Starity

Single Father (2010)

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. szeptember 12. 11:18 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Angol mini drámasorozat (4 részes)

Főszereplő:
David Tennant - Dave
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. szeptember 12. 11:59 #2
danyelle
danyelle
visszatérő vendég
 
StátuszVarsity Fanclub 4EVER :):):)
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 10.09.06.
Hozzászólás: 210
Csatolások: 34
Azonosító: 134384
Offline offline
Köszi a képeket meghajolo.gif
2010. szeptember 12. 20:24 #3
- törölt felhasználó -    
Kérésre a tartalom (a BBC Single Father oldaláról)

A Single Father című 4 részes minisorozat egy apáról szól, aki egyedül marad és felesége halála után szembesül a ténnyel, egyedül kell felnevelnie 4 gyerekét.

Az érzelmekkel dúsított, néhol szomorú, néhol vicces drámában Dave (David Tennant) fényképészként dolgozik Glasgowban, felesége Rita (Laura Fraser) biciklis balesetben hal meg. Később, beleszerett halott felesége legjobb barátnőjébe, Sarah-ba és innentől kezdve együtt próbálják felnevelni gyerekeiket ami nem egyszerű hiszen a gyerekek között nagyon kicsik és tinédzerek is vannak akik nem hajlandóak elfogadni Sarah-t mint édesanya.

A film a BBC 1 csatornán lesz majd Októberben.
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2010. szeptember 12. 21:16 #4
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Köszi Kate. meghajolo.gif Nagyon várós film. biggrin.gif wub.gif
2010. szeptember 12. 21:19 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.09.12. 21:16)
Köszi Kate.  meghajolo.gif Nagyon várós film.  biggrin.gif  wub.gif


Bizony, várós ... Papírzsepivel és popcorn-nal biggrin.gif
2010. szeptember 12. 22:23 #6
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.12. 21:19)
Bizony, várós ... Papírzsepivel és popcorn-nal  biggrin.gif

Sok popcornnal, és még több papírzsepivel. blush.gif Azért David nem kéne ennyire megríkatni a népet. biggrin.gif
2010. szeptember 12. 22:32 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.09.12. 22:23)
Sok popcornnal, és még több papírzsepivel.  blush.gif Azért David nem kéne ennyire megríkatni a népet.  biggrin.gif


Én mindig úgy álltam hozzá hogy ez jó színész sírassa meg a népet vagy nevetessen minket, de inkább rikassa meg a népet. Bármilyen színész képes megröhögtetni a népet. De nagyon kevés olyan színész van aki képes megsíratni a népet azért mert jól játszik. Sokan sírnak azért mert a kedvenc színészük meghal a filmben, de az igazi művészet az az, amikor nemcsak kis tizenévesek sírnak hanem bárki más, akár fan, akár nem az illető, aki csakúgy leült az ágyra és bekapcsolta a tévét.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 12. 22:34 #8
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Ez egyértelmű. biggrin.gif Párszor már megríkatott a DW-ban. biggrin.gif Ez a pasi igazi kaméleon. rohog.gif
2010. szeptember 12. 22:36 #9
- törölt felhasználó -    
Lesz olyan ember aki (rajtam kívül) annak ellenére is megnézi hogy nem magyarul megy és felirat sem lesz a filmen? rolleyes.gif
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow, rheuska
2010. szeptember 12. 22:46 #10
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.12. 22:36)
Lesz olyan ember aki (rajtam kívül) annak ellenére is megnézi hogy nem magyarul megy és felirat sem lesz a filmen?  rolleyes.gif

Hülye kérdés! Naná!! thumbsup.gif Legtöbbször angolul nézem a premierfilmeket. blush.gif Vagy sorikat. De azokhoz néha várok a feliratra. Mikor hogy. biggrin.gif
2010. szeptember 12. 22:56 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.09.12. 22:46)
Hülye kérdés! Naná!!  thumbsup.gif Legtöbbször angolul nézem a premierfilmeket.  blush.gif Vagy sorikat. De azokhoz néha várok a feliratra. Mikor hogy. biggrin.gif


Király. cool.gif Boldogulunk majd a skót akcentussal? rolleyes.gif (én igen, ezt az akcentust már messziről felismerem tongue.gif )
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
2010. szeptember 12. 23:03 #12
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.12. 22:56)
Király.  cool.gif Boldogulunk majd a skót akcentussal?  rolleyes.gif (én igen, ezt az akcentust már messziről felismerem  tongue.gif )

Te biztos. biggrin.gif Ha valamit nem fogok tudni, hozzád fordulok. laugh.gif Egyébként imádom David akcentusát. wub.gif Akárcsak őt magát. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. szeptember 12. 23:08 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.09.12. 23:03)
Te biztos. biggrin.gif Ha valamit nem fogok tudni, hozzád fordulok. laugh.gif Egyébként imádom David akcentusát. wub.gif Akárcsak őt magát. wub.gif


Akármilyen is lesz, megnézzük és elszenvedjük biggrin.gif Ki tudja, talán még ragad is ránk valami a skót akcentus néhány szavából vagy találunk arra bizonyítékot a filmben hogy a 'message' tulajdonképpen bevásárlólista a skótoknál. _nevet.gif rohog.gif

Holnap lesz egy elővetítés az első részből, várok jó sok spoileres beszámolót. Szeretjük a spoilereket? unsure.gif

Láttuk már a képeket amin David bőrnaciban motorozik? biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow
2010. szeptember 12. 23:15 #14
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.12. 23:08)
Akármilyen is lesz, megnézzük és elszenvedjük  biggrin.gif Ki tudja, talán még ragad is ránk valami a skót akcentus néhány szavából vagy találunk arra bizonyítékot a filmben hogy a 'message' tulajdonképpen bevásárlólista a skótoknál.  _nevet.gif  rohog.gif 
Holnap lesz egy elővetítés az első részből, várok jó sok spoileres beszámolót. Szeretjük a spoilereket?  unsure.gif

Szeressük. biggrin.gif Nagyon kíváncsi vagyok a filmre. blush.gif

Nem láttam azt a bőrnacis képet. Egy másikat láttam. rohog.gif Na az emlékezetes kép. blush.gif
2010. szeptember 12. 23:20 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.09.12. 23:15)
Szeressük. biggrin.gif Nagyon kíváncsi vagyok a filmre.  blush.gif


El sem hiszem hogy ennyit szenvedtünk DT hiányban (idén a ST Trinians 2 dvd-n kívül semmi mást nem láthattunk) Ezt a 4 részes filmet forgatta 2 hónapig, Márciustól Májusig és ez lesz az első film amit a DW óta láthatunk tőle ami márcsak azért is jó mert a promóció idejére vissza kell térnie az UK-ba hogy reklámozza a filmet és meginterjúvolják. cool.gif biggrin.gif
A gond csak az hogy megint nem fognak semmi értelmeset sem kérdezni. Látom DT fejét ahogyan kérdezik tőle hogy 'Milyen az új Doktor?' vagy 'Milyen érzés látni Mattet Dokiként?'.
Uncsi és agyonramosott béna DW kérdések a jövőben, yeah, ez az, alig várom dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2010. szeptember 12. 23:24 #16
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.09.12. 23:20)

A gond csak az hogy megint nem fognak semmi értelmeset sem kérdezni. Látom DT fejét ahogyan kérdezik tőle hogy 'Milyen az új Doktor?' vagy 'Milyen érzés látni Mattet Dokiként?'.
Uncsi és agyonramosott béna DW kérdések a jövőben, yeah, ez az, alig várom  dry.gif

Na ugyan milyen érzés mást látni álmai szerepében!! reklamalo.gif reklamalo.gif Ehhez aztán kell intelligencia! reklamalo.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 12. 23:29 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.09.12. 23:24)
Na ugyan milyen érzés mást látni álmai szerepében!! reklamalo.gif  reklamalo.gif Ehhez aztán kell intelligencia!  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Én arra lennék inkább kíváncsi hogy az interjúk mennyire fognak kitérni magára a drámára? DT csinált már néhány drámát és sokan azt állítják ez mind közül a legjobb biggrin.gif
Nem baj, vele együtt elszenvedjük a DW-s és az 'Amerika új üdvöskéje' interjúkat.

Milyen gáz hogy megváltozott a beosztás és nem 4 egymást követő héten adják le az epizódokat. Ezek játszadoznak velünk és húzzák az idegeinket mad.gif laugh.gif
2010. szeptember 13. 01:03 #18
rheuska
rheuska
-- anti-paparazzi ---
 
Státuszmy love for you is bigger on the inside <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.02.18.
Hozzászólás: 1748
Csatolások: 7732
Azonosító: 24717
Offline offline
eztezteztezt... látniakarooom .___.
3 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow, Bessie
2010. szeptember 13. 08:26 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.09.12. 23:15)

Nem láttam azt a bőrnacis képet. Egy másikat láttam.  rohog.gif Na az emlékezetes kép.  blush.gif


Az biztos biggrin.gif Jól elpoénkodunk ezen meg minden Bessie de én úgy látom hogy már most a film hivatalos megjelenése (Fright Night) előtt sok embernek szemet szúrt a dolog, ha jobban belegondolunk végülis nem meglepő. Tegnap pont arra gondoltam hogy ha nem a kinézet akkor majd *emiatt* fogják megkedvelni a kis csitrik. Ha tudnád hány embernek van kitéve a kép avatarként ... Ami szerintem egy undorító dolog akár fannak nevezi magát az ember akár nem. És az a gond hogy ilyenből lesz sok dry.gif mad.gif sad.gif

Visszatérve a Single Fatherre, nagyon tetszik rheuska hozzászólása. Gondolom le van sokkolva az olvasottaktól és nem talál jobb kifejzésmódot ami nem is baj, valahogy énis így reagáltam elsőre, annyi különbséggel hogy én angolul mondtam nem magyarul _nevet.gif rohog.gif Kedves rheuska! Ha akarsz még bővebb részleteket DT topikjában olvass utána, rengeteg beszámolót és háttérinfót hoztam a forgatásról smileeee.gif (és még volna mit mesélni rohog.gif )
rheuska is szereti a spoilereket? rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. szeptember 13. 08:33 #20
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Énisénis... Én is meg fogom nézni. Biztosan jó lesz. Csak ne lenne ennyi szőke nő... rohog.gif Még rá is játszanak David nőideáljára a filmjeiben... Angliában a barna nő már nem is nő? _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok