Starity

Angelina Jolie - TV Spielfilm (2010.08.28. - 09.10.)

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. augusztus 27. 10:16 #1
judy91
judy91
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.22.
Hozzászólás: 560
Csatolások: 3169
Azonosító: 12396
Offline offline
Credit: Angelina Jolie Hungarian Fan Page

wub.gif

cocosellynek ajánlom wink.gif
2010. augusztus 27. 11:23 #2
Coco Selly
Coco Selly
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.08.22.
Hozzászólás: 5345
Csatolások: 158564
Azonosító: 105880
Offline offline
Idézet (judy91 @ 2010.08.27. 10:16)
cocosellynek ajánlom  wink.gif


Jajj, köszönöm szépen wub.gif wub.gif meghajolo.gif

Örülök, hogy sikerült megvenni! wink.gif Nálunk már el is vitték másik nap reklamalo.gif mad.gif A belseje is tűrhető, sőt... valahogy kevesebbre számítottam blush.gif
2010. augusztus 27. 11:40 #3
judy91
judy91
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.22.
Hozzászólás: 560
Csatolások: 3169
Azonosító: 12396
Offline offline
Igen, én is kevesebbre számítottam, épp ezért vettem meg. Nagyon örülök neki, hogy kissé "terebélyesebb" cikket tettek a lapba. smileeee.gif Ha valakit érdekel, az interjút is el tudom mesélni dióhéjban, egész jól megértettem. smileeee.gif
2010. augusztus 27. 11:41 #4
Coco Selly
Coco Selly
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.08.22.
Hozzászólás: 5345
Csatolások: 158564
Azonosító: 105880
Offline offline
Idézet (judy91 @ 2010.08.27. 11:40)
Igen, én is kevesebbre számítottam, épp ezért vettem meg. Nagyon örülök neki, hogy kissé "terebélyesebb" cikket tettek a lapba. smileeee.gif  Ha valakit érdekel, az interjút is el tudom mesélni dióhéjban, egész jól megértettem. smileeee.gif


Németes vagyok, úgyhogy megpróbálom lefordítani biggrin.gif Pont jó lesz bemelegítésnek a suli előtt rohog.gif
2010. augusztus 27. 12:27 #5
judy91
judy91
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.22.
Hozzászólás: 560
Csatolások: 3169
Azonosító: 12396
Offline offline
***cocosellynek SPOILER biggrin.gif

No, akkor dióhéjban:

Az első verzióban a főszereplőnek felesége és gyereke volt, de Angelina szerint egy női főszereplőnek ilyen élethelyzetben nem lenne gyereke, így ezeket a részeket ki kellett szedni a forgatókönyvből, de ezek voltak egyben a legnagyobb módosítások is.

Angelina Knox és Vivienne születése után, az ágyban fekve olvasta először a forgatókönyvet. Ekkoriban nagyon sebezhetőnek érezte magát, és úgy gondolta, hogy ezzel a filmmel fizikailag ismét rendbe hozhatná magát.

Pár évvel ezelőtt a Sony főnöknőjével, Amy Pascallal azon viccelődtek, hogy el kéne játszania Bondot. Ekkoriban Daniel Craig kapta a szerepet. Évekkel később azonban felhívta Angelinát azzal, hogy talált valamit a számára, ami Bondhoz és Bourne-hoz hasonló. Angelina már akkor jónak találta a forgatókönyvet, csak arra vártak, hogy teljesen világossá váljon a film sztorija. Számára teljesen egyértelmű volt, hogy a közelharcos jelenetek nem szorulnak "férfiról női" átalakításra.

A színésznő azt is elmondta, hogy szeret akciófilmeket forgatni, mivel mindig az ember fantáziájára alapoznak, és csak nagyon kevés közelít a valósághoz. A Salt ügynököt a lányainak akarta csinálni, mert úgy gondolja, hogy ez ideális film a nők számára. Egyébként Daniel Craiget brilliánsnak találja. smileeee.gif Szerinte egy nőnek felemelő érzés ilyen filmet forgatni, mivel igazi lökést ad. A nő, akit megtestesít a filmben, fizikailag és mentálisan is rendkívül erős. Amikor ő maga gyerekként látta a Bond-filmeket, ő is szívesen átvette a Salt-nézőpontot. Egyébként sokat olvasott Oroszország történelméről, szereti az országot.

A császármetszés után elkezdett futni járni, de a forgatás előtt úgy érezte, hogy nem elég erős még a szerephez, de aztán visszatért az ereje. A forgatás végére pedig nagyszerű formában volt. Egyáltalán nem szeret edzeni, saját bevallása szerint nem ő az az ember, aki állandóan a fitnesszteremben kocog. Ennek ellenére szereti a kaszkadőrmutatványokat saját maga elvégezni. Nem csinál meg azonban semmit addig, amíg a kaszkadőrvezető azt nem mondja, hogy minden rendben. Már régóta dolgozik ilyen emberekkel, és ha azt mondják neki, hogy oké, ugorjon le valahonnan, akkor behunyja a szemét és ugrik.


Elnézést, hogy néhol nem túl magyaros, őszintén szólva, nem is arra törekedtem, csak hogy a cikk lényegét átadjam. biggrin.gif Ha kérhetem, az engedélyem nélkül ne másoljátok. Köszi smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: cocoselly, Cheryl Cole fan
2010. augusztus 27. 12:33 #6
Coco Selly
Coco Selly
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 09.08.22.
Hozzászólás: 5345
Csatolások: 158564
Azonosító: 105880
Offline offline
Hú, köszi meghajolo.gif Nem is számítottam rá, hogy ilyen gyorsan lefordítod. - Végülis ezeket töredékében már itt- ott meg is jelentették, de itt legalább egyben van blush.gif

Így már csak a német házim megírása maradt, ami bőven elég is (a németezésből) laugh.gif rohog.gif
2010. augusztus 27. 14:23 #7
judy91
judy91
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.01.22.
Hozzászólás: 560
Csatolások: 3169
Azonosító: 12396
Offline offline
Igen, a 99 százaléka már olvasható volt itt-ott, úgyhogy nem sok újat mondott. smileeee.gif Sok sikert a német házidhoz. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: cocoselly
2010. augusztus 27. 17:43 #8
Cheryl Cole fan
Cheryl Cole fan
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.15.
Hozzászólás: 1128
Csatolások: 522
Azonosító: 129312
Offline offline
de édi a második képen wub.gif
köszi a fordítást mivel az én német tudásom leáll az igen nem-nél blush.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok