Starity

Malú

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. június 20. 17:42 #21
- törölt felhasználó -    
Jah akkor viselt rövid hajat, mikor pont koncerten voltál, nem? Pedig tényleg jól állt neki, ahogy a videón, meg képeken láttam, a hosszú haj is az egyik védjegye lett számomra. blush.gif

Kíváncsi leszek majd, hogy a testvérének hogy menne az énekesi karrier. Bár gondolom Malú, meg hát az egész zenész-család támogatja, úgyhogy nem lehet nehéz dolga. smileeee.gif

Sajnos mi még nagyon kisméretű gyerekcipőben járunk, mármint ami a homoszexuálisok elfogadását illeti. Az a baj, hogy rengetegen még mindig úgy tartják számon, mintha egy betegségről lenne szó, és az az egyik legnagyobb probléma. dry.gif Ha azt nézzük, én nem is tudnék olyan magyar előadót mondani, aki énekelt volna egyáltalán erről a témáról... lehet, hogy mégis van, de elenyésző számban az tuti. sad.gif

Ez tök jó, aznap legalább egy picit hozzásegítetted Malút ahhoz, hogy Magyarországon is többen megismerjék a nevét. laugh.gif Mondom én, h Te vagy az első számú magyar fanja, ezt a címet már nem veheti el tőled senki. tongue.gif thumbsup.gif

Nagyon jó ötlet az angol nyelvű album. cool.gif Bár én inkább egy arany-középutas megoldást választanék: adják ki spanyolul és angolul is. laugh.gif

Na a borús időhöz hoztam egy másik kedvencet. beer.gif

2010. június 20. 18:27 #22
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Igen, pont Barcelonaban hordta úgy!biggrin.gif én nem bánnám, ha rövidebb lenne, néha kell egy kis változatosság biggrin.gif

Jaja, olyan hátszele van, és akkor még nem beszéltünk Alejandro Sanz-ról, nem is értem komolyan, hogy Malú-t, hogy foghatja meg az országhatár. biggrin.gif

Igen, de mondjuk nálunk nehezebb is eldönteni, hogy az író, kire vagy mire gondol, mert az, hogy "szeretem őt" ugyanúgy vonatkozhat férfire, nőre, a kutyámra, míg mikor Merche énekli, hogy "tengo mil razones para amarla", akkor olyan nyíltan kimondja, hogy sokat vitatkozni se lehetne rajta. biggrin.gif

Első számú magyar fan laugh.gif ez de tetszik biggrin.gif kissé megszállott vagyok, tegyük hozzá biggrin.gif blush.gif

Attól félek egyébként, hogy angolul nem jönne át úgy például a Si estoy loca.. blush.gif Malúnak viszont ez az erőssége, ahogy átéli, amit hozzá tesz, nem tudom, mennyire menne neki ez idegen nyelven, pedig jó lenne, ha legalább "egydalosként" befutna erre is.. sad.gif

tudsz olyan dalt mondani, amit nem szeretsz a kis madridistánktól? biggrin.gif beer.gif

(Natalia-t megcsináljam, vagy szeretnéd te? biggrin.gif te tudtad, hogy nincs többé la quinta? sad.gif)
2010. június 20. 19:33 #23
- törölt felhasználó -    
Mondjuk azért meg kell hagyni, a frizuráját illetően elég változatos az ízlése: hordja göndören, egyenesen, lófarokban, frufrut hátratűzve, kiengedve. Mint pl. ezen a képen, itt nagyon tetszik a haja. blush.gif

http://img820.imageshack.us/img820/5070/29837421559987111814264.jpg

Na látod ez az egyik oka, amiért annyira szeretem a spanyolt. smileeee.gif Mert ott ilyen általános kijelentésekkel sincsenek problémák, mármint, h kire vonatkozik, mert a -la, vagy -lo végződés elárulja. smileeee.gif

Figyelj, amíg egészségügyi problémáid nem adódnak a megszállottság miatt, addig még nincs gond. laugh.gif És ki értené meg jobban a Malú-lázadat, mint pont én. Engem is te "gerjesztettél" olyan fokú rajongóvá, mint amilyen jelen pillanatban vagyok. laugh.gif Szóval erre is büszke lehetsz! tongue.gif

Amúgy az a gáz, hogy maga a spanyol nyelv nem annyira elterjedt nálunk (ami nekem iszonyat fura, mert anno a fősulis beiratkozáskor a rektor pont azt mondta, h a spanyol feljött a nyelvek között az angol után második legnépszerűbbre és elterjedtebbre...), különben már hallhatnánk dalolni vmelyik rádió/tv csatornán. smileeee.gif

Sztem nincs olyan dal, amit ne szeressek... csak van amit iszonyatosan, van amit nagyon, és van amit szimplán szeretek. laugh.gif Fokozatok. biggrin.gif Most épp az Aulilire találtam rá nagyon. Tök jó, hogy gyerekekkel is dolgozott együtt. smileeee.gif

(Asszem meghagyom neked Nataliat, mert most a szervezeti kultúrán, szociológián meg egyéb finom vizsgatárgyakon kívül nem igen tudok másra figyelni. laugh.gif)
(Hogy feloszlik/ott a LQE??????????????? unsure.gif blink.gif Most hogy olvastam a kommented, nézelődtem, és láttam vmi szövegelést arról, hogy Natalia szólókarriert csinál, de akkor ez már biztos??? Neeeemááár. reklamalo.gif )
2010. június 20. 20:10 #24
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Tényleg cuki itt a haja biggrin.gif nem is emlékszem erre a képre!biggrin.gif
Tudom, hogy sokféle haja volt már, de rövid még nem!biggrin.gif Illetve csak akkor egyszer. biggrin.gif

Minél többet beszélünk róla, annál jobban hiányzik az az érzés, amit kint éreztem. unsure.gif Egyébként végignéztem ma a két koncertet (gracias, por una vez), azt hiszem, hogy ma még a dokumentumfilmre időt szakítok, szerintem már sokkal jobban fogom érteni, mint 3 éve, legalábbis remélem!biggrin.gif

Aulili-nél a duele tenerte o no tenerte duele az visz mindent, annyira benne van, amit sokszor érzek sad.gif én egyébként két Malút tudok megkülönböztetni + 1 átmenet biggrin.gif Bennem az első három albuma (Aprendiz, Esta vez, Cambiaras) nem hagyott mély nyomot, sőt a hangjáért sem vagyok oda. Például a por una vez-es Aprendiz, Sin ti todo anda mal vagy a gracias-os Siempre tú engem sokkal jobban megérint, mint a kislányos eredetik. biggrin.gif Aztán jön az Otra piel, amit átmenetnek hívok, mert ott van rajta a címadó dal vagy a, amik nekem igazi Malúsak, viszont mellette Ahora meg Vuelve a él, amik meg visszahúzzák. Utána jött ugye a Malú, ami szerintem az egyik legérzelmesebbre sikeredett, és anno ő maga is elismerte, hogy nem véltelen lett a neve az album címe. Por una vez egy sokk!biggrin.gif Desafío-t meg a Vive-t pedig nem kell bemutatnom. Egyébként szerintem ez a két album hasonlít a legjobban egymásra. wink.gif A Gracias Pueblo blanco-ja előtt pedig meghajolo.gif biggrin.gif A Gracias volt az első, amiért igazi rajongó mondjára rohantam a megjelenés napján!biggrin.gif

Natalia-t akkor holnap megcsinálom, de én is csak annyit tudok erről a felbomlásról jelenleg, mint te. Holnap majd belevetem magam a mélyébe és informállak róla!
2010. június 20. 20:31 #25
- törölt felhasználó -    
De az is milyen már, és utána pár napra rá megint hosszú volt? Vagy ez most hogy? laugh.gif Jó neki akkor, hogy ilyen gyorsan nő a haja. laugh.gif

Akkor ma szuper kis napod volt, csupa Malú. smileeee.gif Arról meg nem is beszélve, hogy milyen mázlista vagy a dvdkkel a zsebedben. Én is meg akartam kintről rendelni őket, mikor volt rá keretem, de nem sikerült, aztán hiába keresem letöltő oldalakon, semmi. dry.gif

Tök jó ez a Malú-kronológia, amit írtál, és egyébként teljesen igazat adok Neked. Például a Duele ugye a Cambiarason szerepel eredetileg. Na azt nem szeretem, viszont a pár évvel későbbi, Por una vezes verziót... bueno, no digo nada más. laugh.gif wub.gif
Olyan fura, hogy te már a Gracias megjelenése idején ekkora rajongó voltál. Akkor én még azt se nagyon tudtam, mi fán terem az igazi spanyol zene. De aztán úgy fél év múlva már "észbe kaptam". laugh.gif

Ezek amúgy saját fotók, Te csináltad a koncerten? Nagyon szuperek. blush.gif

Ezt meg így búcsúzóul, ha már úgyis hallottam ma a Cadena Dialon. Aztán holnap, vizsga után jövök. laugh.gif thumbsup.gif



(Ahogy olvastam, a Cadenan már februárban szóltak hírek a LQE feloszlásáról. Asszem holnap én is belevetem magam az infógyűjtésbe, mert nem akarom elhinni! blink.gif unsure.gif )
2010. június 20. 20:54 #26
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Elfogult vagyok, de azért tudom kritikus szemmel is nézni! wub.gif biggrin.gif

Szerintem póthaja van, mert azt hiszem, hogy 2 hét se telt el, és már hosszú volt, ennyi idő alatt ez képtelenség. Lehetséges, hogy most is rövid haja van, csak jól álcázza. biggrin.gif Tény, hogy a védjegye, a spanyol rajongók ki is voltak akadva a vágás miatt, de szerencsére (nekik szerencse inkább) visszaállt a rend. thumbsup.gif

Duele-t én Barcelonaban szerettem meg, addig nem értékeltem sokra, de mikor a szemem előtt rángatta a korlátot, mert annyira átélte, hogy duele, duele, duele.. akkor megváltozott ott bennem valami ezzel kapcsolatban. smileeee.gif

Igazából nem is értem, hogy kezdődött nálam ez az egész, mert a No voy a cambiar-t hallottam a rádióban és akkor annyi volt az összes tudásom Malúról, aztán betértünk egy zeneboltba és hezitáltam, hogy mit vegyek meg, mert nem tudtam eldönteni, majd megláttam a Desafío-t és nem volt kérdés, pedig addig nem vettem kint lutrira albumot, mert előtte mindig ellenőriztem a neten, hogy megéri-e. biggrin.gif

Én nem csináltam fotót, mert egyrészt nincs jó gépem, másrészt el voltam foglalva az élvezettel, harmadrészt és ez a legfontosabb, itthon felejtettem a fényképezőt. biggrin.gif biggrin.gif Egy spanyol csaj készítette, majd ha nyithatok topicot, rakok fel még képeket róla szerintem. biggrin.gif

Holnap folytathatnánk ott, ha már klipet szúrtál be, hogy melyik a kedvenced és miért? wink.gif

Sok sikert holnapraaaaaa! thumbsup.gif
2010. június 21. 12:07 #27
- törölt felhasználó -    
Póthaj! Ez miért nem jutott eddig eszembe? laugh.gif Komolyan, nem is gondoltam rá, pedig abszolút ésszerű.
Nekem amúgy tetszett rövid hajjal. blush.gif Mondjanak a kint rajongók bármit, az is jól állt neki. tongue.gif

Na látod, ez a Duele úgy tűnik kollektíve ilyen. laugh.gif Kell egy bizonyos esemény, változás, stb. hogy értékelni kezdjük. laugh.gif Volt nálad még több ilyen Malú-dal is, amit eleinte nem szerettél/semleges volt, aztán bizonyos idő után már oda voltál érte? smileeee.gif Én a Dilesszel, meg a No voy a cambiarral is így voltam, aztán már nincs olyan nap, hogy legalább egyszer meg ne hallgatnám őket. laugh.gif

Nekem is a No voy a cambiarral kezdődött a rajongásom. laugh.gif biggrin.gif Lehet ebben a dalban valami, ami visszavonhatatlanul megfertőzi az embert. laugh.gif

Szuuper, kíváncsi leszek a koncertképekre. smileeee.gif Amúgy hogyhogy nem tudsz még topicot nyitni? blink.gif

Kedvenc klip? Hmm, hát több is van. blush.gif A No voy a cambiaréban nagyon tetszik a klip története, meg hát az sem utolsó szempont számomra, hogy Alejandro Tous is szerepel benne. laugh.gif wub.gif
A Que nadie is jó, habár nagy durranások nincsenek a klipben, nagyon bejön a színvilága, meg a hangulata, meg Manu Carrasco gitárral a kezében. laugh.gif A Si estoy loca szintén favorit, a Por una vez meg ugye nem konkrét klip, hanem koncertfelvétel, de az úgy tökéletes, ahogy van. wub.gif Átadom a stafétabotot, most te jössz a felsorolással. biggrin.gif

Öhhm, nem tudom, ismerős a kép valamilyen oknál fogva? laugh.gif laugh.gif
http://img685.imageshack.us/img685/259/postermaluokt3.jpg
2010. június 21. 13:32 #28
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Honnan van ez a kép?? biggrin.gif Nekem ez a mobilomon a háttér, illetve nem ez, hanem amit én fényképeztem kint a telefonommal. biggrin.gif De a plakát ugyanaz. wub.gif

Húúh, gondolkozom rajta, hogy volt-e ilyen, mármint a Duele-t és a Por una vezt, ugye már említettem. De a is ilyen például, hetente többször ordít, hmmm, régebbi korszakából tudnék inkább emlegetni, de például tavaly ősszel a Malú albumot fedeztem fel úgy kompletten. biggrin.gif

Nem tudom te hogy látod, de az utolsó 3 albumánál érzem azt (Malú, Desafío, Vive), hogy egészek, nem pedig csak összedobált 10-12 dal. Egyedül talán a Como te olvido az, ami egy kicsit kilóg nekem a Vive-ről, de az sem vészesen. biggrin.gif

Kedvenc klip? Éreztem, hogy a No voy a cambiar-t meg fogod említeni. biggrin.gif Nekem a Si estoy loca mindenképp!!! (ha erről tudsz making off-os videót vagy képeket, akkor értesíts, mert egyszer beleszaladtam 1db fotóba, ami a forgatáskor készült és azóta vadászok rá.biggrin.gif) Persze a koncertfelvételeket is nagyon szeretem, de ha még említenem kellene, akkor mégis a Sabes bien, mert imádom, mikor azt mondja, hogy "me encanta.. pero podría ser el coche rojo?" wub.gif

Már tudnék topikot nyitni a realvolution-t is fel akarom rakni (tudod, összekapcsolom Malút kicsit a Real Madriddal biggrin.gif), csak ugye most melóban vagyok, szóval innen kissé nehézkes. unsure.gif

DVD-ket meg kölcsönadhatom neked, ha gondolod, júliusban úgyis megyek fel valamikor Pestre, húgom meg állandóan ott székel, szóval meg lehet oldani. biggrin.gif Annyira aranyos, ahogy kameráz benne, meg mondja az egyik stábtagra, aki épp felmászott valamilyen szerkezetre a színpadnál, hogy monitooo. biggrin.gif

És, ha te csak most lájkoltad Malú starity adatlapját a facebookon, akkor ki volt az, aki még megtette rajtunk kívül? biggrin.gif
2010. június 21. 13:52 #29
- törölt felhasználó -    
A képet azt hiszem, hogy egy Malú fórumon találtam pár hónapja, aztán rögtön te jutottál eszembe. tongue.gif Mert akkoriban kezdtem őrült képkeresésbe, mondván: ha egy nap fotó-alapanyag kell a photoshophoz, ez a csajszi kiváló lesz. blush.gif Mint például az a kép, ami most kinn van nálam portréként, az az egyik kedvencem. cool.gif

Most nem azért, de a Malú album szerintem az egyik legjobb, ha nem A LEGJOBB. blush.gif laugh.gif Pár hónappal ezelőtt pont a zenéket rendezgettem a gépen, és rohadtul idegesített, hogy anno, mikor régen leszedtem az albumait, ami első hallgatásra nem tetszett, töröltem, hogy több hely maradjon... Erre megtaláltam ezt:



... és csak csodálkoztam, hogy a Perdidat, vagy épp az Eres el aguat miért nem hagytam meg, mikor mind a kettő zseniális? dry.gif

Kiröhögsz, ha azt mondom, eddig még nem is láttam a Sabes bien klipjét? laugh.gif Nem tudom, miért, az eredeti videót sose néztem meg, pedig tök jó. De legalább még most is jelent egy ilyen régebbi dal vmiféle újdonságot nekem. cool.gif

Jah, én azt hittem, hogy vmi fórumos akadálya van a topiknyitásnak... dry.gif Egyébként, ha lesz majd vmikor a közeljövőben egy picinyke időd, dobsz egy üzit arról, hogy hogyan lehet sztáradatlapot készíteni? Mert valószínűleg a túl sok tanulás elvette az eszem vagy vakká tett, mert még nem sikerült rájönnöm/megtalálnom. laugh.gif

Húúha, a dvdk kölcsönadásáért iszonyat hálás lennék. blush.gif thumbsup.gif Már az a pár részlet is, ami a neten van fenn annyira tetszik, hogy bele se merek gondolni, az egész teljes hosszában milyen szuper lehet. biggrin.gif

Én csak most vettem észre, hogy lehet fb-s lájkolást csinálni, de láttam, hogy előttem már ketten megtették (az egyik nyilvánvaló, h te voltál smileeee.gif ). Lehet, hogy az volt a másik, aki rajtunk kívül a harmadik rajongója itt Malúnak. rolleyes.gif Csak gyűljön a nép, én azt mondom! laugh.gif
2010. június 21. 13:53 #30
jennifer9876
jennifer9876
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.17.
Hozzászólás: 63
Csatolások: 2
Azonosító: 125258
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.06.17. 11:08)
Malú, spanyol énekesnő


jó kép!
2010. június 21. 14:27 #31
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Sok képed van? Mert én elkövettem azt a hibát, hogy sose mentettem egyet se le, mondván, hogyha egyszer odataláltam, akkor bármikor oda tudok, persze ez legtöbbször mégsem így működik. dry.gif

Nekem is az a kedvenc albumom, de szorosan mögötte van a Desafío is!biggrin.gif Persze ez a sorrend csak akkor áll, ha a Por una vez-t, mint koncert DVD-t nem számítjuk. biggrin.gif

Az meg csak tegnap tűnt fel nekem, hogy a Gracias DVD-n a dokumentumfilmnél az utolsó percekben az Eres el agua szól!biggrin.gif Majd akkor privátban megbeszéljük, hogy mikor meg hol tudnám odaadni a DVD-ket, hogy élvezhesd őket te is!biggrin.gif

Nem nevetlek ki, inkább fel vagyok háborodva, hogy milyen Malúfan vagy te, hogy a Sabes bien-t még sose láttad? biggrin.gif:D:D Az meg elég szomorú, hogy Malú albumokat törölgettél. Egyébként szerintem ez is olyan, mint a könyv például, hogy nem mindegy, hogy mikor talál meg. Például volt olyan, amit el kezdtem olvasni 16 évesen és úgy raktam el a polcra, hogy soha többé, aztán 7-8 év után, hogy újraolvastam, sokkal többet adott. biggrin.gif Valahogy a dalok is így vannak, nem véletlen, hogy miket hallgat az ember, és nem kell feltételen depressziósnak lenni, hogy a Perdida-t hallgassa az ember, viszont egyszer át kellett már élnie azt, hogy milyen igazán elveszettnek lenni (akár csak pillanatokra). És nekem ez az, amit megad Malú és ezért különlegesebb, mint sok más, amit a rádióban hallok, mert én sokszor át is érzem, ami énekel.. például az A tu vera-nal annyira szeretném egyszer torkom szakadtából ordítani, hogy AYER, HOY, MANANA Y SIEMPRE!!! wub.gif mégha jelenleg szinte semmire sem igaz ez a négy szó együttesen az életemből. biggrin.gif

Nah megint belemerültem, hihetetlen, hogy mennyit tudok beszélni róla, nem? biggrin.gif

Nem tudom ki lehet, de Merche-t is lájkolta, szóval érdekes. biggrin.gif ha megtudod, mindenképp értesíts!biggrin.gif

Topic nyitáshoz: 2 heti tagság + 20 hozzászólás kell! smileeee.gif
Sztáradatlapot pedig itt tudsz készíteni: Újsztár Nataliat megcsinálod? vagy Alejandroékat? biggrin.gif
2010. június 21. 14:57 #32
- törölt felhasználó -    
Képből csak olyan száz körül van. Ami elég kevés, de a fotózásosak legtöbbje szerintem a birtokomban van. Van egyszerűen olyan szépek köztük. blush.gif Meg koncertképeket is mentettem le, hogy aztán később lehessen ikonozni. Majd a délután folyamán csinálok egy tömörített mappát, és átküldöm benne a képeket a mailcímedre, ha gondolod. wink.gif

Ne is mondd, szégyellem is magam ám rendesen. sad.gif laugh.gif De mentségemre szóljon, hogy ez még régen volt, amikor tényleg még csak kezdeti állapotban voltam, már ami a Malú-fanságot illeti, és azóta persze minden egyes album hiánytalanul megvan. laugh.gif Hátha egyszer a szükség rámjön, hogy régebbi dalokat hallgassak, mint mondjuk most az Y si fuera ella-t, a Cambiaras-t, vagy az Aposté por ti-t. cool.gif

Nekem a tiédhez hasonló "üvöltési ingerem" az A esto le llamas amor-nál szokott gyakran előjönni. Bár inkább jellemző, hogy széttörnék/zúznék valamit, vagy még inkább, hogy iszonyatosan megütnék egy hímnemű emberpéldányt. Ha azt a dalt hallgatom, minden egyes férfit gyűlölni tudok. mad.gif laugh.gif

Egyébként nem tudom, hogy mondtam-e már, de annyira örülök, hogy van még rajtam kívül valaki, akit az ilyen zenék ki tudnak ütni/fel tudnak emelni/meg tudnak ölni. Kevesen tudják ennyire értékelni az ilyen érzelmi töltetű és mélységű dalokat. smileeee.gif

Én nagyon élvezem, ha róla beszélgetünk. thumbsup.gif Ráadásul ilyenkor a lelkesedésed rám is teljesen átragad, és most nagyon jól jön, hogy el tudom terelni a gondolataim, és kikapcsolódni. meghajolo.gif

Meg kell mondjam, ahhoz képest, hogy még nem találkoztunk soha személyesen, az elmúlt asszem két évben igencsak jól sikerült kiismerned. Úgyhogy igen, valószínűleg megcsinálom Alejandro adatlapját is. blush.gif biggrin.gif Meg hát legyen, bevállalom Natalia-t is. Remélem nagy hülyeségeket nem fogok fordítani, de ha mégis, majd szólj, légyszíves. laugh.gif

Már akartam kérdezni: veled még nem fordult elő, hogy mikor hallgattad Malú egyik dalát, elsőre mondjuk, akkor valami tök mást értettél az egyik sor helyett? Csak mert emlékszem, mikor felfedeztem az Eres el agua-t, akkor szentül hittem, hogy ezt énekli: eres el agua quemando mi ser, ami valójában eres el agua que mata mi sed. laugh.gif laugh.gif Végülis értelmes lett volna, azt leszámítva, hogy a víz hivatalosan nem égethet, de ez mellékes. laugh.gif

Kész rejtély, hogy ki lájkolj itt mindenkit! rohog.gif De ha információhoz jutok róla, szólok mindenképp. wink.gif

(És köszi a segítséget az adatlapkészítéshez! meghajolo.gif )
2010. június 21. 15:37 #33
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Nem kell átküldened, hanem majd pakoljuk fel ide. biggrin.gif Illetve ne pont ide, hanem majd másik fórumrészhez!biggrin.gif Vannak köztük hq képek is esetleg? cool.gif

Malú dalokkal még tudod, hogy vagyok, hogy élőben sokkal jobban szeretem őket, mint az albumi verziót, mondjuk egyszer nyilatkozta is, hogy azért annyira fontosak nekik az élő fellépések, mert oda bele tudja rakni azt, amit egy stúdiófelvételnél nem látszik. laugh.gif

A esto le llamas amor elég agresszív dal, meg a klip is passzol hozzá, a végén a csók kicsit váratlan, dehát tudjuk, hogy akit szeretünk annál azért mindkét végletbe rendesen ki lehet térni. blush.gif De én a Que esperabas-nal is hasonlókat érzek. wub.gif

Jaja, én is örülök. biggrin.gif mondani akartam már, hogy cserélhetnénk mobilszámot, mert legutóbb, mikor volt valami, azt hiszem, hogy a Merche dal után én úgy kikészültem, hogy annyira jól esett volna felhívni valakit, aki értékeli a rajongásom. biggrin.gif:D:D

Simán menni fog az adatlapszerkesztés, majd szólj, ha megvagy vele. wink.gif Bizonyos idő el kell telnie, míg egy moderátor engedélyezi. Félrefordítani meg nem nagyon lehet, mert szerintem életrajzokat a legkönnyebb, azzal megy el sok idő, hogy ne legyen minden második bekezdés elején az, hogy "megjelent az új album". biggrin.gif legalábbis nálam ez volt a legnagyobb probléma biggrin.gif

Húú de még mennyire, hogy volt olyan, hogy félrehallottam, csak sajnos ennyire mélyen nem maradt meg bennem, hogy most le tudnám ide írni idézetként.biggrin.gif

Nah mindjárt megyek haza és támadok a REALvolution-nal és Malúval persze!biggrin.gif
2010. június 21. 19:07 #34
- törölt felhasználó -    
Oksa, majd szólj, ha megnyitod az új topikot a képeknek, lesz mivel elárasztanom. laugh.gif Nem nagyon vannak HQ képek, valamiért Malúról nem találni, vagy már megint csak én szerencsétlenkedem? dry.gif Pedig olyan szép és igényes fotókat csináltak róla, csak hát úgy lenne az igazi, ha ilyen 2000x2000 pixelesek lennének. Na az már aztán HQ. laugh.gif

Szerintem ez az "agresszivitás" úgy nagyjából az egész albumra igaz. Jó, mondjuk pl a Dicen por ahí-nál nem éppen, de az sem olyan szokványos. Ezért is szeretem. blush.gif Pont a két kedvencemet említetted az albumról: A esto le llamas amor és Qué esperabas.

Tudod, beszéltük egyszer, hogy az A esto le llamas amor-nak eléggé furcsa a klipje. Hát nem tudom, én mára már egész megszerettem. rolleyes.gif Talán pont azért, mert kiváltja belőlem az úgy-szétverném-egy-idióta-pasinak-a-fejét érzést, és azért a jéghoki eléggé hajaz erre. laugh.gif

Emlékszem, ez a bolti-Merche dolog volt, ugye? laugh.gif Én szívesen megírom a számom, és nyugodtan "zaklathatsz", ha bármi ilyesmi történik, mert én aztán tudom értékelni. (Nem is meséltem még neked, pont neked! Ha bár kicsit most offolok, de sebaj: pár hónapja hallgattam a petőfi rádiót szombat du., és vmi középkorú nőci volt benne, aki roma gyerekeket vitt ki Spanyolba. És abban a műsorban végig spanyol zenéket adtak, aztán a végén megkérdezték, h kik a kedvenc előadói. Erre ő: Shakira, Santana és Tamara. laugh.gif Úúúúgy örültem, úúúgy el akartam mesélni, és úúúúgy elfelejtettem! laugh.gif)

Látom sikerült elkészíteni az új fórumtémát a dallal. Ügyes vagy! Kiváncsi leszek, szólnak-e majd hozzá. biggrin.gif

Merchenek is tervezel topiknyitást? Mellesleg nagyon belejöttünk ebbe a starity-s dologba, nem? laugh.gif thumbsup.gif

http://img408.imageshack.us/img408/3493/malu14.jpg
2010. június 21. 19:58 #35
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Nyitottam egyet. biggrin.gif Amúgy azt hittem, hogy jaaj de jó lesz majd, ha meglesz a 20 hsz, csak most meg azzal vagyok gondba, hogy hová soroljam be a képeket!biggrin.gif

Dicen por ahí-ban inkább keserűség van, de imádom azt a dalt, ahogy az Inutilmente-t is. wub.gif Nem tudom te hogy vagy vele, de az elején a Nadie-t és az Hojas secas-t rendszeresen összekevertem, illetve nem tudtam eldönteni az első pár hangból, hogy akkor melyik is az. biggrin.gif

Igen, azért nem véletlen, hogy ők is a jéghokira asszociáltak szerintem, viszont nekem a Nadie klipje sokkal jobban tetszik, talán azért, mert az egész dal + a képi megvalósításokkal együtt annyira, de annyira én vagyok, mert általában kedves és aranyos, és tényleg a légynek sem tudnék ártani, mint a szomorú Malú a klipben, de ha valaki közeli bánt meg, vagy tesz olyat, amivel gyökeresen nem értek egyet, akkor mint egy oroszlán török-zúzok, mint a vad Malú. biggrin.gif

Ez a sztori nagyon nagy!!! biggrin.gif mondjuk nálam Tamara erősen hátraszorult a Malúvilágomban, de sebaj. biggrin.gif Viszont Tamara Malúval ellentétben énekel tánczenét is, és ezért például a Siempre-re már hallottam, hogy táncolnak Magyarországon is. thumbsup.gif

Merchenek is tervezek + Natalianak is kellene, de ma már nem hiszem. smileeee.gif

Ma melóhelyen olyan drága kolleganőm van, aki tolerálja a megszállotságomat, sőt hallgathattunk ma is Malút és szólt többek között a No sé como quererle és a Chotis is, és az jutott eszembe, hogy én ezt a nőt színházban is megnézném, mondjuk egy jófajta musicalben és érdekes módon szerintem egy humoros szerep igazán illene rá. biggrin.gif

Másik pedig, amit még mondani akartam Malúval kapcsolatban, hogy szeptemberben Marta Sánchez kiad egy duettlemezt, melyen Malúval is lesz egy közös szerzemény, De mujer a mujer. wub.gif

2010. június 22. 10:59 #36
- törölt felhasználó -    
Én most amúgy a Vive albumképeit keresem, mert nekem csak a fő borítója van meg. Érdekes, hogy megjelenéskor annyira a kinézete nem jött be, mostanra meg oda jutottam, hogy iszonyatosan tetszenek azok a fotók. blush.gif

Az Inutilmente az a szám, amit ő is írt, ugye jól emlékszem? Hát én az új korongon elviselnék több általa írt szerzeményt is, ha ilyen kis csodák születnek a tollából. wub.gif

Csodák csodájára a Nadie-nak ismerem a klipjét. Úgy látszik, nem követtem el ilyesfajta hibát, csak egyedül a Sabes bien-nél. laugh.gif Egyébként nagyon csípném, ha a Haces llover-nek is készülne klip, ahhoz a dalhoz valami nagyon ütős kis történet lehetne kitalálni. cool.gif

Mondtam én, hogy isteni munkahelyet fogtál ki. Nemcsak a munkatárs jó, de még a hangulat is zseniális lehet, ha Malú-t hallgattok napközben. laugh.gif Mondjuk én aztán megnéztem volna a többiek, meg a tanár fejét, ha egyik infón vagy arculattervezésen megkérem őket, hogy hallgassuk meg mondjuk a Lo que no sabes-t. laugh.gif Kétlem, hogy tudták volna értékelni. dry.gif

Hát ez hihetetlen, az elmúlt egy, másfél évben (meg úgy az egész karrierje során) Malú hány duettben is szerepelt? laugh.gif Nagyon király! Nem csodálom, szerintem szeretnek együtt dolgozni Malú-val, nem? blush.gif smileeee.gif
2010. június 22. 12:32 #37
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Nekem még most sem a kedvencem, de érdekességnek mindenképpen jó. Ugye kaptam két matricát a cd-hez, de valahogy nem tudom elképzelni, hogy bárhová is kiragasszam a szobámba. biggrin.gif

Tényleg az Haces llover-ből nincs is klip, és én bele se gondoltam, hogy nincs? Annyira természetesnek tűnt, hogy csak dal van. biggrin.gif unsure.gif

Azért igyekszem én is csak olyanokat berakni neki, amitől nem fordul le a széktől, mert úgy érzem, hogy Malú érzelmes dalaira nem mindenki fogékony, így legtöbbször a Sabes bien vagy például a Más mujer szól, mert azokat kedveli, meg Chotison is elnevetgél. biggrin.gif

Nem tudom, hogy te tapasztaltad-e már, de van, aki szerint Malú daloktól csak bedepizni lehet, pedig tök fura, nálam legalábbis, mert vannak olyan dalok, amik bár szomorúak engem mégis felvidítanak. biggrin.gif

Végére pedig egy kép, (csak kis felbontású sajnos sad.gif) amit most találtam és szerintem nagyon vicces. biggrin.gif
2010. június 22. 15:24 #38
- törölt felhasználó -    
Én magam sem tudom, hogy miért jönnek be most ezek a Vive-s képek. Talán mert nem annyira szokványos, vagy franc se tudja. laugh.gif De köszi az új témanyitást nekik, most legalább megvan mind szépen, egyben. blush.gif

Látod, látod? Pedig én nem szeretnék erőszakos lenni, de: klipet akarok a Haces llover-ből! biggrin.gif Vagy legalább egy közös fellépéses videót, ahol Diego és Malú együtt előadják szépen. smileeee.gif

Azért azt megkérdezhetem, hogy melyik dalokra gondoltál azon jelző alatt, hogy "amitől nem fordul le a széktől"? laugh.gif Azt örömmel látom, hogy te is próbálod terjeszteni az igét. laugh.gif Nekem az egyik barátnőmből mondhatom, hogy sikerült egy mértékletes, de akkor is Malú-fant csinálnom, a másikkal meg megszerettetni az A esto le llamas amor-t. blush.gif

Nálam is előfordul, hogy egy dal pont az ellenkező hatást váltja ki. biggrin.gif Ez megint csak ilyen saját genetikai deffekt lehet nálunk, nem? laugh.gif

Cuki ez a kép nagyon! laugh.gif Hol bukkantál rá? Meg amúgy mi ez, ami rajta van? laugh.gif

Egyébként észrevetted mostanában, hogy yt-ra mennyi jóminőségű, amatőr koncertfelvétel kerül fel? Hihetetlen. Most is megtaláltam a Qué esperabas-t, és nem győzök ámulkodni, mert olyan szép a kép, mintha élőben látnám. wub.gif

2010. június 22. 17:19 #39
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Haces llover-t leadta a rádió? mert látod arra sem emlékszem.. blush.gif

Az az igazság, hogy annak, aki nem érti mondjuk egy "Lo que no sabes" szövegét, vagy például La 5a estacióntól az "Algo más"-t annak fele annyit nem jelent a dal, mint nekünk. Vagy, aki nem annyira érzelmes, annak a zene kikapcsolódás, nekünk nyilvánvalóan több, mert érzéseket is viszünk bele. wub.gif biggrin.gif

Nekem nincs olyan barátnőm, aki ne ismerné Malút, hehe, sőt általában akad egy-két dal, amit megkedvelnek, vagy legalábbis elviselnek, bár valószínűleg sokszor benne van az irántam való szeretet is a dologban, de tény, hogy még húgom szerint is ámulatos, amit például egy Por una vez-zel csinál. wub.gif cool.gif

Jaja, régen még csak a zeromalu-nak volt, akivel amúgy találkoztam is kint, félelmetes milyen gépe volt. Egyébként szerintem az is hozzájárul, hogy például nem tiltják, mint anno itthon a Shakira koncertre, hogy bevidd a géped. biggrin.gif

[i]Que esperabas[/i] pedig zseniális!!!! wub.gif

Képet meg már nem tudom sajnos, hogy melyik oldalon találtam, mert csak lementettem egy mappába.. sad.gif
2010. június 23. 17:28 #40
- törölt felhasználó -    
Na, tanulás helyett inkább feljöttem. laugh.gif

Öhhm, úgy emlékszem, hogy a Cadena-n leadták a Haces llover-t, de nem lett belőle kislemez. Legalábbis egyelőre, jó lenne, ha Diego ezt választaná következőként az albumáról. blush.gif

Jaja, pedig milyen gyönyörűek ezek a sorok a Lo que no sabes-ben: "lo que no sabes es que hay un brillo diferente en tu mirada, que dejas huellas de tu aroma en nuestra almohada..." wub.gif
La quinta dalokról meg inkább nem is beszélek, mert még mindig nem tudom felfogni, hogy nincs már zenekar. sad.gif unsure.gif

Én a magam részéről rendkívül hálás vagyok, hogy engedik a kamerák bevitelét a koncertekre. laugh.gif A technika fejlődése meg pláne nekünk kedvez, mert HD minőségű felvételeket kapunk. cool.gif

Akartam amúgy írni Neked fb-ra ma délután, mert a Cadena-n hallottam a Toda-t, csak nem sikerült. Gondoltam, ha már ennyire telepátiában vagyunk, lehet, hogy pont hallgatod te is. rolleyes.gif thumbsup.gif

Emlékszel, egyszer beszélgettünk egy fotózásról, amin Malú és Melendi együtt vettek részt. Na találtam egy képet, bár szerintem szkennelt, de nekem nagyon tetszik, és több a semminél. laugh.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Malú Malú 7073.