Starity

Angol sorozatok és filmek

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 17. 02:13 #21
Sixy
Sixy
hajmániás™
 
StátuszShit happens....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.09.16.
Hozzászólás: 1275
Csatolások: 1872
Azonosító: 107844
Offline offline
Necros: a DW nagyon jó eredeti nyelven, főleg a David Tennant-os részek wink.gif ok.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. augusztus 17. 12:39 #22
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Angol sorozatok közül eddig ezeket láttam: Doctor Who, Primeval, Torchwood, Sherlok Holmes, és Agatha Christie sorozatai (Miss Marple és persze Poirot). biggrin.gif
Imádtam mindet.
Még tervezem a Merlint illetve a Secret diary of a call girlt.
1 felhasználónak tetszik: minibogárka
2010. augusztus 17. 18:12 #23
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
The Onedin Line...

Aztán a Coupling... Ennek a sorozatnak például ma megvettem 2700 forintért az első három évadát a Tescoban. Nézem, nézem, és el vagyok csodálkozva, egyrészt, hogy ez angol sorozat, BBC-s (nem tudom, miért hittem azt, hogy amerikai - talán régen láttam már és azért), de a legnagyobb meglepi az volt, hogy ki írta? Hát Stephen Moffat.. w00t.gif biggrin.gif

És még pár sorozat: Yes, Minister!, Office

Film: Let Him Have It
2 felhasználónak tetszik: Bessie, kateblock
2010. augusztus 17. 18:18 #24
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.08.17. 18:12)
The Onedin Line...
Aztán a Coupling... Ennek a sorozatnak például ma megvettem 2700 forintért az első három évadát a Tescoban. Nézem, nézem, és el vagyok csodálkozva, egyrészt, hogy ez angol sorozat, BBC-s (nem tudom, miért hittem azt, hogy amerikai - talán régen láttam már és azért), de a legnagyobb meglepi az volt, hogy ki írta? Hát Stephen Moffat..  w00t.gif  biggrin.gif

És még pár sorozat: Yes, Minister!, Office
Film: Let Him Have It

Le vagyok maradva az angol sorozatok terén. rolleyes.gif Ezt sürgősen pótolnom kell. laugh.gif
2010. augusztus 17. 18:24 #25
- törölt felhasználó -    
Hát..Van pár,de a Vámpír Naplók a legjobb film a vilááágon!(Ł)(Ł) Ajánlom mindenkinek!;;) Az rtl-en szokott amugy menni,hogy tudjátok ha megakarjátok nézni!!x)) Egyszóval én a legjobb angol filmnek a Vámpír naplók-at tartom^.^!
2010. augusztus 17. 18:27 #26
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (OneGirl @ 2010.08.17. 18:24)
Hát..Van pár,de a Vámpír Naplók a legjobb film a vilááágon!(Ł)(Ł) Ajánlom mindenkinek!;;) Az rtl-en szokott amugy menni,hogy tudjátok ha megakarjátok nézni!!x)) Egyszóval én a legjobb angol filmnek a Vámpír naplók-at tartom^.^!

Angol és nem amerikai sorozatokról van szó. laugh.gif
2010. szeptember 06. 12:17 #27
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Extras, My hero...
2010. szeptember 06. 12:49 #28
- törölt felhasználó -    
Spaced-et nézek most Simon Peggel és Jessica Stevenson-nal (Joan a DW-ban). Ajánlom mindenkinek a Hotel Babylont is thumbsup.gif
2010. szeptember 13. 10:09 #29
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Monty Python...
2010. szeptember 14. 17:15 #30
- törölt felhasználó -    
Szereti itt valaki a St Trinians filmeket? unsure.gif
2010. szeptember 14. 23:49 #31
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.14. 17:15)
Szereti itt valaki a St Trinians filmeket?  unsure.gif


én még nem láttam, de akivel csak beszélek, mindenki azt mondja, h unalmasak... de én DT miatt tutira megnézem a második részt xD

egyébként, öhm, Becoming Jane-t látta valaki? én imádom, James McAvoy és Anne Hathaway játszanak benne, és Jane Austen életéről szól.
2010. szeptember 15. 00:03 #32
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.09.14. 23:49)
én még nem láttam, de akivel csak beszélek, mindenki azt mondja, h unalmasak... de én DT miatt tutira megnézem a második részt xD


Hogy őszinte legyek az első film jobb mint a második. Az valamiért jobban tetszett mint a második blush.gif
2010. szeptember 15. 00:27 #33
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Az én kedvencem talán a You Rang, M'lord? a nyáron vettem meg a díszdobozos változatát épp azt nézem, már csak a 4. évad van hátra. Sajnálom, hogy csak ilyen kevés rész készült, de ugye ez jellemző az angol sorozatokra. De imádom, nem tudom mit nézek majd utána biggrin.gif
Aztán a másik a Coupling. Megvan az első 3 évad. Már végig néztem vagy 5*. És még mindig tudok rajta nevetni. És még mindig idegesít, hogy pont az utolsó 4. évadot nem adják ki.
Egyébként Sally Sparow szerintem azért hitted amerikainak, mert az amcsik is csináltak egy couplingot, csak persze elszarták aztán 6 rész után cancel lett.
Persze ott van még az alap Mr. Bean, hát az az ember fenomenális. Bármikor adják nézem.
Aztán ott van persze Miss Marple és Poirot, de olvasni jobban szeretem őket. Ha végzek az összes regénnyel végig nézem a sorozatot is. Nem akarom előbb látni aztán olvasni.
És ami megfogott még az a Skins.
Hát azt hiszem ennyi. Viszont érdekes nekem a Fekete Vipera valahogy nem jön be...
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Bessie, Sally Sparrow
2010. szeptember 15. 07:49 #34
- törölt felhasználó -    
Idézet (Gabor28 @ 2010.09.15. 00:27)
Az én kedvencem talán a You Rang, M'lord? a nyáron vettem meg a díszdobozos változatát épp azt nézem, már csak a 4. évad van hátra. Sajnálom, hogy csak ilyen kevés rész készült, de ugye ez jellemző az angol sorozatokra. De imádom, nem tudom mit nézek majd utána biggrin.gif 
Aztán a másik a Coupling. Megvan az első 3 évad. Már végig néztem vagy 5*. És még mindig tudok rajta nevetni. És még mindig idegesít, hogy pont az utolsó 4. évadot nem adják ki.
Egyébként Sally Sparow szerintem azért hitted amerikainak, mert az amcsik is csináltak egy couplingot, csak persze elszarták aztán 6 rész után cancel lett.
Persze ott van még az alap Mr. Bean, hát az az ember fenomenális. Bármikor adják nézem.
Aztán ott van persze Miss Marple és Poirot, de olvasni jobban szeretem őket. Ha végzek az összes regénnyel végig nézem a sorozatot is. Nem akarom előbb látni aztán olvasni.
És ami megfogott még az a Skins.
Hát azt hiszem ennyi. Viszont érdekes nekem a Fekete Vipera valahogy nem jön be...


Coupling nagyon jó biggrin.gif
Én most Little Britain-t nézek biggrin.gif
2010. szeptember 15. 08:54 #35
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Gabor28 @ 2010.09.15. 00:27)
Az én kedvencem talán a You Rang, M'lord? a nyáron vettem meg a díszdobozos változatát épp azt nézem, már csak a 4. évad van hátra. Sajnálom, hogy csak ilyen kevés rész készült, de ugye ez jellemző az angol sorozatokra. De imádom, nem tudom mit nézek majd utána biggrin.gif 
Aztán a másik a Coupling. Megvan az első 3 évad. Már végig néztem vagy 5*. És még mindig tudok rajta nevetni. És még mindig idegesít, hogy pont az utolsó 4. évadot nem adják ki.
Egyébként Sally Sparow szerintem azért hitted amerikainak, mert az amcsik is csináltak egy couplingot, csak persze elszarták aztán 6 rész után cancel lett.
Persze ott van még az alap Mr. Bean, hát az az ember fenomenális. Bármikor adják nézem.
Aztán ott van persze Miss Marple és Poirot, de olvasni jobban szeretem őket. Ha végzek az összes regénnyel végig nézem a sorozatot is. Nem akarom előbb látni aztán olvasni.
És ami megfogott még az a Skins.
Hát azt hiszem ennyi. Viszont érdekes nekem a Fekete Vipera valahogy nem jön be...


Nekem is megvan már pár éve a díszdobozos M'lord, de díszdobozos a Fekete Vipera és a Mr. Bean összesem is, a Coupling (szintén első 3 évad) detto megvan, és van egy rakat Poirot-m is. biggrin.gif (Sherlock Holmesról nem is beszélve. smileeee.gif ) Persze természetesen mindegyik eredeti. biggrin.gif A páromnak megvan 2005-től a DW complete, boxset és eredeti mind természetesen... (Az 5. évad az nincs, de azt már nem is biztos, hogy megvesszük. Annyira nem tetszett...) Nekem sajna csak 1-2 szimpla DVD-m van odahaza, ami DW, bár a boxsetek amúgy is közösek, mert a páromnál vannak, meg Ő birtokolja, de én vettem (neki) az összeset. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, kateblock
2010. szeptember 16. 16:55 #36
- törölt felhasználó -    
Ha már Sherlock Holmes-nál tartunk, a 2010-es Steven Moffatt/Mark Gatiss féle BBC kijött DVD-n és látható rajta a pilot is ami szerintem jó lett, nem tudom miért nem lehetett sugározni a tévében is dry.gif
2010. szeptember 17. 00:09 #37
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
Idézet (Gabor28 @ 2010.09.15. 00:27)

És ami megfogott még az a Skins.


ó, kérlek, meséld el, mi fogott meg benne! én láttam a harmadik évad első 5-6 részét, és egyszerűen nem bírtam tovább, hogy nem szól semmiről... persze, lehet, hogy csak velem van baj, de én komolyan nem értem.
ja, és azt hallottátok, hogy annak szintén csinálják már az amcsi verzióját?
2010. szeptember 17. 08:39 #38
- törölt felhasználó -    
Idézet (rheuska @ 2010.09.17. 00:09)

ja, és azt hallottátok, hogy annak szintén csinálják már az amcsi verzióját?


Igen, twitteren semmi másról nem lehet olvasni csak erről. dry.gif
Jó szokás szerint az amcsik megint lenyúlják ami nem az övék mad.gif dry.gif
2010. szeptember 17. 21:48 #39
Gabor28
Gabor28
Mr. Sunshine
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.24.
Hozzászólás: 2116
Csatolások: 18119
Azonosító: 33038
Offline offline
Idézet (rheuska @ 2010.09.17. 00:09)
ó, kérlek, meséld el, mi fogott meg benne! én láttam a harmadik évad első 5-6 részét, és egyszerűen nem bírtam tovább, hogy nem szól semmiről... persze, lehet, hogy csak velem van baj, de én komolyan nem értem. 


Hát az 1.-2. évad mérföldekkel jobb, mint a 3. szerintem. Amúgy az egésznek a hangulata fogott meg. Tini sorozat, de nem az a tipikus mindenki szép és jó, jól tanul és szép házba/családba él, és őrzi a szüzességét. Hanem reálisan mutatja a dolgokat. Jó nyilván itt is el van túlozva (mármint számomra, de biztos így is élnek sokan) de mégis. Szóval nem tudom, úgy a hangulata, belőlem ki tudta váltani pár rész, hogy utána csak így ültem és kész. smileeee.gif

Ja és egyébként befejeztem a You Rang, M'lord?-ot hát tiszta szomorú vagyok, hogy vége, nincs mit nézzek. sad.gif Mondjuk a vége valahogy nem tetszett. Na mindegy ez már az én problémám. De van egy olyan érzésem, hogy hamarosan újra nézem... smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. szeptember 17. 22:08 #40
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Kedvenc angol sorozatom a Skins meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: BunnyGirl
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!