Starity

Itt a vége Stohl András karrierjének?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. május 11. 23:20 #21
Artesz
Artesz
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥Jennifer Lawrence♥♥ anno:♥♥Taylor Swift♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.11.29.
Hozzászólás: 226
Csatolások: 43
Azonosító: 113519
Offline offline
hát szégyellheti magát főleg mivel úgy hallottam hogy ez már nem az első ilyen balesete volt... nekem nagyot csökkent a szememben ezek után.
2010. május 12. 00:31 #22
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
X-faktorbeli műsorvezető szerepét kaszálták, színházi darabjait levették, sorozatból kitették.
2010. május 12. 07:51 #23
- törölt felhasználó -    
Sosem volt egy túl szimpatikus ember,és tény hogy most nagyot hibázott és most viselnie kell a következményét. Szerencse hogy halálos áldozat nem volt. Az viszont becsülendő hogy elismerte,és nem menekült el. Ez a véleményem.
2010. május 12. 08:34 #24
- törölt felhasználó -    
Attól hogy ismert ember pont hogy példát kéne mutatnia. Igenis tudomásul kell vennie hogy a törvény nem csak a "kis" emberekre vonatkozik. Remélem , hogy megkapja a méltó büntetését.
2010. május 12. 08:52 #25
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
Undorító hogy a párjára akarta kenni az egészet. Tehát nem vállalta volna a felelősséget!!!! bad.gif
2010. május 12. 09:04 #26
musi
musi
új tag
 
StátuszOlyan nincs, hogy nem történik semmi. Az életben nincsenek hétköznapi pillanatok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.10.
Hozzászólás: 23
Csatolások: 0
Azonosító: 126822
Offline offline
Szerintem, azért nem kéne ilyen nagy büntetést kapnia. Hisz, ő is csak egy ember, hibázhat. Amúgy meg, annyi ehhez hasonló baleset történt már, sőt sokkal cifrábbat is hallottam. És szerintem azok közül még senki nem fizetett a karrierjével. Igaz, azok átlag emberek voltak, de ez akkor sem fair, hogy azért, mert ő híresség, sokkal többet fizessen a hibájáért, mint más. Persze, itt nem pénzre gondoltam, hanem a tv-s szerepléseire... mellow.gif
2010. május 12. 09:09 #27
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Olyan deja vu érzésem volt amikor ezt elolvastam...nem is tudom miért.
2010. május 12. 09:36 #28
ventura
ventura
 
Státuszoffline
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 05.07.12.
Hozzászólás: 2363
Csatolások: 587
Azonosító: 7500
Offline offline
Idézet (musi @ 2010.05.12. 09:04)
Szerintem, azért nem kéne ilyen nagy büntetést kapnia. Hisz, ő is csak egy ember, hibázhat. Amúgy meg, annyi ehhez hasonló baleset történt már, sőt sokkal cifrábbat is hallottam. És szerintem azok közül még senki nem fizetett a karrierjével. Igaz, azok átlag emberek voltak, de ez akkor sem fair, hogy azért, mert ő híresség, sokkal többet fizessen a hibájáért, mint más. Persze, itt nem pénzre gondoltam, hanem a tv-s szerepléseire...  mellow.gif

Nem kell hogy sokkal többet fizessen a hibájáért. Csak annyit kell, amennyit egy ilyenért a bíróság bárkinek kiszabna.
Közúti baleset okozása, ittas vezetés, cserbenhagyás, visszaeső bűnelkövetés.
2010. május 12. 09:45 #29
Trinny
Trinny
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.04.28.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 13425
Azonosító: 28113
Offline offline
http://gondola.hu/cikkek/71277-Videos_uzenet_a_reszegen_vezeto_Stohl_Bucinak.html
2010. május 12. 10:21 #30
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
Ha jól számoltam ez a 3. eset?? Ez az ember nem normális.Én elvenném tőle a jogosítványt egy életre.És ugyan azt a büntetést szabnám ki rá, mint "Pista" bácsira.Tekintet nélkül arra hogy ő köz szereplő.Álljon már meg a menet,hogy aki híres meg közszereplő az simán elsétálhat a börtön büntetés elöl. Ott volt az a köcsög zenész is aki egy rendőrt ölt meg.Az is megúszta a sittet.Legyen már elég!! Aki vét a szabályok törvények ellen kapjon egyenlő büntetést kortól, nemtől, vallástól, bőrszíntől, és pénztárca vastagságtól függetlenül. Büntessék meg Andrást is mint bárki mást.Ittas vezetés, közúti baleset okozása,gondatlanságból elkövetett testi sértés, és cserben hagyásos közúti baleset okozás....és lenne még, ha nagyon szét kéne bontani...Ez a gyökér megérdemelné hogy egyszer az életben valaki isten igazából elmagyarázza neki, hogy: ITTASAN NEM VEZETÜNK!!! TE BUNKÓ BAROM ÁLLAT!! A SAJÁT ÉLETEDDEL AZT TESZEL AMIT AKARSZ DE MÁSOKÉT NE KOCKÁZTASD!! Remélem elolvasod, és a fejedhez kapsz végre!!!! Bunkó.
2010. május 12. 10:24 #31
Castia
Castia
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.15.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 108
Azonosító: 12054
Offline offline
Idézet (musi @ 2010.05.12. 09:04)
Szerintem, azért nem kéne ilyen nagy büntetést kapnia. Hisz, ő is csak egy ember, hibázhat. Amúgy meg, annyi ehhez hasonló baleset történt már, sőt sokkal cifrábbat is hallottam. És szerintem azok közül még senki nem fizetett a karrierjével. Igaz, azok átlag emberek voltak, de ez akkor sem fair, hogy azért, mert ő híresség, sokkal többet fizessen a hibájáért, mint más. Persze, itt nem pénzre gondoltam, hanem a tv-s szerepléseire...  mellow.gif


Az a helyzet, hogy az átlagember ezért bizony megkapja a letöltendőjét - hogy Stohl is megkapja-e, az majd kiderül. Nem nagyon értem azokat, akik szerint hírességként majd többet kap, mint más mezei polgárként. Tud erre bárki példát hozni a múltból? Én egyet se, arra viszont többet is, hogy a "megbotló" hírességet végül kimosdatták, és kevesebbet kapott, vagy éppen semmit. A klasszikus példa erre Cs. Előd.

Igen, lehet mondani, hogy hasonló esetben egy szobafestőnek nem törik ketté a karrierje. Csakhogy a szobafestő nem is az imidzséből él, neki a sikerei csúcsán nem ad szebb húst a hentes, és nem tud a népszerűsége miatt többszörös fizetést kialkudni a szerződéseiben, mint a kollégái ugyanazért a munkáért. Ha ez a része kell a foglalkozásának, akkor tessék tudomásul venni, hogy magasabbról nagyobbat lehet esni. Stohl azokat a munkáit vesztette el (egyelőre), ahol nem csak a színészi vagy a műsorvezetői tehetségét (ehhem...) adta el, hanem elsősorban az arcát, az imidzsét. Ez az, ami most nagyot sérült, és ezért van joguk a foglalkoztatóknak azt mondani, hogy nem kívánnak vele tovább dolgozni, vagy legalábbis pihentetik. (Az RTL Klub például nem állította, hogy soha többé nem lesz látható náluk, csak az X-faktort nem ő vezeti, és állítólag arról is önként mondott le.)

Stohl színészként soha nem volt meggyőző nekem, az ő szerencséje a karrierjében inkább az, hogy kevés az olyan magyar férfi színész, aki hiteles tud lenni egy akciófilmes szerepben, a többség vagy túl nyüzüge, vagy elhízott, vagy éppen túl értelmiségi feje van. tongue.gif Szinkronszínészként viszont teljesen jó, azt bármikor folytathatja.
2010. május 12. 10:44 #32
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Mikor szakközépbe jártam, nyári szünetben elütötték az egyik osztálytársnőmet, és az egyik barátnőjét. Mindkettő meghalt. Ugyanis a sofőr felhajtott a járdára és telibe kapta őket. A részeg sofőr megúszta pénzbüntetéssel, mert apuci gazdag volt, és valahogy eltusolták az ügyet. 2 embert ölt meg. mad.gif

Ennyit az igazságszolgáltatásról! reklamalo.gif reklamalo.gif

Egyébként a sofőrök nagy része felelőtlen. (Tisztelet a kivételnek.) Vannak akik jogsi nélkül vezetnek, elég sok a gyorshajtó, arról nem beszélve, hogy a többi embert az úton semmibe veszik, akárcsak a szabályokat. Bevágnak az ember elé szabálytalanul, a járda előtt nem tudnak megállni, sőt olyat is láttam, hogy egy ember épp a járdán kelt át, a sofőr meg elkezdett fenyegetőzni, majdnem nekiment a kocsijával. Ilyeneknek nem adnék jogsit!
2010. május 12. 10:59 #33
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135801
Azonosító: 67913
Offline offline
Érdekes téma, látom sok embert érdekel is.

Az, hogy ennyi állást veszített, az azért van, mert az, amit tett összeférhetetlen a pozícióival, amit betölt, és ez nem azért van, mert ő celeb,hanem azért, mert bizonyos magatartást megkövetel egy adott munkakör. Ez pont olyan, mintha katona lenne, és elmenne politikai gyűlésre egyenruhában, persze, hogy elbocsátanák az állományból, mert ilyet nem lehet csinálni. Szabályok mindenki életében vannak, és ezeket be kell tartani. Most az teljesen egyértelmű, hogy nem állhat ki a fiatalokat pesztrálni meg példaképet mutatni az x-faktor nevű valamiben, illetve az is világos, hogy a sorozatban játszott rendőr példakép szerep is összeegyeztethetetlen ezzel a cselekedettel, és ezek a következmények a cselekményből fakadnak, nem azért, mert ő Stohl András.
Persze, mindenki hibázhat, tiszta sor, ő is ember, de az embereknek vállalnia is kell tetteiért a felelősséget, mint, ahogy azt ő is helyesen tette, és akkor már nem is meglepő, hogy néhány állást elveszít, de egyébként nem is egyet Ő személyesen mondott le..
Amúgy tényleg tök jó, hogy felhívta a barátnőjét, csak akkor költői kérdés, hogy ezt miért nem azelőtt tette mielőtt autóba ült? Most nyilván a barátnője bement volna Pestre érte és hazavitte volna, ez nem olyan nagy dolog, de ahogy ti is mondtátok, hívhatott volna taxit is, de van két jó lába is, ha már ilyenre nem akar költeni. Ezeregyszáz lehetőség van manapság, hogy aki ivott, autó nélkül hazajuthasson, úgyhogy én nem tudom elfogadni azt az érvelést, hogy ő is ember. Még abba érdemes belegondolni, hogy akár ti is ülhettetek volna azokban a kocsikban, amiket letarolt az útról, vagy hozzátok közel álló ember,akik csak szerettek volna biztonságosan hazajutni és akkor nyilván más tekintet alá esik ez-az egész,ami így is szörnyű, és alapjában véve nyilván azért van visszhangja, mert ismert emberről van szó, igaz nem ez-az első ilyen eset kis hazánkban.

De, hogy jogi vonatkozásról is essen szó, hátha valakit érdekel, amit András csinált, az ebben az állapotában gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés, amiért alapesetben három évig terjedő szabadságvesztés jár, ha életveszélyt is okozott volna, akkor ez már felmegy öt évre, ha bárki meghalt volna (legyünk őszinték könnyen előfordulhatott volna), akkor az 5-10 év, de mivel több ember életét veszélyeztette, ezért ez minősítő körülmény, amiért 10-20 évig terjedő szabadságvesztés jár. Ha az alap testi sértéshez, hozzávesszük halmazatban az ittas vezetést, és a visszaesést is, akkor megállapíthatjuk nehéz hónapok elé néz a művész úr.

Volt még szó itt Amerikáról is, ehhez is hozzászólnék, ha megengeditek. Óriási tévedés, hogy odaát, kvázi bármit meg lehet tenni, meg hogy a rapper, ki-be járkál a börtönbe stb..
Az USA joga teljesen más mint a miénk, és sokkal szigorúbb is, azért ezt nem árt tudni, illetve még azt sem, hogy, ott az esküdtszék dönt a ténykérdésről (kvázi, hogy bűnös vagy sem), a bíró csak jogkérdésről határoz (hogy mennyit kell börtönben töltenie az illetőnek), ezért ha az esküdtek felmentenek valakit, akkor az hiába csücsült az előzetesben hónapokat, el fogják engedni. Ezért mondják odaát azt a kifejezést, hogy "megették az esküdtek" illetve, hogy "nincs elveszett ügy, csak kell egy jó ügyvéd". Rájuk kell az ügyvédnek/ügyésznek nyomást gyakorolni, őket kell meggyőzni, és stb. Nálunk ez egy az egyben más, a bíró az ügy ura.

És igen, persze, hogy szeretem USA-t, fél családom amerikai, szépen is nézne ki,ha utálnám őket...

Stohl Andráshoz még annyit, hogy én szerintem színészként jól játszott korábbi filmjeiben és szinkronszínészként is jól csinálta a munkáját, illetve, hogy a cselekedeteinket mi irányítjuk (Ő így döntött, szerencsére senki nem halt meg az úton), nekem például 6 éve van jogsim, mégse vezettem még soha sem ittasan, inkább elmentem másnap az autóért, és ez ezután is így lesz.

Bocs a hosszúért.
2010. május 12. 11:05 #34
- törölt felhasználó -    
Van az a fajta ember, aki nem tanul semmiből, még a saját kárán sem. Hát ő olyan. Sajnos nem az egyetlen.
2010. május 12. 11:09 #35
- törölt felhasználó -    
Idézet (nozso13 @ 2010.05.11. 23:09)
Remélem tanul ebből az esetből, elsősorban a családja miatt, színpadon nem láttam, a rendőrös sorozatából köszönöm kérek, x-faktort pénzért sem néznék, de szimpatikus egy ürge lenne.

Ha abból nem tanult, hogy pár éve majdnem meghalt, akkor szvsz ebből sem fog. Hiába mondja, hogy így meg úgy bánja, és szégyelli magát miatta. dry.gif
2010. május 12. 11:17 #36
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
Boscorelli őrmester hozzászólásával egyet értek,teljesen. Ugye USAban az angolszász jogrendszer szerint dönt a bíróság. ott 12 esküdt dönt az ember élete felől.Akiket komolyabb ügyeknél úgy mond "légmentesen szeparálnak" a társadalomtól, pontosan azért amit rengetegszer láthattunk filmekben, a megvesztegetés miatt.Egyébként tilos az esküdtekkel érintkeznie bárkinek míg folyik az adott ügy tárgyalása,kivétel a megbízott teremszolgának(teremőrnek)aki teljesíti az esküdtek kérését!
Szóval valahol igazságosabb az ő jog rendszerük mint a miénk. És ott bizony ültettek már le nem egy celebet ezért azért...Nálunk ez nem jellemző.Egyedül Ciniről tudok aki huzamosabb ideig volt kivonva a "forgalomból",és egyébként ő tényleg vétlen volt, csak kellett egy balek akinek neve van...A társát azóta sem találják, mert rég elhagyta az országot...De pl,Cs.Előd a rendőrgyilkos,egy percet nem ült sitten, pedig ittas volt, és drogot is találtak a szervezetében...Szóval Mindenki kapja azt amit megérdemel.Egyébként szerintem nagyon enyhék a büntetéseink...
2010. május 12. 11:23 #37
- törölt felhasználó -    
Egyébként nem önmagában az USA majmolásával van a baj, hanem azzal, hogy csak a hülyeségüket és a bunkóságukat majmoljuk, nem pedig azt, amiről példát vehetnénk.
2010. május 12. 11:33 #38
kathleen
kathleen
 
StátuszChange is hard...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.03.
Hozzászólás: 544
Csatolások: 55
Azonosító: 73242
Offline offline
Hamár ennyire a jogról van szó, akkor szerintem:
1) az ügyvéd a legmocskosabb emberfajta a világon, mert én sosem tudnék megvédeni egy olyan embert, akiről tudom, hogy megölt pl. két embert.
2) nem akarok kitérni a bőrszínekre se semmire, de pl. tőlünk nem messze egy városba Nagyk...n elfogtak egy roma férfit, bevitték az őrsre, és SZÓ SZERINT a családja (cirka 80 fő) lerohanta a rendőrséget. Ennyit az igazsságorsságról.
3) én is szeretem az USÁT, főleg az olyan államait, ahol halálbüntetés van, mert egy sorozatgyilkost felesleges szerintem életfogytig az államnak eltartania. Na de mindegy.
A lényeg, hogy maradok az előttem szólóval: "Mindenki kapja azt, amit megérdemel." (de sokan úgyse fogják, mert pénze van, mert ilyen, mert olyan, és ez nem fog megváltozni, az is biztos, mert akkor már talán a fél parlament is a sitten ülne. Nekik pedig nem érdekük, hogy a saját fajtájukat leültessék. Ennyi.
2010. május 12. 11:44 #39
xXvaliXx
xXvaliXx
 
Státusz...hiszen az angyalok köztünk élnek..:))
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.08.
Hozzászólás: 695
Csatolások: 1728
Azonosító: 124538
Offline offline
Hát nem tudom...szerintem nagyon rá jár a rúd mostanában.
2010. május 12. 11:54 #40
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
Igen holló hollónak nem vájja ki a szemét szokták mondani..
De a halál büntetést vissza hoznám,mert:
Gondoljunk bele(és azt hiszem ezt egyszer már kifejtettem) hogy mennyibe kerül egy rab ellátása egy évre levezetve.Rezsi, etetés, foglalkoztatás, stb...milliós nagyságrendről beszélünk.Na most egy gyilkost akiről bebizonyosodik, hogy ölt, genetikai vizsgálatok, stb mindenféle vizsgálatok amiket a bűnügyi laborosok a bíróság elé tudnak tenni, bizonyítva a vádlott bűnösségét....Miért kap életfogytiglant? Emberségből, könyörületből? Főleg aki többszörös visszaeső!! Az ilyen mocskot el kell takarítani a föld színéről, hogy ír magva se maradjon.ÉS azt a pénzt amit ilyenkor megspórolna az állam fordíthatnák mondjuk az egészség ügyre mert az most angolosan "in deep shit"...vagy az oktatásra.Közlekedés fejlesztésre, utak javítására,és annyi hely van még ahová be lehetne tolni az a pénzt!!
De sajnos amíg ilyen korrupt államban élünk, és itt nem félek ide sorolni a bíróságot sem,az ügyészséget sem,addig a kisember az átlag polgár mindig meg fogja szívni, és az olyanok mint Előd, S.Buci, vagy harmadik, negyedik ismert közéleti személy,aki tehetősebb,mindig meg fogja úszni.A politikusoknak erre kéne oda figyelni! HOGY EGYENLŐ ELBÍRÁLÁST,ÉS IGAZSÁGOS, JOGRENDSZERT MAGYARORSZÁGNAK!! LE A KORRUPCIÓVAL.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok