Starity

Malú

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 27. 18:38 #81
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Egyébként nekem is megfordult a fejemben a Guerra fría, de abból imádok szinte minden sort.. "no quiero verte, ya no me vale ser un objeto de usar y tirar"
vagy a Ni un segundo "tal vez te duela pero desde que te fuiste me siento mucho mejor"
és ne maradjon ki a Libérame se "a medias tintas no vale la pena"
és a Quién "dime, quién borrará las caricias que te hice alguna vez?"
no meg Blanco y negro "tú eres que me hace llorar pero sólo tú me puedes consolar"

Azért lehet válogatni és ez csak az utolsó albumáról néhány! biggrin.gif

Kérdésem pedig az lenne, hogy melyik az a dal(ok), amelyiknek sajnálod, hogy nem készült videóklipje és miért? smileeee.gif
2011. április 27. 18:55 #82
- törölt felhasználó -    
Leginkább nekem is a GF-s dalokból jutottak csak eszembe részletek, bár a Si estoy loca rengetegszer csendül fel mostanság, attól a sortól pedig mindig libabőrös leszek.

Y ahora vete amúgy hogy maradhatott ki? y nunca vuelvas a decir que sientes si no sientes... nem is értem tongue.gif

Micsoda jó ötleteid vannak, nagyon jó ez a kérdés! biggrin.gif

Amit talán leginkább sajnálok az a Qué esperabas. Nekem szívügyem ez a dal, és igazán durva klipet lehetett volna készíteni hozzá, akár mondjuk egy koncertfelvételből...

A másik pedig az Y ahora vete persze, ami bonustrack lévén nem kerülhet single státuszba, pedig egy ehhez tartozó klipet nagyon szívesen vettem volna. :/

Te melyeket mondanád? smileeee.gif

És kérdezek egy újat: a mai spanyol és latin előadók közül ki(k) az(ok), akivel szerinted Malúnak mindenképp kéne egy duettet alkotnia? smileeee.gif
2011. április 27. 19:16 #83
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Az Y ahora vete-nél már nem lehet tudni, mert azt is biztosra vettük, hogy nem lesz koncertdal, erre a Búscame, Libérame és Así lo haré maradt ki, bár ez utóbbiban azért biztos voltam sajnos.

Megnéztem volna egy Desafío-t, mert az kicsit belehalós dal, igazán malús, a Vive-ről mindenképp a Qué esperabas-t mondanám, a Malúról a Lo que no sabes-t. De a Siempre tú is nagy kedvenc, úgyhogy ahhoz is elnézegetnék egy klipet. biggrin.gif

Merchével örülnék egy közös dalnak, bár ebben azért rendesen benne van, hogy mindkettőt imádom. Pablo Alborán-nal szívesen megnézném, de beleférne nálam még egy Diego Martinos dal, erről jut eszembe, hogy azt is sajnálom és nem is értem, hogy miért nincs az Haces lloverből klip?? És ha Shakira nem ezt a WakaLoca oldalt erősítené most, hanem a Pies descalzos stílusát, akkor őt is jelölném. biggrin.gif És neked?
Melyik szerinted a legjobban sikerült cd/dvd borítója? (ha az aprendízt mondod, kifutok a világból! biggrin.gif
2011. április 27. 19:36 #84
- törölt felhasználó -    
Mondjuk ilyen alapon még esély is lehetne egy Y ahora vete klipre. Azért érdekelne, hogy milyen séma szerint állították össze a turné dallistáját, mert uramboccsá', de a Devuélveme la vida hogyan került elő és minek? Mert oké, az is jó dal, de emiatt maradjon ki a Búscame? O.o

A Lo que no sabes is, basszus, abba a dalba is nem kicsit bele lehet halni... y que por dentro me voy muriendo cuando me dices mi amor, como si nada... meg is hallgatom gyorsan, nem bírom laugh.gif

Merche és Pablito nálam is evidens duettpartnerként tongue.gif Én örülnék, ha Nataliával (Jiménez) hozna ki egy közös dalt, a Rompe el mar alapján csak jó sülne ki a dologból smileeee.gif De gondoltam még Shaila Dúrcalra meg Dani Martínra is egyébként.

Hehe, Isten ments', még hogy az Aprendíz borítója lenne a legjobb! biggrin.gif Maga a korong se kedvencem tongue.gif

Leginkább a Desafío borítója tetszik, egyszerű, a kép pedig számomra elképesztő. A Malú is szép, bár ott a betűtípus nem jön be, Otra piel szintén tök jó, és a Guerra fría is ott van az élmezőnyben, bár én inkább a ByN-s mezősképet tettem volna a cd elejére, vagy egy másikat a jeges shootból. De hát ez van. biggrin.gif
Neked melyik a kedvenced?

Új feladat és jó nehéz tongue.gif Ha összeállíthatnál egy Best of Malú lemezt, melyik lenne az a max. 20 dal, amiket semmiképp sem tudnál lehagyni róla?

Jah és gratula a 100. hozzászólásodhoz! laugh.gif
2011. április 28. 08:51 #85
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
A Devuélveme la vida nekem se kedvencem, de egyébként sem értem, hogy ezeket a duett dalokat miért rakta bele, mert akkor oké, mikor fellép vele Manuel Carrasco vagy Antonio Orozco de így, nem tudom és akkor már miért maradt ki az Haces llover? blink.gif

Egyébként szinte bárkivel szívesen látnám duettezni, mert nem hiszem, hogy bárki mellett is szégyenbe maradna. biggrin.gif

Azért nekem olyan hihetetlen, hogy az Aprendíz-szel be tudott futni, nem? Mármint én az akkori hangjától falra mászok és lehetne vele vallatni engem, az tuti. biggrin.gif

Én is a Desafío-t mondanám, de ott van rögtön utána a Malú és nagyon tetszik a Guerra fría is, leszámítva ugye a betűtípust, ami nem nyerte el a tetszésemet. A DVD borítók közül viszont a Por una vez tetszik jobban, de csak azért, mert jobban kifejezi azt, hogy Malú mennyire brutális a színpadon. biggrin.gif

És akkor a TOP20 smileeee.gif
(ez nem sorrend lesz, mert úgy még nehezebb lenne a dolgom, szóval a számoknak nincs jelentősége! biggrin.gif )
1. Búscame
2. Así lo haré
3. El apagón
4. Blanco y negro
5. Y ahora vete
6. Que esperabas
7. Hojas secas
8. Dicen por ahí
9. No voy a cambiar
10. Desafío
11. Si estoy loca
12. No me interesa
13. Por una vez
14. Siempre tú (koncert verzió)
15. Lo que no sabes
16. Sin ti todo anda mal (koncert verzió)
17. Te conozco desde siempre
18. Sabes bien
19. Eres el agua
20. Haces llover

Na, nem is nézem tovább, mert tuti kihagytam valami fontosat, de ez szinte lehetetlen feladat ááá smileeee.gif úgyhogy csináld meg te is! Aztán meglátod, hogy milyen nehéz ez! biggrin.gif

Melyik a kedvenc interjúd, riportod, videófelvételed, vagy újságcikked Malúval kapcsolatban? (linkelhetnéd is smileeee.gif)
2011. április 28. 17:05 #86
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Idézet (HamiaLinda @ 2011.04.28. 08:51)
tuti kihagytam valami fontosat, de ez szinte lehetetlen feladat ááá smileeee.gif


Como una flor ohmy.gif
2011. április 28. 19:02 #87
- törölt felhasználó -    
Na jó, akkor legyen 21, de csak neked, csak most tongue.gif

Én hülye meg az irodában megírtam a listát, erre jött egy halom munka és el is felejtkeztem róla. Remélem sikerül összeszednem újból hiánytalanul laugh.gif

1. Te conozco desde siempre
2. Si estoy loca
3. Diles
4. No voy a cambiar
5. A esto le llamas amor
6. Dicen por ahí
7. Qué esperabas
8. Dame tu alma
9. Desafío
10. Búscame
11. Voy a quemarlo todo
12. Blanco y negro
13. Ni un segundo
14. Guerra fría
15. El apagón
16. Así lo haré
17. Y ahora vete
18. Lo que no sabes
19. Por una vez
20. Haces llover

Nekem ez lenne a top20-am, azért elég sokban egyezik ez a listánk is, nem? smileeee.gif

Berakom a kedvenc cikkem mind az öt oldalát ^^ Egyrészt a gyönyörűséges képek miatt szeretem, ez evidens szerintem laugh.gif Másfelől nagyon tetszenek Malú válaszai, egyszerűség és szimpátia sugárzik az egészből.

Te jössz! Ja és új kérdésem: Melyik(ek) a kedvenc koncertvideód(id)? (ha több is van, akkor mondjuk maximum hármat rakjunk be, hogy legyen egy limit smileeee.gif)
2011. április 28. 19:44 #88
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Köszönöööm, hogy megengedted a 21-iket is! thumbsup.gif
Egyébként a te listádat is simán bevállalnám, az A esto le llamas-szon konkrétan gondolkoztam, hogy beveszem, de nagyon kevés az a 20. smileeee.gif

Jaaaj tudod, mennyire szeretem ezeket a képeket??? wub.gif
A negyedik konkrétan a mobilomon a háttérkép biggrin.gif tongue.gif

Én akkor most jövök egy videóinterjúval:


De mellette még a Danka-s cikk a kedvencem:
Linkelt szöveg

Mily meglepő, ez is divinity-s! biggrin.gif
2011. április 28. 20:46 #89
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Nem tudom, hogy kell szerkeszteni ezért beszúrom mégegyszer a videót, mert nem jelenik meg. smileeee.gif

2011. április 28. 20:53 #90
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
És akkor a három kedvenc koncertvideóm:

Por una vez:



Siempre tú:



Voy a quemarlo todo:



És a három koncertvideó mellett, ami még érdekel, hogy melyik dalra tudnád azt mondani, hogy jelenleg kifejez téged, melyik az, ami szeretnéd, ha rólad szólna? melyik az, amelyik életed egy boldog pillanatára emlékeztet? és melyik az, ami életed egy nehéz időszakaszára? (már ha vannak ilyenek, természetesen)
2011. április 28. 21:37 #91
- törölt felhasználó -    
Úristen, olyan jókat választottál! A Dankás interjú hihetetlenül jó, és azok a képek a kutyusról... eszméletlen biggrin.gif

A koncertvideóknál meg kettőt is ellőttél az enyémek közül (Voy a quemarlo todo és Por una vez) wink.gif

Nálam most a koncertes Qué esperabas mindent visz, mp3-ba is le kellett, hogy szedjem.



Dial-os koncerten a Dicen por ahí, amit akárhányszor is látok, sosem bírom ki könnyek nélkül.



És végül a Nadie Lyaval duettben, mert szerintem ez a dal így lett igazán tökéletes, legalábbis engem kettejük tolmácsolásában fogott meg úgy istenigazán.



Linda, én nem tudom, neked honnan jönnek ezek az ötletek, de hihetetlen vagy biggrin.gif Lássuk akkor:

Jelenleg kifejez: Blanco y negro. Jó pár kapcsolatomat (családi, baráti) tekintve kifejezőek "tú eres quién me hace llorar, pero sólo tú me puedes consolar" valamint a "te amo con fuerza, te odio a momentos..." részek.

Szeretném, ha rólam szólna: No voy a cambiar. Jó lenne megint eljutni arra a szintre, amikor tényleg nem érdekel és bánt mások véleménye, hanem igazán magamra tudnék figyelni és meglelni azt a belső egyensúlyt.

Életem boldog időszakára emlékeztet: El apagón, nem is konkrét időszakra, hanem úgy életem különböző boldog pillanatait juttatja eszembe smileeee.gif

Életem nehéz időszakára emlékeztet: Así lo haré, ezt kapásból ide tudtam társítani. Érted a dal szövegét, úgyhogy nem nagyon kell magyaráznom a dolgokat.

Na és ha Te is leírtad, kíváncsi lennék, hogy van-e olyan (és ha igen, melyik) dal Malútól, ami kifejezetten egy családtagod/barátod/ismerősöd juttatja eszedbe? (Jaj, ez olyan béna feladat, de annyira fáradt vagyok, hogy kettőig sem látok, sajnálom laugh.gif)
2011. április 29. 18:38 #92
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
A Que esperabas nekem is nagy kedvencem! wub.gif Bevallom, hogy a Siempre tú helyett a Sin ti todo anda mal/Duele párost akartam a 2009es barcelonai koncertről, de nem találtam meg youtubon a videót.. : unsure.gif Pedig ott, mikor rángatja a berendezést, hát kikészülök. biggrin.gif

Azért nagyon ki tudok szúrni magammal, mikor ilyeneket kérdezek, mert az eszembe sem jut, hogy nekem is válaszolnom kell rá.

Ami jelenleg kifejez: Búscame, talán ezért is szeretem annyira, mert hihetetlenül vágyom arra, hogy valaki végre észrevegyen engem, vagy legalább a helyzetet. Ami egyébként hülye taktika, szóval bátrabbnak kellene lennem. smileeee.gif

Ami szeretném, hogy kifejezzen: Ahora tú vagy Eres el agua (no soy casi nada nélkül természetesen) de ezek olyan kis vidám dalok és a szövegük se a mélybe ránt, sőt tök jó ilyet érezni szerintem.

Életem legboldogabb időszakarára: El apagón, mert az mennyire jó volt pár éve, mikor én is elmondhattam, hogy cuántas veces vivimos algo mágico? cuántas veces hablamos por teléfono? salalalala smileeee.gif

Életem egy nehéz időszakára: Por una vez. Azt hiszem, sokkal könnyebb lett volna mindenkinek, ha ki lettek volna mondva dolgok, legalább egyetlen egyszer. smileeee.gif

És akkor most a te kérdésedre válaszolva:
Sabes bien - egy nagyon kedves emberre emlékeztet, aki már nem része az életemnek, mert egyszerűen van, ami vagy nagyon jól működik vagy sehogy. Úgyhogy maradtunk a sehogynál. De már nem igaz az, hogy sabes bien, que quiero volverte a tener.
Si estoy loca - erről, mindig Soria és a csoporttársam jut eszembe, közös dalunk, egyszerűen imádtuk kint ezt a dalt, azóta is mindig felcsendül, ha találkozunk smileeee.gif
Búscame - Ez van beállítva csengőhangnak az egyik legfontosabb emberhez az életemben. Pedig nem ezt választottam neki, de az Y ahora vete-t leszavazta, és helyette választotta a Búscame-t, aminek nem örültem, mert én azt akartam ébresztőhangnak. Szóval most az Y ahora vete-re kelek. Az meg csak hab a tortán, hogy később értettem meg, vagyis most már értem, hogy egy dal néha nem ok nélkül kapcsolódik egy emberhez. Hát igen.. búscame.. smileeee.gif

Most te jössz! Ez amúgy egy jó kérdés volt, nem tudom, miért voltál elégedetlen vele. smileeee.gif Én viszont most egy light-ossal jövök, szóval: melyik ruha, felső+nadrág, felső+szoknya, vagy egyéb formáció tetszett neked a legjobban, amit Malú viselt? smileeee.gif (KÉPET IS KÉREK!!!)
2011. április 29. 20:32 #93
- törölt felhasználó -    
Pedig azt a berendezésrángatós felvételt megnézném ám! cool.gif

Látom az El apagón, mint boldog időszakot jellemző dal megint közös pont, nem is csodálkozom ^^

Amúgy sejtettem, hogy a Búscame nálad kapcsolódik valakihez, talán azért gondoltam, mert annyira szereted azt a dalt, hogy lehet benne valamilyen plusz személyes kötődés is. smileeee.gif

Fúh, nálam a Blanco y negro szüleim juttatja eszembe, főleg Aput, pláne mióta kijött a videoklip, s annak is a témája a szülő-gyerek kapcsolat kettőssége.
Aztán ott van még a Sin poderte despedir, ami egyike a régi dalainak, amiket nagyon szeretek. Ezt a nagynénémhez és mamá sógorához (aki olyan volt nekem, mint a nagyapám) kötném, akik már jó pár éve nincsenek velünk, és sajnos nem volt alkalmam rá, hogy utoljára búcsút vegyek tőlük...
Az A esto le llamas amor & Y ahora vete páros pedig egyazon személyt fejez ki az életemben. Nagyon sokat szenvedtem az egyszer imádlak-másszor tudomást sem veszek rólad viselkedésétől.

Ez a kérdés is milyen jó már! laugh.gif Lássuk:

Az első a Juntos por Mali gálán készült, imádom ezt a farmeros-felsős összeállítást, és ez az öv szuperül feldobja smileeee.gif
A második egy shoot kép, stílusban hasonló az előzőhöz, de ez az aranyozott mellény annyira jól néz ki! laugh.gif
A harmadik pedig az egyik kedvencem, egyrészt nagyon tetszik a ruha, plusz szerintem már mondtam neked, hogy imádom, mikor így hátra van tűzve a haja, nagyon jól áll neki! smileeee.gif

Te kedvenc fotóid?

Most azt találtam ki, hogy ha ma azt mondanák neked, hogy Malú összes lemezének (Aprendíz, Cambiaras, Esta vez, Otra piel, Por una vez, Desafío, Vive, Guerra fría) készíts új borítót, melyikhez melyik Malúról készült képet választanát? (Képek dátuma nem számít, 2011-es fotót is tehetsz mondjuk az Aprendíz mellé. És persze ha van, amelyiket hagynád, ahogy van, az is jó smileeee.gif)
2011. május 02. 19:33 #94
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Nem megy a képfeltöltés sajnos, pedig már tegnap kiválasztottam, hogy mit meg hogy, úgyhogy ez még egy kicsit várat magára, mert azért nem szeretném csak a szöveges indoklást illetve magyarázatot leírni, mert úgy annyira száraz lenne.

Viszont míg várunk arra, hogy megjavuljon a fórum, arra gondoltam, hogy azért kérdezek.

Ha felajánlanák, hogy a tévében, főműsoridőben egyetlen egy Malú dalt/koncetfelvételt/videóklipet leadnának a te kedvedért a magyar nép számára, akkor melyiket választanád, és miért pont azt? smileeee.gif
2011. május 03. 15:13 #95
- törölt felhasználó -    
Akkor várunk, amíg újra lehet képeket felpakolni (:

Megint sikerült egy olyan feladatot adnod, ami amellett, hogy nehéz, nekem eszembe sem jutott volna ^^

Igazság szerint több verzióm is lenne, s ezek nem feltétlenül tükrözik a saját ízlésem.

Blanco y negro - klip iránti vegyes érzések ellenére ezzel Malú kinn is rengeteg új rajongók szerzett, talán a magyaroknál is beválna.

No voy a cambiar - elég pörgős és bulizós, talán ez lenne az egyik legesélyesebb induló a magyaroknál.

A esto le llamas amor - mivel ez kicsit a rockosabb vonal felé húz, szerintem be tudná fogadni a magyar fül laugh.gif

Te mikre voksolnál?

Én arra lennék kíváncsi, hogy szerinted Malúnak (Spanyolországon kívül) mely térségekben, országokban lenne esélye berobbanni a köztudatba?
2011. május 03. 20:38 #96
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Nekem sem a saját ízlésemet tükrözi majd, mert azt hiszem, hogy Malúnál nem feltétlen előnyös, ha valaki a Por una vez-zel nyit, mert azt most vagy érti és érzi vagy nem. Ettől függetlenül Malú zseniális benne.

Blanco y negro-t én is mindenképp mondanám, szerintem az az a dal, amivel tényleg széles körben népszerű lehetne, illetve ez utóbbi azért kis hazájában be is jött neki.
Si estoy loca - nálam a klip az abszolút első az összes közül, a dal megint az a kategória, hogy valaki vagy átérzi vagy nem, szóval ez tuti nem lenne akkora befutó, mint Blanco y negro, viszont azt hiszem mégis egy sokkal tartósabb réteget szerezhetne, mert akinél ez a dal betalál, annál valószínűleg a Desafío, Hojas secas, Lo que no sabes, Por una vez, Que esperabas vagy épp az Así lo haré is kedvenc lesz.

Harmadik pedig nincs, mert ha mégis döntenem kellene, akkor a Blanco y negro nyerne, de sírna a szívem a Si estoy loca miatt. smileeee.gif

Spanyolul szinte csak Latin-Amerika jöhet szóba, de szerintem ott akár mindegyik országban sikeres lehetne, csak jó kampány kell hozzá.
Angolul? Nem tudom, igazából, ha tudná ezt a színvonalat hozni, amit most a fellépéseken, koncerteken, amiket a dalokba beletesz és lenne mögötte egy jó dalszerző, aki angolul is ír neki, megtalálva az egyensúlyt, aközött, hogy Malúnak mi az igazán erőssége és mi az, ami tényleg populáris, kölcsönkérné Merche kliprendezőjét és nagyon megnyomnák a marketinget, akkor bármi lehetne, de amíg spanyolul énekel addig lehet akármilyen népszerű, a határt nem tudja átlépni. Neked mi erről a véleményed?

Melyik dalokat hallgatnád meg piano+voz vagy guitarra+voz összeállításban?
2011. május 06. 18:03 #97
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
Lehet képet küldeni, jeje. smileeee.gif

A kérdés ugye valami olyasmi volt, hogy melyik a kedvenc ruhadarabom, öltözékem Malútól. smileeee.gif
Hármat választottam én is. Az első a kapucnis a desafío-s sorozatból van, nagyon szeretem, mikor ilyen vagány, sportos, mert az én szívemhez is közel áll ez a viselet.
A második egy tavalyi koncertről való. Itt nem is igazán a ruha, mert az semmi extra, hanem inkább a kiegészítők ragadtak meg. Jól áll neki a sok lánc és karkötő szerintem.
A harmadik kép az idei turnéról való, egyszerűen meghalok azért a szoknyáért!! biggrin.gif
2011. május 06. 18:16 #98
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
És akkor a borítók. Malú-hoz, Desafío-hoz, Guerra fría-hoz, de még a DVD-khez sem nyúlnék.

A Vive-nél mindenképpen az újságcikkből a tengerpartos képre szavaznék biggrin.gif

És akkor még, amiket el tudnék képzelni borítónak azok a Desafío idején készült stúdiófotók, szerintem azok a legjobb képek Malúról.
Mivel azonban annyira nem ismerem az első 3 albumáról a dalokat, szinte sose hallgatom őket (most megkövezhetsz ezért), ezért nem tudnék választani, hogy melyiket melyikre de az Aprendíz-nek és a Esta vez-nek mindenképpen újat javaslok. biggrin.gif
2011. május 15. 12:15 #99
- törölt felhasználó -    
Nagyon jókat választottál új borítóknak! A tengerpartos-cikkes képeket amúgy még nem is láttam, úgyhogy ezért plusz köszönet laugh.gif

A Malú, Desafío és Otra piel borítóit én is mindenképp meghagynám, azok szerintem tökéletesek.

A Guerra fría maradhatna, de el tudnám képzelni a ByN-s mezős képet is hozzá. Az Esta vezhez a mellékelt borítót tettem volna, nem is értem amúgy, hogy miért nem ez maradt a hivatalos... A Vive mellé meg jó lett volna ez az oldalról beállított kép szerintem.
Valamint az Aprendíz külsejét is megváltoztatnám, ahhoz raktam volna mondjuk a lila ruhás képet, habár az később jelent meg, de ha újra kiadnák a cd-t, akkor ez szép lenne hozzá biggrin.gif

Kérdésként az jutott eszembe, hogy volt/van-e olyan sorozat, amiben el tudnád képzelni, hogy Malú kapjon egy kisebb/nagyobb szerepet, akár önmagaként, akár más bőrébe bújva? smileeee.gif
2011. május 19. 15:28 #100
HamiaLinda
HamiaLinda
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.07.
Hozzászólás: 115
Csatolások: 36
Azonosító: 104317
Offline offline
A lila ruhás kép nekem si nagyon tetszik!!! Ilyen sorozatot készíthetnének még Malúról, mert azért én nem érzem azt, hogy el lennénk árasztva ilyesmi képekkel! smileeee.gif

Most a Los protegidos-t nézem, ezért oda tenném be. Nem tudom, hogy ismered-e, de szerintem egy nagyon aranyos sorozat. Még anyának is tetszik, csak sajnos nem tud spanyolul. smileeee.gif

És adnék neki is valami szuperképességet,de ezen még gondolkoznom kell, mondjuk repülhetne, mert az nekem nagy vágyam. smileeee.gif Szerintem amúgy neki simán menne a színészkedés is. Épp valamelyik nap beszéltem erről otthon, hogy el tudnám képzelni, mint színésznőt is, viszont Merche annyira a zene, hogy szerintem halálos ítéletét írnák alá, ha megvonnák tőle a zenét. smileeee.gif

És neked? Egyébként feljebb van még egy kérdésem, amire nem válaszoltál! laugh.gif
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Malú Malú 7073.