azonosító: 112254 offline
|
Nagyon sok mindenben hiszek - illetve, hogy mondjam... Nem abban hiszek, hogy szőkehajú sellőlányok úsznak a víz alatt, hanem hogy furcsa, mondhatni mutáns halak is létezhetnek. Az óceán óriási. Sok paranormális és megmagyarázhatatlan dolog van a világon... Ki tudja, mit rejt az óceán.
Egyáltalán nem vagy hülye emiatt
Idézet (Noah_97 @ 2010.04.18. 13:57)
Tudom,hogy nem ide tartozik,de azért lécci válaszoljatok...
És ne hülyézzetek le. .
Egyáltalán nem vagy hülye emiatt
1 felhasználónak tetszik:
Lady Suzy
2010. június 30. 13:28
#38
|
|
Adam Lambert fanvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.05.22. Hozzászólás: 131 Csatolások: 3 Azonosító: 127799 offline
|
Idézet (Sucré @ 2010.06.26. 12:54)
Egyszer e-mailben kaptam ilyen hülyeségeket és most eszembe jutott erről a kérdésről...
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
"17 éves lányok vagyunk. A Tiszában fürödtünk meztelenül, és sok kis ebihal úszkált mellettünk. Beleültünk a vízbe, hogy fogjunk egyet. és mikor el akartuk kapni, hírtelen a nemi szervünk felé tűntek el. Ekkor nagyon megijedtünk. Az lenne a kérdésünk, hogy nem leszünk-e terhesek, ha az ebihalak belénk úsztak?"
-17 évesen nem tudod, miből lesz a sellő? Gratulálok kismama! :-D
Hát ez nagyon nagy!
2010. július 01. 08:56
#39
|
|
Sally SparrowLondonb*zi chenoista |
Csoport: Moderátor Csatlakozott: 10.05.26. Hozzászólás: 10969 Csatolások: 8081 Azonosító: 128114 offline
|
Dehogy!
2010. július 01. 08:59
#40
Nem kell minden mesét elhinni. Egyáltalán nem léteznek.
Azt ajánlom inkább, hogy Istenben higgy.
Azt ajánlom inkább, hogy Istenben higgy.
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Selena Gomez férjének frizurája kiborította a rajongókat
Félig kopasz lett vagy átverés?
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Blake Lively-t meghívták Taylor Swift esküvőjére?
Kiderült, ott lesz-e a színésznő.

offline


