Starity

Vanessa nemet mondott a vámpíros szerepre

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 22. 11:31 #61
- törölt felhasználó -    
Beképzelt egy csaj bocsi a rajongóknak de ez így van...
Amúgy abban igaza van hogy jelenleg egy vámpíros film nyerő a Twilight.
2010. augusztus 22. 11:34 #62
- törölt felhasználó -    
De nagyképű.... hú de felnőtt, valóban. Mert talán SMG nem az?? -.-
2010. szeptember 06. 12:16 #63
fanobipe23
fanobipe23
visszatérő vendég
 
Státusz♥♥William Levy♥♥.....<3♥CUIDADO CON EL ANGEL♥<3.....♥♥Maite Perroni♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.15.
Hozzászólás: 234
Csatolások: 2
Azonosító: 133254
Offline offline
téélleg az!!alig látni filmben és most meg nemet mond....sad.gif
2010. december 24. 23:31 #64
emmy14
emmy14
új tag
 
StátuszMiért nem tudjukaHamupipőkébenahercegnekanevétvalyonmert a pénzrehajtacsaj :P ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.16.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 183
Azonosító: 140853
Offline offline
Hát tudom hogy már kicsit későn írok de azért szeretném megosztani a véleményem biggrin.gif . Én személy szerint borzasztóan örülök hogy nem vállalta el egy ilyen kis tehetségtelen ringyó tönkre vágná ezt a nagyszerű sorozatot . Ha tőlem kérdeznék meg hogy vagy a alkonyatban szerepelek vagy a buffyban akkor mind a két esetben meg kéne látogatnom a dokit tongue.gif ! Nézzük ha felkérnének az alkonyatba akkor tuti szemen hánynám az írót mert hogy én abba szerepeljek azt a világ sem tudná megfizetni a zombi képű f ekel soha !!!! De hogyha megkérnék hogy Sarahval játsszak együtt tuti infartust kaptam volna az örömtől biggrin.gif ennél nagyobb megtiszteltetés kevés embert érhetne biggrin.gif ! És még a mi kis hőn szeretett Vanessánkhoz fűznék egy kis komit biggrin.gif Nem elég ha fekete a hajad belül úgy is szőke agyatlan vagy ! És pont ezért vagy másod és harmad hegedűs mert nem tudod bemérni a siker filmeket és pont ezért szerepeltél a high schoolban is ja bocsi még azt vissza vonnám hogy másod harmad hegedűs mert a kutyába sincs ! Ja és a Buffy százszor jobban tarolna mint a nyomi letört a körmöm dráma amihez a mozi előtt csónakot kell bérelni ! Hisz a buffy nagyobb és hatalmasabb siker volt kár hogy elfelejtették és épp ezért félnének az emberek hogyha visszajönne netán ugyanakkorát tarolna és az embereket ingyen jeggyel sem lehetne becsábítani arra a filmnek nevezet hányásra ! A kis Disney s sztár ért a filmekhez röhögök ! De tényleg köszi Vancsicsi hogy nem vállaltad el megkímélted magad több milkától és attól hogy komolyan vegyenek engem meg egy rosszúlléttől biggrin.gif ! És még hogy az alkonyat nagyobb mint a buffy hehe ez felér avval hogy Rowan Atkinson a világ legjobb pasija ! Szóval egyik sem igaz tongue.gif ! Ja és ha sértőnek látszok akkor elárulom hogy direkt volt biggrin.gif mer ha valaki piszkálja a buffyt áhhhhh azt lefejezem !!!!!!!!!!!
2010. december 24. 23:32 #65
- törölt felhasználó -    
ne már dry.gif pedig most alig látjuk filmekben cray.gif
2010. december 24. 23:46 #66
emmy14
emmy14
új tag
 
StátuszMiért nem tudjukaHamupipőkébenahercegnekanevétvalyonmert a pénzrehajtacsaj :P ?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.16.
Hozzászólás: 80
Csatolások: 183
Azonosító: 140853
Offline offline
Ja tényleg a legfontosabb dolog amit csak körbe írtam és elfelejtettem kitérni a tárgyra biggrin.gif .....
Vagyis az alkonyat szar fos biggrin.gif:D:D a buffy az a legjobb !!!!!!!!!!! biggrin.gif
2011. február 16. 10:43 #67
- törölt felhasználó -    
jajj de irritál már engem ez a lány :/
buffy<3 smileeee.gif
2011. február 16. 10:48 #68
- törölt felhasználó -    
amúgy...ez szerintem neméppen tinifilm...főleg nem a twilight-sagához képest-.-"
ahogy SMG sem tini...
2011. február 18. 16:10 #69
TennantLove
TennantLove
 
StátuszSupernatural
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 1109
Csatolások: 0
Azonosító: 142192
Offline offline
A buffy sokkal jobb ez a csaj meg egy kicsit visszavehetne az arcából
2011. augusztus 03. 23:32 #70
ZsRekus
ZsRekus
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.18.
Hozzászólás: 7
Csatolások: 0
Azonosító: 153267
Offline offline
Szóval teljesen egyetértek veled emmy14. Vanessa isznyúan öntelt és én is örülök hogy nem vállalta. De szerintem a buffyt nem kéne folytatni mert már egyszer lezárták és a rajongók így találgathatnak hogy mi lett velük sőt mindenki úgy zárja le magában ahogy neki tetszene. Én hatalmas buffy és angel rajongó vagyok(a sorozatra értem) imádom őket.Sarah,Charisma,David,Alyson,Nicholas örökre a kedvencem!!!!!! Bár az viszont jó lenne hogyha kicsit több rajongó lenne mert már eléggé elfelejtették de hát ez ilyen mivel ez a történet 1997-es ezért a legjobb barátnőimmel nem tudok róla beszélni vagy ha mondok egy poént nem értik úgyhogy szretném ha ez visszakerülne a forgalomba és nem az az uncsi nyomi twilight lenne a középpontban mert már kicsit idegesít. Amúgy a twilightnak csak azért ilyen nagy a sikere mert a filmben taylor minden 5 percben leveti a felsőjét XDXXD. Lehet hogy most sok ellenséget szereztem mert má mindenki "twilight megőrülök érte" de nem érdekel én csak kimondom a véleményem. És még annyi Buffy,Angel,Vampire Diaries 4 ever!!!!!!!
2011. augusztus 03. 23:39 #71
lola97122
lola97122
×Jigoku Shoujo×
 
Státusz"Ha kedves vagy másokhoz, akkor nem leszel az emberiség legalja."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.21.
Hozzászólás: 3206
Csatolások: 685
Azonosító: 143769
Offline offline
Hát én valamilyen szinten egyetértek vele.
2011. augusztus 19. 15:28 #72
NinaDobreva
NinaDobreva
visszatérő vendég
 
StátuszDelena Forever
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.15.
Hozzászólás: 141
Csatolások: 1
Azonosító: 158416
Offline offline
A Buffy jobb a twilight-nál, ez a csaj meg öntelt.
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok