Starity

David Tennant

100 oldal 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. november 20. 17:06 #1241
- törölt felhasználó -    
OFF Csináltam David Morriseynek adatlapot, remélem elfogadják biggrin.gif . Tegnap vettem észre hogy még Gáspár Virágnak is!! van adatlapja, akkor pedig David Morrisey-nak is kell egy adatlap. Csatoltam Sarah Parish, David és John Simm nevét, akikkel haverok és sokat szerepeltek együtt, megadtam a twitter azonosítóját is és választottam egy szép képet is. biggrin.gif Elnézést a random beszólásért de annyira remélem hogy elfogadják az adatlapot. rohog.gif Nyitok majd neki is topikot, remélem oda is járni fogtok majd wink.gif . ON
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 21. 02:15 #1242
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Pillantás. blush.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Grace Benning, Sixy
2010. november 21. 07:54 #1243
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.11.21. 02:15)


És szemöldök rohog.gif
2010. november 21. 16:21 #1244
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Kate, David már nálad van. biggrin.gif Be is jelöltem. Én vagyok az első rajongója. tongue.gif
Crazy Doctor. rohog.gif IMÁDOOM yahoo.gif
crazy
2 felhasználónak tetszik: Sixy, kateblock
2010. november 22. 08:44 #1245
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.11.21. 16:21)
Kate, David már nálad van. biggrin.gif Be is jelöltem. Én vagyok az első rajongója. tongue.gif
Crazy Doctor. rohog.gif IMÁDOOM yahoo.gif 
crazy


Hallelujah biggrin.gif
Kösz hogy jelölted kedvencnek. Alaposan kidolgoztam az önéletrajzát, és igen érdekes dolgokat tudtam meg róla. Tudtátok hogy David Morrisey az UK legkérdőjelesebb művésze? Több helyen is utánanéztem az infónak és igen éles a vita a kritikusok között Morrisey tehetségét illetően. Tennanthoz hasonlóan vegyes projektjei vannak, ami miatt rendesen lehúzták a kritikusok, nem egyszer. Szerintem zseniális ember rohog.gif

Imádom ezt a képet és ezt szántam ma napi hajnak _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 22. 09:32 #1246
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én is csináltam egy adatlapot, de már 3. vagy 4. napja nem hagyták jóvá, úgyhogy szerintem már nem is fogják... dry.gif mad.gif reklamalo.gif Úgyhogy asszem én több adatlapot nem fogok itt csinálni... Unom, hogy minden 2. alkalommal valahol valakinél valamiért mindig reklamálni kell(ene). Inkább nem csinálok semmit. dry.gif
2010. november 22. 09:34 #1247
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.22. 09:32)
Én is csináltam egy adatlapot, de már 3. vagy 4. napja nem hagyták jóvá, úgyhogy szerintem már nem is fogják...  dry.gif  mad.gif  reklamalo.gif Úgyhogy asszem én több adatlapot nem fogok itt csinálni... Unom, hogy minden 2. alkalommal valahol valakinél valamiért mindig reklamálni kell(ene). Inkább nem csinálok semmit.  dry.gif


Kinek csináltál adatlapot? Nem fogadták el? ohmy.gif Gáspár Virágnak van adatlapja de a te kedvencednek nem lehet? blink.gif
2010. november 22. 10:02 #1248
- törölt felhasználó -    
Nemrég hallottam egy történetet, nem tudtam hová tenni ezt a hírt, első hallásra talán LOL de mégsem. mellow.gif Azt pletykálták hogy David is részt vett volna a tegnap megtartott 24 órás Old Vic színházi darabban, aminek az a lényege, hogy színészek 1 teljes napon keresztül nyomatnak egy színdarabot. David neve is felmerül a produkcióban de soha nem lett megerősítve. Tegnap megvolt a nagy est, a producer többet ivott a kelleténél és néhány DT fan a producert kérdezgette hogy David miért nem volt ott, mire a producer 'kinyílt' és bevallotta hogy David nagyon szeretett volna szerepelni benne de a producer felesége intézte a dolgokat. A nő találkozott Daviddel és mikor hazament azt mondta a férjurának, ha ő nem lenne, Daviddel akarná leélni az életét és vele akarna bizonyos dolgokat csinálni minden este rohog.gif A férj másnap szólt David ügynökének hogy David mehet, a felesége nagyon örülni fog mert nagy 'rajongója' és ha ő nem lenne, a felesége le is feküdne vele. David azt sem tudta mit mondjon a telefonban, hablatyolt valamit utána azt mondta sajnálja, de nem vállalhatja el a felkérést. biggrin.gif _nevet.gif rohog.gif mellow.gif
Vélemény? rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2010. november 22. 10:08 #1249
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.22. 10:02)
Nemrég hallottam egy történetet, nem tudtam hová tenni ezt a hírt, első hallásra talán LOL de mégsem. mellow.gif Azt pletykálták hogy David is részt vett volna a tegnap megtartott 24 órás Old Vic színházi darabban, aminek az a lényege, hogy színészek 1 teljes napon keresztül nyomatnak egy színdarabot. David neve is felmerül a produkcióban de soha nem lett megerősítve. Tegnap megvolt a nagy est, a producer többet ivott a kelleténél és néhány DT fan a producert kérdezgette hogy David miért nem volt ott, mire a producer 'kinyílt' és bevallotta hogy David nagyon szeretett volna szerepelni benne de a producer felesége intézte a dolgokat. A nő találkozott Daviddel és mikor hazament azt mondta a férjurának, ha ő nem lenne, Daviddel akarná leélni az életét és vele akarna bizonyos dolgokat csinálni minden este  rohog.gif A férj másnap szólt David ügynökének hogy David mehet, a felesége nagyon örülni fog mert nagy 'rajongója' és ha ő nem lenne, a felesége le is feküdne vele. David azt sem tudta mit mondjon a telefonban, hablatyolt valamit utána azt mondta sajnálja, de nem vállalhatja el a felkérést.  biggrin.gif  _nevet.gif  rohog.gif  mellow.gif
Vélemény?  rolleyes.gif


Jézusom! ohmy.gif blink.gif Ez most komoly? Hihetetlen egy sztori, és bár mindig jól meg kell szűrni a híreket a sztárokról, de akár igaz is lehet. Főleg ha David egyes nőkre gyakorolt hatását nézzük. biggrin.gif meghajolo.gif Mindenesetre én biztos nem mondanék ilyet a férjemnek egy másik férfiről. Vagy ha igen, az én uram biztosan nem így reagálna, ahogy a fent említett úriember. blink.gif Mik vannak? biggrin.gif Szegény David... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 22. 10:09 #1250
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.22. 09:34)
Kinek csináltál adatlapot? Nem fogadták el?  ohmy.gif Gáspár Virágnak van adatlapja de a te kedvencednek nem lehet?  blink.gif


Egy énekesnő. Nem tudom, miért nem fogadták el. Mindent szépen kitöltöttem és valamiért nem tetszett nekik. Mindegy is. smileeee.gif
2010. november 22. 10:10 #1251
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.22. 10:02)
Nemrég hallottam egy történetet, nem tudtam hová tenni ezt a hírt, első hallásra talán LOL de mégsem. mellow.gif Azt pletykálták hogy David is részt vett volna a tegnap megtartott 24 órás Old Vic színházi darabban, aminek az a lényege, hogy színészek 1 teljes napon keresztül nyomatnak egy színdarabot. David neve is felmerül a produkcióban de soha nem lett megerősítve. Tegnap megvolt a nagy est, a producer többet ivott a kelleténél és néhány DT fan a producert kérdezgette hogy David miért nem volt ott, mire a producer 'kinyílt' és bevallotta hogy David nagyon szeretett volna szerepelni benne de a producer felesége intézte a dolgokat. A nő találkozott Daviddel és mikor hazament azt mondta a férjurának, ha ő nem lenne, Daviddel akarná leélni az életét és vele akarna bizonyos dolgokat csinálni minden este  rohog.gif A férj másnap szólt David ügynökének hogy David mehet, a felesége nagyon örülni fog mert nagy 'rajongója' és ha ő nem lenne, a felesége le is feküdne vele. David azt sem tudta mit mondjon a telefonban, hablatyolt valamit utána azt mondta sajnálja, de nem vállalhatja el a felkérést.  biggrin.gif  _nevet.gif  rohog.gif  mellow.gif
Vélemény?  rolleyes.gif


Szerintem csak hülyült a csaj, inkább az a durva, hogy ezt a pasas ittasan továbbadta. blink.gif
2010. november 22. 10:17 #1252
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.22. 10:08)
Jézusom!  ohmy.gif  blink.gif Ez most komoly? Hihetetlen egy sztori, és bár mindig jól meg kell szűrni a híreket a sztárokról, de akár igaz is lehet. Főleg ha David egyes nőkre gyakorolt hatását nézzük.  biggrin.gif  meghajolo.gif Mindenesetre én biztos nem mondanék ilyet a férjemnek egy másik férfiről. Vagy ha igen, az én uram biztosan nem így reagálna, ahogy a fent említett úriember.  blink.gif Mik vannak?  biggrin.gif Szegény David...  rolleyes.gif



Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.22. 10:10)
Szerintem csak hülyült a csaj, inkább az a durva, hogy ezt a pasas ittasan továbbadta.  blink.gif


Ha engem kérdeztek, egyikük sem normális. Sem a férj, sem a feleség rolleyes.gif
Bakker, emiatt elbukni egy projektet blink.gif

Ha már projekteknél tartunk, David ma kezdte forgatni a United című filmet. Előre szólok hogy ez nem egy olyan film lesz amit azért fognak egyesek megnézni mert jól néz ki benne.
Davidnél hajvágás volt és nagyon rosszul lett levágva a haja. Amikor azt mondom rosszul, úgy értem nagyon rosszul néz ki vele, de attól David még David. A Manchester United-os foci edző, akit alakít ő sem volt kifejezetten a lányok kedvence. Kíváncsi vagyok hogy ezt hányan fogják akkor megnézni rolleyes.gif
2010. november 22. 10:30 #1253
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.22. 10:17)
Ha engem kérdeztek, egyikük sem normális. Sem a férj, sem a feleség  rolleyes.gif  rolleyes.gif


Totális az egyetértés! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 22. 10:38 #1254
- törölt felhasználó -    
Scottish stars glamour uk best dressed men thumbsup.gif (a thumbs up nem csak Davidnek jár biggrin.gif )
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2010. november 22. 10:45 #1255
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.22. 10:17)
Ha engem kérdeztek, egyikük sem normális. Sem a férj, sem a feleség  rolleyes.gif 
Bakker, emiatt elbukni egy projektet  blink.gif 
Ha már projekteknél tartunk, David ma kezdte forgatni a United című filmet. Előre szólok hogy ez nem egy olyan film lesz amit azért fognak egyesek megnézni mert jól néz ki benne.
Davidnél hajvágás volt és nagyon rosszul lett levágva a haja. Amikor azt mondom rosszul, úgy értem nagyon rosszul néz ki vele, de attól David még David. A Manchester United-os foci edző, akit alakít ő sem volt kifejezetten a lányok kedvence. Kíváncsi vagyok hogy ezt hányan fogják akkor megnézni  rolleyes.gif


Én nem szeretem a focit, de megnézem. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 22. 12:52 #1256
- törölt felhasználó -    
Itt van értelme olyan cikket írni amiben arról van szó hogy a BBC milyen 'fain' filmekkel lesz teli karácsonykor? Most jelent meg a BBC Press Pack és a BBCXMAS elég jól néz ki biggrin.gif
Van értelme néhány példát kiemelni a felsoroltakból és azt egy cikknek megírni? Gondolom nem sok .. Gondolom sokan nem is írnának ha meg beírnának akkor olyanokat kommentálnának, hogy 'mi ez a cikk? Hát nincs is BBC1 nev csatornánk, ne is tudjuk nézni, ez nem cikk értékű, ez hüjeség XD' (tisztelet a kivételnek) mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. november 22. 12:54 #1257
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.22. 12:52)
Itt van értelme olyan cikket írni amiben arról van szó hogy a BBC milyen 'fain' filmekkel lesz teli karácsonykor? Most jelent meg a BBC Press Pack és a BBCXMAS elég jól néz ki  biggrin.gif 
Van értelme néhány példát kiemelni a felsoroltakból és azt egy cikknek megírni? Gondolom nem sok .. Gondolom sokan nem is írnának ha meg beírnának akkor olyanokat kommentálnának, hogy 'mi ez a cikk? Hát nincs is BBC1 nev csatornánk, ne is tudjuk nézni, ez nem cikk értékű, ez hüjeség XD' (tisztelet a kivételnek)  mellow.gif


Átérzem a problémádat. Én is hasonló okokból nem írok cikkeket. Viszont nekem sincs BBC-m! sad.gif Pedig biztos jobb műsorokat adnak rajta karácsonykor, mint a mi tévé adóinkon. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. november 22. 12:56 #1258
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.22. 12:54)
Átérzem a problémádat. Én is hasonló okokból nem írok cikkeket. Viszont nekem sincs BBC-m!  sad.gif Pedig biztos jobb műsorokat adnak rajta karácsonykor, mint a mi tévé adóinkon.  dry.gif


Legalábbis nem Télapu meg Reszkessetek betőrök vannak dry.gif
Nincs bajom ezekkel a filmekkel, de minden évben ugyanezeket adják le és ez már nagyon unalmas reklamalo.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2010. november 22. 14:34 #1259
- törölt felhasználó -    
Eldöntöttem hogy inkább mégsem írok cikket. Kiragadtam volna egy részt, Come fly with me. Karácsonykor kezdődő 6 részes comedy Matt Lucas-szal és David Walliams-szel, nem is tudom magyarul azt hiszem Angolkák-nak van lefordítva az előző műsoruk címe. Rupert Grint is benne lesz az első részben. Hiába na, visszatartó erő hogy eddig még csak pár kép jelent meg a filmből, 2 promo, mindkettőn ők vannak, nőként, és a beírók többsége úgyis csak ennyit írna be, hogy 'transzvesztiták sleep.gif' vagy 'XD' vagy 'OMG azok ott most ffak? blink.gif Pffttt ez undorhító XD' mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2010. november 22. 14:53 #1260
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.22. 14:34)
Eldöntöttem hogy inkább mégsem írok cikket. Kiragadtam volna egy részt, Come fly with me. Karácsonykor kezdődő 6 részes comedy Matt Lucas-szal és David Walliams-szel, nem is tudom magyarul azt hiszem Angolkák-nak van lefordítva az előző műsoruk címe. Rupert Grint is benne lesz az első részben. Hiába na, visszatartó erő hogy eddig még csak pár kép jelent meg a filmből, 2 promo, mindkettőn ők vannak, nőként, és a beírók többsége úgyis csak ennyit írna be, hogy 'transzvesztiták sleep.gif' vagy 'XD' vagy 'OMG azok ott most ffak?  blink.gif Pffttt ez undorhító XD'  mellow.gif


Nagy a valószínűsége. Egy kép alapján könnyen ítél az ember. Ráadásul szerintem a mai fiatalok többsége nem igazán tudja értékelni az angol humort. sad.gif
100 oldal 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok