Starity

Nana

23 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2013. május 12. 19:29 #421
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.12. 19:20)
Én akkor kezdtem el nézni, mikor itt nálunk először vetítették, aztán nem is tudom meddig adták le, de most valahogy újra eszembe jutott a történet, és elkezdtem megint, ilyen idős fejjel. És, hogy őszinte legyen én imádom. A kedvencem Nana és Ren. Hachi nekem idegesítő, nagyon az agyamra tud menni! blush.gif De tudnátok nekem olyan oldalt mondani, ahol az összes részt megnézhetem? blush.gif Ja és most mondja már meg nekem valaki, hány részes a sorozat? blush.gif  blush.gif  blush.gif


47 része van az animének és most néztem, hogy indavideón az össze részt meg tudod nézni szinkronosan ennél a felhasználónál. wink.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. május 12. 19:53 #422
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.05.12. 19:29)
47 része van az animének és most néztem, hogy indavideón az össze részt meg tudod nézni szinkronosan ennél a felhasználónál.  wink.gif


Hű, millió puszi érte! wink.gif Csak tudod, ezen az oldalon a 47. rész után már a 215. jön aztán meg a 365. Azt hittem valamit nagyon benéztem, de ezek szerintem akkor csak 47 részes. wink.gif
2013. május 12. 19:55 #423
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.12. 19:53)
Hű, millió puszi érte! wink.gif Csak tudod, ezen az oldalon a 47. rész után már a 215. jön aztán meg a 365. Azt hittem valamit nagyon benéztem, de ezek szerintem akkor csak 47 részes.  wink.gif


Az két átmeneti kis rész, az első a 21. rész és a 22. között a második pedig a 36. és 37. között játszódik. Ha valaki ezt nem tudja akkor valóban eléggé meg tudja zavarni az embert. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. május 12. 19:58 #424
nicol bellox
nicol bellox
Huncut
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.22.
Hozzászólás: 8136
Csatolások: 5409
Azonosító: 143848
Offline offline
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.12. 19:20)
Én akkor kezdtem el nézni, mikor itt nálunk először vetítették, aztán nem is tudom meddig adták le, de most valahogy újra eszembe jutott a történet, és elkezdtem megint, ilyen idős fejjel. És, hogy őszinte legyen én imádom. A kedvencem Nana és Ren. Hachi nekem idegesítő, nagyon az agyamra tud menni! blush.gif


Én nővérem javaslatára kezdtem el nézni kb 3 évvel ezelőtt. Emlékszem addig nem hagyott békén, amíg meg nem néztem az első részt. Jól tette, hogy megnézette velem, egyszerűen teljesen magával ragadott ez az anime, és nem tartom cikinek, hogy még 20 évesen is néha újra megnézek 1-2 részt. Sőőőőt, már többször is végignéztem a részeket, de néha újból jól esik megnézni egy-egy részt, és az sem érdekel, hogy már tudom fejből a szöveget. Ezt az animéet mintha nekem találták volna ki blush.gif laugh.gif Igen, Hachi néha elég idegesítő tud lenni, na meg én azt sem szerettem benne, hogy az elején kikezdett olyan férfiakkal akiknek volt párjuk, illetve, hogy Nobut tök hülyére vette. Pont Nobut, aki nem ezt érdemelte volna..! Nana és Ren viszont nagyon aranyosak : )
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. május 14. 16:50 #425
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.05.12. 19:55)
Az két átmeneti kis rész, az első a 21. rész és a 22. között a második pedig a 36. és 37. között játszódik. Ha valaki ezt nem tudja akkor valóban eléggé meg tudja zavarni az embert. smileeee.gif


Amúgy köszi az infót, mikor már írtam utána belekukkantottam és leesett a cím alapján, hogy mi is van. Mondjuk totál h*lyeségnek tartom ezeket a köztes részeket. Akkor legalább oda tennék, ahol lenni kell. blush.gif Így könnyebb lenne az olyan cseppet sem jártam embereknek, mint én. rohog.gif Komolyan, örültem, hogy fent van az összes rész, erre meg végignézem a címeket és feljön egy ilyen 215-ös szám, a 47 után. Hát dobtam egy hátast. rohog.gif

Idézet (nicol bellox @ 2013.05.12. 19:58)
Én nővérem javaslatára kezdtem el nézni kb 3 évvel ezelőtt. Emlékszem addig nem hagyott békén, amíg meg nem néztem az első részt. Jól tette, hogy megnézette  velem, egyszerűen teljesen magával ragadott ez az anime, és nem tartom cikinek, hogy még 20 évesen is néha újra megnézek 1-2 részt. Sőőőőt, már többször is végignéztem a részeket, de néha újból jól esik megnézni egy-egy részt, és az sem érdekel, hogy már tudom fejből a szöveget. Ezt az animéet mintha nekem találták volna ki  blush.gif  laugh.gif Igen, Hachi néha elég idegesítő tud lenni, na meg én azt sem szerettem benne, hogy az elején kikezdett olyan férfiakkal akiknek volt párjuk, illetve, hogy Nobut tök hülyére vette. Pont Nobut, aki nem ezt érdemelte volna..! Nana és Ren viszont nagyon aranyosak : )


Hát nekem azt hiszem az egyik nagy manga fan barátnőm mondta, hogy meg kell néznem, mert ő már látta és neki nagyon tetszett és ő tudja -biztosan érezte a v*zeletéből- hogy nekem is fog. Hát megnéztem, de tudjátok milyen a tv. Kiszámíthatatlan, akkor meg még nem éreztem késztetést arra, hogy neten is utána nézzek, vége volt meg nem láttam hát aztán. Lerendeztem ennyivel. blush.gif De most, hogy egy kicsit talán érettebben láttam belőle tiszta véletlenül részeket, hát komolyan meg kellett nézem, így elkezdtem megint. Az elejétől és még totál le is köt. blush.gif Most nem az, hogy szégyenlem, hogy 18 évesen egy mangát nézek, mert szerintem ez nem éppen a 10-15 éves korosztály mangája. blush.gif Amúgy az egyetlen olyan manga, ami képes minden egyes részben megríkatni. blush.gif
Ami meg Hachit illeti... hát az elég idegesítő az nem kifejezés. Nekem néha nagyon az agyamra megy és kedvem lenne lecsapni, de Nobuval annyira aranyosak voltak együtt. Nekem ő volt a fav. Az elejétől kezdve neki szurkoltam. blush.gif Amiket meg mondott. heart.gif De nekem akkor is az örök kedvenc Nana és Ren. blush.gif Na meg kicsi Shin!!! biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: nicol bellox
2013. május 14. 23:12 #426
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Jaj, hát igen megint én. blush.gif Végignéztem a sorozatot és tényleg nem láttam az utolsó két részt. Amúgy így visszaolvastam, hogy Ren meghal? Ne már, mikor? Azt hiszem ha ez bekövetkezik én nem nézem tovább. blush.gif Amúgy meg a végén én totál nem vágtam, hogy akkor most mi lett itt mindenkivel? oké, hogy HAchi hozzáment Takumihoz, akit én kedveltem. Amúgy nem annyira, mint Nobut, de azért kedveltem. Nobu és Hachi nem jöttek össze, de ez várható volt. És akkor mi lett Rennel és Nanával? (Mert az elején azt mondják, Ren késik, mint mindig, de gondolom Nanával ment volna, vagy nem?) blush.gif blush.gif
2013. május 15. 07:46 #427
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.14. 23:12)
Jaj, hát igen megint én. blush.gif Végignéztem a sorozatot és tényleg nem láttam az utolsó két részt. Amúgy így visszaolvastam, hogy Ren meghal? Ne már, mikor? Azt hiszem ha ez bekövetkezik én nem nézem tovább. blush.gif Amúgy meg a végén én totál nem vágtam, hogy akkor most mi lett itt mindenkivel? oké, hogy HAchi hozzáment Takumihoz, akit én kedveltem. Amúgy nem annyira, mint Nobut, de azért kedveltem. Nobu és Hachi nem jöttek össze, de ez várható volt. És akkor mi lett Rennel és Nanával? (Mert az elején azt mondják, Ren késik, mint mindig, de gondolom Nanával ment volna, vagy nem?) blush.gif  blush.gif


Az animében nincs benne Ren halála, az csak konkrétan a mangában van benne.
Ha jól emlékszem, akkor az utolsó részben Nana már egy másik együttessel volt azért nem volt ő ott, Ren meg... Hát őt nem tudom, ő azt hiszem csak egyszerűen késett ahogy Yasu is mondta és ekkor már nem volt együtt Nanával ha minden igaz. Elég régen láttam már, nem emlékszem teljesen mindenre, úgyhogy ha tévedek, akkor javítsatok majd ki... blush.gif
2013. május 15. 15:24 #428
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.05.15. 07:46)
Az animében nincs benne Ren halála, az csak konkrétan a mangában van benne. 
Ha jól emlékszem, akkor az utolsó részben Nana már egy másik együttessel volt azért nem volt ő ott, Ren meg... Hát őt nem tudom, ő azt hiszem csak egyszerűen késett ahogy Yasu is mondta és ekkor már nem volt együtt Nanával ha minden igaz. Elég régen láttam már, nem emlékszem teljesen mindenre, úgyhogy ha tévedek, akkor javítsatok majd ki...  blush.gif


Nos mivel én most néztem meg az utolsó részt, hát nem tudom, a végén Nana már egyáltalán nincs benne. Jasszos meg egyszerűen kijelenti, hogy már két hónapja nem is találkoztak, szóval az együttesről semmi sem derül ki, hogy mi volt meg ilyenek. blush.gif Arra azért fény derült, de szerintem totál egyértelmű volt, hogy Hachi gyereke Takumié, mert a végén a kislány kiköpött papa volt. rohog.gif Csak ha Ren és Nana már nem voltak együtt akkor Ren miért megy Hachihoz, végtére is ők szerintem nem voltak annyira jóban, nem?
Sőt nekem ez a Ren "függő lesz megint" -dolog sem volt világos! cray.gif Lehet meg kellene szereznem a mangát, de ha ott meg Ren meghal akkor inkább köszi nem, nekem ő a favorit. heart.gif
2013. május 15. 18:08 #429
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.15. 15:24)
Nos mivel én most néztem meg az utolsó részt, hát nem tudom, a végén Nana már egyáltalán nincs benne. Jasszos meg egyszerűen kijelenti, hogy már két hónapja nem is találkoztak, szóval az együttesről semmi sem derül ki, hogy mi volt meg ilyenek.  blush.gif Arra azért fény derült, de szerintem totál egyértelmű volt, hogy Hachi gyereke Takumié, mert a végén a kislány kiköpött papa volt.  rohog.gif Csak ha Ren és Nana már nem voltak együtt akkor Ren miért megy Hachihoz, végtére is ők szerintem nem voltak annyira jóban, nem?
Sőt nekem ez a Ren "függő lesz megint" -dolog sem volt világos! cray.gif Lehet meg kellene szereznem a mangát, de ha ott meg Ren meghal akkor inkább köszi nem, nekem ő a favorit. heart.gif


Akkor valószínűleg én a mangából emlékszem, mert ott volt egy kép is, hogy Nana hogy néz ki most és lehetett látni, hogy egy másik együttessel van.
Ren és Hachi talán nem voltak olyan jóban, de elvégre mégis csak a banda tagja volt és a srácok a barátai és szerintem Hachit sem utálja azért, ezért nem meglepő, hogy ha velük lóg.
A függő dologra nem emlékszem már, hogy mi volt, hülyeséget meg nem akarok mondani, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.
Ren nekem is az egyik kedvencem volt, de el kell fogadni, hogy egyszer mindenki meghal. És a manga meg nagyon jó, szóval én azért arra biztatlak, hogy olvass bele. wink.gif
2013. május 15. 18:26 #430
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.05.15. 18:08)
Akkor valószínűleg én a mangából emlékszem, mert ott volt egy kép is, hogy Nana hogy néz ki most és lehetett látni, hogy egy másik együttessel van. 
Ren és Hachi talán nem voltak olyan jóban, de elvégre mégis csak a banda tagja volt és a srácok a barátai és szerintem Hachit sem utálja azért, ezért nem meglepő, hogy ha velük lóg. 
A függő dologra nem emlékszem már, hogy mi volt, hülyeséget meg nem akarok mondani, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni.
Ren nekem is az egyik kedvencem volt, de el kell fogadni, hogy egyszer mindenki meghal. És a manga meg nagyon jó, szóval én azért arra biztatlak, hogy olvass bele.  wink.gif


Hát igen én onnét hiányoltam Nana akkori új kinézetét, meg azt, hogy miért lépett be egy új bandába és miért hagyta ott a Black Stonest. blush.gif Hát én elsőre a cigarettára tippeltem, de nem mert előtte is cigizett, szóval nem tudom. mellow.gif De remegett a keze, szóval... unsure.gif
Nem is az a baj, tudom, hogy egyszer minden véget ér, de akkor is. cray.gif Autóbalesetben hal meg, nem? Vagyis totál értelmetlen halált hal. dry.gif
2013. május 15. 18:42 #431
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.15. 18:26)
Hát igen én onnét hiányoltam Nana akkori új kinézetét, meg azt, hogy miért lépett be egy új bandába és miért hagyta ott a Black Stonest. blush.gif Hát én elsőre a cigarettára tippeltem, de nem mert előtte is cigizett, szóval nem tudom.  mellow.gif De remegett a keze, szóval...  unsure.gif 
Nem is az a baj, tudom, hogy egyszer minden véget ér, de akkor is. cray.gif Autóbalesetben hal meg, nem? Vagyis totál értelmetlen halált hal.  dry.gif


Hát igazából tényleg elég furcsa módon történt a baleset, de ettől függetlenül megtörtént és nincs mit tenni. unsure.gif Lehet, hogy lassan újra bele kellene olvasnom, mert fel kellene frissíteni a memóriámat. rolleyes.gif
2013. május 15. 20:16 #432
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.05.15. 18:42)
Hát igazából tényleg elég furcsa módon történt a baleset, de ettől függetlenül megtörtént és nincs mit tenni. unsure.gif Lehet, hogy lassan újra bele kellene olvasnom, mert fel kellene frissíteni a memóriámat.  rolleyes.gif


Én nem tudom, hogy történt a baleset csak youtube videóban láttam az összetört Ren mobilt. sad.gif
2013. május 15. 20:25 #433
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.15. 20:16)
Én nem tudom, hogy történt a baleset csak youtube videóban láttam az összetört Ren mobilt. sad.gif


Én meg ma néztem meg azt a fejezetet, mert nem emlékeztem már rá és nem akartam hülyeséget írni. Igazából azt hiszem valami újságírókat vagy kiket akart lerázni (annyira nem mentem bele, hogy minden részletet megnézzek) és így történt a baleset. Bevallom nem ilyesmire emlékeztem, azt hittem, hogy valami komolyabb dolog állt a baleset hátterében. unsure.gif
2013. május 15. 20:37 #434
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.05.15. 20:25)
Én meg ma néztem meg azt a fejezetet, mert nem emlékeztem már rá és nem akartam hülyeséget írni. Igazából azt hiszem valami újságírókat vagy kiket akart lerázni (annyira nem mentem bele, hogy minden részletet megnézzek) és így történt a baleset. Bevallom nem ilyesmire emlékeztem, azt hittem, hogy valami komolyabb dolog állt a baleset hátterében.  unsure.gif


Ennyi! Na jó. Végeztem a sorozattal. rohog.gif Ilyen h*lyeség miatt meghalni. Ráadásul egyedül hagyja Nanát. Nem. Ez annyira semmilyen halál. mad.gif
Amúgy köszi, hogy utána néztél miattam. blush.gif Rendes vagy nagyon. biggrin.gif
2013. május 15. 20:51 #435
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.15. 20:37)
Ennyi! Na jó. Végeztem a sorozattal. rohog.gif Ilyen h*lyeség miatt meghalni. Ráadásul egyedül hagyja Nanát. Nem. Ez annyira semmilyen halál.  mad.gif
Amúgy köszi, hogy utána néztél miattam.  blush.gif Rendes vagy nagyon. biggrin.gif


Nehogy már ez elvegye a kedved! Persze tudom, Ren értékes és szerethető karakter, de akkor is. (jó mondjuk az más kérdés, hogy pár fejezettel ezután a mangaka nem folytatta tovább, mert beteg lett és noha elvileg már jobban van a mai napig nincs folytatása és vége a mangának. unsure.gif )
Ugyan, semmiség. Úgy is frissíteni kellett az emlékeimet, szóval még jól is jött. biggrin.gif
2013. május 15. 22:53 #436
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.05.15. 20:51)
Nehogy már ez elvegye a kedved! Persze tudom, Ren értékes és szerethető karakter, de akkor is. (jó mondjuk az más kérdés, hogy pár fejezettel ezután a mangaka nem folytatta tovább, mert beteg lett és noha elvileg már jobban van a mai napig nincs folytatása és vége a mangának.  unsure.gif )
Ugyan, semmiség. Úgy is frissíteni kellett az emlékeimet, szóval még jól is jött. biggrin.gif


Hát pedig elvette. Nagyon is mert ez annyira nem igazságos. reklamalo.gif
2013. május 16. 13:18 #437
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.15. 22:53)
Hát pedig elvette. Nagyon is mert ez annyira nem igazságos.  reklamalo.gif


Az élet már csak ilyen, sosem igazságos. pardon.gif
2013. május 16. 16:11 #438
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.05.16. 13:18)
Az élet már csak ilyen, sosem igazságos. pardon.gif


Na, jó, tudom! De akkor is ha már egyszer... áh, mindegy. Nem tudnám szavakba önteni, miért nem érzem igazságosnak Ren halálát. Talán nem fedné egészen az igazságot a dolog, de végtére is szerintem rengeteget szenvedett nem őt kellett volna kiírni. dry.gif És ezt még tudnám fokozni. pardon.gif
2013. május 16. 16:47 #439
- törölt felhasználó -    
Idézet (Minimanó94 @ 2013.05.16. 16:11)
Na, jó, tudom! De akkor is ha már egyszer... áh, mindegy. Nem tudnám szavakba önteni, miért nem érzem igazságosnak Ren halálát. Talán nem fedné egészen az igazságot a dolog, de végtére is szerintem rengeteget szenvedett nem őt kellett volna kiírni. dry.gif És ezt még tudnám fokozni. pardon.gif


Elhiheted, hogy lenne jó pár olyan karakter, akit szívesebben látnék holtan, de ugyebár az élet sosem azoknak kedvez, akik rászorulnak. Először én sem akartam hinni a szememnek, de aztán elfogadtam. Nem mondom, hogy könnyű volt, de túl kellett rajta lépni. pardon.gif
1 felhasználónak tetszik: Minimanó94
2013. május 16. 19:29 #440
Minimanó94
Minimanó94
♥Mrs. Brown♥
 
StátuszAz teszi széppé a sivatagot, hogy valahol egy kutat rejt!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.02.17.
Hozzászólás: 4158
Csatolások: 1061
Azonosító: 120485
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2013.05.16. 16:47)
Elhiheted, hogy lenne jó pár olyan karakter, akit szívesebben látnék holtan, de ugyebár az élet sosem azoknak kedvez, akik rászorulnak. Először én sem akartam hinni a szememnek, de aztán elfogadtam. Nem mondom, hogy könnyű volt, de túl kellett rajta lépni. pardon.gif


Aztán ráadásul pont a végén van, igaz? Hát tutira meghalt? Nem lehet reménykedni egy feltámadásban? blush.gif
23 oldal 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!