Starity

Fogadj örökbe egy David Tennant karaktert

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 07. 19:23 #201
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.06. 22:18)
Itt már beadta a derekát, Brendan össze is bilincselte a kezét, nem tudott mit tenni. Az én lovagom  smileeee.gif Rózsaszín bolyhos bilincs volt és Petertől kapta.
Hát izééé, kedves barátném, Peter rózsaszín bilincssel dolgozik az örsön vagy mit keresett nála egy pink bilincs?  blink.gif


A Metallica szám nem, az egy hirtelen ötlet volt. Peter úgy gondolta, hogy foghíjas sikert aratott az előző dallal és nagyon oda akarta tenni magát. Eredetileg ugye ez csak instrumentálisban szólt volna, de mikor meghallotta, mi lesz ebből, odasúgta nekem: "Makes me love every time". És jött a produkcijó. rohog.gif A dal után mondtam is neki, hogy "You were very smexy Sweetie, I love your hair too when hanging in your eyes." Ettől csak még lelkesebb lett és elkezdett ölelgetni - de szerintem ezt ti is láttátok... unsure.gif

Szerintem remek ötlet volt a TARDIS-os konfetti. Hoztunk haza belőle emlékbe. biggrin.gif Tényleg ötletes volt. Peter mikor meglátta, valami olyasmit mondott, aminek az volt a lényege, hogy ha örömet akarunk szerezni Jeremynek, akkor a mi esküvőnkön meg legyen majd K9 alakzat. rohog.gif

Menyaszörny üzemmód - rofl.gif Ez nagyon LOL! laugh.gif

_nevet.gif Akkor Justin Bieber volt a kínzóeszköz? _nevet.gif És mi lett SP-vel? Nem mintha JB kevésbé lenne szörnyű... rohog.gif

A pink bilincs... Hát, izé... Szóval... unsure.gif Ez egy hosszú történet... rolleyes.gif Peter nemrég részt vett egy razzián, ahol több fiatalt is letartóztattak dílerkedésért. Mint kiderült, nem volt elég bilincs a rendőröknél, így elkérték Peterét is. Ő meg persze jóhiszeműen odaadta, hogy majd visszakapja. Hát nem kapta... Egy rendőrnél meg jó ha van bilincs, sosem lehet tudni - szolgálaton kívül is. Az örsön érdeklődött a bilincse felől, de érdekes módon senki nem tudott róla semmit. blink.gif Mondták, hogy kaphat újat, már rendeltek, csak még nem érkezett meg, használtat tudnának adni, de az meg veszélyes, mert bármikor beletörhet a kulcs... Aztán Peter úgy döntött, hogy ő ezt nem várja meg, biztos, ami biztos, beszerez egyet. Úgyhogy elment egy Six (skótosan rohog.gif ) üzletbe és onnan van a bilincs... rolleyes.gif Próbálta leszedni róla a plüss részét, de nem sikerült. rohog.gif

Egyébként azóta már szerzett rendes bilincset, gondolom ezért is adta oda Brendannek a pinket. Most azonban elővigyázatos, ha megy valahová letartóztatni valakit vagy őrizetbe venni, vagy ilyesmi, anélkül sosem csenget be senkihez, hogy ne lenne mindig mellette minimum 1-2 kolléga, akinél van bilincs. rohog.gif

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/12/07/10750186.picture

Hogy telik egyébként a nászút? smileeee.gif Jó idő van ott? Barátságosak az emberek? Nem akar senki Brendanre mászni? Vagy rád? biggrin.gif
2010. december 07. 20:39 #202
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.07. 19:23)
A Metallica szám nem, az egy hirtelen ötlet volt. Peter úgy gondolta, hogy foghíjas sikert aratott az előző dallal és nagyon oda akarta tenni magát. Eredetileg ugye ez csak instrumentálisban szólt volna, de mikor meghallotta, mi lesz ebből, odasúgta nekem: "Makes me love every time". És jött a produkcijó. rohog.gif A dal után mondtam is neki, hogy "You were very smexy Sweetie, I love your hair too when hanging in your eyes." Ettől csak még lelkesebb lett és elkezdett ölelgetni - de szerintem ezt ti is láttátok...  unsure.gif
Szerintem remek ötlet volt a TARDIS-os konfetti. Hoztunk haza belőle emlékbe. biggrin.gif Tényleg ötletes volt. Peter mikor meglátta, valami olyasmit mondott, aminek az volt a lényege, hogy ha örömet akarunk szerezni Jeremynek, akkor a mi esküvőnkön meg legyen majd K9 alakzat. rohog.gif 
Menyaszörny üzemmód - rofl.gif Ez nagyon LOL!  laugh.gif 
_nevet.gif Akkor Justin Bieber volt a kínzóeszköz? _nevet.gif És mi lett SP-vel? Nem mintha JB kevésbé lenne szörnyű...  rohog.gif 
A pink bilincs... Hát, izé... Szóval...  unsure.gif Ez egy hosszú történet...  rolleyes.gif Peter nemrég részt vett egy razzián, ahol több fiatalt is letartóztattak dílerkedésért. Mint kiderült, nem volt elég bilincs a rendőröknél, így elkérték Peterét is. Ő meg persze jóhiszeműen odaadta, hogy majd visszakapja. Hát nem kapta... Egy rendőrnél meg jó ha van bilincs, sosem lehet tudni - szolgálaton kívül is. Az örsön érdeklődött a bilincse felől, de érdekes módon senki nem tudott róla semmit. blink.gif Mondták, hogy kaphat újat, már rendeltek, csak még nem érkezett meg, használtat tudnának adni, de az meg veszélyes, mert bármikor beletörhet a kulcs... Aztán Peter úgy döntött, hogy ő ezt nem várja meg, biztos, ami biztos, beszerez egyet. Úgyhogy elment egy Six (skótosan rohog.gif ) üzletbe és onnan van a bilincs...  rolleyes.gif Próbálta leszedni róla a plüss részét, de nem sikerült.  rohog.gif 
Egyébként azóta már szerzett rendes bilincset, gondolom ezért is adta oda Brendannek a pinket. Most azonban elővigyázatos, ha megy valahová letartóztatni valakit vagy őrizetbe venni, vagy ilyesmi, anélkül sosem csenget be senkihez, hogy ne lenne mindig mellette minimum 1-2 kolléga, akinél van bilincs.  rohog.gif
Hogy telik egyébként a nászút?  smileeee.gif Jó idő van ott? Barátságosak az emberek? Nem akar senki Brendanre mászni? Vagy rád?  biggrin.gif


Kösz, ez megmagyaráz mindent smileeee.gif
Igen, láttuk hogy volt valami beszélgetés, de én csak a kitörő produkciót láttam a végén biggrin.gif

SP? A CD-jét használta Brendan söralátétnek biggrin.gif

A nászút nagyon bajosan kezdődött, késett a gépünk, ezért késve, de nagysokára megérkeztünk Glasgowba. Megkerestük a lefoglalt helyünket, Brendan bevitt a szobába, és tényleg csak egy billiárdasztal volt a szoba közepén. Forgattam a szemem hogy ez most miért és hol fogunk aludni. Mondtam neki, hogy én nem alszok az asztalon, azt mondta azon nem is aludni kell. Kezdtem kijönni a sodromból, ezért bekísért egy nagyobb szobába, na ott volt a nagy, piros baldachinos ágy. Brendan tényleg mindent úgy intézett, ahogyan én akartam, hogy legyen. Kaptam tiarát, azzal a fejemen szaladgáltam egész nap. Micsoda egy nap volt, királyosat játszottunk.
Vett magának egy koronát, az én fejemen tiara volt, mekkora poén. Csináltunk sok képet, majd Brendan küld át nektek holnap. Most mindenáron haggist akar velem etetni, de nekem válogatós gyomrom van, meglátjuk, megnézzük mi van a telenyomott hűtőben biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 07. 20:42 #203
- törölt felhasználó -    
én kihagyom,aha nem probléma wub.gif
2010. december 08. 09:11 #204
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Oké, a képeket izgalommal várjuk. biggrin.gif És azt te megkaptad, amit állítólag Peter küldött át neked e-mailben? Csak mert nem küldtél még visszajelzést róla. Peter csak a te kedvedért felvette telefonnal a legénybúcsún Brendant, amikor Pokerface-t énekelt. rohog.gif Én már láttam, zseniális... biggrin.gif

Akkor megkaptad a tiarát. Jaj, de jó. És mit kell érteni pontosan azalatt, hogy királyosat játszottatok? Ugráltattátok a személyzetet, vagy hogy kell elképzelni? _nevet.gif

Az SP-féle CD valóban remek söralátétnek való. rohog.gif Amúgy a biliárdasztalt már kipróbáltátok? smileeee.gif

Az ajándékokat nem is mondom már, mert biztosan te is ugyanazt kaptad, mint én. De azokra a kreatív meglepikre már nagyon kíváncsi lennék... rohog.gif

Tegnap este kicsit kiakasztottam Petert. Elment fürdeni, aztán visszajött az alvós pólójában... Valamiért nem fűtöttek nálunk (eléggé), és fáztam. Ő meg le-lehúzta rólam a takarót. Mondtam, hogy ez így nem lesz jó, mert fázom. És hogy milyen izé már tőle, hogy elviszi az összes takarómat. Erre mérges lett, hogy nem is elkezdett erős skót akcentussal (még rá is kontrázott) magyarázni. Tudja jól, hogy ilyenkor nem nagyon értem, amit mond... Úgyhogy közöltem vele, hogy nem ér úgy beszélni, hogy nem értek belőle szinte egy szót sem, úgyhogy ezt nem is vagyok hajlandó tovább hallgatni és inkább átmegyek a másik szobába aludni. Ez megint csak nem tetszett neki, felállt és az ágyhoz vágta a takarót, hogy tessék, legyek vele boldog, majd ő hoz magának egy másikat, csak ne hisztizzek már annyit... rohog.gif
http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/12/07/10750184.picture
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 08. 13:27 #205
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.08. 09:11)
Oké, a képeket izgalommal várjuk.  biggrin.gif És azt te megkaptad, amit állítólag Peter küldött át neked e-mailben? Csak mert nem küldtél még visszajelzést róla. Peter csak a te kedvedért felvette telefonnal a legénybúcsún Brendant, amikor Pokerface-t énekelt.  rohog.gif Én már láttam, zseniális...  biggrin.gif 
Akkor megkaptad a tiarát. Jaj, de jó. És mit kell érteni pontosan azalatt, hogy királyosat játszottatok? Ugráltattátok a személyzetet, vagy hogy kell elképzelni?  _nevet.gif 
Az SP-féle CD valóban remek söralátétnek való.  rohog.gif Amúgy a biliárdasztalt már kipróbáltátok?  smileeee.gif 
Az ajándékokat nem is mondom már, mert biztosan te is ugyanazt kaptad, mint én. De azokra a kreatív meglepikre már nagyon kíváncsi lennék...  rohog.gif
Tegnap este kicsit kiakasztottam Petert. Elment fürdeni, aztán visszajött az alvós pólójában... Valamiért nem fűtöttek nálunk (eléggé), és fáztam. Ő meg le-lehúzta rólam a takarót. Mondtam, hogy ez így nem lesz jó, mert fázom. És hogy milyen izé már tőle, hogy elviszi az összes takarómat. Erre mérges lett, hogy nem is elkezdett erős skót akcentussal (még rá is kontrázott) magyarázni. Tudja jól, hogy ilyenkor nem nagyon értem, amit mond... Úgyhogy közöltem vele, hogy nem ér úgy beszélni, hogy nem értek belőle szinte egy szót sem, úgyhogy ezt nem is vagyok hajlandó tovább hallgatni és inkább átmegyek a másik szobába aludni. Ez megint csak nem tetszett neki, felállt és az ágyhoz vágta a takarót, hogy tessék, legyek vele boldog, majd ő hoz magának egy másikat, csak ne hisztizzek már annyit...  rohog.gif 
http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/12/07/10750184.picture



Most Brendan telójáról írok, nincs netünk, amiért nagyon mérgesek vagyunk reklamalo.gif reklamalo.gif hiába próbáltam letölteni a videót, amit küldtetek, lefagy ez a nyomorult telefon BARROWMANN *shakes fist*

Ja igen. Királyi életünk volt egy napig. Mindent bevittünk a szobába, amire szükségünk volt, és szinte egész nap ki sem mozdultunk onnan. Ágyból néztük a HD tévét rohog.gif ott kajáltunk és minden más mellett rohog.gif kártyáztunk is.
A drágám szeret billiárdozni is, úgyhogy billiárdoztunk is, úgy döntöttük el, hogy ki fog elmenni a boltba és ki csinál kaját. Már majdnem olyan jó vagyok benne, mint ő, bár így is veszítettem. biggrin.gif Never mind, a kedvenc kajáját készítettem neki, ez pedig képes volt elmenni a boltba, koronával a fején, csodálom is, hogy hogy senki nem próbálta meg ellopni. blink.gif

Nem kell ide személyzet, jól megvagyunk mi itt ketten. Mondtam neki, hogy hozzon nekem pillecukrot mert Mo-n ugye azt sem lehet kapni, vagy skót vajkaramellás csokit, de süket fülekre talált a mondókám. Nem voltam rá mérges, de szegénykémet bántotta a dolog. Egy kis könnyed bocsánatkérés után 'megbocsátottam' neki úgy hogy most már ez sem bántja a kicsi lelkét. rohog.gif biggrin.gif

Re Peter és takaró. Mikor elkezdetetek járni, ő nem tudta, hogy nem érted az akcentusát? blink.gif
Mi lett a dolog vége? Remélem nem makacsolta be magát dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 08. 13:44 #206
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.08. 13:27)
Re Peter és takaró. Mikor elkezdetetek járni, ő nem tudta, hogy nem érted az akcentusát?  blink.gif 
Mi lett a dolog vége? Remélem nem makacsolta be magát  dry.gif


Még nem? Jaj, de kár, remélem nemsokára sikerül megnézned. Én 5 percig visítottam a röhögéstől... rohog.gif

Nem semmi. Én is ilyen nászutat szeretnék. thumbsup.gif Az hagyján, hogy nem próbálták ellopni, de nem néztek rá emiatt "furcsán"? Egy pasas koronával a fején flangál az utcán... unsure.gif laugh.gif

Örülök, hogy ilyen jószívű vagy és megbocsátottál. Vajkaramellás csokit nem hoznátok nekünk is..? blush.gif

Peter. Értem az akcentusát, amikor "normálisan beszél", de amikor hadarni kezd és nyűgös közben, na, akkor ne tudd meg. Minden 5. mondat felét értem akkor kb. Mondtam neki, hogy erről szokjon le, mert ilyenkor alig értem őt. De aranyos egyébként, tekintettel van arra, hogy nem vagyok egy nyelvi tálentum... Még az angolban is sokat segít. blush.gif

Közben kaptam Breandantól egy MMS-t a következő üzenettel és képpel: "This is your man. It's a sunday evening picture. Just for you send the SMS."

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/12/07/10750171.picture

Mondd meg neki, hogy köszönöm! blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 08. 15:13 #207
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.08. 13:44)
Még nem? Jaj, de kár, remélem nemsokára sikerül megnézned. Én 5 percig visítottam a röhögéstől...  rohog.gif 
Nem semmi. Én is ilyen nászutat szeretnék. thumbsup.gif Az hagyján, hogy nem próbálták ellopni, de nem néztek rá emiatt "furcsán"? Egy pasas koronával a fején flangál az utcán...  unsure.gif  laugh.gif 
Örülök, hogy ilyen jószívű vagy és megbocsátottál. Vajkaramellás csokit nem hoznátok nekünk is..?  blush.gif 
Peter. Értem az akcentusát, amikor "normálisan beszél", de amikor hadarni kezd és nyűgös közben, na, akkor ne tudd meg. Minden 5. mondat felét értem akkor kb. Mondtam neki, hogy erről szokjon le, mert ilyenkor alig értem őt. De aranyos egyébként, tekintettel van arra, hogy nem vagyok egy nyelvi tálentum... Még az angolban is sokat segít.  blush.gif 
Közben kaptam Breandantól egy MMS-t a következő üzenettel és képpel: "This is your man. It's a sunday evening picture. Just for you send the SMS."
http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/12/07/10750171.picture
Mondd meg neki, hogy köszönöm! blush.gif


Minden rendben, probléma megoldva. Brendan bement, helyre tette a dolgokat, végree van netünk thumbsup.gif Mindjárt meg is nézem a videót biggrin.gif

Hozunk persze vajkaramellás csoki rendel biggrin.gif

Örülök hogy Peter ilyen aranyos veled. DI, tehát kedvesnek kell lennie az emberekhez, kivétel a rosszfiúkhoz persze.
Nem ragadt meg benned némi akcentus? Pedig ez általában így szokott lenni a pároknál. Most már nálunk is alig van Yes vagy yeah például. Yep vagy Aye szót használok most már én is. rohog.gif
Imádom hallgatni ahogyan beszél biggrin.gif Van, hogy néha arra kérem, énekeljen nekem (amit nem tud) vagy olvasson nekem (pl este ha nem tudok aludni). Nem CBBC Bedtime Stories de nagyon jó így is thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 09. 12:53 #208
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Na, hogy tetszett a videó? rohog.gif
Brendan egyébként jobban van már? Úgy értem, meg sem kérdeztem, begyógyultak-e már a kék-zöld foltok, a múltkori verés következményei..? mellow.gif

Vajkaramellás csokit igazán szépen, köszönjük, nagyon. thumbsup.gif beer.gif meghajolo.gif

Pár alapkifejezés megragadt, de nem túl sok. Nekem még a sima inglis is néha kihívás. mellow.gif Elég gyakran bújok nyelvkönyveket... Peter pedig igyekszik segíteni. Szoktam vele én is olvastatni, de úgy, hogy szépen, artikulálva próbáljon... Annyira édes, meg kell zabálni. wub.gif Sokszor úgy csinál, amikor már kicsit unja, mintha lassított felvétel lenne... Aztán egyszer csak "kikapcsol". Ilyenkor újra kell indítanom a rendszert... _nevet.gif És ilyenkor jön az, hogy hirtelen sokszor meglehetősen hiperaktív lesz... rolleyes.gif
2010. december 09. 19:10 #209
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.09. 12:53)
Na, hogy tetszett a videó?  rohog.gif
Brendan egyébként jobban van már? Úgy értem, meg sem kérdeztem, begyógyultak-e már a kék-zöld foltok, a múltkori verés következményei..?  mellow.gif 
Vajkaramellás csokit igazán szépen, köszönjük, nagyon.  thumbsup.gif  beer.gif  meghajolo.gif 
Pár alapkifejezés megragadt, de nem túl sok. Nekem még a sima inglis is néha kihívás. mellow.gif Elég gyakran bújok nyelvkönyveket... Peter pedig igyekszik segíteni. Szoktam vele én is olvastatni, de úgy, hogy szépen, artikulálva próbáljon... Annyira édes, meg kell zabálni.  wub.gif Sokszor úgy csinál, amikor már kicsit unja, mintha lassított felvétel lenne... Aztán egyszer csak "kikapcsol". Ilyenkor újra kell indítanom a rendszert...  _nevet.gif És ilyenkor jön az, hogy hirtelen sokszor meglehetősen hiperaktív lesz...  rolleyes.gif



Brendan már jobban van, a keze is, majdnem eltűntek a foltok. Viccelődtek is vele a boltban, hogy biztosan kihúzta a gyufát az 'asszonynál'. Megsértődött, a büszkesége 'sérült', viszonylag elég hamar sikerült kiengesztelni és pontot tettünk az i-re is, hogy ki viseli a nadrágot a családban rohog.gif

Láttam a videót és röhögtem rajta nagyot. Ma sértődös kedvében van, az sem esett neki jól, hogy kiröhögtem, pedig tényleg vicces volt, nem értem. blink.gif De vettem neki kiwit, ki van engesztelve biggrin.gif

Ne is beszéljünk a hiperaktivitásról. Brendan hiperaktív, egész nap rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 10. 11:03 #210
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Örülök, hogy már jobban van. Elhiszem, hogy kellemetlen volt ez neki. Bár egyes pasik büszkék szoktak lenni a sebeikre, de csak ha ők kerülnek ki győztesen egy-egy összeszólalkozásból.

A videó miatt is megsértődött? Nagyon sértődős a pasid (pardon, férjed - még meg kell szokni rohog.gif ), bár ezen már meg sem lepődök. smileeee.gif

Tegnap sikerült Peterrel ebédelnem az ebédszünetben. Végre összejött az, hogy egyszerre tudjunk elszabadulni. Rántott szeletett kért sültkrumplival. Me too. smileeee.gif

Azt mondta, hogy én jobbat csinálok és utálja, hogy mindjárt karácsony, de még dolgoznunk kell, pedig legszívesebben otthon ücsörögne velem a kanapén. Bal kezében a kávé, szem előtt a tévé, tévében a Karácsonyi ének, jobb vállán meg én. rohog.gif

Van most egy ügy, amin dolgozik és kikéri az én véleményemet is. Arról beszélgettünk főleg. Olyan okos... wub.gif

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/12/07/10750191.picture
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 10. 13:28 #211
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.10. 11:03)
Örülök, hogy már jobban van. Elhiszem, hogy kellemetlen volt ez neki. Bár egyes pasik büszkék szoktak lenni a sebeikre, de csak ha ők kerülnek ki győztesen egy-egy összeszólalkozásból.
A videó miatt is megsértődött? Nagyon sértődős a pasid (pardon, férjed - még meg kell szokni  rohog.gif ), bár ezen már meg sem lepődök.  smileeee.gif 
Tegnap sikerült Peterrel ebédelnem az ebédszünetben. Végre összejött az, hogy egyszerre tudjunk elszabadulni. Rántott szeletett kért sültkrumplival. Me too. smileeee.gif
Azt mondta, hogy én jobbat csinálok és utálja, hogy mindjárt karácsony, de még dolgoznunk kell, pedig legszívesebben otthon ücsörögne velem a kanapén. Bal kezében a kávé, szem előtt a tévé, tévében a Karácsonyi ének, jobb vállán meg én.  rohog.gif
Van most egy ügy, amin dolgozik és kikéri az én véleményemet is. Arról beszélgettünk főleg. Olyan okos...  wub.gif 
http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/12/07/10750191.picture


Még nekem is nehéz belegondolni, hogy feleség vagyok. Olyan furcsa, hogy Brendan mindenkinek úgy mutat be, hogy 'me wee wifey'

Peter nem hiába lett DI, tud valamit a pasas. Végül is, minden meg van benne, ami kell, bár szerintem nem igazán lehet nálatok füllenteni és nem is tudom hová fogod tenni a karácsonyi ajándékát hogy ne találja meg blink.gif Nálunk csak egyszer ment be a nappaliba és papírzsepit keresett az egyik fiókban, de megtalált egy becsomagolt karácsonyi ajándékot biggrin.gif

Brendan ma érdekes dolgokat csinált. Kivasalta a skótszoknyáját. De ilyet még soha nem csinált. Eddig is mindig én vasaltam, most nem tudom miért csinálja ezt.
Este vendégek jönnek, rokonok lehetnek vagy mi. Éppen magán akcentus tanárnál vagyok. Brendan jó tanár, mit ne mondjak, csak gyakran elkalandozom, fangörlös módon behalok mikor beszél és nem tudok odafigyelni arra amit mond, mert arra koncentrálok, ahogyan mondja rohog.gif . rohog.gif Egyre jobb vagyok, de az R Betűt még mindig nem tudom kellően bepörgetni biggrin.gif Az E és I betűk kiejtése is még mindig gáz, most már ott tartunk, hogy tudom mikor gondol arra hogy six és mikor a másik szóra, de megpróbáltam átvenni ezt az akcentust, és nem igazán lehet eldönteni, hogy nálam mikor six és mikor nem. Szerinte az I-t nyomom meg állandóan és minden I-vel hallatszódik _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 29. 15:10 #212
- törölt felhasználó -    
Mi úsjág felétek Sally? biggrin.gif
2010. december 29. 15:14 #213
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.29. 15:10)
Mi úsjág felétek Sally?  biggrin.gif


Ó, igazán semmi különös. Peter nagyon kedves csak azt sajnálom, hogy a héten is dolgozik. mellow.gif mad.gif Pedig úgy terveztük, hogy együtt fogjuk tölteni a Szilvesztert és csapunk otthon egy görbe estét... blush.gif De talán a főnöke elengedi... rolleyes.gif

És nálatok mi a helyzet? biggrin.gif
2011. január 04. 13:01 #214
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.29. 15:14)
Ó, igazán semmi különös. Peter nagyon kedves csak azt sajnálom, hogy a héten is dolgozik.  mellow.gif  mad.gif Pedig úgy terveztük, hogy együtt fogjuk tölteni a Szilvesztert és csapunk otthon egy görbe estét...  blush.gif De talán a főnöke elengedi...  rolleyes.gif 
És nálatok mi a helyzet?  biggrin.gif


Brendan érdekes dolgokat művel. Valamit barkácsol a szerszámosban, pedig ez nem ő. Soha nem láttam még kalapácsot a kezében. WTF? Hallom a kalapálást de mire beérek, nem látok semmit sad.gif Felcsapott ezer mesternek? Peter em mondott neked valamit? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. január 18. 09:18 #215
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.04. 13:01)
Brendan érdekes dolgokat művel. Valamit barkácsol a szerszámosban, pedig ez nem ő. Soha nem láttam még kalapácsot a kezében. WTF? Hallom a kalapálást de mire beérek, nem látok semmit  sad.gif Felcsapott ezer mesternek? Peter em mondott neked valamit?  blink.gif


Nem, Peter egy szót sem szólt, én sem tudom, mi lehet Brendannel. Egyébként végül mi lett abból a "valamiből"? biggrin.gif
2011. július 21. 09:21 #216
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nos? Az új felállás kész.

Kate, mit szólsz a nálam lévő állapotokhoz?! blink.gif biggrin.gif
2011. július 23. 20:20 #217
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nos. A helyzet a következő. Miután a múltkori vacsora után Mr. Logan olyan gyorsan távozott és miután lakótársam azt a megjegyzést tette, amit... A tanár úr felhívott, hogy "Hi! Sorry, but in this week I don't have time to go to you.. On next week we will learn English. I promise. See you on Monday. Have a nice night!" unsure.gif Félek, hogy Xmas miatt nem mer jönni. Vagy csak túl sokat képzelek ebbe? Presentnek külsőre tényleg bejön, de őt ismerve nem hajtana rá... Már egy ideje együtt lakunk, nagyon jó barátok vagyunk, vele bármit meg lehet beszélni, meg szinte heti rendszerességgel szervez nekem amolyan "felvidító bulit", általában csak ketten vagyunk, de olykor meghívunk 1-1 barátot is még. Szóval nem igazán szeretnék választani a két pali között. rohog.gif Mondjuk azt Mr. Logannek nem kell tudnia, hogy az egyik buli alkalmával (kicsit többet ittunk a kelleténél, khmm) Giorgio (mer' így hívom rohog.gif ) épp ült mellettem a kanapén, a lejátszóból meg Billie Piper CD szólt és valahogy úgy alakult, hogy aszonta nekem azzal az édes vigyorral a fején, hogy:
- Do you want some wine little girl?
- Yes, please. Bring the bottle on.
- Ok Honey, but... before... I think... *he looks irresistibly* I should be kissing you.

És... rolleyes.gif Megtette. laugh.gif
Hozzá kell tennem, hogy itt még nem nyilvánult meg előttem, hogy kiket-miket is szeret, meg úgy egyáltalán... Meg az a sok bor, London pride és Strongbow... Jó volt, szép volt, de elfelejtettük. Mi csak barátok vagyunk, akik remekül kijönnek egymással, de ennyi. biggrin.gif

Hogy van Brendan? biggrin.gif
2011. július 23. 20:27 #218
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.23. 20:20)
Nos. A helyzet a következő. Miután a múltkori vacsora után Mr. Logan olyan gyorsan távozott és miután lakótársam azt a megjegyzést tette, amit... A tanár úr felhívott, hogy "Hi! Sorry, but in this week I don't have time to go to you.. On next week we will learn English. I promise. See you on Monday. Have a nice night!" unsure.gif Félek, hogy Xmas miatt nem mer jönni. Vagy csak túl sokat képzelek ebbe? Presentnek külsőre tényleg bejön, de őt ismerve nem hajtana rá... Már egy ideje együtt lakunk, nagyon jó barátok vagyunk, vele bármit meg lehet beszélni, meg szinte heti rendszerességgel szervez nekem amolyan "felvidító bulit", általában csak ketten vagyunk, de olykor meghívunk 1-1 barátot is még. Szóval nem igazán szeretnék választani a két pali között. rohog.gif Mondjuk azt Mr. Logannek nem kell tudnia, hogy az egyik buli alkalmával (kicsit többet ittunk a kelleténél, khmm) Giorgio (mer' így hívom rohog.gif ) épp ült mellettem a kanapén, a lejátszóból meg Billie Piper CD szólt és valahogy úgy alakult, hogy aszonta nekem azzal az édes vigyorral a fején, hogy: 
- Do you want some wine little girl?
- Yes, please. Bring the bottle on.
- Ok Honey, but... before... I think... *he looks irresistibly* I should be kissing you.

És... rolleyes.gif 
Hozzá kell tennem, hogy itt még nem nyilvánult meg előttem, hogy kiket-miket is szeret, meg úgy egyáltalán... Meg az a sok bor, London pride és Strongbow... Jó volt, szép volt, de elfelejtettük. Mi csak barátok vagyunk, akik remekül kijönnek egymással, de ennyi. biggrin.gif
Hogy van Brendan? biggrin.gif


Fúha, zajlik ám nálatok az élet biggrin.gif thumbsup.gif
És milyen volt a kiss? biggrin.gif

Brendan tegnap felidegesített. Elküldtem a boltba és semmit nem vett a listáról, amit írtam neki. Már megint csak bort vett, azt mondta azt tegyek a pörköltbe. Na mondom, jól van. Mondom mi van ha vendégek jönnek? Azt válaszolta, hogy majd a TARDIS-ával elvisz mindenkit _nevet.gif Nem könnyű a házas élet, kedves barátném, nem könnyű unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. július 23. 20:42 #219
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.07.23. 20:27)
Fúha, zajlik ám nálatok az élet  biggrin.gif  thumbsup.gif 
És milyen volt a kiss?  biggrin.gif 
Brendan tegnap felidegesített. Elküldtem a boltba és semmit nem vett a listáról, amit írtam neki. Már megint csak bort vett, azt mondta azt tegyek a pörköltbe. Na mondom, jól van. Mondom mi van ha vendégek jönnek? Azt válaszolta, hogy majd a TARDIS-ával elvisz mindenkit  _nevet.gif Nem könnyű a házas élet, kedves barátném, nem könnyű  unsure.gif


Zajlik, zajlik. De hát ahogy Xmas mondta, mikor hozzám költözött, miszerint nem bírja nézni a búvalb*sz*tt fejemet... (nem sokkal azután bukkant fel, miután szétmentünk Peterrel) Célul tűzte ki, hogy nem hagy semmiért elkámpicsorodni, ezért is csináltunk általában péntek esténként ilyen kis kétszemélyes házibulikat... Iszogatni szoktunk, táncolgatni (már ha azt annak lehet nevezni _nevet.gif ), beszélgetni, ja, és a kötelező program: Szellemirtókat nézni a tévében. A filmet már nagyon unom, így beszerezte a komplett rajzfilmsorozatot. Most legalább egy részt mindig meg kell néznem vele... Eleinte nem értettem, hogy ez miért van. Azt is furcsálltam, miért nem jár dolgozni. Vagy miért nem bújja az álláshirdetéseket. Aztán egyszer elmesélte, hogy ő egész évben csak egyetlen napon dolgozik, decemberben. De ne ijedjek meg, nem ő a Mikulás... _nevet.gif
What was it like to kiss? rolleyes.gif Good. Very good. rohog.gif It was like his exterior. A little bit wild. rolleyes.gif That's enough. laugh.gif

Milyen pörköltet főztél? És hány üveg bort vett? Mi lenne, ha ő főzne és te mennél el bevásárolni? laugh.gif Hogy van a kiskutyátok? smileeee.gif
2011. július 23. 20:48 #220
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.07.23. 20:42)
Zajlik, zajlik. De hát ahogy Xmas mondta, mikor hozzám költözött, miszerint nem bírja nézni a búvalb*sz*tt fejemet... (nem sokkal azután bukkant fel, miután szétmentünk Peterrel) Célul tűzte ki, hogy nem hagy semmiért elkámpicsorodni, ezért is csináltunk általában péntek esténként ilyen kis kétszemélyes házibulikat... Iszogatni szoktunk, táncolgatni (már ha azt annak lehet nevezni _nevet.gif ), beszélgetni, ja, és a kötelező program: Szellemirtókat nézni a tévében. A filmet már nagyon unom, így beszerezte a komplett rajzfilmsorozatot. Most legalább egy részt mindig meg kell néznem vele... Eleinte nem értettem, hogy ez miért van. Azt is furcsálltam, miért nem jár dolgozni. Vagy miért nem bújja az  álláshirdetéseket. Aztán egyszer elmesélte, hogy ő egész évben csak egyetlen napon dolgozik, decemberben. De ne ijedjek meg, nem ő a Mikulás... _nevet.gif
What was it like to kiss? rolleyes.gif Good. Very good. rohog.gif It was like his exterior. A little bit wild. rolleyes.gif That's enough. laugh.gif
Milyen pörköltet főztél? És hány üveg bort vett? Mi lenne, ha ő főzne és te mennél el bevásárolni? laugh.gif Hogy van a kiskutyátok? smileeee.gif


Olyan kinézettel ... pincérnek egy melegbárba ... vagy a Való Világ 5-be _nevet.gif

Brendan nem tud főzni. Makarónit tud csak, a sajtos meg mákos tésztára azt mondja, az nem embernek való, tehát még a zacskós leves maradt és kifogyott neki, ennyit tud csak főzni. Talán meg kellene tanítani főzni, a kanál nem áll valami jól a kezében. (Nem is beszélve a késről ohmy.gif )

Kicsi kutya jól van,van DW-s labdája és szereti a banánt biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!