Starity

David Tennant

100 oldal 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2010. november 22. 14:58 #1261
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.22. 14:53)
Nagy a valószínűsége. Egy kép alapján könnyen ítél az ember. Ráadásul szerintem a mai fiatalok többsége nem igazán tudja értékelni az angol humort. sad.gif


Az angol humort nem könnyű megszokni, de valahogy a drámát sem csippantják az emberek. Nem kellene itt mindenkinek szeretni az angol humort, elég lenne ha nem szólnák le anélkül hogy belenéznének valamibe. Én tudom hogy volna még itt sok ember aki vevő lenne a brit humorra és drámára is ezért nyitottam egy BBC filmek/sorozatok topikot, remélem ott nemcsak páran leszünk. Kíváncsi vagyok hogy az amerikai filmekkel, celebekkel telenyomott országunkban mekkora az érdeklődés a brit humor és dráma iránt rolleyes.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2010. november 22. 18:05 #1262
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Kéjem cépen én is catlakozom. rohog.gif
Egyébként én se értem az amcsi filmek iránti imádatot. Hazudnék, ha azt mondanám, hogy azokat nem nézem/szeretem, DE annyi különbség van az amcsi és az angol produkciók között! Kezdve azzal, hogy a legtöbb, legtehetségesebb színészek mind angolok. rohog.gif Nem vettétek még észre? _nevet.gif Néha még én is meglepődök, de aztán rájövök: w00t.gif angol. Áhá, akkor ezért ennyire jó. _nevet.gif

Nagy szívfájdalmam nekem is az, hogy nekem sincs BBC (semennyi) cry.gif . És sok angol filmet/sorozatot is nehéz fellelni. reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 22. 19:29 #1263
- törölt felhasználó -    
Néztem a Silence in The Library és a Forest of The Dead részeket és én nem tudom ti mit mondtok, de David extreme hot volt ebben a két epizódban. Eddig azt hittem csippantom a barna zakót, jobban mint a kéket de szerintem tudat alatt a kék jobban tetszik rohog.gif
Imádom! Imádom! Imádom! A haj, a brainy specs, minden tökéletes biggrin.gif

http://tennant-photos.com/albums/doctorwho/season4/4x08caps/normal_img002244.jpg

http://tennant-photos.com/albums/doctorwho/season4/4x08caps/normal_img002106.jpg

http://tennant-photos.com/albums/doctorwho/season4/4x08caps/normal_img002103.jpg

És csak hogy komolyak is legyünk, nekem különösen tetszett DT alakítása ebben a két részben. Főleg mikor River a fülébe súg valamit és amikor rájön hogy elveszíti őt.

http://tennant-photos.com/albums/doctorwho/season4/4x09caps/normal_img000884.jpg

http://tennant-photos.com/albums/doctorwho/season4/4x09caps/normal_img000916.jpg

http://tennant-photos.com/albums/doctorwho/season4/4x09caps/normal_img003887.jpg

(Szegény Doktor. [Szerencsés] River oda bilincselte egy csőhöz. Néha eszembe jut az a commentary amiben David azt mondta, hogy a bilincs kényelmetlen és nem érezte magát benne jól illetve hogy többször felvették a jelenetet, mert egy a forgatáson dolgozó csaj azt mondta neki, hogy ez tetszeni fog a fangirlöknek és mikor kezdődött a próbafelvétel, úgy akarta alakítani a figurát hogy látszódjon rajta nagyon nem tetszik neki a szitu. Letudta a jelenetet, oda ment a csajhoz megkérdezte hogy 'Milyen voltam? Mit gondolsz?' a csaj meg visszaszólt hogy még ellenállhatatlanabb vagy. David pedig csak rázta a fejét hogy ilyen nincs _nevet.gif nevet2.gif )

http://tennant-photos.com/albums/doctorwho/season4/4x09caps/normal_img003577.jpg

Gyerekek, ezt hívjuk színészkedésnek. Ennyi biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. november 22. 21:27 #1264
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Pontosan. Annyira jó színész, annyira beszédes az arca. smileeee.gif Én ma és tegnap a The end of time részeket néztem meg.
Úgy szeretem, ahogy játszik. Mindig magával ragad a játéka. Vele sírok, vele izgulok. Viszont a végén a Mattie fiútól hányingert kapok még mindig. Az a "jópofizós" doctor szöveg a szájából kifejezetten nem tetszik. dry.gif Szóval, ha a végére érek, inkább sírva nézem Davidet. Újra és újra. Kérem vissza a doki szerepbee. reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
Matie-t meg lőjjük ki a világűrbe, vagy keressen más progyukciót. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. november 23. 07:25 #1265
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.11.22. 21:27)
Pontosan. Annyira jó színész, annyira beszédes az arca. smileeee.gif Én ma és tegnap a The end of time részeket néztem meg. 
Úgy szeretem, ahogy játszik. Mindig magával ragad a játéka. Vele sírok, vele izgulok. Viszont a végén a Mattie fiútól hányingert kapok még mindig. Az a "jópofizós" doctor szöveg a szájából kifejezetten nem tetszik. dry.gif Szóval, ha a végére érek, inkább sírva nézem Davidet. Újra és újra. Kérem vissza a doki szerepbee. reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif 
Matie-t meg lőjjük ki a világűrbe, vagy keressen más progyukciót. rohog.gif


Itt az eredménye annak, amikor a tehetség az akarattal és gyerekes lelkesedéssel keveredik. Aki 3 évesen DW-t nézve dönti el, hogy színész lesz, és 32!!! évet vár arra hogy szerepelhessen, nos, erről beszélünk, ez elmond mindent.Nem tudom mi járhatott a fejében anno, de az biztos, hogy nem time lord akart lenni, hanem az a színész, aki time lord-ot játszik.
Ezért becsapós ki mit is érez Matt iránt. A 10 fanoknak amúgyis nehéz, mert nagyon szerettük 10-et, amit a gyerekes lelkesedéssel hozzátett a műsorhoz, az minden elveszett és semmi nem olyan már mint régen. Én még mindig megkönnyezem a regenerációt és a farewell beszédét is. Szégyen vagy nem.




(Figyelmeztetés!Lurch a videó végén!!)

Tessék megnézni a felső videót is. Csak nézzetek bele a szemekbe, már ha tudtok, mivel nagyon a kamerába sem nézett, úgy tett mintha a nap sütne a szemébe pedig nem így volt. Szavakkal leírhatatlan. Grace-nek is tessék megnézni. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2010. november 23. 11:49 #1266
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.23. 07:25)
Grace-nek is tessék megnézni.  rohog.gif


Grace ígéretet tesz a megnézésre! Amint otthon nethez jut, ez lesz az első. (itt sajna nincs hang a gépen) sad.gif
2010. november 23. 16:35 #1267
- törölt felhasználó -    
Jelentem kész a felirat a Secret Smile-hoz. Az elsőt holnapután tudom küldeni, aki kér feliratot, az küldjön üzit biggrin.gif
A második részhez is majdnem kész, de utána mégegyszer átnézem mert nem vagyok magabiztos ember, inkább mindent 3szor megnézek mielőtt elküldöm valakinek rohog.gif Vasárnap 3 órán keresztül fordítottam, vagyis 3szor láttam az első részt és olyan furcsa látni hogy van hozzá felirat ohmy.gif Én azt se tudtam, hogy angol van hozzá, úgy néztem, felirat nélkül _nevet.gif _nevet.gif
Nagyon furi hogy magyar felirat megy alatta. Közkívánatra nem csillagoztam semmilyen szót, találtam kifejezetten erre a célra írt szleng szótárt. biggrin.gif Brendan a könyvben 'mocskosabb' mint a filmben, de azért így sem volt semmi, hogy ment a film, alatta a felirat, megnyomtam a backspace-t de nem elég erősen, úgyhogy ment a film tovább (mert akkor jött a pasim haza) és bizony beletrafált ABBA a sorba, pont az ment amikor ránézett a képernyőre. rolleyes.gif rohog.gif

He wasn't happy. Not at all. mellow.gif Phew, men tongue.gif rohog.gif laugh.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2010. november 23. 18:16 #1268
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Jelentem, Grace megnézte a fent említett videókat, melynek megnézésére ígéretet tett! Ez az ember végtelenül szimpatikus, nagyon jóérzésű, kedves, mély pasasnak látszik. Azonkívül nagyon humoros, egyre jobban értem, miért is imádod ennyire, kedves Kate! meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 23. 18:19 #1269
- törölt felhasználó -    
Nem tudom tudjuk-e de ma lett a DW sorozat 47 blink.gif éves rohog.gif Ennek alkalmából mindenki szúrjon be egy-két neki tetsző youtube videó linket a kedvenc Dokijáról/Dokijairól biggrin.gif (lehet Confidential, blooper, deleted scene vagy csak simán egy jelenet) biggrin.gif Én posztolok utóljára, gyerünk emberek biggrin.gif
2010. november 24. 08:52 #1270
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Mivel én még DW-t sose láttam, így kedvenc videót se tudok postolni, viszont örömmel közlöm, hogy tegnap este megnéztem a Blackpool első epizódját. Nagyon bejön! Néha olyan morbidul jönnek ki azok a zenés-táncos jelenetek, hogy hihetetlen! Az is megállapításra került, hogy David Tennantnek fantasztikus mimikája, arcjátéka van! Minden filmben ilyen mozgékony és kifejező? Nagyon tetszik! Maga a film is nagyon érdekel, úgyhogy biztosan meg fogom nézni az összes epizódot! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 24. 10:58 #1271
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.24. 08:52)
Mivel én még DW-t sose láttam, így kedvenc videót se tudok postolni, viszont örömmel közlöm, hogy tegnap este megnéztem a Blackpool első epizódját. Nagyon bejön! Néha olyan morbidul jönnek ki azok a zenés-táncos jelenetek, hogy hihetetlen! Az is megállapításra került, hogy David Tennantnek fantasztikus mimikája, arcjátéka van! Minden filmben ilyen mozgékony és kifejező? Nagyon tetszik! Maga a film is nagyon érdekel, úgyhogy biztosan meg fogom nézni az összes epizódot!  thumbsup.gif


Igen, David mindig ilyen. Én már csak tudom so I can confirm biggrin.gif
Örülök ha tetszik az első rész, szerintem a harmadik a legjobb. ÖNREKLÁMOZÁS ON Ha tetszik Ripley alakítása, akkor jelöld Morriseyt is kedvencnek. Nem véletlenül csináltam neki adatlapot. Nem sok mindenkinek csinálok adatlapot, csak is annak, aki megérdemli és át esik a 'nekem tetszik' szűrésen. Az életem így már majdnem teljes, az volt minden vágyam hogy a 2 David és Sarah Paris & Laura Fraser az én sztáradatlapjaim legyenek, de nem így sült el, Tennantra már nem pályázom mert Bessienél jó helye van, de Sarah adatlapjára még fáj a fogam rohog.gif ÖNREKLÁMOZÁS OFF
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. november 24. 11:10 #1272
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.24. 10:58)
Igen, David mindig ilyen. Én már csak tudom so I can confirm  biggrin.gif 
Örülök ha tetszik az első rész, szerintem a harmadik a legjobb. ÖNREKLÁMOZÁS ON Ha tetszik Ripley alakítása, akkor jelöld Morriseyt is kedvencnek. Nem véletlenül csináltam neki adatlapot. Nem sok mindenkinek csinálok adatlapot, csak is annak, aki megérdemli és át esik a 'nekem tetszik' szűrésen. Az életem így már majdnem teljes, az volt minden vágyam hogy a 2 David és Sarah Paris & Laura Fraser az én sztáradatlapjaim legyenek, de nem így sült el, Tennantra már nem pályázom mert Bessienél jó helye van, de Sarah adatlapjára még fáj a fogam  rohog.gif ÖNREKLÁMOZÁS OFF


Jelöltem Morisseyt és Davidet is kedvencnek. Mind a ketten meggyőztek ennyivel! És az már nálam nagy szó, mert nem igazán jelölgetek agyba-főbe. biggrin.gif Szóval ők ketten megérdemlik, hogy kedvencek közé pakoljam őket. Személyemben üdvözölhetsz egy új DT "rajongót". biggrin.gif OFF Én nagyon szerencsés vagyok, egy ember (csacsi öreg medve) adatlapjára fájt a fogam, és láss csodát, az enyém is! OFF VÉGE
2010. november 24. 12:05 #1273
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2010.11.24. 11:10)
Jelöltem Morisseyt és Davidet is kedvencnek. Mind a ketten meggyőztek ennyivel! És az már nálam nagy szó, mert nem igazán jelölgetek agyba-főbe.  biggrin.gif  Szóval ők ketten megérdemlik, hogy kedvencek közé pakoljam őket. Személyemben üdvözölhetsz egy új DT "rajongót".  biggrin.gif  OFF Én nagyon szerencsés vagyok, egy ember (csacsi öreg medve) adatlapjára fájt a fogam, és láss csodát, az enyém is! OFF VÉGE


Ne hívd már csacsi öreg medvének. Ő egy sármos úriember biggrin.gif
Muhaha, új DT 'fan'. biggrin.gif Ez kész, most már te is egy vagy közülünk rohog.gif Sejtettem én, hogy te is meg fogsz fertőződni a tennantifisszel, csak idő kérdése. Isten hozott a zárt osztályon muahaha http://gallifreybase.com/forum/images/smilies/devil.gif

Míg érkeznek tőletek a videók, közkívánatra napi haj rovat. Nekem a Journey's end nem a kedvenc DW részem, de több szempontból is tetszett a film. Az egyik szerintem nyilvánvaló. Jó volt a történet és a régi útitársak visszajövetele de ami még jobban tetszett ebben a részben, az ez volt rohog.gif Hell yeah. thumbsup.gif


1 10ik Doctornál csak egy valami jobb. rohog.gif 2 10ik Doki biggrin.gif rohog.gif 10 és 10.2 rule rock.gif

El tudnám viselni ha mind a ketten meg akarnák menteni az életemet rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. november 24. 12:10 #1274
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.24. 12:05)
Ne hívd már csacsi öreg medvének. Ő egy sármos úriember biggrin.gif

10 év hűséges szerelem után csak gonoszkodhatok vele egy kicsit. biggrin.gif

Idézet (kateblock @ 2010.11.24. 12:05)
Muhaha, új DT 'fan'. biggrin.gif Ez kész, most már te is egy vagy közülünk  rohog.gif Sejtettem én, hogy te is meg fogsz fertőződni a tennantifisszel, csak idő kérdése. Isten hozott a zárt osztályon muahaha


A zárt osztály nekem már nem újdonság! Nem mindegy már, hogy egy, vagy két pasi miatt néznek dilisnek? rohog.gif
Én is gondoltam egyébként, hogy nagyon fogom bírni Davidet, pedig nem az a típus, akit amúgy bírni szoktam. De tényleg nagyon tehetséges és nekem úgy igazán más nem is számít.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. november 24. 13:02 #1275
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hahó, jelentkezem, csak hogy lássátok, hogy még vagyok. biggrin.gif

SS feliratra természetesen igényt tartok, alig várom. *tenyeret dörzsöl*

DW jelenet meg majd jön, de most is csak beköszönés jelleggel tudtam írni. sad.gif Jövő héten talán több időm lesz végre egy kicsit...
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie
2010. november 24. 13:47 #1276
- törölt felhasználó -    
Én ma este nagyon Journey's end-et fogok nézni biggrin.gif
Este azt álmodtam, hogy én voltam Rose és ott álltunk 3-an a Bad Wolfnál. A dolgok nem teljesen úgy végződtek mint az epizódban de sebaj, úgy tűnt nekem úgyis megfelelt biggrin.gif Képeket keresek ebben a témában, de csak manipokat találtam amikre viszont nem vagyok kíváncsi, ezért DT hivatalos oldalának gallériájában bámulok képeket. biggrin.gif

Kettő jó hírem is van számotokra. biggrin.gif David elkezdte a forgatást Newcastle-ben ami jó mert a Guardian szerint Dougray Scott (Mission Impossible, Született Feleségek) lett kiválasztva az edző szerepére. Mint kiderült, mindketten benne lesznek a filmben ami jó. thumbsup.gif

DT hivatalos oldalán megkezdődött a karácsonyi üzenetek gyűjtése. Eddig a fórumon írtam énis, de most már csak facebookon vagy mailben lehet elküldeni a jókívánságokat vagy mást. Úgy gondoltam idén bepróbálkoznék egy photoshopos képpel, de ötletem sincs mit csináljak. Ötlet? biggrin.gif Szeretne valaki üzit küldeni amúgy? Küldtetek neki valaha? Én már küldtem és olyan felemelő érzés, mikor olvasod a kézzel írt válaszát wub.gif vagy csak simán gépelt válaszát. biggrin.gif rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2010. november 24. 16:35 #1277
- törölt felhasználó -    
Mit találtam? _nevet.gif Attila sem volt erre képes ...

rohog.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Karina197
2010. november 24. 16:38 #1278
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.24. 16:35)
Mit találtam?  _nevet.gif Attila sem volt erre képes ...
rohog.gif  _nevet.gif


Röviden és tömören: _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 24. 23:41 #1279
- törölt felhasználó -    
Talán Sixy kérdezte hónapokkal ezelőtt, hogy van-e olyan dolog, amit David nem tud megcsinálni. Van. David barátunk nem tud rajzolni, nem megy neki. A Willow Foundation egy jótékonysági akcióra készül, híres 'angol' sztárokat kértek fel arra, hogy rajzoljanak valamit. A beszúrt linken lehet látni a David által készített képet, ami minden csak nem kreatív rohog.gif Sebaj David, a szándék a lényeg, így is szeretünk haver. biggrin.gif

Helyzetjelentés. David Newcastle-ben van és mint kiderült 'he's so alreet', vagyis newcastlesiesen 'he's so alright'.
Egy újabb elégedett fan tweetjéből tudjuk ezt is. Ott egyébként esik a hó ezért benti jeleneteket vesznek fel bár ez a szerencsétlen Doctor Who-s esőkabátban szaladgál a hóban és állítólag mini hódaleket is épített vagy akart, de ez nem megerősített infó _nevet.gif _nevet.gif biggrin.gif

Engem most már komolyan érdekel, hogy milyen ez az ember otthon? Komolytalan és érzékeny lélek, ezért képes hol drámai, hol gyerekes lenni vagy komoly ember lehet aki néha elhülyül magában? biggrin.gif rolleyes.gif

Aki hozzám hasonlóan beteg és nem tud aludni, legeltesse a szemét a mi nagyon smexy drága Doktorunkon biggrin.gif
(Napi haj tripla kiadásban, ha így jobban tetszik, csak mert .. L'oreal - megérdemeljük rohog.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 25. 08:20 #1280
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Sajnos az első napi hajat nem jeleníti meg. sad.gif De a másik kettő zseniális! thumbsup.gif
A helyzetjelentéseddel New Castle-ből egyébként olyan képet vetítettél elém, ami számomra tetszetős. Ha igazak a hírek, ez a pasi néha olyan mint egy édes kiskölyök. laugh.gif
100 oldal 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok