Starity

Miley Cyrus

21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 10. 19:27 #1
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Én még nem találtam itt úgyhogy megcsináltam laugh.gif
Miley cyrus-nak biztos ismeri minden földön élő ember a nevét, a nagysikerű Hannah Montana sorozat miatt. Énekesnőként szintén híresebbé vált, hiszen a lemezei nagy számban keltek el wink.gif
Az adatlapját megnézheted itt:
http://starity.hu/sztarok/miley-cyrus/
7 felhasználónak tetszik: DisneyFans, WinterGirl, Smiley Miley Cyrus, Arianaa, Anna_Toth, Xenia Cyrus, xMilesss
2010. június 10. 19:33 #2
Aquincum
Aquincum
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.21.
Hozzászólás: 290
Csatolások: 38
Azonosító: 125557
Offline offline
Én imádom Miley-t wub.gif
Kedvenc számom tőle a Can't be tamed és a Party in the USA. A Hannah Montanaban nem nagyon bírtam... De ahogy meghallottam a zenéjét... laugh.gif Azonnal imádtam thumbsup.gif
4 felhasználónak tetszik: xoxo15, mileyviki, csorvási nóra, bodakinga2
2010. június 10. 20:33 #3
- törölt felhasználó -    
Előre is bocsánat a rajongóktól de én nagyon utálom. Egyáltalán nem szimpatikus..folyamatosan próbál felnőtté válni,de amiket csinál..azokkal csak az ellenkezőjét mutatja. A színészi tehetsége nem nagy szám...a Hannah Montanaban néhol türhető de ennyi...a filmje speciel megbukott. A hangjánál pedig szintén azt tudom elmondani hogy fényévekre van még attól hogy igazán jó legyen...1 száma tetszik,a Can't Be Tamed de annak a klippje már kevésbé...Sosem fogom megszeretni ebben teljesen biztos vagyok,és ha lehet ne támadjon senki ezért.
1 felhasználónak tetszik: UnhappyMeals
2010. június 10. 20:37 #4
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.10. 20:33)
Előre is bocsánat a rajongóktól de én nagyon utálom. Egyáltalán nem szimpatikus..folyamatosan próbál felnőtté válni,de amiket csinál..azokkal csak az ellenkezőjét mutatja. A színészi tehetsége nem nagy szám...a Hannah Montanaban néhol türhető de ennyi...a filmje speciel megbukott. A hangjánál pedig szintén azt tudom elmondani hogy fényévekre van még attól hogy igazán jó legyen...1 száma tetszik,a Can't Be Tamed de annak a klippje már kevésbé...Sosem fogom megszeretni ebben teljesen biztos vagyok,és ha lehet ne támadjon senki ezért.


Én nem támadlak le, elvégre mindenkinek van véleménye biggrin.gif De az egyik mondatoddal egyetértek... Próbálja kinőlni a gyerekkort és nagyon felnőtt akar lenni... De én ettől még szeretem a zenéjét biggrin.gif
2010. június 10. 20:40 #5
alyhalliwell17
alyhalliwell17
visszatérő vendég
 
StátuszChristina turné 2011-ben.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 215
Csatolások: 63
Azonosító: 123399
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.10. 20:33)
Előre is bocsánat a rajongóktól de én nagyon utálom. Egyáltalán nem szimpatikus..folyamatosan próbál felnőtté válni,de amiket csinál..azokkal csak az ellenkezőjét mutatja. A színészi tehetsége nem nagy szám...a Hannah Montanaban néhol türhető de ennyi...a filmje speciel megbukott. A hangjánál pedig szintén azt tudom elmondani hogy fényévekre van még attól hogy igazán jó legyen...1 száma tetszik,a Can't Be Tamed de annak a klippje már kevésbé...Sosem fogom megszeretni ebben teljesen biztos vagyok,és ha lehet ne támadjon senki ezért.

Csak szolok hogy a filmje Amerikaban nagy sikert aratot, a klipje viszont pedig anyi sikert ert el mint pl. Christina Aguilerae, nagyon szep lany es nagyon tehetseges, mar 18 eves lesz es mar ugy viselkedik mint 1 felnot, a Hannah Montanarol lemondott hiszen az a sorozat egy egy tinedszer lanyrol szolt de o mar felnot.
2 felhasználónak tetszik: Brigitte, kutya44
2010. június 10. 20:41 #6
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2010.06.10. 19:27)
Miley cyrus-nak biztos ismeri minden földön élő ember a nevét


Légyszi ne túlozz, azért szerintem annyira nem nagy sztár, hogy minden földön élő ember ismerje a nevét unsure.gif Amúgy nincs vele semmi bajom, csak néha annyira unom, hogy mindig róla van szó. Igazából a Hannah Montana elején még én is odavoltam érte, mostanra úgy... hát nem tudom. Nem igazán tudom hova tenni, valahogy egyrészt ez a felnőtté válásos dolog erőltetése untat, a zenéjét viszont nagyon szeretem (szóval nem akarom szidni, mert megérdemli, hogy a zenéje miatt tiszteljük), színészként nem jön be annyira, de ez csak egyéni vélemény. smileeee.gif Elnézést a rajongóktól.
1 felhasználónak tetszik: Pixie Buue
2010. június 10. 20:42 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (alyhalliwell17 @ 2010.06.10. 20:40)
Csak szolok hogy a filmje Amerikaban nagy sikert aratot

Az lehet hogy Amerikában sikert aratott,de ez csak 1 kontinens...a többi kontinenst,és az azon elhelyezkedő országokat is nézni kell.
2010. június 10. 20:50 #8
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (xBlondie @ 2010.06.10. 20:41)
Légyszi ne túlozz, azért szerintem annyira nem nagy sztár, hogy minden földön élő ember ismerje a nevét unsure.gif


Jó azért picit (nagyon) túloztam csak nem tudtam, hogy hogyan kezdjem el tongue.gif
2010. június 11. 00:08 #9
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
A hangja jó (élőben nem mindig), és pár számát is szeretem pl Simple Song, The Climb és a Can't Be Tamed se rossz, valamint a These Four Walls az ő feldolgozásában is nagyon tetszik.
Hannah Montanaként az első két évadban szerettem, a sorozat is jó volt még akkor, de a 3. évad nem vicces és Miley is eléggé unszimpatikus benne, azokról az arcokról amiket vág... már nem is beszélnék, röhejes. A film meg no comment.
És hát végül magáról Mileyról. Teljesen unszimpatikus. Ahogy erőlködik és be akarja bizonyítani, hogy felnőtt, pedig pont az ellenkezőjét váltja ki.
Idézet (alyhalliwell17 @ 2010.06.10. 20:40)
mar 18 eves lesz es mar ugy viselkedik mint 1 felnot

Ebbe most kicsit belekötnék. Gyerekként viselkedik, ő csak felnőtt akar lenni.
2010. június 11. 00:12 #10
alyhalliwell17
alyhalliwell17
visszatérő vendég
 
StátuszChristina turné 2011-ben.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 215
Csatolások: 63
Azonosító: 123399
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.10. 20:42)
Az lehet hogy Amerikában sikert aratott,de ez csak 1 kontinens...a többi kontinenst,és az azon elhelyezkedő országokat is nézni kell.

Nalunk Romaniaban is nagy sikere volt a filmjenek
2010. június 11. 14:46 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Fuller @ 2010.06.11. 00:08)

Ebbe most kicsit belekötnék. Gyerekként viselkedik, ő csak felnőtt akar lenni.

Ezzel teljes mértékben egyetértek.
Idézet
Nalunk Romaniaban is nagy sikere volt a filmjenek

Igazából a lényeg itt az hogy a nagy kritikusok húzták le de végülis aki akarja az szeresse. Engem sajnos sehogy sem fog meg Miley színészi "tehetsége".
2010. június 11. 18:04 #12
iby123
iby123
visszatérő vendég
 
StátuszFind joy in the ordinary! :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.04.
Hozzászólás: 383
Csatolások: 63
Azonosító: 126391
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.10. 20:33)
Előre is bocsánat a rajongóktól de én nagyon utálom. Egyáltalán nem szimpatikus..folyamatosan próbál felnőtté válni,de amiket csinál..azokkal csak az ellenkezőjét mutatja. A színészi tehetsége nem nagy szám...a Hannah Montanaban néhol türhető de ennyi...a filmje speciel megbukott. A hangjánál pedig szintén azt tudom elmondani hogy fényévekre van még attól hogy igazán jó legyen...1 száma tetszik,a Can't Be Tamed de annak a klippje már kevésbé...Sosem fogom megszeretni ebben teljesen biztos vagyok,és ha lehet ne támadjon senki ezért.



igazad van... nekem eddig a kedvencem volt miley de most hogy elkezdett "hülyén" viselkezdi már kevésbé birom
2010. június 11. 18:36 #13
xBlondie
xBlondie
fashionista
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.11.14.
Hozzászólás: 2713
Csatolások: 14045
Azonosító: 112254
Offline offline
Idézet (Lady Suzy @ 2010.06.10. 20:50)
Jó azért picit (nagyon) túloztam csak nem tudtam, hogy hogyan kezdjem el tongue.gif


Tudom én értem, és bocsi, hogy belekötök, de szerintem nála sokkal nagyobb sztárok is vannak a földön, akik sokkal többet is letettek az asztalra, mint ő.. egyébként a Last Songot a NY Times is leszavazta, meg rengeteg profi újságíró/kritikus/stb..
2010. június 12. 07:30 #14
Adam Lambert fan
Adam Lambert fan
visszatérő vendég
 
StátuszSelena Gomez és Justin Bieber fan ne jelöljön! És Miley Cyrus utáló sem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.22.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 3
Azonosító: 127799
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.10. 20:33)
Előre is bocsánat a rajongóktól de én nagyon utálom. Egyáltalán nem szimpatikus..folyamatosan próbál felnőtté válni,de amiket csinál..azokkal csak az ellenkezőjét mutatja. A színészi tehetsége nem nagy szám...a Hannah Montanaban néhol türhető de ennyi...a filmje speciel megbukott. A hangjánál pedig szintén azt tudom elmondani hogy fényévekre van még attól hogy igazán jó legyen...1 száma tetszik,a Can't Be Tamed de annak a klippje már kevésbé...Sosem fogom megszeretni ebben teljesen biztos vagyok,és ha lehet ne támadjon senki ezért.


Jaj WhiteAngel csak Miley-t szidod pedig Selenának egy kis tehetsége van ami fel sem ér Miley-éval! Nem zavar ha szereted Selenát, de azért egy sztárt se kell így lehgurrogni!
Magyarországon és más országokban is nagy sikert aratott mint a HSM.
Miley szerintem profibb is mivel a Hannah Montana 2006-ban, Selenéák sorozata meg 2007-ben alakult.
Miley több filmet is forgatott.
És most irogathatsz nem olvasom el! sad.gif dry.gif mad.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: MycySmiley
2010. június 12. 08:20 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (Adam Lambert fan @ 2010.06.12. 07:30)
Jaj WhiteAngel csak Miley-t szidod pedig Selenának egy kis tehetsége van ami fel sem ér Miley-éval! Nem zavar ha szereted Selenát, de azért egy sztárt se kell így lehgurrogni!
Magyarországon és más országokban is nagy sikert aratott mint a HSM. 
Miley szerintem profibb is mivel a Hannah Montana 2006-ban, Selenéák sorozata meg 2007-ben alakult.
Miley több filmet is forgatott.
És most irogathatsz nem olvasom el! sad.gif  dry.gif  mad.gif  reklamalo.gif

Erre csak azt tudom mondani hogy mindenkinek megvan a maga véleménye..én nem szeretem,és külön kértem hogy ezért senki ne ugorjon nekem,de úgynézki az ilyesmit hiába kérem dry.gif
2010. június 12. 09:26 #16
evelin1991
evelin1991
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.03.04.
Hozzászólás: 13
Csatolások: 0
Azonosító: 25325
Offline offline
Én teljes mértékben egyetértek White Angel-lel. Miley-t kezdetben én is szerettem, de mostanra... Hát nem is tudom, lehet hogy ezzel a mostani "vad" stílussal felnőtt akar lenni, de szerintem nem így kell felnőtté válni,mármint amiket mostanában csinál. Nemcsoda, hogy rossz példaképnek tartják.....A felnőttség nem itt kezdődik....bár lehet hogy ez a "vad" stílus egy kitalált reklámfogás....de kitudja.És különben is nem nevezném profinak. attól, hogy szerepelt néhány filmben. Az igazi színészet nem itt kezdődik. Selenát sem nevezném profinak, de őt jobban szeretem. Ő megpróbál normálisan viselkedni felnőtt módjára, nem mint Miley.Nincsenek botrányai, nem csinál őrültségeket. Most őszintén ezt ellehet mondani Miley-ról???Lépten-nyomon az ő nevét hallani, és legtöbbször nem azért, mert ilyen sikeres lett a lemeze, hanem, hogy koncertjén megcsókolta az egyik táncos lányt meg ilyenek. Azt elismerem, hogy a Hannah Montanával nagyon nagy sikert aratott, de csak ennyi..mindig a Hannah Montanával fogják azonosítani, hogy onnan lehet ismerni leginkább. Szóval én nem szeretem és különben is beképzelt lett, gondoljunk csak vissza arra, mikor nem tudták, hogy ő kicsoda és milyen mélységesen fel volt háborodva ez beképzeltségnek tűnik...Am meg más vélemyénye nem érdekel én szeretem , de aki azereti az is gondolkozzon el ezeken a dolgokon, hogy tényleg helyes-e amit tesz...
2010. június 12. 11:47 #17
Adam Lambert fan
Adam Lambert fan
visszatérő vendég
 
StátuszSelena Gomez és Justin Bieber fan ne jelöljön! És Miley Cyrus utáló sem!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.22.
Hozzászólás: 131
Csatolások: 3
Azonosító: 127799
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.12. 08:20)
Erre csak azt tudom mondani hogy mindenkinek megvan a maga véleménye..én nem szeretem,és külön kértem hogy ezért senki ne ugorjon nekem,de úgynézki az ilyesmit hiába kérem dry.gif


Szerintem nem kéne mindent sértésnek venned! mad.gif
De úgy tűnik az ember már meg se szólalhat... dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif dry.gif
2010. június 12. 11:49 #18
kocvivi
kocvivi
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.27.
Hozzászólás: 8
Csatolások: 0
Azonosító: 125939
Offline offline
ok igaz
2010. június 12. 12:08 #19
dijja
dijja
night elf™
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.20.
Hozzászólás: 2384
Csatolások: 5685
Azonosító: 58643
Offline offline
Idézet (WhiteAngel @ 2010.06.12. 08:20)
Erre csak azt tudom mondani hogy mindenkinek megvan a maga véleménye..én nem szeretem,és külön kértem hogy ezért senki ne ugorjon nekem,de úgynézki az ilyesmit hiába kérem dry.gif



Hagyd a csudába dry.gif Ezt már igazán megszokhatnánk dry.gif
Biztos bennünk van a hiba rohog.gif
(amúgy ahogy látom, erre mindjárt az a válasz, hogy lehurrogjuk a másik kedvencét...legjobb védekezés a támadás mi? blink.gif dry.gif dry.gif dry.gif )
2010. június 12. 23:46 #20
Lady Suzy
Lady Suzy
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.11.
Hozzászólás: 8501
Csatolások: 349935
Azonosító: 98426
Offline offline
Idézet (Adam Lambert fan @ 2010.06.12. 11:47)
Szerintem nem kéne mindent sértésnek venned! mad.gif 
De úgy tűnik az ember már meg se szólalhat...  dry.gif  dry.gif  dry.gif  dry.gif  dry.gif  dry.gif


Valószínű, hogy most WhiteAngel is ugyanezt gondolja....
21 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok