Starity

Sztárok helyezései a Starityn

11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!
2011. december 11. 13:43 #161
AnnaBellus
AnnaBellus
új tag
 
StátuszEgyedi vagyok, de lassan már ezt is lemásolják :S
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.12.03.
Hozzászólás: 51
Csatolások: 3
Azonosító: 164762
Offline offline
Én kimondottan minden nap megnézem a listát, csakis azért hogy depressziós hangulatot teremtsek saját magamnak. Mivel nem rég regisztráltam, igazából nem tudom hogy régen mielőtt a Disney sztárok és Twilight színészek nem "törtek" be a filmiparba, kik voltak az elsők.
Selenát és Justint télleg nem kéne annyira sokra becsülni! Sok ember azért bírja őket mert fiatalok és minden nap megjelenik róluk valamilyen, cikk, videó vagy ki tudja még mi. Az tinédzsereknek nincs idejük megemészteni ezt a sok információt és azt kezdik hinni, "ohh, én ezt meg ezt tudom XY személyről és ezt a számát hallottam. ez így tök jó mert jól informált vagyok!"
Ha valaki már a csapból folyik és a magyar híradóban is megemlítik akkor mit várunk?! Az agyunkban vágják hogy szeressük meg, mert menő!
Számomra fájdalmas hogy itt is a "nap sztárjai" taroltak és el vannak nyomva azok akiknek elsőnek kéne lenniük! Pl: Johnny Depp, David Tennant...stb.!
8 felhasználónak tetszik: ophely88, Piros0817, Selena111, Grace Benning, kriszti145, WhiteRosee, Sally Sparrow, Black Hearth2
2011. december 11. 13:53 #162
Selena111
Selena111
look at the flowers™
 
Státusznine lives, remember?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.21.
Hozzászólás: 5421
Csatolások: 1635
Azonosító: 131691
Offline offline
Néhányan azt hiszik ha egy sztár az 1000. hely fölött van akkor az már nem lehet olyan tehetséges mint mondjuk bárki más. Ez az ami nagy irritál, nah meg Justin Biebert nem kellett volna annyira előre rakni szerintem. Meg amúgy is szerintem mindenki azt tekintse 1.-nek akit ő kedvel nem az a fontos, hogy most a 200. helyen van-e vagy hol az lehet, hogy másnak sokkal inkább az első helyen van. (remélem ezt érthetően mondtam) például az én példaképem (Soledad Silveyra) is 566. helyen áll még is nekem 1.-nek számít smileeee.gif
2011. december 11. 18:17 #163
- törölt felhasználó -    
http://www.kephost.com/images4/2011/12/11/k5w77v93q4j8bpi5tkdi.png
2 felhasználónak tetszik: Selena111, vdorina96
2011. december 11. 18:22 #164
- törölt felhasználó -    
Idézet (AnnaBellus @ 2011.12.11. 13:43)
Mivel nem rég regisztráltam, igazából nem tudom hogy régen mielőtt a Disney sztárok és Twilight színészek nem "törtek" be a filmiparba, kik voltak az elsők. 

Anno, amikor a HQP, a Starity elődjén fent voltam, akkor az igazi sztárok vitték a ranglistát. Jessica Alba és Eva Longoria például állandóan versenyeztek az első helyért, míg a pasiknál a TOP10-ben olyanok voltak, mint Jansen Ackles, Jared Padalecki, Johnny Depp, későbbiekben, amikor megjelent az Alkonyat, akkor Robert Pattinson stb. Szóval akkoriban azért nagyjából a rangsor tükrözte is a sztárok tehetségét.
4 felhasználónak tetszik: Rap4ever8, AmyVie, WhiteRosee, Bessie
2011. december 11. 18:24 #165
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Idézet (Holly Keller @ 2011.12.11. 18:22)
Anno, amikor a HQP, a Starity elődjén fent voltam, akkor az igazi sztárok vitték a ranglistát. Jessica Alba és Eva Longoria például állandóan versenyeztek az első helyért, míg a pasiknál a TOP10-ben olyanok voltak, mint Jansen Ackles, Jared Padalecki, Johnny Depp, későbbiekben, amikor megjelent az Alkonyat, akkor Robert Pattinson stb. Szóval akkoriban azért nagyjából a rangsor tükrözte is a sztárok tehetségét.


Régi szép idők... De hiányzik a HQP. sad.gif
6 felhasználónak tetszik: Holly Keller, Grace Benning, AmyVie, dave095, Bessie, Mia
2011. december 11. 18:25 #166
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.12.11. 18:22)
Anno, amikor a HQP, a Starity elődjén fent voltam, akkor az igazi sztárok vitték a ranglistát. Jessica Alba és Eva Longoria például állandóan versenyeztek az első helyért, míg a pasiknál a TOP10-ben olyanok voltak, mint Jansen Ackles, Jared Padalecki, Johnny Depp, későbbiekben, amikor megjelent az Alkonyat, akkor Robert Pattinson stb. Szóval akkoriban azért nagyjából a rangsor tükrözte is a sztárok tehetségét.

Szerintem azért volt így, mert a fórumozók átlagkorhatára nem az óvodai szintet súrolta. cool.gif
11 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Holly Keller, AmyVie, kriszti145, ophely88, Rap4ever8, WhiteRosee, dave095, Bessie, Black Hearth2, csicsi20
2011. december 11. 18:36 #167
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Alapvetően engem rohadtul nem izgat a lista. Egyáltalán nem. Egy dolog bánt engemet, ha már így költőien kifejezhetem magam. Mégpedig az, hogy ezek a ma népszerű, véleményem szerint többnyire semmitmondó, egy kaptafára készült, megcsinált kis celebek olyan szinten elnyomják a tehetségeket, hogy a mai gyerekek, kamaszok nem is ismerik a jó színész, zenész fogalmát. Viszont magas lóról nyilvánulnak meg minden olyanról, amit nem ismernek, méghozzá vérlázítóan pökhendi módon. Tudomásul kell venni, hogy ez egy lista, ami szörnyen igazságtalan szempontok szerint készül. ToTo barátom fejtette ezt ki valahol, valamelyik cikknél a magazinban. Az volt a lényeg, hogy ez a lista az alapján készül, hogy kinek hány rajongója van, hány vélemény íródik róla és mennyi képet töltenek fel róla. Na most az, hogy mondjuk Selena Gomezről akkor is kép készül, ha nem kéne, még nem azt jelenti, hogy hű de tehetséges. A másik meg az, hogy csak el kell olvasni ezeknél a nagyon elöl lévő sztároknál a vélemények többségét. Rengeteg negatív hozzászólást kapnak, de a rendszer csak a vélemények számát kalkulálja bele az eredménybe, azt nem, hogy a hozzászólók fele ki nem állja az adott sztárt. Na most, ezek alapján lehet bőven elöl a Selena Gomez és hasonszőrű társai. Engem ez nem zavar. Lényegtelen. Az igazán tehetséges emberekhez csak azok írnak véleményt, akik tisztelik és szeretik az illetőt, a többiek meg nem is ismerik, mert esetleg öreg, vagy csúnya. Amíg sokan az alapján választanak kedvencet, hogy menyire cuki, addig ez lesz a lista és ezek lesznek az éppen felkapott menő sztárok. Pár év múlva Selene G. helyett majd valaki más bárgyú mosolyú kislány/kisfiú fog pöffeszkedni az első helyen és senki se fog arra emlékezni, ki volt S.G. A nagy színészek meg 40 év múlva is megbecsült művészek lesznek függetlenül ettől az ostoba listától. pardon.gif
9 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, goldman, Rap4ever8, lizz, Holly Keller, WhiteRosee, Bessie, Black Hearth2
2011. december 11. 18:42 #168
- törölt felhasználó -    
Őszintén szólva, magasról teszek a helyezésekre.
Nem a Starityn elfoglalt helyezése minősít egy színészt vagy énekest. Egyáltalán nem mérvadó. Azért néhány sokadezredik helyen álló művészeket vagy akár egy top 10-es kis "noname"-et azt hiszem, mindenki reálisan tudja hova tenni.. ha elmúlt legalább 8 éves. Mérget azonban nem innék rá még így sem.
11 felhasználónak tetszik: ophely88, UnhappyMeals, Rap4ever8, Pixie Buue, lizz, Holly Keller, WhiteRosee, Grace Benning, Bessie, kriszti145, Black Hearth2
2011. december 11. 18:45 #169
UnhappyMeals
UnhappyMeals
Woodstock. Peace & Music.
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.05.18.
Hozzászólás: 2097
Csatolások: 446
Azonosító: 151319
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2011.12.11. 18:36)
Az igazán tehetséges emberekhez csak azok írnak véleményt, akik tisztelik és szeretik az illetőt, a többiek meg nem is ismerik, mert esetleg öreg, vagy csúnya.


Sajnos Én ennek sokszor az ellenkezőjét tapasztalom. Mégpedig pont azért, amit írták, hogy nem elég 'cuki', vagy túl öreg. Ezúttal is üzenném, hogy ez nem szépségverseny.

Idézet (Diannalive @ 2011.12.11. 18:17)
http://www.kephost.com/images4/2011/12/11/k5w77v93q4j8bpi5tkdi.png


Köszönjük Emese.
15 felhasználónak tetszik: Selena111, ophely88, lizz, Holly Keller, WhiteRosee, Grace Benning, Miley-fan09, Eszter655, Bessie, prézli, Lady Suzy, kriszti145, Porcicca, kismano2, Black Hearth2
2011. december 11. 18:50 #170
vdorina96
vdorina96
♥Paris♥
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.04.
Hozzászólás: 2485
Csatolások: 1121
Azonosító: 152331
Offline offline
nem tudom lehet furin hangzik bár én szeretem Seéenát nem tagadom és nem is érdekel kienek mi a véleménye erről mind1 de a véleményem az hogy tényleg rengeteg sztár van aki millioszor jobabn megérdemelné az 1. helyet pl aki véleményme szerint az első kéne h legyen az Jhonny Depp vagy Walt Disney vagy nem tudom de ők jutottak elösször eszembe
2 felhasználónak tetszik: Selena111, Diannalive
2011. december 11. 19:05 #171
WhiteRosee
WhiteRosee
Zzz.
 
Státusz~ I'M BACK!!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.08.24.
Hozzászólás: 1349
Csatolások: 2329
Azonosító: 159173
Offline offline
Engem ez a lista tulzottan nem is érdekel, mert aki a kedvenceim között van, azoknál már kialakult egy lista.Az itteni lista viszont már nem érdekel(akármennyire is bunkón hangzik), én már összepakoltam azokat a sztárokat akiket szeretek és ott kedvemre helyezhetem őket.Néha kiidegelő, hogy egy VV-s előrébb van, mint egy tehetséges ember, mivel semmit nem tettek le az asztalra, csak bent zabálnak pardon.gif
Selena Gomezről az a véleményem, hogy hagyj istenítsék pár év múlva jön egy másik tini sztár aki elveszi a helyét, vagy esetleg más fog a helyére kerülni, remélhetőleg tehetséges.
A régi "starityről" azaz a HQ Paradiseról az a véleményem, hogy imádtam a narancssárga dizájnját és igen ott azért értelmesebben volt a sorrend smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Holly Keller
2011. december 12. 13:49 #172
- törölt felhasználó -    
Jó igaz abban egyetértek hogy Selená-nál vannak jobb hangú énekesek is.Pl: Aj&Aly de ők meg már abbahagyták az éneklést.Én 2-diknak TAYLOR SWIFTET jelölném mert iszonyat jó hangja van.De elégé bosszant hogy 21-dik helyezést kapott.Ashley Tisdalet emelném 3-diknak és nem ötödiknek.Rihanná-nak a botránya miatt szerintem még a 10-dik helyet sem érdemli meg. Szóval erről ennyit.Ne csodálkozzatok hogy Selena gomez az első.Mert rengeteg hír is van róla és tényleg nem kell öt alázni.Mit tett hogy bántani kell folyamatosan?Nem keveredett eddig semmilyen botrányba mert ő nem hülye.Nem úgy mint drága riri akit eddig még én is csodáltam.Bye sad.gif
2011. december 12. 14:03 #173
- törölt felhasználó -    
Jó ezzel most megfogtatok.Igaz hogy vannak tehetségesebb színészek és énekesnők mint Selena.De tényleg nem azért szeretjük öt mert fiatal hanem azért, mert aranyos kedves és jó hangú és olyan aranyos a kis gyerekekkel.Látom itt rengetegen irigyek rá csak azért mert hogy ő első.Én meg annak örülnék ha végre már nem anyáznátok.Nem tudom nektek hogy esne, ha a kedvenceiteket kezdeném el szidni,k*rv*zn*,ócsárolni.Ugye milyen szar?És bizony ti is szívesen beszólnátok nekem ezért ugye? Na ezen kéne már gondolkodni EMBEREK.Ha valakit utálunk akkor ugye legszívesebben LEOKÁDNÁNK.Akkor nem kell megnézni Selena gomez híreit és akkor nem fogtok okádni,meg idegeskedni miatta.Remélem páran tanulnak ebből.BYE blink.gif
2011. december 12. 14:52 #174
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Idézet (Diannalive @ 2011.12.12. 14:03)
Jó ezzel most megfogtatok.Igaz hogy vannak tehetségesebb színészek és énekesnők mint Selena.De tényleg nem azért szeretjük öt mert fiatal hanem azért, mert aranyos kedves és jó hangú és  olyan aranyos a kis gyerekekkel.Látom itt rengetegen irigyek rá csak azért mert hogy ő első.Én meg annak örülnék ha végre már nem anyáznátok.Nem tudom nektek hogy esne, ha a kedvenceiteket kezdeném el szidni,k*rv*zn*,ócsárolni.Ugye milyen szar?És bizony ti is szívesen beszólnátok nekem ezért ugye? Na ezen kéne már gondolkodni EMBEREK.Ha valakit utálunk akkor ugye legszívesebben LEOKÁDNÁNK.Akkor nem kell megnézni Selena gomez híreit és akkor nem fogtok okádni,meg idegeskedni miatta.Remélem páran tanulnak ebből.BYE  blink.gif


Senki nem szidta a kedvencedet, csak azt mondtuk, hogy nem érdemli meg az első helyet. Olyanok vannak a listán hátul, akik akár 20-30 éve a szakmában vannak és keményen dolgoznak és igazán tehetségesek. Ez a kislány még nem bizonyított semmit. Ha valóban érdemes rá, majd 20 év múlva kerüljön előre a listán, de most még csak 19 éves és nem mutatott fel jóformán semmi érdemlegeset. Ez nem csak rá vonatkozik, hanem nagyon sok fiatal sztárra. Még bizonyítaniuk kellene ahhoz, hogy komolyan vegyük őket. Nekem is van a kedvenceim között egy újonc, méghozzá nagyon elöl az én listámon, de ettől függetlenül nem istenítem és nem tartom többre azoknál, akik már tényleg letettek valamit az asztalra. Egy kis objektivitást várnánk, de hát 10 éves gyerekektől ilyesmit nem lehet. Mi is voltunk 10 évesek, emlékezhetnénk, milyen volt. Mindegy. A lényeg az, hogy nem szidtuk a kedvencedet, szóval vegyél vissza a hangnemből kicsit.
9 felhasználónak tetszik: ophely88, dave095, Rékakroki72, WhiteRosee, Holly Keller, UnhappyMeals, prézli, Miley-fan09, Black Hearth2
2011. december 12. 16:18 #175
- törölt felhasználó -    
Idézet (Cynthia @ 2011.12.11. 18:25)
Szerintem azért volt így, mert a fórumozók átlagkorhatára nem az óvodai szintet súrolta. cool.gif

Úh, régi szép idők, amikor még az izgatott leginkább, hogy Scarlett Johansson nehogy becsússzon a top tízbe. laugh.gif Akkor (2007-ben) épp 14. helyen volt, ma meg 95. Van különbség.
Érdekes amúgy, hogy akik ma "noname"-ek, küzdenek azért, hogy híresek és elismertek legyenek, akik meg a Starity-lista első helyein állnak, a kisujjukat sem mozdították, csak az ölükbe pottyant minden. Leszögezem, nem piszkálom senki kedvencét, csak szeretek ítélkezni tongue.gif
3 felhasználónak tetszik: Holly Keller, Bessie, Black Hearth2
2011. december 13. 20:05 #176
- törölt felhasználó -    
Én azért láttam itt pár szidást.Ahogy a híreknél is.
2011. december 13. 20:17 #177
pixie1013
pixie1013
cheeky
 
StátuszEverything is OK in the end. If it's not OK, then it's not the end...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.02.
Hozzászólás: 2570
Csatolások: 3842
Azonosító: 154469
Offline offline
Én úgy vagyok, vele, hogy az igazán tehetséges emberek inkább legyenek stabilan a 20.-30. hely környékén, mint hogy egyszer az 1. aztán meg végleg a 1000. helyen...Szóval ha Szelenácska majd 1-2 éven belül az utolsó helyek egyikén lesz, akkor pl.:Johnny Depp, vagy Jessica Alba még mindig a 10.-20- hely környkén lesznek rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2011. december 13. 21:06 #178
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Én már úgy vagyok ezzel az egésszel, hogy nem érdekel ki van elől. Minden kornak meg vannak a maga kedvencei. A mai kor Selena-ról és a többi Dizni és vámpíros társairól szól. Tetszik, nem tetszik ez van. Pár év múlva jönnek az újabb pelenkások. rohog.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, kriszti145, Black Hearth2
2011. december 21. 14:27 #179
amylee4ever
amylee4ever
új tag
 
Státusz-.- >.< ˘.˘ ˇxˇ :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.06.25.
Hozzászólás: 91
Csatolások: 0
Azonosító: 153847
Offline offline
Amy Lee, Carly Smithson, Elize Ryd, Hayley Williams nagyon le van csúszva!!! reklamalo.gif
Rihanna, Miley Ciprus ( biggrin.gif ) Demi lovato és Shakira pedig túlságosan FEL van csúszva!!! reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif reklamalo.gif sad.gif sad.gif
2011. december 29. 21:55 #180
kismano2
kismano2
otaku
 
Státusztoo much anime, not enough time :c ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.07.29.
Hozzászólás: 2059
Csatolások: 396
Azonosító: 156859
Offline offline
Tehetségtelenek vannak elől dry.gif
(tisztelet a kivételnek biggrin.gif )
11 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Lezárt téma, már nem lehet hozzászólni Nem indíthatsz új témát!