Starity

Malú

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. július 06. 09:07 #61
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Uh, ez az videó összeállítás nekem nagyon bejött!!!! meghajolo.gif

Albumlázban égek, főleg tegnap óta, mert ugye írt facebookon meg a fórumon is írta az elnök, hogy az utolsó simításokat mentek elvégezni Mexikóba!!!!! smileeee.gif

Nem bánnám, ha olyan tartalmas és kimerítő beszámolót kapnánk mind képügyileg mind pedig videóügyileg, mint Merche los angeles-is kiruccanásáról. biggrin.gif

Azért az vicces lenne, ha előbb jelenne meg az övé, mint a Merche-é. biggrin.gif Szerintem nyár végére lesz új Malú dalunk, mondjuk ha valami pörgős számmal készülnek, akkor lehetne előbb is. biggrin.gif

Jaaaj és ezt a képet muszáj beszúrnooom! (utálom, ha cigizik amúgy biggrin.gif)

Holnap szorítanunk kell a drága spanyoljainknak!!!!! wub.gif
2010. július 07. 20:32 #62
- törölt felhasználó -    
A facebookos dolgokat én is mindig árgus szemekkel figyelem, és őszintén szólva csak pilláztam, mikor említette, hogy már az album készítés végénél járnak. laugh.gif Mondjuk az valamilyen szinten röhejes lenne, ha Malúnak előbb jelenne meg a korongja, mint Merchének, de Isten lássa lelkem: nem bánnám! laugh.gif

Szeretném, ha bejönne a jóslatod, miszerint nyár végére lesz új Malú-dal. blush.gif Milyen típusú&dallamú számot szeretnénk? laugh.gif

Nagyon jó ez a kép. laugh.gif Bár az összes mexikói úti kép nagyon tetszik, kivéve amin cigizik, amiről mellesleg nem is tudtam! dry.gif Azért kicsit ledöbbentem, bár, hogy őszinte legyek, azért túlságosan nem lepődtem meg a dolgon. unsure.gif

Jaj és ma meccs! Együtt drukkolunk Malúval a fiúknak. laugh.gif A német polip is spanyol győzelmet jósolt, szóval egyszerűen muszáj nyerniük. smileeee.gif

A végére meg egy háttérkép-méretű-csoportos Malú. laugh.gif
2010. július 18. 20:55 #63
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Honnan van ez a kép? biggrin.gif még sose láttam ohmy.gif

Milyen típusú dalt szeretnék? Ha ebben a pillanatban kellene döntenem, akkor most egy belehalósat szeretnék, mondjuk egy Si estoy loca típusút vagy Por una vez-eset. biggrin.gif Viszont, ha azt veszem alapul, hogy nyár van és vidámság, akkor valami pörgősebbet választanék Sabes bien, Siempre tú-s irányvonallal. smileeee.gif és te?

Nem tudtad, hogy cigizik? biggrin.gif mondjuk én is tavaly fedeztem fel valamikor, le is döbbentem rajta rendesen, mert én igazán nem tudom megérteni ezeket a szenvedélyeket, mint alkohol vagy cigi.. de egyébként figyelted, hogy azóta leszedte, mert szerintem sok olyan kommentet kapott, hogy hagyjon fel vele.. végülis én sem értettem, mit vagánykodott vele a képen biggrin.gif tongue.gif

Nem tudom, hogy figyelted-e a twittert ill. facebookot a vb döntő után? Olyan aranyosak voltak, ahogy örültek a sikernek!biggrin.gif Viva ESPANA!biggrin.gif
2010. július 19. 13:14 #64
- törölt felhasználó -    
Szerintem ezt a ST fórumon találtam. smileeee.gif Amúgy Malú mellett a balszélen Vega van, nem tudom ismered-e, ő is énekesnő, van néhány jó száma. Azt viszont nem sejtettem, hogy ismerik egymást Malúval. smileeee.gif

A Por una vezhez hasonló dalt nagyon támogatnám. laugh.gif Meg egy Te conozco desde siemprére hajazót is nagyon el tudnék viselni, nekem így nyárra mindig ez lesz a kedvencem Malútól. laugh.gif A Lo que no sabesről meg nem is beszélek, mert tegnap este azt hallgattam, és úgy éreztem, mintha először hallanám életemben, még a hideg is kirázott tőle. smileeee.gif Veled nem szokott előfordulni ilyesmi? smileeee.gif

És évek óta dohányzik már legalább? Lehet, hogy a hangi változás is ennek tudható be részben? Érdekes, én nem ítélem el a dohányzókat, egyszerűen - ahogy te is írtad - nem tudom felfogni, hogy mi a jó benne. Sőt, már odáig fajult ez az egész, hogy még évekkel ezelőtt középiskolában mikor erről a témáról volt szó, majdhogynem nekem kellett rosszul éreznem magam amiatt, hogy még csak soha ki sem próbáltam a cigit. dry.gif
Amúgy jól tette, hogy levette a képet, mert nem nagyon tetszett nekem sem. tongue.gif

Persze, hogy láttam a vb-s kiírásokat, mind Malúnál, Merchénél, sőt még Nataliánál is. laugh.gif És mi spanyol lelkűek abszolút át tudtuk érezni az örömüket, nem? tongue.gif
2010. július 20. 21:05 #65
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Akarok ilyen te quiero-s nyalókát! biggrin.gif Amúgy erről jut eszembe, hogy ha-ash twitteren olvastam ma ezt, és annyira tetszik: Que lindo es recibir una llamada de alguien que solo te quiere decir que te quiere!! blush.gif

Most, hogy már tudjuk a Merche album címét, találgathatnánk, hogy Malúnak mi lesz, nem? biggrin.gif Szerintem neki tuti egyszavas, fogadni mernék rá!biggrin.gif

Ismerek pár Vega dalt, de nem tudtam, hogy ő van a képen, annyira nem rögződött be az arcvonása a memóriámba!biggrin.gif

Nekem is vannak olyan dalok, amik úgy tudnak megérinteni, mintha előtte sose hallottam volna. Egyébként például a Lo que no sabes-nél az jut eszembe mindig, hogy vajon, aki nem érti és nem érzi a dalszöveget, annak mi jön át? Mert hiába fordítasz le valamit, sajnos rá kellett jönnöm, hogy a dalok sokkal többek, mint szimpla szavak! Főleg, ha Malú énekli!biggrin.gif

Szerintem is leszokhatna! biggrin.gif Szerintem a hangja nem ettől lett érdesebb, bár kitudja. smileeee.gif Ő élete, és valahol az ő érdeke is lenne, hogy vigyázzon a hangszálaira, mégiscsak abból él, vagy mi! biggrin.gif

2010. július 21. 21:12 #66
- törölt felhasználó -    
Idézet (HamiaLinda @ 2010.07.20. 21:05)
Que lindo es recibir una llamada de alguien que solo te quiere decir que te quiere!!   blush.gif

Ez nagyon tetszik! smileeee.gif Ráadásul kettő az egyben funkcióval bír: romantikus és telefonszámlát kímélő megoldás, hisz a Te quiero nem valami hosszú kifejezés. laugh.gif

Hát ha Malú eddigi lemezeit nézzük, akkor ezidáig is leginkább egyszavas címeket kaptak (Aprendiz, Cambiarás, Desafío, Gracias, Malú, Vive), mintsem többszavasat (Por una vez, Esta vez, Otra piel). Nem hagytam ki semmit, ugye? laugh.gif
Ha tudnánk már valamit, mondjuk ismernénk egy dalt az albumról, akkor könnyebben be lehetne tippelni a címet. Neked azért van tipped, vagy inkább kívánságod? laugh.gif

Nálam amúgy a Por una vez volt az a dal, meg még talán a Diles, amik legelőször nem is tetszettek. Aztán a dallamuk megfogott, de akkor még nem tudtam spanyolul, így fogalmam nem volt, mit is énekelnek. Majd amikor már értettem, na az volt az igazi libabőrözés meg áll-leesés ideje. laugh.gif

Találtam egy fotót, amin másik kedvenccel, Tamarával van. Úgy látszik, a zeneiparban mindenki ismert gyakorlatilag mindenkit. cool.gif
Ó, és ha nem mondtam volna még: nagyon szeretnék egy Malú-Merche duettet! rolleyes.gif)
2010. július 25. 10:00 #67
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Úgy nézem, hogy nem hagytál ki semmit. smileeee.gif Szerintem egy szavas lesz, főleg mert 2005 óta másra nem volt példa, és sokkal kifejezőbb is, persze, ha jól meg van választva, mint egy hosszabb. smileeee.gif Ötletem nincs sajnos, főleg, mivel úgy érzem, hogy ahhoz, hogy tudjak mondani valamit, hallani kellene a dalokat, de ugye erre nincs lehetőségem őszig.sad.gif viszont így, hogy tényleg befejeződtek a felvételek biztos, hogy még idén lemezünk lesz.. jövőre kit fogunk várni??? biggrin.gif

Diles valamiért a mai napig nem lopta be magát annyira a szívembe, de azért nem merek kijelenteni semmit sem, lehet, hogy egyszer lesz majd egy Diles korszakom. A Por una vez-zel én is úgy voltam, hogy nem is hallgattam meg, aztán emlékszem, hogy a yt-on vmiért ráakadtam, és néztem a videót, s közben azt gondoltam, hogy jézus ez mit csinál!!! biggrin.gif a durva az, hogy a családban is megmutattam már több embernek és mindenkinek tetszik, mármint nem feltétlen a dal, hanem ahogy előadja. Tud, na! biggrin.gif

Úgy szeretnék Tamara, Alonso, Sergio Ramos vagy Vega helyében lenni!biggrin.gif Na, de egyszer még kijutunk. smileeee.gif

Ha azon az úton haladna tovább Merche, mint a Cal y arena, akkor beleférhetne egy duett Malúval szerintem. smileeee.gif Aaaaj azt hiszem előtte megbolondulnánk a várakozástól, nem gondolod? biggrin.gif

Ezen a képen meg nagyon tetszik, ahogy néz!biggrin.gif
2010. július 26. 17:37 #68
- törölt felhasználó -    
Én tippelni se mernék Malúnál az új album címére, mert azt Merchénél is nagyon benéztem. rolleyes.gif Az viszont nagy kérés lenne, hogy facebookon kicsit több infót osszon meg a rajongókkal? Mondjuk, hogy milyen stílusú lemezre számítsunk, mert engem talán ez érdekelne most a leginkább. rolleyes.gif

Hmm, hát mondanám, hogy jövőre ott lesz a La quinta estación, de az már lehetetlenség. sad.gif De Nataliától jöhet szólóalbum, sőt talán a LODVG vagy Amaia is hoz újdonságot. Bár ezek szerintem felül sem múlhatják majd Merche és Malú új korongját. laugh.gif

Azt látom, hogy nálad nagyon jól megy a Malú-láz terjesztése. laugh.gif Azt hiszem anyumnak már én is mutattam, de nem mondanám, hogy túlságosan nyitottan állt az én zenei ízlésemhez. dry.gif Sebaj, azért már eljutottunk addig a szintig, hogy kezdi megszokni a spanyol nyelvű zenék iránti mániám. Ez is haladás. smileeee.gif

Tök jó ez a kép. wink.gif Amúgy rengeteg ehhez hasonló kép van, ahol ilyen szerényen, de nagyon mosolyogva álldogál, az ilyet imádom. laugh.gif
2011. január 13. 15:00 #69
marcsina
marcsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.14.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 136366
Offline offline
Hoztam ide is egy albumértékelést Malú legújabb lemezéről, a Guerra Fría-ról. Kifejezetten ajánlom Liza figyelmébe. laugh.gif

1. Voy a quemarlo todo
10/8 Jó bulis dal, de a szövegnél sok az ismétlés.

2. Ahora tú
10/8 Felelevenítődik egy kis középkori jelleg benne, ez nem annyira jön be, viszont ettől eltekintve kedvelem.

3. Quién
10/10 Kedvencem, kedvencem, kedvencem. Mást nem is igen tudok mondani.

4. Blanco y negro
10/9 Valószínűleg azért csak 9 pontos nekem, mert az volt az első kislemez, és a sok havi hallgatás rontott egy kicsit rajta.

5. Ni un segundo
10/10 Szerintem olyan Malús, ami igazán jól áll neki.

6. Libérame
10/10 Dettó.

7. Vértigo
10/10 Szuper, lightosabb talán a társainál, pont ezért jön be nagyon.

8. Búscame
10/8 Inkább a szövege, mintsem a dallama fogott meg engem.

9. Guerra fría 10/10 Nem lep meg, hogy ezt választották címadó dalnak. Mindig libabőrös leszek tőle.

10. El apagón
10/9 Itt is úgy látom, hogy a szöveg kiváló, de a hangszerelésnél valami nem passzol.

11. Así lo haré
10/10 Számomra a valaha volt legérzelmesebb dal Malútól.

12. Ni un segundo (versión piano y voz)
10/11! Ez a verzió az eredetinél is szebb, élő felvétel hatását kelti.

13. Y ahora vete (iTunes bonus track)
10/10 A „legsötétebb” dal, férfigyűlölőknek kifejezetten ajánlom. smileeee.gif

Átlag: 9,5
Nagyon jó album, az aranylemez minősítés már megvan, hátha a platina is összejön. Szerintem megérdemelné. wink.gif
2011. január 13. 17:03 #70
- törölt felhasználó -    
Hasonlít az enyémhez, de néhol teljesen eltér a véleményünk. laugh.gif

Voy a quemarlo todo 10/10
Így kell kezdeni egy igazán jó albumot! Klassz, pörgős, vidám dal, ki hinné, hogy egy szakítás után álló lányról szól? (:

Ahora tú 10/9.5
Először a Cadena Dialon adták le, talán egy héttel az album megjelenése előtt, és elsőre nem tetszett. Aztán minél többet hallgattam, annál inkább éreztem a pozitív töltetét.

Quién 10/10
Fura, de ez volt anno az egyik szám, ami nem igazán tetszett. Mostanra az egyik kedvencem, talán itt is az történt, hogy azt hittük, ez lesz a második single, és másként kezdtem nézni a dalra... laugh.gif

Blanco y negro 10/10
Már az amazonon hallott első 30 másodperc alapján is imádtam, gyönyörű szép.

Ni un segundo 10/10
Nagyon mély dal, ráadásul ebben található az egész lemez (számomra) legkifejezőbb mondata: "tal vez te duela, pero desde que te fuiste me siento mucho mejor..."

Libérame 10/10
Nekem ez a tipikus Malú ballada, ami nélkül nem lehet egy lemezét sem elképzelni. (:

Vértigo 10/8
A szövege nagyon tetszik, viszont a dallama elég lightos, valahogy érzem Malúhoz illőnek. Ami vicces, mert ez az egyik szám, amit ő szerzett. laugh.gif

Búscame 10/10
Ez az, amit nem tudok mosolygás nélkül végighallgatni. (:

Guerra fría 10/10
Nagy kedvenc, mintha a hideg futkosna végig az ember hátán, de abszolút pozitív értelemben. Ráadásul ennek a dalnak van a legjobb refrénje.

El apagón 10/10
Húha, itt az a baj, hogy meg sem tudom fogalmazni, amit kivált belőlem a dal, mert annyi mindenre serkent egyszerre: kiállni az esőbe és ugrálni, forogni, táncolni, énekelni, nevetni... laugh.gif

Así lo haré 10/11!
Mikor amazonra felkerült az album egy héttel korábban, és bele lehetett hallgatni fél perc erejéig minden dalba, ez volt az, aminél eltört a mécses. Nem csak dallamilag csodaszép, de hihetetlen szövege is van.

Ni un segundo (versión piano y voz)10/9
Csak azért, mert nekem a teljes hangszereléses változat jobban tetszik.

Y ahora vete (iTunes bonus track) 10/11!
Hú, nagyon átkoznám a világot, ha ez nem került volna valamilyen formában a korongra... Elképesztő! Rendkívül erőteljes, kicsit hasonlít az A esto le llamas amorra, legalább abban, amit kivált belőlem. Mert mikor az Y ahora vete szól, akkor is legszívesebben törnék-zúznék, mert annyira érzem, amit énekel.

Átlag: 9.8
Azt hiszem itt bátran mondhatom, hogy ez lett Malú legjobb albuma. meghajolo.gif

Egyébként tök érdekes, hogy a zongorás Ni un segundo neked jobban tetszik, a Vértigo is kedvenced, viszont a Voy a quemarlo todo nem annyira jött be nálad... laugh.gif
2011. január 13. 18:06 #71
marcsina
marcsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.14.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 136366
Offline offline
A legtöbb azért egyezik, ahogy látom. biggrin.gif

Viszont nem lep meg a dolog, mert hozzám képest mégis csak tősgyökeres rajongó vagy, régebbóta ismeret Malú-t és a mostani album megjelenéséig tartó időszakot is végigizgulad, míg én csak útközben jötte a képbe. rohog.gif

Kérdés: eddig megjelent összes lemeze körül melyiket tartod a legjobbnak? tongue.gif
2011. január 13. 21:22 #72
- törölt felhasználó -    
Lindával már egyszer beszéltünk erről: ő az első, én pedig a második számú magyar Malú-fan. rohog.gif

Fúh, hát nagyon jó kérdéseid vannak, hallod-e! _nevet.gif

Igazából nem tudom, nem is szeretek nagyon rangsorolni, mert mindegyiknek megvan a különlegessége. Az tény, hogy a legelső három album (Aprendiz, Esta vez, Otra piel) nem hagyott bennem mély nyomot. A Por una vezt azért szeretem, mert koncertfelvétel, ráadásul olyan új dalokkal, mint a Por una vez...
A Malú nevezetű korongot imádom, de a Desafío is szuper, mindkettő olyan "malús", tele olyan dalokkal, amik mindig is jellemezték őt.

Aztán jött a Vive, ami egy elég nagy váltás volt, kicsit elhúzott rockos irányba, de kellett a Guerra fría elé, hogy úgymond felvezesse. Plusz mi lenne velem A esto le llamas amor vagy Qué esperabas nélkül? meghajolo.gif

És most itt van a Guerra fría, amiről jóformán egyetlen dalt se tudnék mondani, amit ne szeretnék.

Nem tudom, mennyire volt kielégítő a válaszom... laugh.gif

Akkor most rajtam sor: Melyik Malú közreműködésével készült duettet kedveled leginkább?
És itt aztán van választási lehetőség dögivel... rohog.gif
2011. január 14. 16:21 #73
marcsina
marcsina
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.14.
Hozzászólás: 14
Csatolások: 0
Azonosító: 136366
Offline offline
Akkor nekem marad a megtisztelő harmadik hely, remek!! _nevet.gif

Az Aprendiz érdekes, elég magas volt ott még Malú hangja, nem? Az az album nagyon jó, másik, amiért ölnék az a Desafío, nagyon ki pöpecül lett összerakva! cool.gif

Malú valóban rengeteg mindenkivel csinált közös dalt, most hogy mondod! wink.gif Én a Manu Carrasco-s Que nadie-vel maradok, mert már szimplán Manuel által előadva is tetszett, de együtt még jobb lett.

Azt is tudom, hogy te melyiket mondanád: Malú&Diego Martín - Haces llover. Igaz? tongue.gif
2011. január 14. 17:17 #74
- törölt felhasználó -    
Akkor ha megalakulna a hivatalos magyar Malú fanclub, már meglenne az elnök, az elnökhelyettes, meg az elnökhelyettes jobbkeze. laugh.gif

Nincs semmi bajom az első három lemezzel sem, de kevés dalt hallgatok róluk, mondjuk az Aprendiz pont benne van. Erről jut eszembe, a minap a youtube hatalmas birodalmában belefutottam egy Chenoa videóba, ahol pont ezt énekli... elgondolkodtam, hogy lenyomhatnák duettbe, ők ketten még úgysem dolgoztak együtt eddig. rohog.gif

Ráhibáztál, a Haces llover a kedvencem! meghajolo.gif Diego hangjában nagyon tetszik, hogy rekedtes, mély, és annyira jól passzol Malúéhoz!
2011. április 20. 20:19 #75
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Gyakrabban kellene feljárnom ide és akkor nem maradnék le ilyen jó témákról! thumbsup.gif
Nagyon tetszett mindkettőtöknek az albumelemzése, és legszívesebben én is leírnám, de olyan szinten elfogult vagyok, hogy nem tudom, mennyire mennétek vele! blush.gif biggrin.gif

Viszont azt a két kérdésre én is válaszolnék
eddig megjelent összes lemeze körül melyiket tartod a legjobbnak?
Szóval nekem Malú a Malú-tól Malú, előtte nem tudom, mi volt, talán félMalú. biggrin.gif Úgyhogy az nálam a kezdet és nagyon egyben van, ami a Desafíoról is elmondható, és akkor ott van a Guerra fría, amivel szerintem most van a csúcson. thumbsup.gif
1. Guerra fría 2. Malú 3. Desafío (hogy sorrend is legyen)

Melyik Malú közreműködésével készült duettet kedveled leginkább?
+1 szavazat az haces llovernek, egyszerűen imádom, de nekem a top3ba kerülne a más mujer is smileeee.gif

Liza, kicsit hasonlóan gondolkozunk, azért az nem semmi! biggrin.gif
2011. április 23. 11:24 #76
- törölt felhasználó -    
Ugye, ugye, pedig régebben volt azért rendesen élet ebben a témában tongue.gif

Nem csodálom, hogy elfogult vagy, most komolyan, ez után a lemez után hogy nem lehet az az ember? ^^

Fúh, tényleg, a Más mujer is nagyon jó kis dal! Bár nekem a Haces llovert nem körözi le rolleyes.gif Érdekes amúgy, hogy pont tegnap munkába menet jutott eszembe, hogy mind a négy csaj (Malú, Merche, Natalia és Tamara) megtalálta már a tökéletesen hozzá illő férfihangot egy duett során:

Malú - Diego Martín (Haces llover)
Merche - Álex Casademunt (No sé vivir sin ti)
Natalia - Marc Anthony (Recuérdame)
Tamara - Marco Antonio Solis (O me voy o te vas)

és tudom, hogy hülye vagyok, de annyira örültem ennek a felfedezésemnek így a hét utolsó napjának reggelén! laugh.gif

Klipekkel hogy álltok? Nálam a No voy a cambiar vezet, azt hiszem ez evidens laugh.gif Második a Ni un segundo, és harmadik meg az El apagón lesz, mert annak kell a GF következő kislemezének lennie laugh.gif
2011. április 26. 20:12 #77
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Klip? Nálam is egyértelmű a választás! SI ESTOY LOCA thumbsup.gif
De szeretem még a No voy a cambiar-t, Nadie-t és a Ni un segundot is. Viszont a Sabes bien-nel, Blanco y negroval és A esto le llamas amorral ki lehet üldözni a világból. Ettől függetlenül a dalokat meg szeretem.
Remélem, hogy igazad lesz és El apagón lesz a harmadik, bár én is azt várom. :-)

És akkor az én kérdésem: Melyik dal az, vagy dalok azok, mely(ek)nél úgy érzed/érzitek, hogy élőben sokkal jobb, mint a korongos verzió?
2011. április 26. 21:03 #78
- törölt felhasználó -    
Basszus, de gáz, hogy a Si estoy locát kihagytam! Pedig az a klip egyenesen tökéletes, meg mondjuk szerintem a Diles is elég jó lett...

Érdekes, én a Blanco y negrot kezdtem megszeretni, talán mert eléggé magamra ismerek a klipben felvázolt lányt illetően, de tény, hogy azért nem egészen ezt vártam. tongue.gif

Fúh, megint egy jó kérdés biggrin.gif Nálam ez talán a Vértigo, az az a dal, ami alapjáraton nem igazán nőtt a szívemhez, de a koncerten hallva/látva azért felpezsdít smileeee.gif Te melyikkel vagy így?

Most akkor kérdezek én tongue.gif

Három kedvenc sor/mondat/idézet bármelyik Malú-dalból?

Off: egyik ismerősöm írja facebookon: "de jó lesz négy nap múlva", kérdezik, mi lesz akkor, válasz: "Barcelonában leszünk". Ellopták az utunkat! ^^
2011. április 27. 10:20 #79
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Nekem a Por una vez az, amelyik egyértelműen élőben jó, bár tudtommal nem is nagyon van más verziója, hehe! cool.gif
A Voy a quemarlo todo, akkor nőtt a szívemhez, mikor láttam barcelonai és madridi koncertfelvételeket róla, előtte csak egy dal volt a lemezről, azóta szabályosan rajongok érte, viszont a koncertes verzióért!
Mikor kint voltam 2009-ben, akkor a Duele varázsolt el, illetve Malú a Duele-vel, előtte azt a dalt se nagyon szerettem. És erről jut eszembe, hogy a Sin ti todo anda mal is hatalmas élőben!

Húh nehéz kérdést tettél fel, tudod?
Az első az biztos.
Te conozco desde siempre - esto tenia que pasar tu presencia estaba escrita
Búscame - sabes que no puedo echarte de menos porque nunca te he tenido
Aulili - duele tenerte y no tenerte, duele

De amúgy ezer másikat is mondhattam volna, de jelen pillanatban ezek voltak az elsők, amik eszembe jutottak. smileeee.gif

Na, és neked melyik az a három???
2011. április 27. 15:11 #80
- törölt felhasználó -    
Reggel jutott pont eszembe a Por una vez, hogy ugyan nincs mihez hasonlítani stúdió verzió híján, de biztos, hogy az élő változat sokkal inkább ütne.

A Sin ti todo anda mal abszolút, alapból nem is nagyon szeretem ezt a dalt, de élőben iszonyat jó. És akkor már a Me quedó grande tu amor is ide sorolható nekem. (:

Az első két idézetet én is mondhattam volna, kedvencek biggrin.gif
Nekem ezek ugranak be most:

Si estoy loca - por una sola flor abandonaste un jardín

Guerra fría - mientras yo bebía del agua de tu cuerpo, tú matabas mi esperanza dando tumbos por mi alma, absorbiendo mí cariño y mis esfuerzos por luchar en una farsa sin salida (habár számomra az egész dal olyan, mint egy költemény ^^)

Así lo haré - y aún sabiendo que yo pienso en él, te arriesgas a perder (csak rá gondolok, és a sírás kerülget, esküszöm) (:

Egyébként ez tényleg egy nagyon nehéz és szinte lehetetlen feladat, nekünk pláne biggrin.gif

Na, valami új kérdés/feladvány? Most nálad a labda tongue.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Malú Malú 7073.