Starity

Matt Smith and Karen Gillian with fan

2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 10. 21:04 #21
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sixy @ 2010.07.08. 00:14)
és sajnálhatjátok, hogy kihagytátok az 5. évadfinálét, mert volt benne egy olyan poént, hogy...huh hát nagyot ütött biggrin.gif


Mire gondolsz? Én csak arra emlékszem a fináléval kapcsolatban, hogy majdnem elaludtam rajta és hogy ritka nyálasra sikeredett. A 4. évad vége is "érzelgős" lett, de ez... blink.gif

Amúgy nagyon olcsón megoldották a legutolsó részt, mert alig voltak benne új jelenetek, összevágták a korábbi részekből... Amikor Rivert visszajátszották 3x (?), azt hittem, kikapcsolom az egészet és nézek inkább mást... Engem iszonyúan irritált ez a megoldás. RTD nekem jobban bejött. SM tényleg tud jókat írni, de sokszor már túl sokat akar és ettől számomra nem élvezetes lesz, hanem dögunalom és idegesítő... Számomra a Blinket és a könyvtáras duplarészt máig nem bírta felülmúlni.
2010. július 10. 23:26 #22
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Amikor a Doctor hazavitte Amy-t és aludt, mesélt neki arról, hogy egyszer a Gallyfrey-n kölcsönvette a Tardis-t.....új is volt meg régi is és persze nagyon kék.
És ez jutott eszébe Amy-nek, amikor szorongatta az esküvőjén River kék könyvét, hogy valami kék.
Mivel az esküvőkön az a szokás, h kell valami új, valami régi, valami kölcsön és valami kék. tongue.gif és ez volt a kulcsa, h Amy ne felejtse el a Doctor-t biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. július 11. 21:24 #23
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.10. 21:04)
Mire gondolsz? Én csak arra emlékszem a fináléval kapcsolatban, hogy majdnem elaludtam rajta és hogy ritka nyálasra sikeredett. A 4. évad vége is "érzelgős" lett, de ez...  blink.gif 
Amúgy nagyon olcsón megoldották a legutolsó részt, mert alig voltak benne új jelenetek, összevágták a korábbi részekből... Amikor Rivert visszajátszották 3x (?), azt hittem, kikapcsolom az egészet és nézek inkább mást... Engem iszonyúan irritált ez a megoldás. RTD nekem jobban bejött. SM tényleg tud jókat írni, de sokszor már túl sokat akar és ettől számomra nem élvezetes lesz, hanem dögunalom és idegesítő... Számomra a Blinket és a könyvtáras duplarészt máig nem bírta felülmúlni.


A gazdasági válság minden iparra kihat. A filmipar sem kivétel. Daviddel talán jobb lett volna, mivel még mindig 'ő' a legjobb Doki. Amióta elment, csúnyán esnek vissza a nézők, és miért fektessenek valamibe sok pénzt, ami sajnos 'hanyatlik'. De Isten mentsen hogy ez történjen.
2010. július 15. 20:05 #24
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Így már értem. biggrin.gif
Idézet (Sixy @ 2010.07.10. 23:26)
Amikor a Doctor hazavitte Amy-t és aludt, mesélt neki arról, hogy egyszer a Gallyfrey-n kölcsönvette a Tardis-t.....új is volt meg régi is és persze nagyon kék.
És ez jutott eszébe Amy-nek, amikor szorongatta az esküvőjén River kék könyvét, hogy valami kék.
Mivel az esküvőkön az a szokás, h kell valami új, valami régi, valami kölcsön és valami kék. tongue.gif és ez volt a kulcsa, h Amy ne felejtse el a Doctor-t  biggrin.gif

2010. július 15. 20:06 #25
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Na igen... Egyébként másnak is feltűnt, hogy a Van Gogh-os rész meg a Velencés az helyszínileg nagyon hasonló volt? Gondolom ugyan ott forgatták, csak picit átrendezték a díszletet... blink.gif
Idézet (kateblock @ 2010.07.11. 21:24)
A gazdasági válság minden iparra kihat. A filmipar sem kivétel. Daviddel talán jobb lett volna, mivel még mindig 'ő' a legjobb Doki. Amióta elment, csúnyán esnek vissza a nézők, és miért fektessenek valamibe sok pénzt, ami sajnos 'hanyatlik'. De Isten mentsen hogy ez történjen.

2010. július 16. 09:23 #26
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.07.15. 20:06)
Na igen... Egyébként másnak is feltűnt, hogy a Van Gogh-os rész meg a Velencés az helyszínileg nagyon hasonló volt? Gondolom ugyan ott forgatták, csak picit átrendezték a díszletet...  blink.gif


Ez úgy volt, hogy eljöttek Horvátországba leforgatni ezt a részt, mondván így olcsóbb. A Confidentialt pedig Olaszországban vették fel, akkor már nem került sokba .... rolleyes.gif
2 oldal 1 2
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok