Starity

Sztárok helyezései a Starityn

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. július 21. 14:57 #141
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2011.07.21. 14:21)
Erre azt hiszem, tudok választ adni: azért van így, mert az oldal átlagkorosztálya 8-14 év, azok meg nem Johnny Depp-et, Madonnát, vagy akárki más tehetséges művészt fognak bejelölni kedvencnek, hanem a Dizniseket, már csak azért is, mert az érintettek nagy részének fogalma sincs, hogy ki ez a két ember.

Végig gonodolva igazad van. Lépten-nyomon Selena-fanokkal találkozom és egyre többen vannak. Ami a legidegesítőbb, hogy ő folyik már a csapból is.
5 felhasználónak tetszik: House Of Wax, DisneyFans, hana001, ciccmicc44, Black Hearth2
2011. július 21. 14:59 #142
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8040
Csatolások: 25801
Azonosító: 107627
Offline offline
Idézet (Alex 1992 @ 2011.07.21. 14:50)

Kat Graham a 151.-es helyen?
Ő az utóbbi időben nagyon híres lett

És? pardon.gif
2011. július 21. 15:03 #143
House Of Wax
House Of Wax
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.11.
Hozzászólás: 14672
Csatolások: 120245
Azonosító: 57759
Offline offline
Idézet (DreamerGirl @ 2011.07.21. 14:57)
Végig gonodolva igazad van. Lépten-nyomon Selena-fanokkal találkozom és egyre többen vannak. Ami a legidegesítőbb, hogy ő folyik már a csapból is.


Teljesen igazad van. Ráadásul ezek a Selena fanok olyan megszállottak blink.gif ha mersz egy rossz megjegyzést tenni Selena-ra akkor máris neked támadnak dry.gif

Én viszont két helyezéssel egyetértek , és most lehet hogy sokak nem fognak egyetérteni velem , sőt biztos is , de én egyedül Zac Efron és Johnny Depp helyezésének örülök smileeee.gif
Johnny nagyon is megérdemli a 12. helyet mert már időtlen-idők óta színészkedik és remekül csinálja meghajolo.gif
Zac Efron-nál pedig azért értek egyet a 22. hellyel mert már megmutatta , hogy megy neki a Disney támogatása nélkül is , ráadásul már kilépett abból a "tinibálvány fiúcska" képből is smileeee.gif Én úgy vélem hogy ő is megérdemli hogy ott álljon a 22. helyen annak ellenére hogy még nincsen 50 filmje és nincsen 30 éve a pályán smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: Thora_90, DreamerGirl, DisneyFans, Bogszics, Szancsu, Black Hearth2
2011. július 21. 15:11 #144
- törölt felhasználó -    
számomra még az is egyszerűen érthetetlen hogy Uma Thurman hogyan lehet a 374. és Meryl Streep 264. számomra felfoghatatlan. de az hogy miattuk ilyen tehetségek háttérbe szorulnak... azt kéne csinálni, hogy nyitni egy újabb ilyen oldalt csak annak az lenne a neve hogy sz@rity, és oda mennének ezek a képződmények, az értékelhető, művészek meg maradhatnának itt. na ki van velem? rohog.gif
amúgy arra kíváncsi lennék, hogy amikor ezek nem voltak fenn akkor kik voltak az elsők között, mert sajna én már csak ide regisztráltam, szóval nem tudom milyen volt azelőtt, de annyi biztos hogy jobb mint most nem? mellow.gif
9 felhasználónak tetszik: Thora_90, DisneyFans, Bogszics, House Of Wax, nothingcanstopme, anna21, Twilight6, DreamerGirl, Black Hearth2
2011. július 21. 15:20 #145
- törölt felhasználó -    
Selena Az 1.^^ király^^ bár én annak jobban örülnék ha Maite Perroni lenne az 1. helyen^^
2011. július 21. 16:25 #146
Peace_Devil boy
Peace_Devil boy
Supre dan's of care Rarry'ϟ
 
StátuszI'm evil and this is my profillee'ss
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.07.10.
Hozzászólás: 1205
Csatolások: 2532
Azonosító: 155057
Offline offline
Én a Disney sztárokon lepődtem meg hogy már a lista elején futkosnak. Szelena gomezcsika már első helyen végez a nagy szinészi kariereért! 110.gif Tök. sz*r hogy Lady Gaga-val nem találkozunk az 5 vagy 6 ( most itt tart ) helyen kívül! Top 3 az meg ki:
1. Selena Gomez
2. Miley Cyrus
3. Ashley Tisdale
Kik ezek Disney sztárok!
Jobb lenne ha pl. Pixie Lott vagy éppen Rihanna ( ő már 4. helyen végzett! ) álna az élen!
Ennyi !
4 felhasználónak tetszik: Thora_90, DreamerGirl, anna21, ciccmicc44
2011. július 21. 16:29 #147
- törölt felhasználó -    
Számomra is meglepőek a helyezések, mert az oldal tele van jobbnál jobb színésszel, zenésszel, pl kedvenceim között is RENGETEG a tehetség, akik valóban értik a dolgukat, szívvel-lélekkel csinálják, de mégis a sor végén kullognak ohmy.gif A Disney am is baromság, mert Disney csak egy volt. Walt bácsi. Nem hiszem, h egy tehetséges, halott ember nevéből kéne meggazdagodni.Az viszont tény is való, h a Disney-sztárok közt is van pár tehetség, pl: Demi Lovato, Meaghan Martin.
De sztem arról van szó, h sokan elkezdtek rajongani vkiért, később megutálták, és lusták törölni a kedvenceik közül. Ha kitörölné mindenki azt, akit időközben megutált, vajon ki hányadik helyen lenne? w00t.gif
2 felhasználónak tetszik: Bogszics, DreamerGirl
2011. július 21. 16:36 #148
- törölt felhasználó -    
Idézet (House Of Wax @ 2011.07.21. 15:03)
Teljesen igazad van. Ráadásul ezek a Selena fanok olyan megszállottak  blink.gif  ha mersz egy rossz megjegyzést tenni Selena-ra akkor máris neked támadnak  dry.gif 

Zac-ről és Johnny Depp-ről alkotott véleményeddel teljesen egyerétek, megérdemlik, hogy ott legyen a helyük, ahol van.
De a Selena fanok nem bírják fölfogni, hogy ő csak egy lány, és nem maga az Isten!
3 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Bogszics, Black Hearth2
2011. július 21. 16:38 #149
- törölt felhasználó -    
Én úgy fogom fel, hogy a rosszak vannak elöl általában wink.gif) A jók meg hátul, de akkor is ők a jók, és az elsők biggrin.gif [MJ forever :'DDD bocsi. XD]
3 felhasználónak tetszik: Bogszics, Adri98, ciccmicc44
2011. július 21. 17:02 #150
Twilight6
Twilight6
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.20.
Hozzászólás: 10637
Csatolások: 13801
Azonosító: 141171
Offline offline
Idézet (Alex 1992 @ 2011.07.21. 14:50)
VV Béci előrébb van van mint Eminem (!?)
Fluor híresebb lenne, mint P!nk? (nem hinném)
És Selena Gomez az első helyen?
De miért?
Rihanna sokkal híresebb
Kat Graham a 151.-es helyen?
Ő az utóbbi időben nagyon híres lett úgy ahogy Jennifer Lopez is vagy éppen Fergie akik a 30.-as és a 65.-ös helyen vannak
Beyoncé-nak meg a 15-ben benne kéne lennie, mert az utóbbi egy évben nagyon híres lett
Nina Dobrev 19.-es?
Komolyan?
Sokkal híresebb annál, minthogy a 19.-es helyen legyen

Én szeretem Katerina Graham-ot és Nina Dobrev-et is, de szerintem ők jó helyen vannak.
Rihanna és Beyoncé is jó helyen van.
Söpönek, Fluornak, és a VV-seknek tényleg hátrébb kellene lenniük, igazából adatlap is felesleges nekik.
5 felhasználónak tetszik: olsenfan.., anna21, DisneyFans, Orsie16, DreamerGirl
2011. július 21. 17:20 #151
olsenfan..
olsenfan..
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.02.22.
Hozzászólás: 4645
Csatolások: 22830
Azonosító: 146002
Offline offline
Szerintem a sorrend nagyon rossz.

Amikor az első felhasználómon regisztráltam ide, Jennifer Love Hewitt a 16. helyen volt! Jelenleg a 16. helyen Joe Jonas van! Jó persze, ő is jó zenész meg minden, de szerintem egyáltalán nem tehetségesebb mint Jennifer. Jen pedig jelenleg csak a 34-ik.
Ha még nem is ez, de a legjobban az akaszt ki, hogy az Olsen ikrek egyik fele (Mary-Kate) 1 hónapja még a 45-ik helyen volt, jelenleg pedig az 58-ikon. Ha már vagy 5 hónapja nem hallanánk róla, még talán megérteném, de így hogy most jön az új filmje is! mellow.gif
De persze SP meg Fluor 50 és 52-ik helyen vannak.. omg.gif
4 felhasználónak tetszik: Twilight6, anna21, DisneyFans, DreamerGirl
2011. július 21. 23:49 #152
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Hiába nem tetszenek a helyezések, de ezt magunknak köszönhetjük. A helyezéseket rajongók száma alapján rangsorolják. A sztárok száma itt 10 ezer fölött van, és nyugodtan be lehet jelölni több kedvencet. Amennyire én tudom nincs maximális szám a kedvenceink bejelölésére. biggrin.gif

Csak könyörgöm ne írjatok olyan véleményt hozzá, hogy "nem ismerem, de ... (biztos jó, stb...)" rohog.gif
8 felhasználónak tetszik: zsofeeh, csicsi20, Grace Benning, anna21, Twilight6, DisneyFans, DreamerGirl, Black Hearth2
2011. július 22. 14:19 #153
adriii050
adriii050
visszatérő vendég
 
StátuszA bejelölsz barátként küldj szavit aki bejelöl és nem küld szavit azt elutasítom
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 11.07.21.
Hozzászólás: 305
Csatolások: 176
Azonosító: 156044
Offline offline
Mindenki jobbat érdemel! legalábbis azok aki nem 1-2 éve csinálják ezt hanem akik4-5 éve !sad.gif
2011. július 22. 14:26 #154
- törölt felhasználó -    
Idézet (LULUPeas @ 2011.07.21. 15:11)
számomra még az is egyszerűen érthetetlen hogy Uma Thurman hogyan lehet a 374. és Meryl Streep 264. számomra felfoghatatlan. de az hogy miattuk ilyen tehetségek háttérbe szorulnak... azt kéne csinálni, hogy nyitni egy újabb ilyen oldalt csak annak az lenne a neve hogy sz@rity, és oda mennének ezek a képződmények, az értékelhető, művészek meg maradhatnának itt. na ki van velem? rohog.gif 
amúgy arra kíváncsi lennék, hogy amikor ezek nem voltak fenn akkor kik voltak az elsők között, mert sajna én már csak ide regisztráltam, szóval nem tudom milyen volt azelőtt, de annyi biztos hogy jobb mint most nem? mellow.gif

Még a HQP-ről arra emlékszem, hogy Jessica Alba első volt, és ott volt még a Topban Eva Longoria is. A férfiaknál azt hiszem Johnny volt az élen, de már annyira rájuk nem emlékszem, csak Jessicában vagyok biztos. smileeee.gif
2011. július 22. 14:31 #155
- törölt felhasználó -    
Idézet (Miah008 @ 2011.07.22. 14:26)
Még a HQP-ről arra emlékszem, hogy Jessica Alba első volt, és ott volt még a Topban Eva Longoria is. A férfiaknál azt hiszem Johnny volt az élen, de már annyira rájuk nem emlékszem, csak Jessicában vagyok biztos.  smileeee.gif

Akkoriban tényleg Jessica Alba volt a nőknél az első helyen, és a második azt hiszem Eva Longoria. A pasiknál nagyon sokáig TOP-os listában voltak a Supernaturalos fiúk, de az első hely mindenképpen Johnny Deppé volt. Mikor jött tvájlájt mánia, akkor Pattinson úr benyomorgatta magát az elsők közé. Többre már sajnos én sem nagyon emlékszem. Tény, ott még mindig értékelhetőbb sztárok voltak a dobogósok, mint jelen pillanatban. a HQP-nál hol volt bíbőr, szelike, májli és társai... Akkor még karrierjük sem volt. blink.gif
2011. július 22. 14:47 #156
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Az igazság az, hogy csak rajtatok tagokon áll, hogy ki hanyadik helyezett. Semmi konkrét vagy 'értelmes' alapja nincsen az egész listának. Csupán az számít kit hányan jelölnek kedvencnek. Illetve ha bejelölted akkor a kedvenceiden belül hanyadik helyre sorolod. Számít még az is kiről hány téma/cikk indul - vagyis hányszor kerül elő a neve. Többször leírtam én is, hogy semmi realitása nincs ennek a listának, mert negatívan nem tudsz jelölni. Nem tudod bejelölni, hogy nem kedvenced, nem szereted. Vagyis, lehet hogy olyan valaki az első aki 2000 embernek a kedvence, de másik 8000 meg utálja mind a szart. Még is első helyen van. Max akkor lehetne a mostani rendszer alapján eltakarítani a diznisztárocskákat előlről, ha azok is bejelölik akik nem szeretik őket és a 200 kedvencéből az utolsó helyre sorolja be. Akkor talán lenne változás.

Vagy szélsőséges esetben mindenki bejelölne mindenkit kedvencnek és úgy utolső helyre sorolni a nem kívánatos személyeket - akkor megreccsenne a rendszer. olyan mélyrepülésbe kezdenének, hogy még cikket is lehetne írni róluk. Szóval a javaslat az, hogy akit nem szeretsz, jelöld be és sorold minnél hátrább - 200 vagy 300. helyre a kedvenceid közt.

Amíg nem lesz rá mód, hogy valakit negatívan is lehessen jelölni, addig sosem lesz a lista reális.
10 felhasználónak tetszik: House Of Wax, Twilight6, liltoria, UnhappyMeals, csicsi20, DreamerGirl, Adri98, Timicsy008, ciccmicc44, Black Hearth2
2011. július 23. 09:31 #157
csicsi20
csicsi20
♥ AckleHolic ♥
 
Státusz... dreams come slow and they go so fast
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.06.
Hozzászólás: 1664
Csatolások: 109
Azonosító: 119601
Offline offline
Engem most a VV-sek helyezése akaszt ki. Nádai Anikó 60.dik, Rácz Béla a 77.dik? blink.gif (és még sorolhatnám) Közvetlen utána meg olyan nagy nevek sorakoznak, mint Eminem, Leonardo DiCaprio, Jensen Ackles... Mivel tett le többet az asztalra Béluska, mint ezek a hirességek? unsure.gif
Alig várom, hogy elkezdjen alább hagyni a rajongás irántuk és bye-bye, menjetek vissza a 8000-dik hely környékére, az való nektek. beer.gif
2011. július 23. 20:42 #158
Timicsy008
Timicsy008
LadyStark™
 
StátuszHear me roar when the winter is coming...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.29.
Hozzászólás: 1854
Csatolások: 153
Azonosító: 123715
Offline offline
Nem vagyok moderátor, sőt csak másfél éve vagyok tag. De _ToTo_-nak igaza van. Csak is mi, a közösség alakítjuk a listát. Én is elmondhatnám itt ezerszer, hogy nem Selenának kéne lennie első helyen. Vagy akár, hogy a VV-seknek valahol hátrébb kéne lenniük, a lista akkor sem fog változni. Ezért jó az, hogy akiket mi bejelölünk kedvencünknek, azokat rangsorolni tudjuk, még ha nehéz is, mert szeretném majd nem az összes kedvencemet az első helyre rakni. biggrin.gif Szóval én feleslegesen nem idegeskedem, a sztár helyezések miatt. smileeee.gif De azért halkan megjegyzem... jobban örülnék én, ha valaki olyan lenne az első, akinek számos siker filmje van és az élete hátralevő részében, sikert sikerre halmozott. Mert azért valljuk be, Selena Gomez csak egy felkapott Disney sztár, aki lehet, hogy enélkül a csatorna nélkül, sehol sem lenne. Meg persze a többi "kollégája"... És nem akarom bántani Selenát, de ez azért nem fair a nagyobbakkal és a jobbakkal szemben... mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: DreamerGirl, _ToTo_, Szancsu
2011. július 26. 01:09 #159
- törölt felhasználó -    
Egy valamit nem értek nádai anikó és a rácz mi a f*szt keres a top 100-ban ez nagyon idegesít az biztos :S . De ezért nagyon fogtok utálni de egy kicsit idegesít hogy a vámpírnaplók és az alkonyatosok ilyen elöl vannak és szelittának is elkélne menni az első helyről ;$.
2011. december 11. 13:10 #160
- törölt felhasználó -    
Én elégedett vagyok a listával.És nem érdekel hogy mind gondolnak Selenárol.Én szerettem és kész.Ahogy Demit is.És Taylor swiftet is.Mondjuk Justint lehetne szerintem a 200-ra tenni.És tehetitek akár 2000-re Selenát, akkor is 1 lesz tongue.gif. Miley cyrus nem érdemli meg a 2.helyett a sok botránya miatt.Én inkább az 5 helyre tenném.
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!