Starity

Sucker Punch / Álomháború (2011)

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. április 01. 22:59 #41
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Tetszett a látvány, de a szánkba rágták a mondanivalót, illetve, konkrétan a történetbe bele se szőtték rendesen, az elején meg a végén elnarrálták és kész. Tetszett az eleje, nagyon jól indult a dolog, aztán valahol elveszett. Nem voltak karakterek. A lányok szépek voltak, főleg Abbie Cornish-t tudnám kiemelni. Színészi játék a nulla közelében volt és nem értem Vanessa Hudgens hogyan került ide. rolleyes.gif Amikor drámai jelenet jött, egyáltalán nem váltott ki belőlem érzelmet, pedig én mostanában mindenen tudok sírni örömömben-bánatomban biggrin.gif
Tényleg egyedül a látvány az, amit ki tudok emelni, mert az jó lett, de kevés. Bár az utolsó, vonatos nem igazán jött be. A harmadik volt a legjobb. Hiányoltam még egy plusz, nagyot ütő látványorgiát a végéről. sad.gif
A film előtti trailerek jobban felkeltették az érdeklődésem, mint maga a film. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: House Of Wax
2011. április 02. 17:16 #42
- törölt felhasználó -    
Én ma néztem meg mozifelvételről, és még így is teljesen lenyűgöző volt. Biztos vagyok benne, hogy majd normális minőségben is meg fogom nézni párszor. Nekem nagyon tetszett az egész lényege is, bár nekem is inkább a látvány tetszett. Az egész stílus is eléggé bejött, a történet meg átjött.
Tetszett még a színészek, színésznők alakítása, és szerintem Nessa teljesen beleillett. (Nekem teljesen függetlenül is az ő karaktere tetszett a legjobban)
10/10 smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Blary, SmileyZ
2011. április 02. 17:28 #43
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12073
Csatolások: 195802
Azonosító: 107508
Offline offline
Én is megnéztem ma, de nálam sajnos csak 10/8-ast kap. Tetszett a látványa és az egész elgondolása, de a vége valahogy nem. Hiányoltam valami kis pluszt. A harcos koreográfiák nagyon jók, néhol ellensúlyozzák a színészi játékot. A filmzene nagyon ott volt. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2011. június 15. 22:05 #44
mikeyla
mikeyla
hudgens
 
StátuszWhat if life is a dream and death wakes us up?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.07.29.
Hozzászólás: 4735
Csatolások: 31156
Azonosító: 103304
Offline offline
HQ beer.gif wub.gif
2 felhasználónak tetszik: SmileyZ, Lady Suzy
2011. július 26. 22:14 #45
- törölt felhasználó -    
Imádom a filmet!Ezek a képek,meg tök jók!
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2011. július 27. 01:47 #46
- törölt felhasználó -    
most néztem meg másodszor, immár a bővített változatot. még mindig imádom
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, SmileyZ
2011. július 29. 16:31 #47
Blary
Blary
majdnem
 
Státusz*Nemsokára Ausztráliába költözik*
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.28.
Hozzászólás: 1108
Csatolások: 11
Azonosító: 141855
Offline offline
Szerintem a film nagyon jó, bár én csak 10/9 adok. Azért, mert nekem is hiányzott egy KIS plusz. Nem tudom honnan de egy kicsit igen azt tudom. Egyébként nagyon tetszett. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: SmileyZ
2012. március 13. 17:30 #48
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Én imádom ezt a filmet,és szerintem arról,hogy sokan nem értették meg az igazi mondanivalóját,arról nem a film tehet. pardon.gif Szerintem a látvány nagyon ott volt,imádtam a film hangulatát is,meg a zenéket. heart.gif A lányok annyit gyakoroltak,edzettek amennyit sokan egész életükben sem,szóval nem tudom páran,hogy jönnek ahhoz,hogy leszólják őket. mad.gif Mindegy a lényeg,hogy vannak akik hozzám hasonlóan megértették. smileeee.gif Akik meg csak szidni tudják,azoknak a kommentjeire ennyi a válaszom: nevet2.gif
3 felhasználónak tetszik: pixie1013, Lady Suzy, LadyAlexa
2012. március 14. 17:13 #49
- törölt felhasználó -    
Idézet (SmileyZ @ 2012.03.13. 17:30)
Mindegy a lényeg,hogy vannak akik hozzám hasonlóan megértették. smileeee.gif


Nézzük csak, mi is a film tanulsága: Minden férfi alapjáraton gonosz, és a nők csakis a képzeletükben képesek bármit is elérni? Ugyanis a való világban csakis erőszak vár rájuk? És a nők csakis szexualitással (végül is kurválkodást képzelnek maguknak) tudnak hatni a férfiakra. Nem az eszükkel, vagy a kreativitásukkal vagy éppen a személyiségükkel. Mert ez van a filmben, semmi más. Csak úgy van esélyed a csúnya, gonosz és elnyomó férfiakkal szemben, ha táncolással (kurválkodással) elcsábítod őket, majd eztán hátbadöföd őket?
2012. március 14. 17:32 #50
SmileyZ
SmileyZ
Happiest girl in the world ♥
 
StátuszHouse Of Wax ♥♥ Művész Úr ♥♥ Baywatch ♥♥ Sosem voltam még ennél boldogabb ♥♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.12.
Hozzászólás: 8757
Csatolások: 33707
Azonosító: 122565
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2012.03.14. 17:13)
Nézzük csak, mi is a film tanulsága: Minden férfi alapjáraton gonosz, és a nők csakis a képzeletükben képesek bármit is elérni? Ugyanis a való világban csakis erőszak vár rájuk? És a nők csakis szexualitással (végül is kurválkodást képzelnek maguknak) tudnak hatni a férfiakra. Nem az eszükkel, vagy a kreativitásukkal vagy éppen a személyiségükkel. Mert ez van a filmben, semmi más. Csak úgy van esélyed a csúnya, gonosz és elnyomó férfiakkal szemben, ha táncolással (kurválkodással) elcsábítod őket, majd eztán hátbadöföd őket?


Látod erről beszéltem,nem értetted meg. wink.gif Ez a kommented nagyon jól bizonyítja.
Nem fogok veszekedni,nekem tetszik,neked nem,ilyen az élet,nem tetszhet mindenkinek minden. smileeee.gif
Nekem csupán azokkal van bajom akiknek nem elég azt elmondaniuk,hogy nem tetszik nekik,hanem még folyamatosan szidják is a filmet.Gondolom te sem szereted ha a te kedvenc filmedet szidják. smileeee.gif Én itt ezt le is zárnám..
1 felhasználónak tetszik: LadyAlexa
2012. március 14. 18:34 #51
- törölt felhasználó -    
Szerintem meg te nem értetted meg, ugyanis nincs mit megérteni benne. Én is lezárnám a témát.

Hát nem nagyszerű? Csak úgy lezárhatjuk a témát, mert a te véleményed jobb, mint az enyém?
2013. március 01. 22:41 #52
Invisible
Invisible
visszatérő vendég
 
StátuszDaryl fucking Dixon.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 12.11.24.
Hozzászólás: 121
Csatolások: 7
Azonosító: 190334
Offline offline
Hát, én is láttam már a filmet régebben... igazából nem vagyok nagyon elragadtatva vele, egyrészt: engem nagyon emlékeztetett a Viharsziget című filmre, ami eléggé idegesítővé válik néha. Ráadásul a történettel sincs minden rendben. Oké, én szeretem a fantasztikus, kitalált sztoriféleségeket, de ez... valami nem stimmel benne. És szerintem körülbelül nem volt benne semmi tulajdonság (ne támadjatok le), de ennek ellenére megkönnyeztem az utolsó pár jelenetet. Az animáció nem volt olyan zavaró, de ha valaki egy kissé elvont, akciódús filmre vágyik, én inkább a Viharszigetet ajánlom. smileeee.gif
2013. március 02. 06:57 #53
- törölt felhasználó -    
Idézet (Invisible @ 2013.03.01. 22:41)
Hát, én is láttam már a filmet régebben... igazából nem vagyok nagyon elragadtatva vele, egyrészt: engem nagyon emlékeztetett a Viharsziget című filmre, ami eléggé idegesítővé válik néha. Ráadásul a történettel sincs minden rendben. Oké, én szeretem a fantasztikus, kitalált sztoriféleségeket, de ez... valami nem stimmel benne. És szerintem körülbelül nem volt benne semmi tulajdonság (ne támadjatok le), de ennek ellenére megkönnyeztem az utolsó pár jelenetet. Az animáció nem volt olyan zavaró, de ha valaki egy kissé elvont, akciódús filmre vágyik, én inkább a Viharszigetet ajánlom.  smileeee.gif


A film tanulsága: A csajok csakis álomvilágban, kurválkodással tudnak felülkerekedni a férfiakon.
2013. március 02. 09:00 #54
Évike12
Évike12
Ŧยckiภgρєяƒєct*♛
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 6857
Csatolások: 4984
Azonosító: 131678
Offline offline
Idézet (Solarian @ 2013.03.02. 06:57)
A film tanulsága: A csajok csakis álomvilágban, kurválkodással tudnak felülkerekedni a férfiakon.

Mindenkinek máshogy jön le ez a film, és itt mindenki ad mindenki véleményére, nem az a lényeg hogy kinek tetszik, vagy kinek nem. A vélemény, az vélemény. Hiába kezdesz el arról beszélni hogy szerinted más a "tanulsága", mert ha az a személy nem úgy gondolja az életben nem győződ meg arról hogy más legyen az a vélemény amit Ő kialakított magában.. wink.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok

Jon Hamm Jon Hamm 6909.