Starity

Dukai Regina-Személyes fotók

31 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. október 10. 15:37 #221
- törölt felhasználó -    
" Jó reggelt!! Hogy vagytok? Én nagyon jól, mert végre kicsit hűvösebb van és jöhetnek a teázós, filmezős esték! Képzeljétek tegnap Szegeden az Árkádban már karácsonyi holmikat is láttam!! Kicsit korai nem??Bár én nagyon szeretem ezt az időszakot!!smileeee.gif Indulok lassan a Sugarbirdbe, megnézem milyen új rucik jöttek, este pedig Gödöllőre, a Szent István Egyetemre megyek a RED BULL csapatával zsűrizni!! Szép napot mindenkinek és akkor induláááááááááááááás a Sugarbird LOVE kollekcióm egyik darabjában!!! Ugye milyen jó???Én imádom!! smileeee.gif) "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 10. 16:12 #222
Sugarbird
Sugarbird
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.23.
Hozzászólás: 11153
Csatolások: 120184
Azonosító: 67006
Offline offline
" Jó reggelt lányok/fiúk!!! Hogy vagytok?? Én nagyon jól! Be kell vallanom, hogy kicsit örülök azért ennek a hideg időnek! Végre jöhetnek a jóóóóó meleg pulcsik, kabátok!! smileeee.gif Tegnap már fel is avattam a LOVE kollekcióm egyik darabját itthon, a nagy kedvenc FREE HUGS feliratos kapucnis pulcsit! Ezek a darabok tökéletesek otthonléthez, edzéshez, amikor csak átmész barátnőzni, vagy épp leugrasz a boltba bevásárolni!! smileeee.gif "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 11. 15:26 #223
Sugarbird
Sugarbird
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.23.
Hozzászólás: 11153
Csatolások: 120184
Azonosító: 67006
Offline offline
Sziasztok!Itt vagyok Gödöllõn az egyetemen Red Bull Behangoló bulikat zsürizunk!Ezen a kepen a gödöllöi NB1-es röplabdas csajokkal vagyok!smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: LaTasha, xBlondie
2011. október 11. 15:27 #224
Sugarbird
Sugarbird
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.23.
Hozzászólás: 11153
Csatolások: 120184
Azonosító: 67006
Offline offline
Jó reggelt!! smileeee.gif Tegnap éjszaka amint már írtam, Gödöllőn voltam a RED BULL csapatával Warm Up! bulikat zsűrizni az egyetemen! Nagyon szórakoztató kis este volt!! A hetem elég sűrű lesz! Csütörtökön Debrecenben a Főnix Csarnokban a Fehér Bot Alapítvány jótékonysági rendezvényén leszek háziasszony (www.feherbot.hu),pénteken Egerben az Agria Parkban találkozhattok velem 18:00-tól, szombaton délelőtt a Kalicka Bisztróban Budapesten a Spániel Mentő Egyesület jótékonysági vásárán veszek részt (www.spanielmentes.hu) , 15:30-kor pedig Budakalászon a Bricostore-nál lépek fel!!Várlak benneteket!!!És persze ma sem maradhat el az új Sugarbird LOVE kollekcióm egyik darabja: SAVE THE WORLD!! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 12. 13:28 #225
- törölt felhasználó -    
" Jóóóó reggelt!! smileeee.gif Lassan indulás a Tv2 Mokkájába az új Bridget Jones film miatt!! Aztán rohanok a Sugarbirdbe, mert ma érkezik pár darab az új kollekciómból amit egyszerűen imádok!! smileeee.gif Nézzétek pl. ezt a szivecskés felsőt, tegnap így jártam a várost és nagyon kényelmes volt!! smileeee.gif) Szép napot mindenkinek!! smileeee.gif "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 13. 13:21 #226
- törölt felhasználó -    
" Sziasztok!!Indulok lassan itthonról a Sugarbird Fehérhajó utcában található üzletébe!! Megkukkantom, mert azt mondják csodaszép és rengeteg áru van!! Ti voltatok már? Aztán rohanok a Music Channelbe és Debrecenbe a Főinx Csarnokba a Fehér Bot Alapítvány jótékonysági koncertjére műsort vezetni!! Holnap EGERBEN az Agria Parkban találkozhattok velem Night Shoppingon (www.facebook.com/agriapark) , szombaton 11-13 óra között itt: www.kalicka.hu, ahol a Spániel Mentő Alapítvánnyal gyűjtünk a kutyusoknak!Nagyon örülnék, ha jönnétek!!Én is viszek tápot és konzervet!!Aztán 15:30-kor pedig Budakalászon a Bricostore-nál lépek fel!! smileeee.gif "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 15. 16:01 #227
- törölt felhasználó -    
" Spaniel szerelem!! Nezzetek be ide: www.spanielmentes.hu:) "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 15. 16:02 #228
- törölt felhasználó -    
" Jó reggelt!! Tegnap Egerben nagyon jól éreztem magam, köszönöm mindenkinek aki ott volt!! smileeee.gif Hamarosan indulok a Kalicka Bistroba, ahol a Spaniel mantő alapítvány jóvoltából egy jótékonysági vásár lesz és ott tevékenykedek 13 óráig, aztán indulás Budakalászra fellépni a Bricostore-hoz!! Holnap pedig a hetem első pihenőnapja!! smileeee.gif)) Szép napot mindenkinek!! Képzejlétek!! Tegnap ez a sajátkollekciós Sugarbird lepel ruha volt rajtam és kiderült, hogy Zitán és Évin is!! biggrin.gifD Még jó, hogy nem futottunk össze!! smileeee.gif) "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 16. 10:45 #229
- törölt felhasználó -    
" A mai nap fantasztikus volt!Imádom a kutyusokat és szívből remélem,hogy találnak nekik gazdikat!Hozok majd képeket!Szerdán pedig a Cery Péter Alapítványnál jártam (www.cerny.hu),akik a beteg koraszülöttek megmentéséért küzdenek!Képzeljétek!Még a koraszülött mentővel is elmehettem amikor egy kicsit elvittünk MRI vizsgálatra és közben láthattam egy 500 g-os babát is,aki majdnem félidőre született,de reméljük,hogy egészséges baby lesz belőle!Közeleg a karácsony és ilyenkor különösen fontos,hogy jót tegyünk!Ha csak egy pulcsit adtok valakinek aki fázik vagy egy nem használt plédet kiviszel egy menhelyre már az is nagy dolog!Meglátjátok, hogy mennyire jó érzés!Legyünk egy kicsit mi is angyalok jó? smileeee.gif "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 17. 14:43 #230
- törölt felhasználó -    
" Jóóóó reggelt!! smileeee.gif Indulás a Da Vinci Art Dent rendelőjébe, hogy befejezzük a fogfehérítést, amiről hamarosan beszámolok nektek, aztán megyek olasz órára is! Ne feledjétek, hogy a képen is látható Sugarbird LOVE kollekció mától már az üzletekben van!! smileeee.gif) Vigyázzatok magatokra és szép napot mindenkinek!! smileeee.gif "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 18. 15:09 #231
- törölt felhasználó -    
" Jóóó reggelt!!! Irány edzeni, aztán a Music Channel-be forgatni, aztán meglátogatok néhány gyönyörű Mini Morris-t, hogy hamarosan velem tudjatok játszani ezen a szuper oldalon: Hello MINI smileeee.gif) Szép napot mindenkinek!! smileeee.gif "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 19. 13:36 #232
- törölt felhasználó -    
" Sziasztok!!Milyen napotok volt? Nekem jó pörgős! smileeee.gif Jártam a Szentendrei uti BMW szalonban, ahol szuper képeket csináltunk pár gyönyörűséges MINI-vel és MINI kiegészítőkkel, mint pl. ez a sapi!! Hogy miért?? Hááááááát ezért: Akarsz VELEM MINIZNI ÉS VACSIZNI?Akkor készülj! Hamarosan indul egy tündéri játék Velem és a MINI-vel! Gyertek és játszatok a Hello MINI közösségi oldalon szervezett játékunkban! Részletek hamarosan...
Addig is lájkoljátok és osszátok meg őket: www.facebook.com/pages/Hello-MINI/1372046596621 Hello Regi smileeee.gif) "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 19. 13:37 #233
- törölt felhasználó -    
heart.gif
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 19. 13:37 #234
- törölt felhasználó -    
" Jó reggelt!! smileeee.gif Indulhat a naap!! Remélem mindenkinek szép hete lesz!! Ne feledjétek, hogy szombaton Gyöngyösön a Karma 2-ben találkozhattok velem éjjel 1-kor!! smileeee.gif) "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 22. 11:42 #235
- törölt felhasználó -    
thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif
2011. október 23. 09:30 #236
- törölt felhasználó -    
heart.gif
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 25. 13:47 #237
- törölt felhasználó -    
" Hahóóó!!! Hogy vagytok?? Én nagyon jól, mert pénteken már utazom a Szerelmemhez, de addig sok teendőm van még!! Végre megoszthatom veletek a Minis játék részleteit: Lájkold a Hello MINI oldalt: www.facebook.com/pages/Hello-MINI/1372046596621 és ott pedig azt a rólam készült fotót amelyik a legjobban tetszik!! Továbbá küldj egy e-mailt a hellominiteam@gmail.com email címre! A lájkolók és e-mail küldők között kisorsolunk egy csúcs szuper programot: A nyertesért egy MINI Countryman-el megyünk majd, amihez külön sofőrt is kapunk és vendégül látjuk egy vacsorára a MINI nevű étteremben. Szóval??? Szeretnétek velem vacsizni?? Akkor hajrááááá!! smileeee.gif)
Hello Regi smileeee.gif "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 26. 13:22 #238
- törölt felhasználó -    
" Jó reggelt!!smileeee.gif Befejeztük a fogfehérítésemet a Da Vinci Art Dent-nél (www.facebook.com/davincident?ref=ts) és nagyon-nagyon köszönöm nekik az eredményt!! Az ember nem is hinné mennyit számít ez és mennyit lehet vele változtatni!! smileeee.gif Lájk az oldalukra, mert most 5000 FT kedvezményt kaphattok! smileeee.gif És persze ne feledjétek lájkolni a Hello MINI oldalt sem (www.facebook.com/pages/Hello-MINI/1372046596621?sk=wall), mert hamarosan feltöltenek még képeket és persze, ha vacsizni szeretnél velem, akkor mail-t is kell küldened a hellominiteam@gmail.com címre!! smileeee.gif Szép napot nektek!! smileeee.gif "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 26. 19:35 #239
Sugarbird
Sugarbird
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.07.23.
Hozzászólás: 11153
Csatolások: 120184
Azonosító: 67006
Offline offline
" Sziasztok!Milyen napotok volt? Nekem elég sűrű! smileeee.gif Tudjátok, hogy együtt dolgozom a Vöslauer Magyarország-al!Örömmel vállaltam az együttműködést,mert az egészségünket és a szépségünket legegyszerűbben elegendő víz fogyasztásával karban tudjuk tartani és ezért a testünk nagyon hálás lesz!Szóval a ma esti Vöslauer postom egy különleges post!!Kicsit itt maradok a gép előtt és feltehetitek a kérdéseiteket szépségápolással és egészséggel kapcsolatban! Jól figyeljetek, mert 1 kérdésre CSAK 1X VÁLASZOLOK!! Hajrááá!!! smileeee.gif "
1 felhasználónak tetszik: xBlondie
2011. október 27. 13:28 #240
- törölt felhasználó -    
" Jóóóóó reggelt!! smileeee.gif) Hogy aludtatok?? Én nagyon jól!!! Hoztam nektek új képeket a Sugarbird Fall/Winter 2011 mappába, nézzétek majd meg! smileeee.gif) Remélem örültetek a tegnapi "csevegésnek"!! Szerintem sok infót megtudhattatok arról, hogy milyen termékeket használok! smileeee.gif Faragtatok már tököket a hétvégére?? Én holnap fogok Bresciaban és majd jóóóól megmutatom nektek, hogy milyen lett!! Tavaly jó sok fotót feltöltöttetek Helloween-el kapcsolatban!! Idén is várom a jelmezeiteket és a tököket!! smileeee.gif) "
3 felhasználónak tetszik: Szabina2000, xBlondie, Lady Suzy
31 oldal 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok