Starity

Selena Gomez

24 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. augusztus 13. 11:53 #361
MadHatter
MadHatter
funkycrime
 
Státuszradiohead makes music for people who have trouble asking for ketchup at kfc
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.02.26.
Hozzászólás: 7352
Csatolások: 404
Azonosító: 170079
Offline offline
Nagyon nembírom a csajt. (Elegem van belőle...) dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Snowkiss, NikiBlack
2012. augusztus 20. 23:25 #362
LoveSelena
LoveSelena
visszatérő vendég
 
Státusz:] :] :]
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.18.
Hozzászólás: 185
Csatolások: 0
Azonosító: 178030
Offline offline
Nagyon szeretem.Nem tudom hogy hány éve a kedvencem,de imádom. pompom.gif Pár kép róla:
http://www.fashioncelebritieswonder.com/wp-content/uploads/2012/07/selena-gomez-teen-choice-2012.jpg
http://fashionbombdaily.com/wp-content/uploads/2012/07/selena-gomez-by-boo-george-for-teen-vogue-september-2012-1.jpg
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQMfLjjq5S3P0wZ-zwBWAKpKyzmnXSlpRdn48ub83flikNMQbnOe460jVD5[/img]
http://img.mi9.com/female-celebrities/5059/selena-gomez-2012-hit-the-lights_422_96255.jpg
[img]http://mtv-hu.mtvnimages.com/flipbook/vma2012-selena-lovesong.jpg?width=600[/img]
3 felhasználónak tetszik: Ajsika, Amcs28, Galexa93
2012. augusztus 20. 23:29 #363
CuteLoveGirl
CuteLoveGirl
új tag
 
Státuszღ Az élők csupán vakációzó halottak. ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.26.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 31
Azonosító: 156565
Offline offline
Selenába csak annyit szeretek,hogy egy napon születtünk pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Snowkiss
2012. augusztus 21. 14:45 #364
Biuss1999
Biuss1999
visszatérő vendég
 
Státusz"Ha egy ember semmit sem talál, amiért meg tudna halni, akkor élnie sem érdemes"
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.06.26.
Hozzászólás: 219
Csatolások: 56
Azonosító: 178730
Offline offline
Szeretem Selenát. Szerintem nagyon jó hangja van,remek színésznő,szép és érett gondolkozású. Jól tette,hogy még nem akar házasodni Justinnal mert bármi lehet,hisz még fiatalok. Élvezzék az életet. Selena Gomez szerintem nem beképzelt szerintem nagyon aranyos lány.
1 felhasználónak tetszik: vasasreka8
2012. augusztus 23. 19:56 #365
- törölt felhasználó -    
Te nem vagy normélis. Miley egyáltalán nem nagyképű. Nem tudom honnan veszed. Selena az. Negatív visszajelzésekre nem válaszolok. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Snowkiss, NikiBlack
2012. szeptember 16. 14:05 #366
Szancsy97
Szancsy97
új tag
 
StátuszJelöljetek Nyugodtan! :):)♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.13.
Hozzászólás: 88
Csatolások: 0
Azonosító: 183379
Offline offline
Szerintem Selena egy nagyon aranyos és elbűvölő lány! Nem szállt el magától és ez nagyon jó! ( Hála Istennek) smileeee.gif Csak így tovább Sely !! laugh.gif thumbsup.gif smileeee.gif meghajolo.gif heart.gif heart.gif heart.gif
1 felhasználónak tetszik: vasasreka8
2012. szeptember 16. 14:06 #367
Selena.
Selena.
ʟιшз Шнιʟз Шз 'яз уσυи ɢ ™
 
Státusz-nincs megadva- | n e m i s l e s z |
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.25.
Hozzászólás: 1149
Csatolások: 233
Azonosító: 184606
Offline offline
Idézet (Szancsy97 @ 2012.09.16. 14:05)
Szerintem Selena egy nagyon aranyos és elbűvölő lány! Nem szállt el magától és ez nagyon jó! ( Hála Istennek)  smileeee.gif Csak így tovább Sely !!  laugh.gif  thumbsup.gif  smileeee.gif  meghajolo.gif  heart.gif  heart.gif  heart.gif

Ezt kajak így gondolod.?
Nem szállt el magától.??
Ismered egyáltalán?..
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. szeptember 18. 08:20 #368
vasasreka8
vasasreka8
rebecca
 
Státusz-
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.12.
Hozzászólás: 1160
Csatolások: 151
Azonosító: 152836
Offline offline
Idézet (Selena. @ 2012.09.16. 14:06)
Ezt kajak így gondolod.?
Nem szállt el magától.??
Ismered egyáltalán?..

Amennyi erővel te megmondod Mileyról, hogy nem szállt el magától, mi is megmondhatjuk, hogy Selena sem szállt el magától. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Ajsika
2012. szeptember 28. 10:56 #369
Bius.AF
Bius.AF
új tag
 
StátuszNever give up!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.11.17.
Hozzászólás: 62
Csatolások: 0
Azonosító: 163992
Offline offline
Sokan lefikázzák Selena Gomezt. De miért is? Jó oké lehet, hogy úgy gondoljátok nincs hangja. (Szerintem van) De ne feledkezzetek a főgyökerekről, Selena eredetileg színésznő volt a Disney csinált belőle énekest, ő pedig szeret énekelni, ennyi! És színészként igen is tehetséges!!! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: vasasreka8
2012. szeptember 28. 22:24 #370
VictorieLeon01
VictorieLeon01
unikornis♥
 
Státuszoff
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.03.31.
Hozzászólás: 1918
Csatolások: 368
Azonosító: 172377
Offline offline
Most már kicsit elegem van belőle,hogy még a csapból is ő folyik.. blink.gif
1 felhasználónak tetszik: MadHatter
2012. szeptember 29. 16:35 #371
Zsuzsy93
Zsuzsy93
 
StátuszA clone is never alone.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.05.16.
Hozzászólás: 944
Csatolások: 2
Azonosító: 175845
Offline offline
nekem nincs semmi bajom vele smileeee.gif kedvelem biggrin.gif
2012. október 06. 17:30 #372
Petrushh
Petrushh
új tag
 
StátuszMár megint kitörlődtek a képek...xdd ez csak velem történhet meg.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.08.16.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 59
Azonosító: 183725
Offline offline
Én nagyon szeretem Selenát. Eddig nem igazán rajongtam érte,de valahogy annyira megszerettem XDD
2012. október 16. 18:36 #373
- törölt felhasználó -    
Imádom Őt! Mint énekes, mint színész, mint ember! smileeee.gif
2012. október 18. 18:46 #374
- törölt felhasználó -    
2830Cat435.gif Selena örök kedvencem, fantasztikus mint ember, énekesnő, és színésznő... Nagyon nagyon nagyon imádom Őt!!! Ha azt kérnétek, mondjam meg, melyik a kedvenc dalom tőle, azt válaszolnám: Nem tudom eldönteni, mert mindegyiket imádoomm *-* Selena-t soha senki kedvéért nem fogom megutálni!!! Selenator forever heart.gif birthday.gif yes.gif
1 felhasználónak tetszik: Ajsika
2012. október 20. 19:03 #375
dzsena1998
dzsena1998
új tag
 
StátuszSziasztok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.28.
Hozzászólás: 39
Csatolások: 0
Azonosító: 154123
Offline offline
Imádom Őt! Mint énekes, mint színész, mint ember!
2012. október 21. 13:47 #376
- törölt felhasználó -    
blush.gif Mint már említettem örök kedvencem marad. IMÁDOM!!!Gyönyörű! Kiváló stílusérzéke van, hihetetlenül gyönyörű a hangja, nagyon tehetséges színésznő, imádom a parfümjét, a Dream Out Loud-ot,a Zenéit, a filmjeit, imádja a rajongóit, jótékonykodik és fogalakozik másokkal, szereti az állatokat, és a többi, és a többi... Nem lehet nem szeretni Selena-t! (Vagyis, hát, én nem tudom nem szeretni biggrin.gif ) Ő egy igazi példakép! heart.gif
1 felhasználónak tetszik: Ajsika
2012. október 27. 15:24 #377
Dzsenifer3
Dzsenifer3
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.13.
Hozzászólás: 7118
Csatolások: 481
Azonosító: 155330
Offline offline
Selena ő az a sztár színész,énekesnő aki mindig gyönyörű és mindig gyönyörű is lesz...! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Ajsika
2012. október 27. 16:24 #378
rubicka8
rubicka8
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.10.27.
Hozzászólás: 85
Csatolások: 1
Azonosító: 188401
Offline offline
szeretem wub.gif wub.gif wub.gif
2012. október 27. 18:18 #379
- törölt felhasználó -    
Na ez egy kicsit hosszú lesz,ha el olvasod el ha nem nem.Na gyerünk jöhetnek a fujjogások meg a lehordások,engem nem érdekel.Tisztában vagyok vele hogy mennyien utálják,csak azt nem tudom miért? Oké,le írom vannak olyan hírességek akiket én sem KEDVELEK. De olyan hogy utáljak? Egy sincs,miért? Mert életemben nem találkoztam vele,nem tudhatom igazából milyen és a tehetsége alapján nem tudhatom hogy belül milyen.Amikor a nagy Belieberek azt mondják: 'Selena halj meg,utállak!' akkor szerintem az nem is igazi Belieber,mondja azt hogy szerinte nem illenek össze vagy tudom is én de nem azt hogy halj meg! Vissza kanyarodva Sel-re. 2008-ban ismertem meg amikor még annó a 'Hannah Montana' című Disney műsorban szerepelt 1-2 rész erejéig.Akkor a vadóc Mikayla-t alakította,és ez által nekem rögtön szimpatikus lett.Utána pár héttel,láttam a 'Varázslók a Waverly helyből' című sorozatban,már főszereplőként mint Alex Russo.Az első rész után fanatikus lettem.Úgy öltözködtem mint ő,úgy beszéltem és még sorolhatnám.Gondolom most azt hiszitek teljesen be hülyülten ettől vagy ilyesmik. De nem.Egyik reggel hallottam a Disney csatornán a 'Naturally' című számát.Azonnyomban bele szerettem a dalba.Rögtön meg kerestem a YouTube-on és reggeltől-estig azt hallgattam.Utána tovább keresgéltem,meghallgattam az addig mind ki adott dalait,és nem tudtam vele betelni.Mindent gyűjtöttem róla,posztereke,újság cikkek,amiken címlapon volt olyan újságokat..stb.Vagyis még mindig gyűjtöm,van egy dobozom amivel 2 és fél napot bíbelődtem.Kivágtam Selenát újságokból és ráragazgattam.Bele Selena dalszövegeket,cikkeket stb. tettem.Oké,lehet hogy ettől hülyének nézel de ez van.Szóval utánanéztem,és megláttam hogy már filmje is van. Ez volt a 'Princess Proection Program'.Azonnyomban le töltöttem,nem érdekelt hogy csak feliratosan van még fenn de néztem.Rögtön meg imádtam Carter Maison szerepében,egyszerűen fantasztikusan alakította a csalis csajt!És akkor most az jönne hogy minden dalát és filmjét és stb. kielemzem neked! De mivel sokan nem vagytok rá kíváncsi nem teszem.a családom elfogadja ezt a fanatikusságomat,sőt örülnek hogy egy ilyen csodálatos lány a példaképem.3 évig minden karácsonyra Selena albumát kaptam meg,szülinapomra 'I love Selena Gomez' pulcsit,naptárt és még sorolhatnám.És akkor jön az hogy miért szeretem? Amikor kisebb voltam sokan csúfoltak,és kinevettek amiért énekesnő és színésznő akartam lenni.Sokat sírtam e miatt,de Sel megtanította nekem hogy soha ne adjam föl az álmaimat és mindig hozzam ki magamból a maximumot.Amikor csúnyának érzem magam,meghallgatom Sel 'Who Says' című számát és mosoly derül az arcomra.Amikor az ő zenéjét hallgatom akaratlanul fel emelem a kezem meg tapsikolok mint egy 5 éves és nem tudok mit tenni imádom ezt a lányt.Ő a legszebb dolog az életemben,ő az aki családiasan bánik a rajongóival,aki imádja a gyerekeket aranyból van a szíve és az UNICEF legfiatalabb nagy követe,és minden szándéka az hogy segítsen ahol tud.Ezért nézek ennyire föl rá,fantasztikus és imádom! Ez van. heart.gif heart.gif
2012. október 27. 20:55 #380
- törölt felhasználó -    
Idézet (Ajsika @ 2012.10.27. 18:18)
Na ez egy kicsit hosszú lesz,ha el olvasod el ha nem nem.Na gyerünk jöhetnek a fujjogások meg a lehordások,engem nem érdekel.Tisztában vagyok vele hogy mennyien utálják,csak azt nem tudom miért? Oké,le írom vannak olyan hírességek akiket én sem KEDVELEK. De olyan hogy utáljak? Egy sincs,miért? Mert életemben nem találkoztam vele,nem tudhatom igazából milyen és a tehetsége alapján nem tudhatom hogy belül milyen.Amikor a nagy Belieberek azt mondják: 'Selena halj meg,utállak!' akkor szerintem az nem is igazi Belieber,mondja azt hogy szerinte nem illenek össze vagy tudom is én de nem azt hogy halj meg! Vissza kanyarodva Sel-re. 2008-ban ismertem meg amikor még annó a 'Hannah Montana' című Disney műsorban szerepelt 1-2 rész erejéig.Akkor a vadóc Mikayla-t alakította,és ez által nekem rögtön szimpatikus lett.Utána pár héttel,láttam a 'Varázslók a Waverly helyből' című sorozatban,már főszereplőként mint Alex Russo.Az első rész után fanatikus lettem.Úgy öltözködtem mint ő,úgy beszéltem és még sorolhatnám.Gondolom most azt hiszitek teljesen be hülyülten ettől vagy ilyesmik. De nem.Egyik reggel hallottam a Disney csatornán a 'Naturally' című számát.Azonnyomban bele szerettem a dalba.Rögtön meg kerestem a YouTube-on és reggeltől-estig azt hallgattam.Utána tovább keresgéltem,meghallgattam az addig mind ki adott dalait,és nem tudtam vele betelni.Mindent gyűjtöttem róla,posztereke,újság cikkek,amiken címlapon volt olyan újságokat..stb.Vagyis még mindig gyűjtöm,van egy dobozom amivel 2 és fél napot bíbelődtem.Kivágtam Selenát újságokból és ráragazgattam.Bele Selena dalszövegeket,cikkeket stb. tettem.Oké,lehet hogy ettől hülyének nézel de ez van.Szóval utánanéztem,és megláttam hogy már filmje is van. Ez volt a 'Princess Proection Program'.Azonnyomban le töltöttem,nem érdekelt hogy csak feliratosan van még fenn de néztem.Rögtön meg imádtam Carter Maison szerepében,egyszerűen fantasztikusan alakította a csalis csajt!És akkor most az jönne hogy minden dalát és filmjét és stb. kielemzem neked! De mivel sokan nem vagytok rá kíváncsi nem teszem.a családom elfogadja ezt a fanatikusságomat,sőt örülnek hogy egy ilyen csodálatos lány a példaképem.3 évig minden karácsonyra Selena albumát kaptam meg,szülinapomra 'I love Selena Gomez' pulcsit,naptárt és még sorolhatnám.És akkor jön az hogy miért szeretem? Amikor kisebb voltam sokan csúfoltak,és kinevettek amiért énekesnő és színésznő akartam lenni.Sokat sírtam e miatt,de Sel megtanította nekem hogy soha ne adjam föl az álmaimat és mindig hozzam ki magamból a maximumot.Amikor csúnyának érzem magam,meghallgatom Sel 'Who Says' című számát és mosoly derül az arcomra.Amikor az ő zenéjét hallgatom akaratlanul fel emelem a kezem meg tapsikolok mint egy 5 éves és nem tudok mit tenni imádom ezt a lányt.Ő a legszebb dolog az életemben,ő az aki családiasan bánik a rajongóival,aki imádja a gyerekeket aranyból van a szíve és az UNICEF legfiatalabb nagy követe,és minden szándéka az hogy segítsen ahol tud.Ezért nézek ennyire föl rá,fantasztikus és imádom! Ez van. heart.gif heart.gif


Huuh, ez tényleg nagyon hosszú biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Ajsika
24 oldal 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok