Starity

David Tennant

100 oldal 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. október 14. 19:00 #901
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.14. 18:55)
Teljesen egyetértek...  meghajolo.gif  beer.gif


Nem tudom hogy DT érdekelt lenne-e a dologban. Tudni kell énekelnie annak, aki a Gleeben van? David nem tud, Johnnak viszont jó hangja van és 'gleek'-nek hívta magát egyszer.
David szerint a The Wire és a Breaking Down viszont jó sorozat ...
2010. október 14. 19:37 #902
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Én úgy tudom a Glee-ben ezért elég nagyok az elvárások ami az éneklést illeti.Nina Dobrev-et sem válogatták be, pedig ő tud énekelni és neki volt is olyan sorozata, amiben énekelt, mégsem volt "elég jó" a Glee-nek. dry.gif részemről nem nagyon hatott meg a Glee, mondjuk igaz, csak egy rész láttam belőle, azt is eredetiben felirat nélkül, de azt is csak azért , mert NPH volt benne rolleyes.gif számomra túl...glee-k a szereplők rohog.gif
Szóval amennyire kiterjed DT énektudása, kötve hiszem, hogy benne lenne a sorozatban..
John már esélyesebb lenne...de ki tudja unsure.gif

huhh Ten inch Hero wub.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 14. 20:11 #903
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.10.14. 19:37)
Én úgy tudom a Glee-ben ezért elég nagyok az elvárások ami az éneklést illeti.Nina Dobrev-et sem válogatták be, pedig ő tud énekelni és neki volt is olyan sorozata, amiben énekelt, mégsem volt "elég jó" a Glee-nek. dry.gif részemről nem nagyon hatott meg a Glee, mondjuk igaz, csak egy rész láttam belőle, azt is eredetiben felirat nélkül, de azt is csak azért , mert NPH volt benne  rolleyes.gif számomra túl...glee-k a szereplők  rohog.gif 
Szóval amennyire kiterjed DT énektudása, kötve hiszem, hogy benne lenne a sorozatban..
John már esélyesebb lenne...de ki tudja  unsure.gif 
huhh Ten inch Hero  wub.gif  thumbsup.gif


Oh kösz az infót biggrin.gif

Kinek jó kinek nem new infó. David és COC elmentek kajálni és David annyira berúgott hogy nem tudott beszélni, csak sikoltozni. COC hívott számára egy taxit is amibe csak segítséggel tudott beszállni. Nem tudom hogy erre mit mondjak. Jó néhány privát infóba botlottam már bele de ezt mondjuk a haverja írta ki twitterre és első olvasásra olyan furcsának hangzott. Persze világos hogy DT sem tökéletes, sőt mitöbb. Ha az én haverom lenne, nem kürtölném szerteszét a vakvilágba.
Mindigis tudtam hogy néha szeret kirúgni a hámból na de annyira hogy beszélni sem tud és a taxiba sem tud egyedül beszállni ..
Remélem nem válik szokásává ez a dolog. Hogy miért vedel annyit azt nem tudom csak remélem hogy nem azért mert valami gondja van vagy mert nagy rajta a nyomás ...

Másrészről. Október 29-én DT Breakfast Show Q & A-val együtt. Pompás, már csak ez hiányzott az életünkből. Lesz vagy 5 telefonáló és egyik se fog semmi értelmeset kérdezni (ebben a műsorban nem arra hajaznak) de 4 órányi DT az nagyon -itteni nyelv szerint- fajin rohog.gif
2010. október 14. 20:14 #904
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.14. 20:11)
David és COC elmentek kajálni és David annyira berúgott hogy nem tudott beszélni, csak sikoltozni. COC hívott számára egy taxit is amibe csak segítséggel tudott beszállni.


blink.gif Ne... Én is remélem, hogy nem válik szokásává... mellow.gif
Vajon mit szólt hozzá odahaza Georgia? blink.gif
2010. október 14. 20:18 #905
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.14. 20:14)
blink.gif Ne... Én is remélem, hogy nem válik szokásává...  mellow.gif


Reméltem hogy nemcsak én fogok így hozzáállni. DE vannak akik poénnak veszik a dolgot. Majd meglátjuk poénosnak tartják-e majd ha DT-ből alkoholista lesz, nem lesz mindenkihez kedves, nem lesz ideje a fanokra és áttelepszik Amerikába sh*te amerikai filmeket csinálni és később a rehabon köt ki.

Vajon mit szólt hozzá? Te hogyan reagálnál ha a pasid este részegen hazaesne úgy hogy beszélni és járni sem tud? rolleyes.gif
Már lapokkal ezelőtt is megmondtam, minden elismerésem a kiscsajnak főleg ha tényleg terhes, alig van otthon a pasija ha meg otthon van akkor meg vedel. Sok szerencsét Georgia biggrin.gif
2010. október 14. 20:21 #906
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
OFF:

Bocsi, de ezt el kell mesélnem, nagyon cuki. biggrin.gif
Az előbb a FB chatjén "elkapott" egy volt ovis csoporttársam. Egy srác. Kérdezte hogy vagyok, mizújs velem... Aztán kérdezte, van-e barátom. Mondom van. Erre azt válaszolta, hogy csak kérdezte, meg hogy nézegette a volt csoporttársakat (lányok), és hogy mind milyen jó nő lett, én is... ( rohog.gif )
Aztán közölte, hogy jó lenne találkozni velem... Erre én - nagyon furfangosan - bedobtam, hogy mi lenne, ha szerveznénk egy ovis csoporttalálkozót..? _nevet.gif Úgyhogy most ez a projekt... biggrin.gif
2010. október 14. 20:22 #907
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.14. 20:18)
Reméltem hogy nemcsak én fogok így hozzáállni. DE vannak akik poénnak veszik a dolgot. Majd meglátjuk poénosnak tartják-e majd ha DT-ből alkoholista lesz, nem lesz mindenkihez kedves, nem lesz ideje a fanokra és áttelepszik Amerikába sh*te amerikai filmeket csinálni és később a rehabon köt ki.


mellow.gif sad.gif
2010. október 14. 20:24 #908
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.14. 20:18)
Vajon mit szólt hozzá? Te hogyan reagálnál ha a pasid este részegen hazaesne úgy hogy beszélni és járni sem tud?  rolleyes.gif 
Már lapokkal ezelőtt is megmondtam, minden elismerésem a kiscsajnak főleg ha tényleg terhes, alig van otthon a pasija ha meg otthon van akkor meg vedel. Sok szerencsét Georgia  biggrin.gif


Hát én nagyon allergiás vagyok a piára - ha több a kelleténél. Velem is fordult már elő hasonló, gyűlölöm azt a szitut... unsure.gif mad.gif reklamalo.gif

Kitartás, Georgia. Tessék megnevelni ezt a lökött pasit, amíg még nem késő...
2010. október 14. 20:25 #909
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.14. 20:21)
OFF:
Bocsi, de ezt el kell mesélnem, nagyon cuki.  biggrin.gif 
Az előbb a FB chatjén "elkapott" egy volt ovis csoporttársam. Egy srác. Kérdezte hogy vagyok, mizújs velem... Aztán kérdezte, van-e barátom. Mondom van. Erre azt válaszolta, hogy csak kérdezte, meg hogy nézegette a volt csoporttársakat (lányok), és hogy mind milyen jó nő lett, én is... (  rohog.gif )
Aztán közölte, hogy jó lenne találkozni velem... Erre én - nagyon furfangosan - bedobtam, hogy mi lenne, ha szerveznénk egy ovis csoporttalálkozót..?  _nevet.gif Úgyhogy most ez a projekt...  biggrin.gif


_nevet.gif
És a pasid mit szól hozzá? rohog.gif
2010. október 14. 20:30 #910
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.14. 20:25)
_nevet.gif 
És a pasid mit szól hozzá?  rohog.gif


Hát ezt még nem tudja, de szerintem ha elmesélem, majd elkezd röhögni... rolleyes.gif

Anno kaptam vadidegenektől is a közösségi oldalon mindenféle üzeneteket. Voltak, akik "beajánlkoztak", meg minden. A párom meg még 'dicsekedett' is ezzel egy közös ismerősnek, hogy milyen népszerű vagyok... mellow.gif Hát nem tudom, én annyira nem voltam tőle boldog... Amúgy olyan pasitól is kaptam levelet, akinek volt barátnője... blink.gif És az a vicces, hogy egyszer ezzel a pasival én összefutottam az utcán teljesen véletlenül. Ő éppen a barátnőjével jött kézenfogva (a csaj odabújt hozzá). A pasi nekem egyből ismerős lett, de én is neki, mert "kikerekedtek" a szemei és nézett rám - na, itt lettem biztos, hogy Ő az. Miután elmentek mellettem, elröhögtem magam, s magamban részvétemet nyilvánítottam annak a szegény lánynak... unsure.gif Azért durva... mellow.gif
2010. október 14. 20:49 #911
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.14. 20:30)
Hát ezt még nem tudja, de szerintem ha elmesélem, majd elkezd röhögni...  rolleyes.gif 
Anno kaptam vadidegenektől is a közösségi oldalon mindenféle üzeneteket. Voltak, akik "beajánlkoztak", meg minden. A párom meg még 'dicsekedett' is ezzel egy közös ismerősnek, hogy milyen népszerű vagyok...  mellow.gif Hát nem tudom, én annyira nem voltam tőle boldog... Amúgy olyan pasitól is kaptam levelet, akinek volt barátnője...  blink.gif És az a vicces, hogy egyszer ezzel a pasival én összefutottam az utcán teljesen véletlenül. Ő éppen a barátnőjével jött kézenfogva (a csaj odabújt hozzá). A pasi nekem egyből ismerős lett, de én is neki, mert "kikerekedtek" a szemei és nézett rám - na, itt lettem biztos, hogy Ő az. Miután elmentek mellettem, elröhögtem magam, s magamban részvétemet nyilvánítottam annak a szegény lánynak...  unsure.gif Azért durva...  mellow.gif


Ilyenből sok van dry.gif Régebben nekem is küldött valaki SMS-t de még a nevemet is tudta ohmy.gif hogy járjak vele. Pppfffttt. Aztán elkezdett irogatni facebookon. Sok marha van a világon.
Apropó facebook. Írtam neked anno emailt remélem megkaptad biggrin.gif
2010. október 15. 08:47 #912
- törölt felhasználó -    
Christian barátunk tegnap hazudott, DT nem volt részeg, sőt, nagyon is józan volt, este egy könyvdebütáló partira is elment, várjuk a képeket. DT megborotválkozott de a haja maradt akkora amekkora eddig is volt biggrin.gif

Mivel péntek van, tartogatok számotokra egy kis 'hajas' meglepit. biggrin.gif Bontsd ki az egyes ajándékot itt és a másodikat itt.
Boldog pénteket mindenkinek laugh.gif
2010. október 15. 09:00 #913
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.15. 08:47)
Christian barátunk tegnap hazudott, DT nem volt részeg, sőt, nagyon is józan volt, este egy könyvdebütáló partira is elment, várjuk a képeket. DT megborotválkozott de a haja maradt akkora amekkora eddig is volt  biggrin.gif 
Mivel péntek van, tartogatok számotokra egy kis 'hajas' meglepit.  biggrin.gif Bontsd ki az egyes ajándékot itt és a másodikat itt.
Boldog pénteket mindenkinek laugh.gif


Jaj, de jó. Akkor mégsem csalódtunk Davidben. smileeee.gif

Áááá, köszönöm a meglepiket! Máris jobb ez a péntek... biggrin.gif Egyébként hirtelen azt hittem a második csomag tartalmára, hogy az ott a Vince Vaughn... rohog.gif
2010. október 15. 09:01 #914
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.14. 20:49)
Ilyenből sok van  dry.gif Régebben nekem is küldött valaki SMS-t de még a nevemet is tudta  ohmy.gif hogy járjak vele. Pppfffttt. Aztán elkezdett irogatni facebookon. Sok marha van a világon.
Apropó facebook. Írtam neked anno emailt remélem megkaptad  biggrin.gif


Hát SMS-ben szerencsére engem senki nem zaklatott. Nem is nagyon szoktam megadni a számomat, közösségi oldalon meg aztán végképp nem.

A FB üzit megkaptam igen. Köszönöm. De válaszoltam is. biggrin.gif
2010. október 15. 09:41 #915
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mai cuki.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sixy
2010. október 15. 10:37 #916
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.15. 09:41)


rohog.gif
A régi jó öreg Friday Night Project idők *sóhajtozik* biggrin.gif
Köszi smileeee.gif

Gyerekek, mindenki sajátmaga eldöntheti hogy DT ivott-e tegnap vagy sem. COC lenyomott egy majdnem 5 perces beszélgetést, ami tartalmazott egy tegnap délután felvett felvételt DT-vel. Én azt mondom nem volt részeg de valamennyit ivott, 2szer meg kellett hallgatnom hogy megértsem mit mondott. Ez becsípett skót akcentus volt. biggrin.gif
Akinek kell a link az szóljon. rohog.gif
DT tegnap vegasalátát evett ebédre wow fogyózik? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 15. 12:08 #917
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.14. 18:10)
*nem ért egyet*  rohog.gif


Te nem, de Jack igen. Tudod, anything with a postcode _nevet.gif
2010. október 15. 12:32 #918
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Annyira tetszik ez a videó... (a szám is jó alatta)

1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 15. 12:45 #919
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.15. 12:32)
Annyira tetszik ez a videó... (a szám is jó alatta)



Ez pedig az én aktuális kedvenc videóm biggrin.gif

1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 15. 12:48 #920
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
_nevet.gif

Idézet (kateblock @ 2010.10.15. 12:45)
Ez pedig az én aktuális kedvenc videóm  biggrin.gif 
 
100 oldal 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok