Starity

Itt a vége Stohl András karrierjének?

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. május 17. 07:44 #61
- törölt felhasználó -    
Idézet (Alessandro11 @ 2010.05.14. 13:22)
Ez is csak akkor iszik ha vezet.
Sztár, nem sztár, az ittas vezetőkkel tömlöcbe!
Nem elengedni 20ezer forint letétele után! Mások életét veszélyeztetik az utakon! Ezeknek minimum 1 év! Meg két évre elvenni a jogsiját, kóstoljon bele a büdös tömegközlekedésbe! Többet nem vezetne ittasan az biztos!
Lassan félni kellesz az utakon!
Az apróságokért keményen büntetnek, amiért meg ténylegesen kéne aprópénz letétele után elengednek! Siralmas ami megy ebben az országban...


2 évre elvenni a jogsiját? Mit 2 évre...egy egész életre elvenném a jogsiját az ilyennek!!!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2010. május 17. 10:47 #62
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Hajdú Péternek azt mesélte az egyik áldozat, hogy egyedül az idős bácsihoz ment oda, megkérdezni, hogy hogy van, a többiek nem érdekelték. Csak annyira, hogy cigit kért, és bódultan sétálgatott, majd telefonált a párjának, hogy vállalja az ő tettét. ohmy.gif

De most ezt a cikket találtam:
Újabb fordulat! Kiderült, miért szed vágyfokozót Stohl

Hetek óta azon élcelődnek a reggeli rádióműsorokban, hogy vajon miért heverhetett üres Viagrás doboz a május 8-án súlyos autóbalesetet okozó Stohl András autójában.

Nagy árat fizet május nyolcadikai balesete miatt Stohl András. Nem elég, hogy bizonyítottan drogozott és alkoholos befolyásoltság alatt állt, amikor balesetet okozott, de még egy üres Viagrás dobozt is találtak az autójában, ami legalábbis találgatásokra és csípős megjegyzésekre ad okot. A reggeli rádióműsorokban már hetek óta hangosan nevetnek Stohl szexuális életén.
Egyesek vad buliról suttognak, mások szerint a vágyfokozó is nagyban hozzájárult ahhoz, hogy Stohl András elveszítette a kontrollt autója felett és nekiütközött két másik, szabályosan haladó személygépkocsinak.
Most kiderülhet, hogy mit is keresett Stohl autójában a Viagrás doboz.
A Bors című napilapnak egy nő nyilatkozott, aki a színész volt szeretőjének vallja magát. Állítása szerint 2002-es balesete után szenvedett maradandó károsodást a színész. Nyolc éve is közepes alkoholos befolyásoltság alatt vezetett a 30-as úton, amikor Aszód és Gödöllő között gépkocsija felborult, hármat pördült, és a tetejére borulva, egy árokban állt meg. A színészt súlyos fejsérülésekkel és csonttörésekkel szállították kórházba, és olyan maradandó károsodást szenvedett.
A színész pincérnőként dolgozó, egykori kedvese a Bors című lapban azt állítja: a Viagrát az orvos írta fel Stohlnak.
2010. május 17. 11:15 #63
Twini
Twini
új tag
 
StátuszHappy ..... :-)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.18.
Hozzászólás: 59
Csatolások: 1
Azonosító: 125381
Offline offline
Érdekes volt a Frizbi...Ha tényleg így történt, ahogy elmondták, hát elég gáz...Mivel nem ez az első esete, megérdemelné hogy elvegyék örökre a jogsiját. Vagy pár hétre vigyék a börtönbe...hátha végre megtanulná, hogy ő nem Isten.
Undorító, hogy a feleségét akarta belekeverni.
2010. május 17. 12:18 #64
Castia
Castia
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.15.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 108
Azonosító: 12054
Offline offline
Kit érdekel, hogy kivel kúr félre, viagrával vagy anélkül. Ennek semmi köze az ügyhöz. (Egyébként vannak kétségeim afelől, hogy éppen ez maradt volna vissza a régi balesetéből, miközben minden másból felépült. Ha impotens, annak inkább vannak lelki okai vagy éppen a narkó/pia tette azzá.) Az se érdekelne, ha naponta felinná egy kocsma teljes készletét, vagy a záróvonalat is megpróbálná felszívni az út közepéről, tegye tönkre a saját máját, agyát nyugodtan - csak ne üljön autóba és ne veszélyeztessen másokat. Ennyi a lényeg.
2010. május 21. 15:25 #65
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
--Kit érdekel, hogy kivel kúr félre, viagrával vagy anélkül. Ennek semmi köze az ügyhöz.--Tévedsz. a viagrának nagyon is sok köze van a dologhoz.Ugyan is ha viagrát szedsz,be éa utána alkoholt fogyasztassz, akkor mellékhatásként felléphetnek: látászavar, egyensúly vesztész,enyhe hányinger,és fejfájás.Ha még drogozott is mellé, akkor még ide lehet sorolni a halucinálást is, és még pár dolgot.Szóval a pia és a drog külön külön használata is veszélyes nem hogy együtt autó vezetés előtt...ezt még megfűszerezi egy kis kék c-vitaminnal, tuti a baleset.Ilyenkor még gyalog se mennék utcára, mert mi van ha egy kocsi elé szédül az ember, vagy uram bocsá egy busz ,vonat elé...Szóval mindenféle képen,bűnös.Én tuti elítélném,és nem felfüggesztettre, hanem letöltendőre...Zárják már be ezt a f***t egy időre.Utána meg egy jó kis elvonóra vele.Senkinek nem fog hiányozni ez az alkoholista, drogos ripacs!
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2010. május 21. 15:43 #66
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
---Vagy pár hétre vigyék a börtönbe...hátha végre megtanulná, hogy ő nem Isten. Undorító, hogy a feleségét akarta belekeverni. --- Pár hétre???? ohmy.gif Kicsi szívem! A börtön az nem valami hotel ahová beköltözik az ember egy két hétre, mert lepisilte a szomszéd virágait! Ez amit csinált,ez onnan indul hogy 3 év letöltendő,minimum.Súlyos közúti baleset okozása,cserbenhagyás,gondatlanságból elkövetett súlyos testi sértés,ittas vezetés, visszaeső,ez már halmozati büntetés,illegális halucinogén anyagok használata. sad.gif és Még ide sorolnám a legrosszabbat, a merevedési zavart is ami csak magában 1 év! cool.gif _nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif Szóval tegyék be a hűtőbe egy kis időre...Ja és soha a büdös életben nem vezethetne kocsit.Vegyék már el tőle a jogsit! Aztán irány a busz, metró villamos! _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2010. május 29. 11:14 #67
Boscorelli
Boscorelli
Lost but Won
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 08.08.01.
Hozzászólás: 5974
Csatolások: 135801
Azonosító: 67913
Offline offline
Ezt most találtam, láttátok már?

Bocs,ha szabályellenes, akkor letörlöm blush.gif
2010. május 29. 11:15 #68
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2010.05.29. 11:14)
Ezt most találtam, láttátok már?
Bocs,ha szabályellenes, akkor letörlöm blush.gif


thumbsup.gif XDDDDDDDDD NAGYON JÓÓÓ!! rohog.gif
2010. május 29. 11:17 #69
- törölt felhasználó -    
Idézet (Boscorelli @ 2010.05.29. 11:14)
Ezt most találtam, láttátok már?
Bocs,ha szabályellenes, akkor letörlöm blush.gif


Ezz eszméletlen jó!!! taps.gif
2010. május 29. 11:17 #70
Horgi
Horgi
Lady with an attitude
 
Státuszwords like violence, break the silence
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.07.25.
Hozzászólás: 5416
Csatolások: 41492
Azonosító: 35510
Offline offline
Idézet (Boscorelli @ 2010.05.29. 11:14)
Ezt most találtam, láttátok már?
Bocs,ha szabályellenes, akkor letörlöm blush.gif

ez mekkora biggrin.gif
2010. május 31. 11:24 #71
Hiro
Hiro
visszatérő vendég
 
StátuszPaintball fertőzött.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.01.10.
Hozzászólás: 403
Csatolások: 40
Azonosító: 49037
Offline offline
Idézet:
"Stohl András - finoman fogalmazva - nem a földön jár, amikor a várható büntetéséről beszél. Úgy tesz, mintha semmi sem történt volna, és ha szóba kerül az eset, csak legyint és nevetve közli: biztosan megússza.

"Nagyon sajnálom és féltem Andrást, de nem a büntetéstől, hiszen azt megérdemli, bármi is legyen az, hanem saját magától féltem. Úgy tűnik, tudomást sem vesz arról, mi várhat rá. Gyakorlatilag ámítja magát, miközben a környezetével megpróbálja elhitetni: minden olyan, mint három héttel ezelőtt. Néha magam sem tudom eldönteni, hogy csak kifelé játssza a nyugodt viselkedést, vagy valóban nem tudja felmérni, mit is tett másokkal és saját magával. Egyfolytában tréfálkozik, és ha bárki szóba hozza a balesetet, csak legyint és közli: nem lesz abból semmi!" - árulta el a Napi Ásznak a színész közeli ismerőse, aki szerint Bucinak pszichológus segítségét kéne kérnie, hogy visszatérjen a valóságba, s szembenézzen vele.

"Attól tartok, hogy nagyon rossz előjel a mostani viselkedése. Szerintem jobb lenne, ha magába szállna és tudomásul venné, hogy hatalmas hibát követett el. Ha ezt nem teszi, beláthatatlan következményei lehetnek annak, amikor a bíró kimondja rá a végső ítéletet - összeomolna. Tényleg nem ártana, ha Buci szakemberhez fordulna, mielőtt már késő lesz" - fűzte hozzá az aggódó barát. "
2010. május 31. 11:33 #72
nozso13
nozso13
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.30.
Hozzászólás: 7208
Csatolások: 72041
Azonosító: 47795
Offline offline
Idézet (Hiro @ 2010.05.21. 15:25)
Én tuti elítélném,és nem felfüggesztettre, hanem letöltendőre...Zárják már be ezt a f***t egy időre.Utána meg egy jó kis elvonóra vele.Senkinek nem fog hiányozni ez az alkoholista, drogos ripacs!

Nem tudom kinek képzeled magad, de egy kicsit gondolkozz el ezen. Köszi. beer.gif
2010. június 10. 21:47 #73
Candace
Candace
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.28.
Hozzászólás: 446
Csatolások: 0
Azonosító: 88732
Offline offline
Sajnálom őt, mert tudom, h mit tesz az alkohol egy nagyszerű emberrel (volt "szerencsém" végignézni) és most gyakorlatilag majdnem mindent elvesztett. Mindenki olyan könnyen ítélkezik felette. Remélem, Ti soha nem kerültök majd ilyen helyzetbe.
2010. június 10. 22:22 #74
- törölt felhasználó -    
Én nagyon sajnálom nem rossz ember Ő, de általában elkapja a sztárokat ez a szenvedély ( lásd: Whitney Houston ).
2010. június 10. 22:42 #75
Castia
Castia
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.15.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 108
Azonosító: 12054
Offline offline
Idézet (Candace @ 2010.06.10. 21:47)
Remélem, Ti soha nem kerültök majd ilyen helyzetbe.


15 éve van jogsim és soha nem vezettem még egy fél pohár sör után sem. Úgyhogy nem, én biztosan nem kerülök ilyen helyzetbe. Sok olyan szituáció van az úton, ami nem kivédhető - az egyik legnagyobb félelmem, ha éjjel országúton vezetek, hogy egyszer elcsapok egy kivilágítatlan, részeg biciklist -, az viszont csakis rajtam múlik, hogy bedöntök-e egy-két (vagy több) felest vagy sem. Nem kell, és nem is szabad felmenteni ennek a felelőssége alól akármilyen függőségre vagy túlhajtottságra hivatkozva.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2010. szeptember 21. 18:51 #76
teairrafan
teairrafan
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.29.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 132238
Offline offline
Ezzel a balesetével szerintem nagyon sok rajongót veszített Stohl András. Már számomra sem olyan szimpatikus, mint amilyen szimpatikus a balesete előtt volt.
2011. április 03. 18:10 #77
Puszedliii
Puszedliii
 
Státuszѕzєηт נσнαηηα gιмι. ♥ | "вση νσуαgє"♥♥ |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.15.
Hozzászólás: 724
Csatolások: 4
Azonosító: 133281
Offline offline
Ez jár a sztársághoz :/ feszültség. : S
2011. április 03. 18:12 #78
Orsie16
Orsie16
ღwitchღ
 
StátuszJéghegyek népe örök kedvenc <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.13.
Hozzászólás: 3716
Csatolások: 677
Azonosító: 143213
Offline offline
biztos nem!! Megkönyörülnek megint rajta fogadni mernék csak azért mert híres...(vagyis hírhedt) tongue.gif tongue.gif
2013. szeptember 05. 17:47 #79
- törölt felhasználó -    
Műsorvezetőként nem volt egy nagy szám,100 ilyet,jobbat is találni.A hatalmas "munkásságából" inkább kösz,nem kérek,mivel egy kalap sz×rt nem ér úgy ahogy van.Persze,ez előfordulhat sokakkal,és most már nincs mit tenni,de nem való médiába.Nem is híres,csak hírhedt.Valamivel "jóváteszi" a bűnét azt elmegy egy pláza vécéjét takarítani a tehetségével együtt.És amúgy rengeteg embernek van jogsija,például a családban is kapásból 6 embernek,mégis ha megisznak egy pohár sört akkor 3 óráig elfoglalják még magukat valamivel.Ez nem olyan dolog,mint az,hogy most nem csinálod meg a házit,vagy tilosban parkolsz,hanem kicsit komolyabb,és itt azért tényleg oda kell figyelni,mindenkinek.Oszt pont őt fogom megsajnálni nehogy megkapja amit érdemel.
1 felhasználónak tetszik: Charlotte Benning
2013. szeptember 05. 18:08 #80
- törölt felhasználó -    
Ideje lenne már kitenni a közmédiából meg a színházi életből ezt a tagot. furesz.gif
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok