Starity

David Tennant

100 oldal 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. november 02. 07:56 #1041
- törölt felhasználó -    
Napi haj

Ez olyan édes wub.gif wub.gif wub.gif
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Sixy, Bessie
2010. november 02. 13:29 #1042
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.01. 21:49)
Ilyen szót sem hallottam még 'visual orgasm'  _nevet.gif  _nevet.gif 
Random DT bölcsesség (Az Ask Rhod című műsorból)
'A kakasok akkor kukorékolnak amikor jól esik nekik, nem pedig csak reggel.'
_nevet.gif  _nevet.gif 
Köszönjük Emese  rohog.gif


rohog.gif Ez saját találmány. Azért nem hallhattad még. De látom érted, úgyhogy innentől kezdve nincs is mit magyarázni. rohog.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 02. 13:35 #1043
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mai cuki. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, kateblock
2010. november 02. 14:11 #1044
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.02. 13:35)


Jaj nekem de cukii wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 02. 23:45 #1045
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.02. 14:11)
Jaj nekem de cukii  wub.gif

Nekem is jaj! Minden kép olyan... wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. november 03. 07:45 #1046
- törölt felhasználó -    
Napi haj biggrin.gif
2010. november 03. 08:46 #1047
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Napi cuki. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 03. 10:38 #1048
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Én is mondok egy cukiságot. A Hello magazinban lehet szavazni a legattraktívabb férfiakra, és David a 2-ik helyen áll jelenleg!!!
Úgyhogy kérek mindenkit: TESSÉK SZAVAZNI!!!

Kate mozgósítsd légyszi' a DT rajongókat! biggrin.gif Meg kell nyerni! rohog.gif

Plusz infó: 15 percenként lehet szavazni. w00t.gif beer.gif
2010. november 03. 11:23 #1049
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.11.03. 10:38)
Én is mondok egy cukiságot. A Hello magazinban lehet szavazni a legattraktívabb férfiakra, és David a 2-ik helyen áll jelenleg!!! 
Úgyhogy kérek mindenkit: TESSÉK SZAVAZNI!!!
Kate mozgósítsd légyszi' a DT rajongókat! biggrin.gif Meg kell nyerni!  rohog.gif
Plusz infó: 15 percenként lehet szavazni. w00t.gif  beer.gif


Tudom hogy van ilyen és hidd el megvannak erre az emberek. Én soha nem vettem részt ilyen online szavazásos dolgokban mert nekem nincs szükségem szavazásra hogy tudjam ő #1. Senki véleménye nem érdekel, viszont DT a plafonon van tőle. Tavaly volt a legelső alkalom a Hello magazinnál hogy DT is felkerült a listára, és a sok hülye éjjel-nappal felvolt, nem mentek iskolába, dolgozni mert a Robert Csillagtök fanok háborúnak tekintették a dolgot. A szavazás eredménye végül 0,1 különbség lett. Csillagtök fanok fórumot hoztak létre azzal kapcsolatban,hogyan lehet csalni, és nem tagadom DT fanok is csaltak rendesen. Csillagtök 42%, DT 41,9% Robert odáig volt meg vissza, DT-t is megkérdezték aki nem kommentálta a történteket bár egyesek szerint David elolvasta a cikket, ami arra hajazott hogy a fanok háborúztak és csaltak is (mert poénból is feljelentették az embereket csalásért a kiadó weboldalán) és riadt fejjel, hajába túrva távozott az újságostól, aki szerint DT megszólalni sem tudott a döbbenettől. blink.gif Nos, én ezért nem szavazok rohog.gif de hidd el vannak elegen akik megteszik _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. november 03. 17:28 #1050
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hűha. blink.gif
Azért ezt már nevezhetem részükről totálisan betegesnek..? unsure.gif
Mindenkinek a saját kedvence a #1, az ilyen szavazások meg tényleg szinte soha nem a valós képet tükrözik, mert mindenki úgy csal benne, ahogy csak tud.

Azért én nyomtam egyet Davidre, de csak azért, mert megnéztem a többi jelöltet is, és hát DT-boy úgy kitűnik közülük, mint gyertyaláng az éjszakában... De most télleg... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 04. 08:41 #1051
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.03. 17:28)
Hűha.  blink.gif 
Azért ezt már nevezhetem részükről totálisan betegesnek..?  unsure.gif 
Mindenkinek a saját kedvence a #1, az ilyen szavazások meg tényleg szinte soha nem a valós képet tükrözik, mert mindenki úgy csal benne, ahogy csak tud.
Azért én nyomtam egyet Davidre, de csak azért, mert megnéztem a többi jelöltet is, és hát DT-boy úgy kitűnik közülük, mint gyertyaláng az éjszakában... De most télleg...  rolleyes.gif


Szerintem ez a megszállottság netovábbja. Meg is értem Davidet hogy szóhoz sem tudott jutni (de azt a hajbatúrást szívesen megnéztem volna rohog.gif ) Egy olyan embert mint DT aki nem tudja elképzelni hogy az emberek miért szavaznak rá egy ilyen listán, biztosan nem érdekel egy ilyen kis online szavazás. David soha nem tartozott az eyecandy típusú pasik közé, az arca túl beesett, orra hosszú, magas és nagyon vékony. Nem egy Brad Pitt, na. Ezt ő is tudja és éppen ezért nem érti mit találnak rajta az emberek szexinek. Hogy idézzek egy régebbi rádiósműsorból: 'Did people vote for a
skinny Scottish streak of nothing? Really?' _nevet.gif És persze meg is köszönte, 'God bless ya' meg 'Thank you' és 'I'm flattered and humbled' blah blah blah biggrin.gif smileeee.gif

Már nem azért de DT-n meg OB-on kívül a többit nem is ismerem. _nevet.gif De egyik se ér DT nyomába. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 04. 13:30 #1052
- törölt felhasználó -    
Napi haj biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 04. 14:22 #1053
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.04. 13:30)


Jöttem megnézni a Napi hajadat! thumbsup.gif Észbontó! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 04. 15:43 #1054
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.04. 14:22)
Jöttem megnézni a Napi hajadat!  thumbsup.gif Észbontó!  meghajolo.gif


Örülök ha tetszik. Akkor gyere vissza holnap is, igazi csemegém van holnapra rohog.gif Ez nem csak neked szól, hanem mindenkinek biggrin.gif

Közérdekű információ. DT múlt héten Londonban vett fel valamilyen hanganyagot a BBC számára. Nyomoztam de nem tudtam kideríteni miről is volt szó, most kiderült. Barátunk a BBC radio 4? egyik műsorába olvasott fel egy anyagot, amit ehónapban később hallgathatunk meg, arról, hogy Roald Dahl mennyit tett a gyerekekért a költészetével, és miért is érdemes Roald Dahl-t olvasni. Közérdekű információnkat hallották biggrin.gif Gotta love a geek boy and Roald Dahl too rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2010. november 05. 14:40 #1055
- törölt felhasználó -    
Napi haj biggrin.gif

Az egyik személyes kedvencem, Frankie-től gyenge teljesítmény. Nem is értem, valakinek megengedi hogy beletúrjon a hajába az pedig csak ennyit tud kihozni a hajból. Frankie teljesítménye 10/6, tekintettel arra hogy a műsorvezetők kiabálták a háttérben, hogy 'Frankie, thank you. You can stop it now' Frankie zavartalanul túrkál a hajban tovább David pedig csak bólogat mondván: 'Is it good for you then?' _nevet.gif _nevet.gif

Vettük a poént, amit azután mondott hogy leült az asztal mögé? rolleyes.gif

'I'm just glad I'm sitting behind the desk now'

_nevet.gif _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Sally Sparrow
2010. november 05. 14:43 #1056
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.05. 14:40)
Napi haj  biggrin.gif
Az egyik személyes kedvencem, Frankie-től gyenge teljesítmény. Nem is értem, valakinek megengedi hogy beletúrjon a hajába az pedig csak ennyit tud kihozni a hajból. Frankie teljesítménye 10/6, tekintettel arra hogy a műsorvezetők kiabálták a háttérben, hogy 'Frankie, thank you. You can stop it now' Frankie zavartalanul túrkál a hajban tovább David pedig csak bólogat mondván: 'Is it good for you then?'  _nevet.gif  _nevet.gif 
Vettük a poént, amit azután mondott hogy leült az asztal mögé?  rolleyes.gif 
'I'm just glad I'm sitting behind the desk now' 
_nevet.gif  _nevet.gif  _nevet.gif


_nevet.gif _nevet.gif Nem csak a haj, de a pofa, amit vág, az is totálisan priceless! rohog.gif Nagyon szimpatikus ez a pasi, most már színészileg is ideje lecsekkolnom, mert lehet, hogy nagy kedvencről maradtam le eddig... blink.gif
2010. november 05. 14:51 #1057
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.05. 14:43)
_nevet.gif  _nevet.gif Nem csak a haj, de a pofa, amit vág, az is totálisan priceless!  rohog.gif Nagyon szimpatikus ez a pasi, most már színészileg is ideje lecsekkolnom, mert lehet, hogy nagy kedvencről maradtam le eddig... blink.gif



Then watch the video. So much better rohog.gif
DT FNP
2010. november 05. 15:00 #1058
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.05. 14:51)
Then watch the video. So much better  rohog.gif 
DT FNP


I'll watch it at home. There's no sound on the computer here. biggrin.gif meghajolo.gif (jól elvagyunk)
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 05. 15:13 #1059
- törölt felhasználó -    
David barátunk Ugandában van a BBC stábjával a Comic Relief jótékonysági eseményre készítenek videókat és adományoznak persze. blink.gif rolleyes.gif
Istenem, nekem mindig megszakad a szivem mikor a Comic Relief-en mutatják hogy az afrikában vagy bárhol máshol élő szegény embereknek milyen sors jutott. Minden évben elvisznek egy BBC sztárt aki természetesen nem bírja visszatartani a könnyeit, mert olyan szörnyű amit lát.
Istenem, DT könnyek, már megint. Nem mintha a látvány és a tudat nem lenne eléggé könnyfakasztó. Biztosan Davidet is megviseli. Megint egy 'I don't wanna go' pillanat cray.gif
2010. november 05. 16:01 #1060
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mai (és tegnapi?) cuki. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
100 oldal 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok