Starity

Vanessa Hudgens

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 08. 14:46 #1
heni10400
heni10400
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.10.12.
Hozzászólás: 296
Csatolások: 453
Azonosító: 73966
Offline offline
Indítok neki is egy témát, ha már van erre lehetőség.
Ide lehet képet (kisfelbontásút) is feltölteni, ami máshova nem mehet. Valamint leírni a véleményeteket ( persze kulturáltan), honnan ismeritek, cikkeket stb...

Én Vanessát először a High School Musical első részében láttam szerepelni és ott egyből a kedvencemmé vált. Utána jött a második és harmadik rész bár szerintem az első rész volt a legjobb biggrin.gif És most a Beastlyba is szerepelni fog amit kíváncsian várok szerintem jó film lesz az előzetesek alapján smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: klaudia0917
2010. június 08. 17:13 #2
Bijja0405
Bijja0405
TWD♥
 
StátuszThe Walking Dead ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.02.01.
Hozzászólás: 4108
Csatolások: 1549
Azonosító: 85950
Offline offline
Vanessa valami hihetetlen szép wub.gif imádom a stílusát,a filmjeit,hangját,zenét... szal mindenét biggrin.gif 4 éve ő a példaképem heart.gif smileeee.gif
2010. június 08. 20:23 #3
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Szeretem Nessát de csak a zenéjét... Valahogy a Hsm-ben nem tetszett viszont iszonyat szép lány smileeee.gif Nem tudom, hogy miért bukott meg az albuma mert nekem nagyon tetszik főleg a Let's Dance rolleyes.gif
2010. június 11. 19:47 #4
csilagoseg
csilagoseg
california dream.♡
 
StátuszLove is louder than the presurre to be perfect.ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 2316
Csatolások: 850
Azonosító: 128064
Offline offline
smileeee.gif Nagyon szeretem Vanesshát és sok képem van róla küldöm!!! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: linus04
2010. június 11. 20:41 #5
- törölt felhasználó -    
Jók a képek és szeretem Vanessát is!
2010. július 03. 12:45 #6
Panna_0320
Panna_0320
visszatérő vendég
 
Státusz" Princesa, llevas el culito al aire " (La vida es bella)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.21.
Hozzászólás: 312
Csatolások: 85
Azonosító: 125593
Offline offline
Nagyon szeretem!!!10/10***** smileeee.gif biggrin.gif laugh.gif
2010. július 03. 12:54 #7
Kakaós Csiga
Kakaós Csiga
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.28.
Hozzászólás: 70
Csatolások: 54
Azonosító: 126010
Offline offline
Nagyon szeretem Nessát igazi szépség. Kár, hogy soik botrányt kavart pedig én úgy szerettem amikor jókislány volt smileeee.gif Szeretem a zenéjét és a hangja nagyon jó thumbsup.gif A Hsm-ben nem tetszett ahogy alakít de talán ez azért van mert nem szeretem a HSM-et tongue.gif
A kedvenc képeimet róla most megmutatom remélem nem baj laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2010. július 03. 14:09 #8
cintia0023
cintia0023
everybody needs a little poison ivy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.24.
Hozzászólás: 6399
Csatolások: 1056
Azonosító: 85065
Offline offline
laugh.gif
2010. július 05. 09:38 #9
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Glamour: Olvastam, hogy magántanuló voltál. Hálás vagy érte, vagy inkább azt kívánod, hogy inkább a tipikus gimis korszakon kellett volna keresztülmenned?

V: Jó volt kimaradni az egész drámából. Nem túl jó plázacicák között élni. Túl laza vagyok hozzá.

Glamour: Disney lány voltál. Érzel nyomást azzal kapcsolatban, hogy hogy kellene viselkedned?

V: Ez nagyon vicces. A High School Musical előtt átlagos színésznő akartam lenni. Miután bekerült az életembe a High School Musical, úgy gondoltam, „Istenem, ezt élvezem!” De minél többet csináltuk, minél prűdebb lettem… Amikor gyerekek közt vagyunk és odajönnek hozzám, természetesen egy bizonyos módon fogok viselkedni, de a nap végén már úgy gondolom, hogy ezt magamért csinálom. Olyan filmekben fogok szerepelni, amit a gyerekek nem nézhetnek.

Glamour: Öt éven belül a munka és a magánélet területén mit tudsz elképzelni magadnak? Házas leszel? Lesznek gyerekeid?


V: Úristen! (nevet) Szerintem vakmerőbb leszek. Amikor kicsi voltam, nagyon-nagyon szégyellős voltam. Néha még mindig azon kapom magam, hogy félek dolgoktól. Ki akarok próbálni pár sportot, mint a paddle surfing (szörfözés evezővel) és a kite surfing (szörfözés „ejtőernyővel”) – szerintem ez még több magabiztosságot ad.

Glamour: Mikor érezted magad utoljára furán?

V: Tegnap este. A hivatalos események előtt mindig aggódom. (nevet)

Glamour: Hogyhogy?

V: Hőhullámom lesz! (nevet) Nem kapok levegőt, és klausztrofóbiám lesz. Nagyon furcsa dolog. Azért csinálom az egészet, mert imádom a színjátszást, de nem tudom, hogy megszokom-e valaha.

Glamour: A pletykák szerint közös házra vadásztok a barátoddal.

V: Nem-nem. Nem.

Glamour: Ezek szerint kacsa?

V: Úgy értem, talán… talán saját házra vadászunk külön-külön. Úgy értem… én nem. És pillanatnyilag ő sem. Tehát nem. Nem. Két éve vettem meg a házamat és imádom. Van egy marokkói szobám a legfelső szinten. Ez az a szexi cool szoba, amire mindig is vágytam.

Glamour: Nagyon sok rajongó imádja, hogy együtt vagytok Zac-kel, de biztosan van néhány lány, aki utálja. Ezt hogy kezeled?

V: Szerencsénk van, mert együtt indultunk el a karrier útján, tehát szerintem az emberek azért szeretnek minket, mert a karaktereinket is szeretik.

Glamour: Szerelem volt első látásra?

V: Már az első perctől kialakult valami köztünk. Szerintem ez mindenkinek feltűnt. A meghallgatáson összepárosítottak minket. És ő imádnivaló volt. Úgy értem, ő nem az a srác volt, aki most. Volt egy nagy rés a fogai között. Tényleg! Megnézed? Teljesen más ember volt. Várj. (Hudgens az iPhone-jáért nyúl, hogy megkeressen rajta egy képet Zac-ről.) Nevetni fogsz!

Glamour: Azt mondtad, most más ember. Miért?

V: Egyszerűen felnőtt. Már nincs ott a rés. Ha ránézek, egy férfit látok.

Glamour: Tehát érett a kapcsolatotok?

V: Szerintem igen. Szerintem inspiráljuk egymást. Imádom, hogy van valaki, akivel együtt növök fel.

Glamour: Voltál valaha egy pillanatra is féltékeny?

V: Minden kapcsolat a bizalomról szól. Szerintem régen igen. De most már nem igazán.

Glamour: Valószínűleg utálod ezt a kérdést, de az interneten félmeztelen képek jelentek meg rólad. Hogy sikerült egyensúlyban maradnod? Vagy sikerült egyáltalán?

V: Szerintem erősebb lettem miatta. De még mindig fáj. Sz*r, mert a fényképek magánjellegűek voltak, de ugyanakkor egy csomó színésznő megteszi ezt filmekben. Végső soron biztos vagyok benne, hogy én is meg fogom. De nem tudom, hogy most képes lennék-e rá.

Glamour: A Glamour fotósorozatában kismacskákkal is fényképeztek. Szereted az állatokat?

V: Imádom őket. Imádom, imádom, imádom az állatokat. Van egy göndörszőrű uszkárom, Shadow. Ő egy kis csirkefogó! És a kismajmokat is imádom.

Glamour: 21 éves vagy. Mi volt mostanában a legfelnőttesebb dolog, amit tettél?

V: Írtam egy csekket! Az akcentustanáromnak. De az én lelkivilágom olyan gondtalan, hogy 80 évesen is gyerek maradok. Az orvosnál néha véletlenül azt írom, hogy 18 éves vagyok.

Glamour: De úgy tűnik, hogy sokkal hamarabb és gyorsabban nőttél fel, mint sok lány.

V: Így van. Ebben a szakmában nem lehetsz gyerek. Nem élheted túl.

Glamour: Nem érzed úgy, hogy túl gyorsan nőttél fel?

V: Talán. És talán emiatt vagyok 21 évesen még mindig bolondos. De nem bánom. És ha nem lettem volna fiatal koromban olyan, amilyen, most sem olyan lennék, amilyen. Érted? És most imádom, hogy ilyen vagyok.

Glamour: Ez a Farmer Különkiadásunk, tehát meg kell kérdeznem: Hány farmered van?

V: Istenem. Nagyjából 100 lehet.

Glamour: Te vagy a farmerek Imelda Marcos-a! Melyik a kedvenc márkád?

V: Current/Eliott vagy J Brand.

Glamour: Melyik a kedvenc farmerod?

V: A J Brand 25 centis csőnadrágom. Fel van hajtva, de mivel ilyen alacsony vagyok, pont jó rám.

Glamour: Mi a legjobb dolog a farmerban?

V: A, hogy mindenhez megy. És B, hogyha pont jó rád, úgy érzed, nagyon szexi vagy. (nevet) És minél régebbi, annál jobb!
1 felhasználónak tetszik: szasza192
2010. július 05. 21:00 #10
szasza192
szasza192
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.08.
Hozzászólás: 486
Csatolások: 5385
Azonosító: 98219
Offline offline
ez egy nagyon jó kis interjú
tetszik thumbsup.gif
Vanessa itt nagyon szimpi...meg amúgy is tongue.gif
2010. július 05. 21:02 #11
Tomforever
Tomforever
♥Sherlock♥
 
Státusz''Get lost in the best city in the world''
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.08.07.
Hozzászólás: 1938
Csatolások: 377
Azonosító: 36468
Offline offline
De helyes a képen! ÉS azok a cicák wub.gif wub.gif NEkem is tetszik az interjú nagyon szimpi Vanessa wink.gif
2010. július 16. 19:32 #12
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14670
Csatolások: 120207
Azonosító: 57759
Offline offline
Nagyon szeretem wub.gif
Jó a hangja , tehetséges színész és szép is smileeee.gif
2010. július 17. 08:35 #13
horipapa
horipapa
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 202
Csatolások: 162
Azonosító: 129292
Offline offline
Mit szép? Egyszerűen gyönyörű, már szinte tökéletes!!! wub.gif
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2010. július 22. 13:26 #14
- törölt felhasználó -    
♥♥♥♥♥
2010. július 24. 16:31 #15
Emili97
Emili97
 
Státuszszavazz és jelölj
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.01.
Hozzászólás: 1684
Csatolások: 1583
Azonosító: 123939
Offline offline
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2010. július 24. 16:35 #16
gossip girl vivian
gossip girl vivian
 
StátuszAz álmok egyszer csak valóra válnak. ♥ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.02.
Hozzászólás: 898
Csatolások: 45
Azonosító: 124019
Offline offline
nekem nem ő a példaképem, nem is annyira szeretem , de jó színésznőnek tartom smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2010. július 24. 17:12 #17
klaudia0917
klaudia0917
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 2
Azonosító: 130146
Offline offline
szerintem is nagyon jó fej, és tehetséges Vanessa Hudgens biggrin.gif
2010. július 26. 15:45 #18
klaudia0917
klaudia0917
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.28.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 2
Azonosító: 130146
Offline offline
jóképek biggrin.gif biggrin.gif
2010. augusztus 12. 13:58 #19
kriszty_14
kriszty_14
♫Zac Efron♫addict♥
 
Státusz♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥Zachary David Alexander Efron♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.06.
Hozzászólás: 1074
Csatolások: 442
Azonosító: 130680
Offline offline
ténylwg nagyon szép thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif thumbsup.gif wub.gif wub.gif
1 felhasználónak tetszik: csilagoseg
2010. augusztus 14. 16:53 #20
Nikaaa
Nikaaa
team free will
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.09.
Hozzászólás: 1941
Csatolások: 2268
Azonosító: 124647
Offline offline
hát Nessa egyszerüen gyönyörű,az nem kérdés!sokan nem bírják a botrányai miatt,mondjuk én már régen túlléptem ezeken!a hangja nem rossz csak kár,hogy az első albyma megbukott,pedig voltak rajta tök jó kis számok!Stílusa van,nem csoda,hogy divat királynőként tartják számon,mondjuk nekem ashley tisdale stílusa jön be,de persze ki nem hagyhatom ki brenda songot sem ha stílusról van szó!
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok