Starity

David Tennant

100 oldal 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. október 15. 12:53 #921
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.15. 12:48)
_nevet.gif


Ez egyébként egy futópados jelenet volt. Látszódik hogy DT-nek az sem megy rohog.gif

Kiröhögted Davidet? ohmy.gif David visszaszól neked

_nevet.gif _nevet.gif
2010. október 15. 13:01 #922
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Valaki nem tudja véletlenül, hogy ez a "Please, please, please" című szám kinek az előadásában hallható a videóban? unsure.gif
2010. október 15. 13:03 #923
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.15. 12:53)
Ez egyébként egy futópados jelenet volt. Látszódik hogy DT-nek az sem megy  rohog.gif 
Kiröhögted Davidet?  ohmy.gif David visszaszól neked 
_nevet.gif  _nevet.gif


Igenis, rögtön, máris, azonnal! *tiszteleg* nevet2.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 15. 13:06 #924
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.15. 13:01)
Valaki nem tudja véletlenül, hogy ez a "Please, please, please" című szám kinek az előadásában hallható a videóban?  unsure.gif


1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 15. 13:07 #925
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.15. 13:06)


Oh, thank you very much... hullam.gif meghajolo.gif
2010. október 15. 13:14 #926
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.15. 13:07)
Oh, thank you very much... hullam.gif  meghajolo.gif


You're welcome biggrin.gif Mindent a DT fanokért. biggrin.gif És David is szeret minket.

rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 15. 19:10 #927
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.15. 08:47)

Boldog pénteket mindenkinek laugh.gif


boldog lenne, ha ezzel vége lenne a hétnek..de nekem nincs, úgyhogy nem az sad.gif ...de azért a képek jól estek természetesen, köszönöm smileeee.gif
2010. október 15. 19:14 #928
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.15. 12:32)
Annyira tetszik ez a videó... (a szám is jó alatta)


huhh de durva az a borosta az arcán a videó elején blink.gif
2010. október 15. 20:37 #929
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sixy @ 2010.10.15. 19:10)
boldog lenne, ha ezzel vége lenne a hétnek..de nekem nincs, úgyhogy nem az sad.gif ...de azért a képek jól estek természetesen, köszönöm smileeee.gif


Szívesen wink.gif

Nos, mivel elromlott a DVD lejátszóm mad.gif (és ezért Barrowman-t okolom rohog.gif ) ma audiókat hallgatok, kezdve mindjárt a régebbi COC interjúkkal. Meghallgattam az egész mai felvételt egyben és kiderült a turpisság. COC volt a hunyó. David barátunk valahonnan megtudta hogy a kedves haverja azt állítja róla hogy részeg ezért felhívta és rámondta az üzenetrögzítőjére hogy 'Kedves Nagy Britannia, nem vagyok részeg'. Mást is mondott de a többi nem lényeg. Egy barát nem csinál ilyet (ha csak ez nem valami előre megbeszélt dolog volt) de jó tudni hogy letisztázta a helyzetet és foglalkozik a jó hírével ezzel megelőzte a The Sun pletyiket.
Látta valaki a tavalyi Graham Norton Showt amikor DW versenyt tartottak? DT feltett egy kérdést és aki tudta a választ és leghamarabb kinyögte a választ, az kérdezhetett tőle valamit. Egy öregebb fazon tudta a választ, szóba jött a DW, és mondta hogy elment a DW-hoz castingra. DT aranyosan megkérdezte hogy sikerült-e neki erre pedig a csóka idegesen visszaszólt 'Persze hogy nem'. Fújjolt is a közönség rendesen, állítólag az is megjátszott volt. Látta valaki?
Ha a pasi tényleg csak tettette a dühöt akkor nem is tudom miért nem kellett extrának én kajak bedőltem neki elsőre rohog.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 16. 08:10 #930
- törölt felhasználó -    
Oké, már megint életre keltek a David benne lesz a Hobbitban pletykák. KI mit szól hozzá? rolleyes.gif
2010. október 16. 11:28 #931
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.16. 08:10)
Oké, már megint életre keltek a David benne lesz a Hobbitban pletykák. KI mit szól hozzá?  rolleyes.gif


Hát inkább, mint a Glee, bár ettől az ötlettől sem vagyok elragadtatva, az az igazság... mellow.gif
2010. október 16. 13:55 #932
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.16. 08:10)
Oké, már megint életre keltek a David benne lesz a Hobbitban pletykák. KI mit szól hozzá?  rolleyes.gif


amíg nem hobbitot játszik... vagy varázslót... vagy trollt... wait a minute, van abban más szerep is? xD
2010. október 16. 14:13 #933
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.10.16. 13:55)
amíg nem hobbitot játszik... vagy varázslót... vagy trollt... wait a minute, van abban más szerep is? xD


Én nem tudom. Tavaly David maga cáfolta hogy ő lesz a Hobbit de a mostani cikkek arról szólnak hogy más valakit alakít benne. Ez pedig igaznak tűnik, a forrás megbízható. Te jó ég, David a Hobbitban? blink.gif Kezd kicsit sok lenni a pletyka. Eddig tehát 1-0 a Hobbitnak, terjesztik hogy ő lesz Shrek a Shrek, a musical-ben ami Februártól lesz Londonban. Rebesgetik a DW musicalt, a Producereket, My fair lady-t és az ABC csatornára megálmodott Hulk televíziós sorozatot. David mint Hulk, ne könyörgöm ne. dry.gif


Napi haj rohog.gif
2010. október 16. 17:21 #934
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Ennyi musical és Őt akarják, aki nem tud énekelni? blink.gif Ezzel valahogy nem tudok kibékülni, az az igazság... Sosem szerettem, ha valakit csak azért kérnek fel egy zenés szerepre, mert nagyon népszerű, "cuki", stb. David nem való zenés színpadra... Az édes kis "fahangját" hivatalos produkciókon kívül örömmel és boldogan hallgatom, de hogy rendesen, komolyan, énekes szerepben... Jajj... blink.gif
2010. október 16. 23:20 #935
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.16. 14:13)
az ABC csatornára megálmodott Hulk televíziós sorozatot. David mint Hulk, ne könyörgöm ne.  dry.gif 


OMFDT!
nee ohmy.gif
2010. október 17. 10:59 #936
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.16. 17:21)
Ennyi musical és Őt akarják, aki nem tud énekelni?  blink.gif Ezzel valahogy nem tudok kibékülni, az az igazság... Sosem szerettem, ha valakit csak azért kérnek fel egy zenés szerepre, mert nagyon népszerű, "cuki", stb. David nem való zenés színpadra... Az édes kis "fahangját" hivatalos produkciókon kívül örömmel és boldogan hallgatom, de hogy rendesen, komolyan, énekes szerepben... Jajj...  blink.gif


Én azt mondtam hogy rebesgetik semmi sem biztos. Az csak hogy a My fair lady-t jövő év Februárjában kezdik forgatni. David nem tudom addig csinál-e valamit, de ha igen az nem lesz olyan 'húdenagy' projekt vagy pedig próba a Hobbitra. A Hobbit is Februárban kezd, de az Új-Zélandon. Nem tudom hogyan oldaná meg a forgatást. Persze elképzelhető hogy a Hobbitban csak kis szerepe van, ahogyan mondják -MANÓ LESZ- és talán nem is kell ott lennie végig, bár ez is 3D-ben készül tehát több időt vesz igénybe a készülődés/felvétel.
David azt mondta hogy a musicales felvételre 8 hét kellene, azt pedig nem tudná megcsinálni valami más miatt ami akármi lehet.
Nem értem miért akarják annyira musicalbe tenni ha egyszer nem tud énekelni. DE akkor inkább musicalbe menjen mint a Hobbitban legyen -MANÓ- ne ne ne. A hetedik Doktor Slyvestry McCoy Peter Jackson ismerőse, állítólag ő a főszereplő, David pedig manó lesz James Nesbittel együtt bár én azon sem csodálkoznék ha ebből semmi nem lenne igaz csak az amerikai ügynökei keverik neki a dolgokat hogy így legyen népszerűbb dry.gif
2010. október 17. 11:39 #937
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.17. 10:59)
Én azt mondtam hogy rebesgetik semmi sem biztos. Az csak hogy a My fair lady-t jövő év Februárjában kezdik forgatni. David nem tudom addig csinál-e valamit, de ha igen az nem lesz olyan 'húdenagy' projekt vagy pedig próba a Hobbitra. A Hobbit is Februárban kezd, de az Új-Zélandon. Nem tudom hogyan oldaná meg a forgatást. Persze elképzelhető hogy a Hobbitban csak kis szerepe van, ahogyan mondják -MANÓ LESZ- és talán nem is kell ott lennie végig, bár ez is 3D-ben készül tehát több időt vesz igénybe a készülődés/felvétel.
David azt mondta hogy a musicales felvételre 8 hét kellene, azt pedig nem tudná megcsinálni valami más miatt ami akármi lehet. 
Nem értem miért akarják annyira musicalbe tenni ha egyszer nem tud énekelni. DE akkor inkább musicalbe menjen mint a Hobbitban legyen -MANÓ- ne ne ne. A hetedik Doktor Slyvestry McCoy Peter Jackson ismerőse, állítólag ő a főszereplő, David pedig manó lesz James Nesbittel együtt bár én azon sem csodálkoznék ha ebből semmi nem lenne igaz csak az amerikai ügynökei keverik neki a dolgokat hogy így legyen népszerűbb  dry.gif


...vagy! egy éneklő manó lesz _nevet.gif

viccet félretéve.preferálnám, ha leginkább olyan szerepet osztanának rá , ami illik is hozzá, nem olyat, amivel _szerintük_ népszerűbb lesz a film dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2010. október 17. 11:43 #938
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.17. 10:59)
Én azt mondtam hogy rebesgetik semmi sem biztos. Az csak hogy a My fair lady-t jövő év Februárjában kezdik forgatni. David nem tudom addig csinál-e valamit, de ha igen az nem lesz olyan 'húdenagy' projekt vagy pedig próba a Hobbitra. A Hobbit is Februárban kezd, de az Új-Zélandon. Nem tudom hogyan oldaná meg a forgatást. Persze elképzelhető hogy a Hobbitban csak kis szerepe van, ahogyan mondják -MANÓ LESZ- és talán nem is kell ott lennie végig, bár ez is 3D-ben készül tehát több időt vesz igénybe a készülődés/felvétel.
David azt mondta hogy a musicales felvételre 8 hét kellene, azt pedig nem tudná megcsinálni valami más miatt ami akármi lehet. 
Nem értem miért akarják annyira musicalbe tenni ha egyszer nem tud énekelni. DE akkor inkább musicalbe menjen mint a Hobbitban legyen -MANÓ- ne ne ne. A hetedik Doktor Slyvestry McCoy Peter Jackson ismerőse, állítólag ő a főszereplő, David pedig manó lesz James Nesbittel együtt bár én azon sem csodálkoznék ha ebből semmi nem lenne igaz csak az amerikai ügynökei keverik neki a dolgokat hogy így legyen népszerűbb  dry.gif


Hát nem tudom... Kövezzetek meg, de Davidet egy manóként még el is tudom képzelni... Kis hegyes fülecskékkel... rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, rheuska
2010. október 17. 12:42 #939
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.17. 11:43)
Hát nem tudom... Kövezzetek meg, de Davidet egy manóként még el is tudom képzelni... Kis hegyes fülecskékkel...  rohog.gif


Szerintem sem jó ötlet. dry.gif

Napi haj biggrin.gif

(Ez az én egyik kedvencem rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 17. 19:10 #940
- törölt felhasználó -    
Gyerekek, én olyan hülye vagyok hogy az hihetetlen. Így jár az aki nem olvasgatja át az egész twitterfeedet, kihagy fontos információkat. _nevet.gif _nevet.gif Davidünk kedvenc zenekara, the Proclaimers zenéjével megy egy musical, főleg Skóciában és Londonban. Lehet hogy a My Fair Lady-vel mindenki melléfogott és abból készítenek filmet? A hivatalos weboldalon azt írják hogy akkora volt az igény a műsorra 2007 után is, hogy visszatértek és folytatják a turnézást 2011-ben is. Szerintem David repesne az örömtől és ha nézzük a dolog mégjobb oldalát, David legalább a forgatókönyvírók munkáját is megspórolná, mert fejből tudja a dalszövegeket rohog.gif A film címe egyébként Sunshine On Leith lenne, ami egyébként David kedvenc Proclaimers albuma biggrin.gif
Biztosan nem megyek Skóciába ezért de én örülnék ha azt csinálná, amit szeretne. Hamis vagy nem a hangja, azt csinálná amit szeret (Proclaimerst énekelni) és ez biztosan feldobná (és engem is) rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: rheuska, Sally Sparrow
100 oldal 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok