Starity

David Tennant

100 oldal 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. november 10. 19:22 #1141
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Kicsi, de annál aranyosabb... :

http://www.kyrina.org/images/FearHer/animations/FH_ShorterSmilingDoctor-smallest.gif

Ezt a jelenetet én is olyan szívesen leforgattam volna vele... wub.gif Billie, te piszok mázlista... tongue.gif

Szerk.: Megvan nagyban is! Így azért mindjárt más..! Valaki nem ugrana át hozzám, hogy összeszedjen kiskanállal..? rohog.gif

http://www.kyrina.org/images/FearHer/animations/FH_ShorterSmilingDoctor.gif http://www.kyrina.org/images/FearHer/animations/FH_Bump.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. november 10. 19:26 #1142
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
How?! w00t.gif (Sally said WoW! blush.gif rohog.gif )

http://www.kyrina.org/images/PartnersinCrime/animations/PC_How.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, kateblock
2010. november 10. 19:30 #1143
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.10. 19:26)
How?! w00t.gif (Sally said WoW!  blush.gif  rohog.gif )
http://www.kyrina.org/images/PartnersinCrime/animations/PC_How.gif


http://i459.photobucket.com/albums/qq314/bridzsy/Avatars/24q4c4hjpg.gif

"I see that"
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow, Grace Benning
2010. november 10. 19:32 #1144
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ne csináljátok ezt velem csajok! Nekem lassan végem! biggrin.gif drool.gif Hamarosan én is átmegyek őrült fangörlbe. rohog.gif wub.gif yahoo.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. november 10. 19:34 #1145
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.11.10. 19:32)
Ne csináljátok ezt velem csajok! Nekem lassan végem! biggrin.gif drool.gif Hamarosan én is átmegyek őrült fangörlbe. rohog.gif  wub.gif yahoo.gif


Csillapíthatatlan tennantifis? rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 10. 19:37 #1146
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Még egy kis Doki... rolleyes.gif

http://www.kyrina.org/images/FearHer/animations/FH_Surprised.gif http://www.kyrina.org/images/FearHer/animations/FH_BoxFort2.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, kateblock, Grace Benning
2010. november 10. 19:51 #1147
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.10. 19:34)
Csillapíthatatlan tennantifis?  rohog.gif

Ajaj! rohog.gif De még milyen. Megyek is, és csillapítom eme betegségemet egy kis időre. _nevet.gif
2010. november 10. 20:09 #1148
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.11.10. 19:51)
Ajaj! rohog.gif De még milyen. Megyek is, és csillapítom eme betegségemet egy kis időre. _nevet.gif


Jól teszed. Én részemről befejeztem a képpakolgatást, legközelebb holnap, linkben, nehogy ránk szóljanak. smileeee.gif
2010. november 11. 07:51 #1149
- törölt felhasználó -    
A napi haj gyűjteményem másik nagy kincse, ami abszolút favorit nálam, Napi haj drool.gif biggrin.gif rohog.gif tongue.gif _nevet.gif

Csak szólok hogy tegnap hallottam David egyik reklámját. DT sok reklám hangja, ebben éppen egy leveskészítő masina előnyeiről beszélt. Ritkán van hogy tévét nézek, főleg magyar médiát de ez most kellemes meglepetés volt. A reklám az MTV-n ment le amúgy biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Grace Benning
2010. november 11. 08:11 #1150
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Mai cuki. rohog.gif
2010. november 11. 08:13 #1151
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.11. 07:51)
Csak szólok hogy tegnap hallottam David egyik reklámját. DT sok reklám hangja, ebben éppen egy leveskészítő masina előnyeiről beszélt. Ritkán van hogy tévét nézek, főleg magyar médiát de ez most kellemes meglepetés volt. A reklám az MTV-n ment le amúgy  biggrin.gif


Márhogy MTV, mint Music Television, vagy MTV, mint Magyar Televízió? Gondolom előbbi, mert akkor hogy is hallhattad volna a hangját..?

De akkor elég esélytelen, hogy én is lássam, mert abszolút nem szoktam MTV-t nézni. Még véletlenül sem. rohog.gif Régen, amíg volt VH1-ünk, akkor csak azt néztem zenecsatorna címszó alatt, de már jó ideje nincsen... reklamalo.gif

Apropó, ha már zene. Mi DT kedvenc Fratellis dala..? biggrin.gif
2010. november 11. 09:32 #1152
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.11. 08:11)


Richard baby az L.A. without map-ből. wub.gif De rég láttam azt a filmet blink.gif Bad, bad fangirl I am rolleyes.gif biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.11. 08:13)
Márhogy MTV, mint Music Television, vagy MTV, mint Magyar Televízió? Gondolom előbbi, mert akkor hogy is hallhattad volna a hangját..?
De akkor elég esélytelen, hogy én is lássam, mert abszolút nem szoktam MTV-t nézni. Még véletlenül sem.  rohog.gif Régen, amíg volt VH1-ünk, akkor csak azt néztem zenecsatorna címszó alatt, de már jó ideje nincsen...  reklamalo.gif 
Apropó, ha már zene. Mi DT kedvenc Fratellis dala..?  biggrin.gif


Music Televison. Nem igazán nézek magyar médiát, de szerintem a Magyar Televízión semmi reklám nem megy eredeti nyelven, de lehet tévedek. Én sem szeretem mint zenei csatornát. Ráültem a távirányítóra és ott kapcsolódott fel a tévé _nevet.gif _nevet.gif Akkor láttam a reklámot, és megismertem, mert már minden reklámját láttam youtube-on. biggrin.gif

DT-nek nincs kedvenc Fratellis száma. Nem tud választani. Ezzel énis így vagyok, ha szeretek egy bandát, nem mindig tudok egy kedvencet kiemelni. DT sem tud. biggrin.gif
2010. november 11. 10:49 #1153
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.11. 09:32)
DT-nek nincs kedvenc Fratellis száma. Nem tud választani. Ezzel énis így vagyok, ha szeretek egy bandát, nem mindig tudok egy kedvencet kiemelni. DT sem tud.  biggrin.gif


Akkor most megnyugodtam, mert én sem tudok dönteni. rohog.gif Maximum két kupacra tudom osztani. Tetszik és nagyon tetszik. rohog.gif Egyébként felfedezés volt számomra, hogy jelent meg még egy lemezük, aztat nem is tudtam... Pótoltam gyorsan a lemaradást. rohog.gif (Én leragadtam a Costello Musicnál)

Tudsz még jó brit rockbandákat? Én ismerek 1-2-t, de azok nem túl jók. A Fratellis jó, meg a Pogues még, amit imádok. rohog.gif (Bár a Pogues az nem is (teljesen) rock, sőt... Ők egy "külön állatfaj". _nevet.gif )
2010. november 11. 11:00 #1154
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.11. 10:49)
Akkor most megnyugodtam, mert én sem tudok dönteni. rohog.gif Maximum két kupacra tudom osztani. Tetszik és nagyon tetszik.  rohog.gif Egyébként felfedezés volt számomra, hogy jelent meg még egy lemezük, aztat nem is tudtam... Pótoltam gyorsan a lemaradást. rohog.gif (Én leragadtam a Costello Musicnál)
Tudsz még jó brit rockbandákat? Én ismerek 1-2-t, de azok nem túl jók. A Fratellis jó, meg a Pogues még, amit imádok.  rohog.gif (Bár a Pogues az nem is (teljesen) rock, sőt... Ők egy "külön állatfaj".  _nevet.gif )


Sajnos csak 2 albumuk van, feloszlottak. sad.gif A fronténekesnek van egy újabb bandája de amit ők csinálnak, az nekem nem jön be sad.gif

Van még néhány jó brit banda, akiket hallgatok. rohog.gif Mondjuk, vannak ír és skót bandák is amiket szeretek. rohog.gif
2010. november 11. 11:02 #1155
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.11. 11:00)
Sajnos csak 2 albumuk van, feloszlottak.  sad.gif A fronténekesnek van egy újabb bandája de amit ők csinálnak, az nekem nem jön be  sad.gif 
Van még néhány jó brit banda, akiket hallgatok.  rohog.gif Mondjuk, vannak ír és skót bandák is amiket szeretek.  rohog.gif


Pl.? smileeee.gif (És mi az új banda neve?)
Egyébként a "brit" nem foglalja magában az angolt, a skótot, az írt és a walesit? Vagy rosszul tudom..? unsure.gif
2010. november 11. 11:17 #1156
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.11. 07:51)
A napi haj gyűjteményem másik nagy kincse, ami abszolút favorit nálam, Napi haj drool.gif  biggrin.gif  rohog.gif  tongue.gif  _nevet.gif  biggrin.gif


Napi haj függő lettem! Köszi, Kate! meghajolo.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 11. 11:20 #1157
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.11. 11:02)
Pl.? smileeee.gif (És mi az új banda neve?)
Egyébként a "brit" nem foglalja magában az angolt, a skótot, az írt és a walesit? Vagy rosszul tudom..?  unsure.gif


Szerintem nem. Engem az nem érdekel hogy a wikipédia mit ír, ők képesek bármilyen ír vagy skót bandát angol vagy brit bandának titulálni, pedig a kettő nem ugyanaz. DT is mindig kihangsúlyozza hogy a Proclaimers skót, és a Proclaimers is kikéri magának, ők skót banda. Nekem úgy tűnik hogy vannak emberek akik nem tűrik, ha brit-nek titulálják őket, minap például Gareth 'Ianto' Lloyd panaszkodott twitteren hogy egy meghallgatásra behívták és a papírra azt írták hogy brit, pedig ő wales-i és ugyanez vonatkozik a zenére is. Az egyik kedvenc ír bandám, a Blackout is kikéri magának hogy brit-ek, nem, ők írek.

Majd összeírom a listámat és küldök mailt később smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 11. 11:23 #1158
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.11. 11:20)
Szerintem nem. Engem az nem érdekel hogy a wikipédia mit ír, ők képesek bármilyen ír vagy skót bandát angol vagy brit bandának titulálni, pedig a kettő nem ugyanaz. DT is mindig kihangsúlyozza hogy a Proclaimers skót, és a Proclaimers is kikéri magának, ők skót banda. Nekem úgy tűnik hogy vannak emberek akik nem tűrik, ha brit-nek titulálják őket, minap például Gareth 'Ianto' Lloyd panaszkodott twitteren hogy egy meghallgatásra behívták és a papírra azt írták hogy brit, pedig ő wales-i és ugyanez vonatkozik a zenére is. Az egyik kedvenc ír bandám, a Blackout is kikéri magának hogy brit-ek, nem, ők írek. 
Majd összeírom a listámat és küldök mailt később  smileeee.gif


De akkor kik a britek? Ha elvileg Nagy-Britanna tudjuk, hogy mikből is áll össze..? Akkor ez nekem magas. blink.gif

Szerintem aki Nagy-Britanniában született, az brit, és még azon belül skót, ír, angol vagy walesi... A brit egy nagyobb gyűjtőfogalom, az összes többi meg csak pontosítás. Szóval nem minden brit skót, de minden skót brit... Nem? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 11. 11:39 #1159
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.11. 11:23)
De akkor kik a britek? Ha elvileg Nagy-Britanna tudjuk, hogy mikből is áll össze..? Akkor ez nekem magas.  blink.gif
Szerintem aki Nagy-Britanniában született, az brit, és még azon belül skót, ír, angol vagy walesi... A brit egy nagyobb gyűjtőfogalom, az összes többi meg csak pontosítás. Szóval nem minden brit skót, de minden skót brit... Nem?  biggrin.gif


Én veled értek egyet. smileeee.gif Én sem tudom hogy mi van, én csak mondom amit olvastam/hallottam. smileeee.gif Nekem például David skót színész, nem brit, bár az adatlap bevezetőjéhez is az van írva hogy angol. Nekem azért marad skót mert mindig mindenhol azt hajtogatja hogy ő 'skinny Scottish streak of nothing' rohog.gif

Ha már itt tarunk, nézzük meg ezt a videót is rohog.gif Na ki csápol a Proclaimersnek? Kit állítottak be a 'kuka mögé'? Csak 2-t tippelhettek, nem többet. rohog.gif

1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 11. 11:57 #1160
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.11. 11:39)
Én veled értek egyet.  smileeee.gif Én sem tudom hogy mi van, én csak mondom amit olvastam/hallottam.  smileeee.gif Nekem például David skót színész, nem brit, bár az adatlap bevezetőjéhez is az van írva hogy angol. Nekem azért marad skót mert mindig mindenhol azt hajtogatja hogy ő 'skinny Scottish streak of nothing'  rohog.gif 
Ha már itt tarunk, nézzük meg ezt a videót is  rohog.gif Na ki csápol a Proclaimersnek? Kit állítottak be a 'kuka mögé'? Csak 2-t tippelhettek, nem többet.  rohog.gif


OMG. Micsoda lábak... rohog.gif Olyan fura ebben a népviseletben látni, de tulajdonképpen annyira nem is rossz. Feltéve, ha nem visel hozzá nagy szakállat... rohog.gif

Amúgy jó ez a videó, sok ismerős arc (még nekem is) benne van. Little Britain, Last of the Summer wine... Hmm... Ja, és a MÓKUS !!! Imádom... Londonban reggelente szoktam nézni, fetrengek a röhögéstől mindig... rofl.gif Megalapozza a napi jó hangulatot... smileeee.gif

Szerk.: Nekem fel sem tűnt a hiba a profilján. Azt a kis részt nem szoktam elolvasni szinte sehol, egyből megyek a nagyobb biográfiára... De tényleg. DT is not English, he's a original Scottish man. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
100 oldal 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok