Starity

David Tennant

100 oldal 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. október 28. 13:02 #1021
- törölt felhasználó -    
Ha valakinek van 4 szabad órája esze ágában ne legyen meghallgatni a mai DT Breakfast Showt az Absolute Radio-n. 4 órányi fangörl squee és semmi értelmes dolog. Végig untam az egészet de azt azért meg kell említeni hogy a világ több országából betelefonált rajongóknak úgy köszönt hogy Zing Zang Zulu nevet2.gif és ez trendingelt twitteren.
A kedves kis barátnője is ott volt és bevallom őszintén soha de soha nem sajnáltam még ennyire egyik felet sem. Davidet, amiért amilyen így beszélnek vele a barátnője előtt és a barátnőjét amiért ennyi hülye (már elnézést) rajongója van a pasijának. dry.gif
DT-ék előadtak egy darabot, és ki mást kértek fel Lola alakítására mint Davidet. Nemsokára lesz róla kép amin rózsaszín parókában van és nőt játszik. Én láttam már webcamon keresztül és azt hittem lefordulok a székről nevet2.gif

Este Secret Smile kezdek fordítani rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. október 28. 13:14 #1022
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.28. 13:02)
Ha valakinek van 4 szabad órája esze ágában ne legyen meghallgatni a mai DT Breakfast Showt az Absolute Radio-n.  4 órányi fangörl squee és semmi értelmes dolog. Végig untam az egészet de azt azért meg kell említeni hogy a világ több országából betelefonált rajongóknak úgy köszönt hogy Zing Zang Zulu nevet2.gif és ez trendingelt twitteren.
A kedves kis barátnője is ott volt és bevallom őszintén soha de soha nem sajnáltam még ennyire egyik felet sem. Davidet, amiért amilyen így beszélnek vele a barátnője előtt és a barátnőjét amiért ennyi hülye (már elnézést) rajongója van a pasijának.  dry.gif 
DT-ék előadtak egy darabot, és ki mást kértek fel Lola alakítására mint Davidet. Nemsokára lesz róla kép amin rózsaszín parókában van és nőt játszik. Én láttam már webcamon keresztül és azt hittem lefordulok a székről nevet2.gif
Este Secret Smile kezdek fordítani  rohog.gif


És Georgia mit csinált ott? Képzelem, hogy fogta a fejét... Vagy kínjában már röhögött. Ha az én pasimért lennének ennyire oda mindenféle hülye kiscsajok, én szerintem kiröhögném őket. Persze könnyű mondani...

Juhéjj! yahoo.gif Csúnya szavakkal együtt, ugye? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 28. 13:21 #1023
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.28. 13:14)
És Georgia mit csinált ott? Képzelem, hogy fogta a fejét... Vagy kínjában már röhögött. Ha az én pasimért lennének ennyire oda mindenféle hülye kiscsajok, én szerintem kiröhögném őket. Persze könnyű mondani...
Juhéjj! yahoo.gif Csúnya szavakkal együtt, ugye?  biggrin.gif


A webcamon nem látszott jól a feje. Egyszer valaki felsóhajtott a háttérben mikor valaki beírt hogy 'csak akkor fogok felöltözni és munkába menni ha DT-vel tudok beszélni, addig peedig pizsamában fogok feküdni az ágyban'
Szerintem a kiscsaj megbánta hogy elment, mert ez már a szánalom felsőfoka, szánalom a köbön, én kifejezetten rosszul érezném magam hogy a pasimnak valaki azt írja/mondja élőben hogy rajta vagy a 'meg akarom ..' listámon blink.gif

Igen, a csúnya szavakkal együtt. Happy now? rolleyes.gif biggrin.gif
A Secret Smile-ban nem is beszélnek olyan csúnyán, a könyvben van egy két mondat, amit ha filmre vettek volna, behaltak volna a fangörlök rohog.gif
2010. október 28. 13:24 #1024
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.28. 13:21)
a könyvben vagy egy két mondat, amit ha filmre vettek volna, behaltak volna a fangörlök  rohog.gif


http://smileypark.gportal.hu/portal/smileypark/image/gallery/1190753819.gif
2010. október 28. 13:29 #1025
- törölt felhasználó -    
DT tütüben, rózsaszín parókában, Lolaként (Barry Mannilow Copacabana) 1 és 2 és 3

nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif

David, I love you but you are totally out of your mind you are insane rolleyes.gif rohog.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. október 28. 14:11 #1026
- törölt felhasználó -    
Én utálom őt!! Nem tudom miért, de sosem volt szimpi, csak egy videóján röhögtem majd ki a szemem, ami fenn van a YouTube-n, olyan vicces volt nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif _nevet.gif _nevet.gif rohog.gif rohog.gif inkább má cray.gif-ok!
2010. október 28. 14:45 #1027
- törölt felhasználó -    
Idézet (Selena a sztár @ 2010.10.28. 14:11)
Én utálom őt!! Nem tudom miért, de sosem volt szimpi, csak egy videóján röhögtem majd ki a szemem, ami fenn van a YouTube-n, olyan vicces volt nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif nevet2.gif  _nevet.gif  _nevet.gif  rohog.gif  rohog.gif inkább má cray.gif-ok!


Vicces pofa, mi? rohog.gif Mit láttál tőle? biggrin.gif


Ezután a 4 órányi borzalom? után megérdemlünk több napi képet úgy gondolom. rohog.gif süni 1 és süni 2
rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. október 29. 07:59 #1028
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.28. 14:45)
Vicces pofa, mi?  rohog.gif Mit láttál tőle?  biggrin.gif 
Ezután a 4 órányi borzalom? után megérdemlünk több napi képet úgy gondolom.  rohog.gif süni 1 és süni 2
rohog.gif


A süni 2-től belőlem is előbújik a "bad fangörl". blush.gif wub.gif Néha így én is megkérdezném tőle, hogy "B*sszus, miért kell ilyen jól kinézned?!" _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 29. 08:37 #1029
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mai cuki.

Ha egyszer elsül, aminek el kell sülnie... rohog.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. október 29. 13:23 #1030
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.29. 08:37)
Mai cuki.
Ha egyszer elsül, aminek el kell sülnie...  rohog.gif  _nevet.gif


Jaj de cuki wub.gif Attól függetlenül én nem szeretem a Casanovát mellow.gif Lehet dobálózni érte (ha minden áron meg akartok dobálni, DW könyvekkel vagy eredeti Hamlet DVD-vel tegyétek ha kérhetném rohog.gif ) de én ezt a filmet nem tudom komolyan venni és ezerszer nézek inkább Blackpoolt mint Casanovát.
Fangörl heaven, tudom de nekem még sem jön be, na tongue.gif biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.29. 07:59)
A süni 2-től belőlem is előbújik a "bad fangörl".  blush.gif  wub.gif Néha így én is megkérdezném tőle, hogy "B*sszus, miért kell ilyen jól kinézned?!"  _nevet.gif


Bad fangörl? A Tennantifis továbbra is fertőz rohog.gif
Akkor már ketten vagyunk. biggrin.gif

Mivel péntek van és süt a nap (és végre van netem dry.gif ) ezért napi süni biggrin.gif és témánál maradva egy kis ajándék HQ-ban (képzeletben tessék kivágni a kisasszonyt a képről és csak a hajra figyelni rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 29. 15:44 #1031
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Nagy gyorsan végig olvastam azokat az oldalakat, amikről lemaradtam. És ahogy elnéztem jó sok mai képről sikerült, úgyhogy végig lájkoltam az egészet. rohog.gif
A Tennatitis nagyon is fertőző betegség, de mégis a legédesebb. wub.gif

A feliratokról pedig az a véleményem, ami Sally-nek. Igenis úgy kell fordítani, ahogy az meg van írva. Ha a f.könyvírók nem finomkodnak, akkor a fordításnál se szabad. biggrin.gif
Az pedig egy dolog, hogy valaki nincs még 18, mert lehet, hogy az illető sokkal csúnyábban beszél, mint mi. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. október 29. 16:42 #1032
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.10.29. 15:44)
úgyhogy végig lájkoltam az egészet. rohog.gif


lájk biggrin.gif

Idézet (Bessie @ 2010.10.29. 15:44)
A feliratokról pedig az a véleményem, ami Sally-nek. Igenis úgy kell fordítani, ahogy az meg van írva. Ha a f.könyvírók nem finomkodnak, akkor a fordításnál se szabad. biggrin.gif 
Az pedig egy dolog, hogy valaki nincs még 18, mert lehet, hogy az illető sokkal csúnyábban beszél, mint mi. rohog.gif


Igen. Én sem fogok finomkodni. Sőt, azt a részt már le is fordítottam a filmből. Oh yeah, majd a Blackpoolban Peter, azért neki is vannak beszólásai rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. október 31. 08:41 #1033
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Tegnap DW-t néztem. Stolen Earth... OMG. Természetesen eredeti nyelven, s angol felirattal. (eredeti DVD-n) Én nem vagyok 100-as, ugyanis amikor Donna és a Doki megérkezett a Földre és Donnát kérdezgeti a Doki, hogy mit is mondott pontosan Rose..? És akkor mondja neki, miért nem kérdezi meg tőle..? És akkor... Oké, nyálas, de nekem egyik kedvenc jelenet. Happiness, running, és jön az a nyomi dalek és exterminál... reklamalo.gif És Ten... sad.gif Szóval itattam az egereket tegnap délután. Mindig bőgök rajta. Meg a Bad Wolf öbölnél is, a next partban. Brühü.

Ja, és hogy jó legyen, este TERMÉSZETESEN DT-set is álmodtam. Hogy mit, már megint nem emlékszem, csak 1-2 foszlányra, meg hogy jó volt. Például, hogy valami német szöveget kellett gyártanom egy képről, amin DT volt, mint Doki... Aztán meg valami olyasmi is rémlik, hogy DT megjelent, aztán együtt elmentünk valahová, és mindenki minket bámult... blink.gif rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. október 31. 11:53 #1034
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.31. 08:41)
Tegnap DW-t néztem. Stolen Earth... OMG. Természetesen eredeti nyelven, s angol felirattal. (eredeti DVD-n) Én nem vagyok 100-as, ugyanis amikor Donna és a Doki megérkezett a Földre és Donnát kérdezgeti a Doki, hogy mit is mondott pontosan Rose..? És akkor mondja neki, miért nem kérdezi meg tőle..? És akkor... Oké, nyálas, de nekem egyik kedvenc jelenet. Happiness, running, és jön az a nyomi dalek és exterminál...  reklamalo.gif És Ten...  sad.gif Szóval itattam az egereket tegnap délután. Mindig bőgök rajta. Meg a Bad Wolf öbölnél is, a next partban. Brühü.


Mindig elszomorít engem is sad.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.31. 08:41)
Ja, és hogy jó legyen, este TERMÉSZETESEN DT-set is álmodtam. Hogy mit, már megint nem emlékszem, csak 1-2 foszlányra, meg hogy jó volt. Például, hogy valami német szöveget kellett gyártanom egy képről, amin DT volt, mint Doki... Aztán meg valami olyasmi is rémlik, hogy DT megjelent, aztán együtt elmentünk valahová, és mindenki minket bámult...  blink.gif  rolleyes.gif


Hogy van az hogy én nem tudok DT-set álmodni? Sem semmi jót? Én már annak is örülnék ha nem álmodnék semmit. A rémálmok már az őrületbe kergetnek mad.gif
Egyszer énis álmodtam egy DT-set. Tetőtéri lakásban voltam, este történt és betört a tetőablak. Leeresztettek egy létrát amin a Doki volt (ugyanúgy ereszkedett le mint Piers a St Trinians 2-ben) napszemcsiben, felzselézett hajjal amit szerte szét fújt a szél, barna zakó. Bocsánatot kért amiért betört az üveg és azt mondta nincs nála pénz. Mondtam hogy nem baj spaceman, mosolygott rám meg énis rá, utána hirtelen a semmiből előkerült a TARDIS, K9 'kiszaladt' belőle, 10.2 meg szaladt utána. Szép sorban, K9, 10.2, Sarah Jane, Rose, Jack, Martha, Donna, aki végigkiabálta az egész álmomat 'stop that spaceman'. Nem tudtam merre nézzek mert a sötétből előkerült Brendan is, akit Peter üldözött. Egy másik sarokban valami sötét üzletet folytatott Barty meg Piers úgyhogy Peter utánuk is futni akart. Egyéb DT karakterek is feltűntek, mintpéldául Campbell Bain, Casanova, Richard. Túl sokan voltunk, csak annyit láttam a nagy rohangálásban hogy Casanova megállította a Dokit, hogy hé haver, te lógsz még nekem egy tyúkkal _nevet.gif
Aztán Brendan és a Doki ott termet előttem és mindketten beszéltek én pedig nem tudtam hova figyeljek _nevet.gif A Doki beletúrt a hajába és elment, Brendan pedig adni akart nekem valamit amit a háta mögött rejtett el a kezében de mostmár soha nem derül ki hogy mi volt az. Szeretném azt hinni hogy gyűrű volt de a mosolya alapján inkább valami poénos ajándék vagy egy üveg bor lehetett _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. október 31. 12:14 #1035
- törölt felhasználó -    
Lemaradt a napi haj biggrin.gif bocsika rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. november 01. 07:38 #1036
- törölt felhasználó -    
Napi haj biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. november 01. 09:27 #1037
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
OFF, de muszáj megosztanom veletek. Az előbb kaptam sírógörcsöt, de már elmúlt. Megnéztem ugyanis a nyelvvizsga eredményemet... És SIKERÜLT !!! El sem hiszem... 5. próbálkozásra, végre... És a vicc, hogy TELC-en négyszer is meghúztak, ECL-en viszont elsőre meglett... Igazán érdekes... De el sem hiszem, végre diplomát fogok kapni, és tanulhatok angolul!! Már ma el is kezdem az angolt... yahoo.gif Olyan boldog vagyok, hogy madarat lehetne fogatni velem...
2 felhasználónak tetszik: Bessie, kateblock
2010. november 01. 09:31 #1038
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.01. 09:27)
OFF, de muszáj megosztanom veletek. Az előbb kaptam sírógörcsöt, de már elmúlt. Megnéztem ugyanis a nyelvvizsga eredményemet... És SIKERÜLT !!! El sem hiszem... 5. próbálkozásra, végre... És a vicc, hogy TELC-en négyszer is meghúztak, ECL-en viszont elsőre meglett... Igazán érdekes... De el sem hiszem, végre diplomát fogok kapni, és tanulhatok angolul!! Már ma el is kezdem az angolt... yahoo.gif Olyan boldog vagyok, hogy madarat lehetne fogatni velem...


Congratuláció thumbsup.gif thumbsup.gif
http://img.photobucket.com/albums/v608/nickknight1228/David%20Tennant%20pics/37d82fd357d6.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. november 01. 19:40 #1039
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.31. 11:53)
Mindig elszomorít engem is  sad.gif 
Hogy van az hogy én nem tudok DT-set álmodni? Sem semmi jót? Én már annak is örülnék ha nem álmodnék semmit. A rémálmok már az őrületbe kergetnek  mad.gif 
Egyszer énis álmodtam egy DT-set. Tetőtéri lakásban voltam, este történt és betört a tetőablak. Leeresztettek egy létrát amin a Doki volt (ugyanúgy ereszkedett le mint Piers a St Trinians 2-ben)  napszemcsiben, felzselézett hajjal amit szerte szét fújt a szél, barna zakó. Bocsánatot kért amiért betört az üveg és azt mondta nincs nála pénz. Mondtam hogy nem baj spaceman, mosolygott rám meg énis rá, utána hirtelen a semmiből előkerült a TARDIS, K9 'kiszaladt' belőle, 10.2 meg szaladt utána. Szép sorban, K9, 10.2, Sarah Jane, Rose, Jack, Martha, Donna, aki végigkiabálta az egész álmomat 'stop that spaceman'. Nem tudtam merre nézzek mert a sötétből előkerült Brendan is, akit Peter üldözött. Egy másik sarokban valami sötét üzletet folytatott Barty meg Piers úgyhogy Peter utánuk is futni akart. Egyéb DT karakterek is feltűntek, mintpéldául Campbell Bain, Casanova, Richard. Túl sokan voltunk, csak annyit láttam a nagy rohangálásban hogy Casanova megállította a Dokit, hogy hé haver, te lógsz még nekem egy tyúkkal  _nevet.gif 
Aztán Brendan és a Doki ott termet előttem és mindketten beszéltek én pedig nem tudtam hova figyeljek  _nevet.gif A Doki beletúrt a hajába és elment, Brendan pedig adni akart nekem valamit amit a háta mögött rejtett el a kezében de mostmár soha nem derül ki hogy mi volt az. Szeretném azt hinni hogy gyűrű volt de a mosolya alapján inkább valami poénos ajándék vagy egy üveg bor lehetett  _nevet.gif  _nevet.gif


Ójaj, ez az álom nagyon jó lehetett... Én nem is tudnám, mit csinálnék, ha egyszerre ott teremne körülöttem az "összes" DT karakter... "Visual orgasm", vagymi... _nevet.gif

Egyébként ma is DW volt terítéken. Ezúttal 6 epizódot néztem meg angolul + angol felirattal. Journey's end, The girl in the fireplace, Tooth and claw, Runaway bride, Partners in crime, + a Pompeii-es rész. Wow. Remélem ma este is sikerül valami jót álmodni... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 01. 21:49 #1040
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.01. 19:40)
Ójaj, ez az álom nagyon jó lehetett... Én nem is tudnám, mit csinálnék, ha egyszerre ott teremne körülöttem az "összes" DT karakter... "Visual orgasm", vagymi...  _nevet.gif 


Ilyen szót sem hallottam még 'visual orgasm' _nevet.gif _nevet.gif

Random DT bölcsesség (Az Ask Rhod című műsorból)
'A kakasok akkor kukorékolnak amikor jól esik nekik, nem pedig csak reggel.'

_nevet.gif _nevet.gif

Köszönjük Emese rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
100 oldal 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok