Starity

Fogadj örökbe egy David Tennant karaktert

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 07. 18:02 #81
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.07. 17:30)
Publikus. A pasim kiborít. Pedig én tudom hogy nekem van igazam és szerinte nem.  dry.gif 
Barty nagyon smexy szakadt ruhában is  rohog.gif  biggrin.gif , az biztos, én csak azt mondtam hogy szakadt ruhában járni nem menő.
Szakadt ruha vagy nem, Barty az Barty. Uuuupppsss, Brendannek nem tetszik amit mondtam  rohog.gif


Értem. Hát akkor kitartást. Nekem ilyen "meccseim" nem a párommal szoktak lenni (az nagyon ritka), hanem inkább a szüleimmel. blink.gif

Hmm, értem. De szerinted Bartyt érdekli egyáltalán a divat? Szerintem Ő valami olyan világban él, ahol a szakadtak a normális viseletet hordók, a menők, mi meg vagyunk a lúzerek. rohog.gif Én a magam részéről lúzer vagyok, úgyhogy ezt felvállalom. biggrin.gif

Hogy van Brendan? És hogy sikerült Tokaj? Vagy még nem voltatok? smileeee.gif

Egyébként képzeljétek. Hazajöttem a melóból, Peter pedig már várt... Főzött nekem egy teát, beágyazott, el is mosogatott... Imádom... wub.gif

.. 10 perccel később.

Áááááááá, ilyen nincs. Áradozok, micsoda egy tökéletes pasim van, erre.?! Azért csak kibújik belőle a "rosszfiú"... Az előbb kiszórta a szekrényemből a ruháimat, hogy de az övéinek is kell a hely... A fehérneműk egy részét meg külön kupacba dobálta és közölte, hogy ezek rémesek, dobjam ki őket... Férfiak... dry.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 08. 13:56 #82
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.07. 18:02)
Értem. Hát akkor kitartást. Nekem ilyen "meccseim" nem a párommal szoktak lenni (az nagyon ritka), hanem inkább a szüleimmel.  blink.gif
Hmm, értem. De szerinted Bartyt érdekli egyáltalán a divat? Szerintem Ő valami olyan világban él, ahol a szakadtak a normális viseletet hordók, a menők, mi meg vagyunk a lúzerek.  rohog.gif Én a magam részéről lúzer vagyok, úgyhogy ezt felvállalom.  biggrin.gif
Hogy van Brendan? És hogy sikerült Tokaj? Vagy még nem voltatok? smileeee.gif
Egyébként képzeljétek. Hazajöttem a melóból, Peter pedig már várt... Főzött nekem egy teát, beágyazott, el is mosogatott... Imádom...  wub.gif 
.. 10 perccel később.
Áááááááá, ilyen nincs. Áradozok, micsoda egy tökéletes pasim van, erre.?! Azért csak kibújik belőle a "rosszfiú"... Az előbb kiszórta a szekrényemből a ruháimat, hogy de az övéinek is kell a hely... A fehérneműk egy részét meg külön kupacba dobálta és közölte, hogy ezek rémesek, dobjam ki őket... Férfiak...  dry.gif


Ne is mond dry.gif

Kiszórta? Már nem azért de remélem ő pakolta vissza őket és bocsánatot is kért utána blink.gif
Brendannel tegnap voltunk Tokajban és ízlett neki a bor. Nemrég Villányban is jártunk rohog.gif El van ragadtatva, azt mondja a magyarok eszméletlenek, mi tudjuk hogyan kell mulatni. Ma este megyünk névnapot ünnepelni és már alig várja hogy felmenjünk végre. Legutóbbi szórakozásunk alkalmával az asztalról kellett engem leszedni, mert imádok táncolni és annyira jól éreztem magam hogy az asztalon táncoltam. _nevet.gif Brendan nem örült neki, de bocsánatot kértem tőle és 'jóvá tettem' a dolgot rohog.gif rohog.gif rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 09. 14:05 #83
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.08. 13:56)
Ne is mond  dry.gif 
Kiszórta? Már nem azért de remélem ő pakolta vissza őket és bocsánatot is kért utána  blink.gif 
Brendannel tegnap voltunk Tokajban és ízlett neki a bor. Nemrég Villányban is jártunk  rohog.gif El van ragadtatva, azt mondja a magyarok eszméletlenek, mi tudjuk hogyan kell mulatni. Ma este megyünk névnapot ünnepelni és már alig várja hogy felmenjünk végre. Legutóbbi szórakozásunk alkalmával az asztalról kellett engem leszedni, mert imádok táncolni és annyira jól éreztem magam hogy az asztalon táncoltam.  _nevet.gif Brendan nem örült neki, de bocsánatot kértem tőle és 'jóvá tettem' a dolgot  rohog.gif  rohog.gif  rohog.gif


Hát mondjuk úgy, hogy bocsánatot kért, bár nem a szó szoros értelmében. rohog.gif Egyébként mondta, hogy rossz szokása, hogy képes szanaszét hagyni a ruháit, és csak azért rámolt ki a szekrényből, hogy felszámoljon eme rossz tulajdonságával. Arra azonban már nem gondolt, hogy ugye az én kiszórt dolgaimat is kéne tenni valahová... Segített végül elpakolni, de egész éjjel nem aludt. Csak ült az íróasztalnál, már alig látott, de ahelyett, hogy lefeküdt volna aludni, felvette a szemüvegét, hátha attól "felébred". Mióta leszoktattam a kávéról, képtelen megszokni, hogy este már nem pörög (annyira) és aludni kellene... smileeee.gif

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559385.picture

Igazán örülök, hogy Brendannek tetszik Magyarország, és hogy jól éreztétek magatokat. biggrin.gif Az publikus, hogy mire táncoltál ilyen lelkesen? Mi alapozta meg a bulihangulatot? (A boron kívül természetesen... biggrin.gif )

Peternek annyira nem jön be Magyarország, eléggé honvágya van... Azt mondta, hogy a közeljövőben, ha van kedvem, inkább költözzünk ki Walesbe, Angliába vagy Skóciába. Azt vette a fejébe, hogy minél előbb el akar vinni Doverbe, és már azt is kitalálta, hogy majd megnézzük ott azokat a szép sziklákat, aztán pedig valóra váltja egyik álmomat is, miszerint megnézhessem végre, hol is él Nessi... rohog.gif
2010. október 09. 15:27 #84
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.09. 14:05)
Hát mondjuk úgy, hogy bocsánatot kért, bár nem a szó szoros értelmében.  rohog.gif Egyébként mondta, hogy rossz szokása, hogy képes szanaszét hagyni a ruháit, és csak azért rámolt ki a szekrényből, hogy felszámoljon eme rossz tulajdonságával. Arra azonban már nem gondolt, hogy ugye az én kiszórt dolgaimat is kéne tenni valahová... Segített végül elpakolni, de egész éjjel nem aludt. Csak ült az íróasztalnál, már alig látott, de ahelyett, hogy lefeküdt volna aludni, felvette a szemüvegét, hátha attól "felébred". Mióta leszoktattam a kávéról, képtelen megszokni, hogy este már nem pörög (annyira) és aludni kellene...  smileeee.gif 
http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559385.picture
Igazán örülök, hogy Brendannek tetszik Magyarország, és hogy jól éreztétek magatokat.  biggrin.gif Az publikus, hogy mire táncoltál ilyen lelkesen? Mi alapozta meg a bulihangulatot? (A boron kívül természetesen...  biggrin.gif )
Peternek annyira nem jön be Magyarország, eléggé honvágya van... Azt mondta, hogy a közeljövőben, ha van kedvem, inkább költözzünk ki Walesbe, Angliába vagy Skóciába. Azt vette a fejébe, hogy minél előbb el akar vinni Doverbe, és már azt is kitalálta, hogy majd megnézzük ott azokat a szép sziklákat, aztán pedig valóra váltja egyik álmomat is, miszerint megnézhessem végre, hol is él Nessi...  rohog.gif


Ohh ez alkalommal nem boroztunk, nagyobb dologban gondolkozz. Brendan hozott eperpálinkát is (házit) hát nem mondom ütött nagyon pedig nem is ittam belőle sokat. Nem tudom a nevüket, ilyen tucc-tucc nyavalyákra táncoltam, jó volt. Brendannak tetszik kis hazánk de azért itt nem akarna maradni, csak egy darabig leszünk itt utána pedig megyünk tovább Blackpoolba thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 10. 15:25 #85
- törölt felhasználó -    
Hogy van Barty, Peter, 10 és 10.2? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 11. 12:22 #86
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.09. 15:27)
Ohh ez alkalommal nem boroztunk, nagyobb dologban gondolkozz. Brendan hozott eperpálinkát is (házit) hát nem mondom ütött nagyon pedig nem is ittam belőle sokat. Nem tudom a nevüket, ilyen tucc-tucc nyavalyákra táncoltam, jó volt. Brendannak tetszik kis hazánk de azért itt nem akarna maradni, csak egy darabig leszünk itt utána pedig megyünk tovább Blackpoolba  thumbsup.gif


Eper? Hűha. Mondjuk én nem rajongok a pálinkáért, de megkóstolnám. Eperből milyet lehet csinálni..? A másik, amire kíváncsi lennék, az a gesztenyepálinka... rohog.gif

Blackpoolba? Azt Peter is szereti, de "valami újra" vágyik, meg hát nem szeretne összefutni "ismerősökkel". Igazából közös döntés volt Loch Ness, illetve Skócia. Én már tényleg elég régóta szeretném élőben is megnézni azt a tavat, meg egyáltalán Skóciát. Úgyhogy mi mindenképpen elmegyünk oda nemsokára... wub.gif

http://www.solarnavigator.net/mythology/mythology_images/Loch_Ness_Urquhart_Scotland.jpg
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 11. 12:57 #87
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.11. 12:22)
Eper? Hűha. Mondjuk én nem rajongok a pálinkáért, de megkóstolnám. Eperből milyet lehet csinálni..? A másik, amire kíváncsi lennék, az a gesztenyepálinka...  rohog.gif 
Blackpoolba? Azt Peter is szereti, de "valami újra" vágyik, meg hát nem szeretne összefutni "ismerősökkel". Igazából közös döntés volt Loch Ness, illetve Skócia. Én már tényleg elég régóta szeretném élőben is megnézni azt a tavat, meg egyáltalán Skóciát. Úgyhogy mi mindenképpen elmegyünk oda nemsokára...  wub.gif 
http://www.solarnavigator.net/mythology/mythology_images/Loch_Ness_Urquhart_Scotland.jpg


Amiben eper van az csak jó lehet rohog.gif A gesztenyepálinka gondolatától a gyomrom is felfordul.
Jó szórakozást Skóciában. Mi is mennénk Brendannal. Azt találta mondani hogy szeretné megkeresni a loch nessi szörnyet és ott akarja tölteni a karácsonyt, ami számomra oké, bár lehet hogy a szörnyet hiába keresnénk. _nevet.gif
Brendan ma flörtölt egy magyar nővel, csessze meg. Egy hülye kis csitri volt előttünk a boltban csak egy pillanatra mentem el amíg lemértem az uborkát és mire értem vissza?
Mérges vagyok mad.gif Mondtam neki Brendan, ilyet nem szabad csinálni először nem adott nekem igazat, de utólag belátta hogy nekem volt igazam. Micsoda világot élünk. reklamalo.gif Le vagyok törve és nem akarok egyedül maradni de ha sokáig ezt csinálja, repül a háztól mert ezt nem tudom elviselni. (A flörtölés nem életbe vágó dolog, nem helyes, de megbocsájtható, esetenként, de itt most Brendanről van szó)
2010. október 11. 19:29 #88
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.11. 12:57)
Amiben eper van az csak jó lehet  rohog.gif A gesztenyepálinka gondolatától a gyomrom is felfordul. 
Jó szórakozást Skóciában. Mi is mennénk Brendannal. Azt találta mondani hogy szeretné megkeresni a loch nessi szörnyet és ott akarja tölteni a karácsonyt, ami számomra oké, bár lehet hogy a szörnyet hiába keresnénk.  _nevet.gif 
Brendan ma flörtölt egy magyar nővel, csessze meg.


Nem tudom, én annyira nem vagyok epres. Ha gyümi, akkor görögdinnye és szőlő, de a kiwit is imádom, de csak akkor, ha már elég puha és nem marja agyon a nyelvemet... rohog.gif

Így közeledve a télidő felé pedig kifejezetten jólesik a narancs és a mandarin is. De csak ilyenkor. Tavasszal, nyáron valamiért nem kell... smileeee.gif

Nem szereted a gesztenyét? Vagy csak az nem túl bizalomgerjesztő, hogy abból pálinka..? smileeee.gif

Hehe. Ki tudja, lehet, hogy mégis láttok majd valamit... Valami vicces kedvű helybéli lehetséges, hogy odavarázsolja... rohog.gif

?! Flörtölt? De hát mégis hogy gondolta? Ejjnye. mad.gif Remélem összeszedi magát és nem bánt meg többször. sad.gif Kár lenne értetek, olyan szép pár vagytok! wink.gif biggrin.gif

Peter szerencsére jól viselkedik, legalábbis, ha együtt vagyunk. Ha nincs mellettem, akkor sajna nem tudom, mit művel, de próbálok megbízni benne...

Ma nagyon aranyos volt, eljött elém a munkahelyemre, és együtt jöttünk haza. Azt mondta, karoljak belé nyugodtan... Mondanom sem kell, nem kellett 2x megkérni rá... biggrin.gif Érdekesen festettünk, Ő a szokásos hosszú kabátjában, én meg egy pulcsiban... Kérdeztem is tőle, hogy "Nincs meleged?", de Ő azt mondta, hogy nincs, és annyira hozzá nőtt már ez a kabát, hogy olyan, mintha rajta sem lenne, hanem egyszerűen csak hozzá tartozna, mint mondjuk egy testrész.

Amikor hazaértünk, akkor legalább megengedte, hogy leszedjem róla... Érdekes volt ez is... Én a 150 centimmel... Fel kellett állnom egy székre, hogy rendesen le tudjam szedni róla. Ki lettem röhögve, hogy le tudja ám venni ő is, de mondtam, hogy nem, mert még véletlenül összekócolja a saját haját (csak mert észrevettem, hogy "vállon át" vetkőzik), azt meg nem engedhetem...

Erre tudjátok, mit mondott? Azt, hogy én egy megátalkodott hajfetisiszta vagyok... Teljesen besértődtem, hogy de hát nem is, vagyis hogy de, de nem általánosságban, csak ami az Ő fejszőrzetét illeti... unsure.gif

Erre úgy nézett rám, mint akit nagyon szán, hogy "Jaj, szegény kis hülye"...

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559393.picture

Persze én meg jól megsértődtem, velem ilyet nem lehet csinálni, úgyhogy mondtam neki, nem kap több kakaót, nem kap több nyalókát, nincs több csoki és majd főz magának ezentúl, ha enni akar.

Erre meg csak annyit mondott, hogy tisztában vagyok-e azzal, hogy zsarolás bűntette forog fenn, és hogy ha most azonnal nem mondom azt, hogy vicceltem, akkor Ő azon nyomban őrizetbe vesz, letartóztat és vallatni is fog. Kiröhögtem, erre elővett egy bilincset... rolleyes.gif
2010. október 11. 19:49 #89
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.11. 19:29)
Nem tudom, én annyira nem vagyok epres. Ha gyümi, akkor görögdinnye és szőlő, de a kiwit is imádom, de csak akkor, ha már elég puha és nem marja agyon a nyelvemet...  rohog.gif
Így közeledve a télidő felé pedig kifejezetten jólesik a narancs és a mandarin is. De csak ilyenkor. Tavasszal, nyáron valamiért nem kell... smileeee.gif
Nem szereted a gesztenyét? Vagy csak az nem túl bizalomgerjesztő, hogy abból pálinka..? smileeee.gif
Hehe. Ki tudja, lehet, hogy mégis láttok majd valamit... Valami vicces kedvű helybéli lehetséges, hogy odavarázsolja... rohog.gif
?! Flörtölt? De hát mégis hogy gondolta? Ejjnye.  mad.gif Remélem összeszedi magát és nem bánt meg többször.  sad.gif Kár lenne értetek, olyan szép pár vagytok! wink.gif biggrin.gif
Peter szerencsére jól viselkedik, legalábbis, ha együtt vagyunk. Ha nincs mellettem, akkor sajna nem tudom, mit művel, de próbálok megbízni benne...
Ma nagyon aranyos volt, eljött elém a munkahelyemre, és együtt jöttünk haza. Azt mondta, karoljak belé nyugodtan... Mondanom sem kell, nem kellett 2x megkérni rá... biggrin.gif Érdekesen festettünk, Ő a szokásos hosszú kabátjában, én meg egy pulcsiban... Kérdeztem is tőle, hogy "Nincs meleged?", de Ő azt mondta, hogy nincs, és annyira hozzá nőtt már ez a kabát, hogy olyan, mintha rajta sem lenne, hanem egyszerűen csak hozzá tartozna, mint mondjuk egy testrész.
Amikor hazaértünk, akkor legalább megengedte, hogy leszedjem róla... Érdekes volt ez is... Én a 150 centimmel... Fel kellett állnom egy székre, hogy rendesen le tudjam szedni róla. Ki lettem röhögve, hogy le tudja ám venni ő is, de mondtam, hogy nem, mert még véletlenül összekócolja a saját haját (csak mert észrevettem, hogy "vállon át" vetkőzik), azt meg nem engedhetem...
Erre tudjátok, mit mondott? Azt, hogy én egy megátalkodott hajfetisiszta vagyok... Teljesen besértődtem, hogy de hát nem is, vagyis hogy de, de nem általánosságban, csak ami az Ő fejszőrzetét illeti...  unsure.gif
Erre úgy nézett rám, mint akit nagyon szán, hogy "Jaj, szegény kis hülye"...
http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559393.picture
Persze én meg jól megsértődtem, velem ilyet nem lehet csinálni, úgyhogy mondtam neki, nem kap több kakaót, nem kap több nyalókát, nincs több csoki és majd főz magának ezentúl, ha enni akar.
Erre meg csak annyit mondott, hogy tisztában vagyok-e azzal, hogy zsarolás bűntette forog fenn, és hogy ha most azonnal nem mondom azt, hogy vicceltem, akkor Ő azon nyomban őrizetbe vesz, letartóztat és vallatni is fog. Kiröhögtem, erre elővett egy bilincset...  rolleyes.gif


Én imádom az epret. Imádom, mondtam már? És a szőlőt is. Brendannel is szoktunk egy tányérból csipogatni epret meg szőlőt. Szeretem őket mert érdesek és finomak és Brendan is szereti tehát nálunk nem kérdés milyen gyümölcsöt eszünk este rohog.gif Mármint tv nézéskor biggrin.gif

Én szeretem a gesztenyét, imádom a gesztenyepürét is és néha sütök gesztenyés sütit de pálinka formájában nem tudom elképzelni. Valaki múltkor megkínált pálinkával, gondoltam gyorsan lehúzom és utólag kiderült hogy karalábépálinka volt. Hát kösz, azóta csak Brendan pálinkás hordóiból engedek pálinkát, azt is csak néha. rohog.gif

Ejha, Peter nem becsüli meg az ő kis drága Sallyjét. Némileg túlzásba viszi, olyan mint egy gyerek. 'Nincs több kakaó meg csoki' akkor megsértődik és olyan mint egy 10 éves gyerek. rolleyes.gif És most jön a bilincses résszel blink.gif _nevet.gif Képtelen vagyok elhinni hogy tényleg használta is valamire (ami publikus és írhatsz róla rohog.gif biggrin.gif ) mert az akkor már gáz. Csesszél ki vele, holnap reggel adj neki Coca Colát meg lekváros fánkot és mond meg neki hogy Amerikában ezt fogyasztják a rendőrők, szóval gondolkozzon legközelebb mielőtt mond bármi sértőt. dry.gif

Brendannek is van egy bilincse. A börtönből lopta biggrin.gif Nem hordja magánál csak néha használja de az nem publikus hogy mire _nevet.gif _nevet.gif
(Miért gondolom azt hogy Bartynak is mindig van egy kéznél? _nevet.gif )
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 12. 19:04 #90
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
smileeee.gif
Karalábé?! ohmy.gif Mondjuk ez sem kevésbé furcsa, mint a gesztenye... Bár állítólag van lecsós fagyi is, na, én attól vagyok rosszul gondolatban... blink.gif rohog.gif
Nem, szerencsére Peter csak hülyült, ami a bilincset illeti... biggrin.gif Amúgy köszi az ötletet, kipróbáltam. Annyira nem esett kétségbe, mivel amúgy is édesszájú, de azt mondta, hogy reggelire mégsem az igazi és hogy inkább igyekszik jól viselkedni és nem csinál viccet a hülyeségeimből. Ennyi nekem jár. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 12. 20:03 #91
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.12. 19:04)
smileeee.gif
Karalábé?!  ohmy.gif Mondjuk ez sem kevésbé furcsa, mint a gesztenye... Bár állítólag van lecsós fagyi is, na, én attól vagyok rosszul gondolatban...  blink.gif  rohog.gif 
Nem, szerencsére Peter csak hülyült, ami a bilincset illeti... biggrin.gif Amúgy köszi az ötletet, kipróbáltam. Annyira nem esett kétségbe, mivel amúgy is édesszájú, de azt mondta, hogy reggelire mégsem az igazi és hogy inkább igyekszik jól viselkedni és nem csinál viccet a hülyeségeimből. Ennyi nekem jár.  rohog.gif


Karalábépálinka volt és komolyan mondom azt hittem soha nem múlik el az utó íze. Nagyon rossz íze van. tongue.gif
Örülünk hogy Peter nem gondolta komolyan. Tényleg gáz lehet egy nyomozó felesége/barátnője lenni mert pl biztosan megtalálná a karácsonyi vagy szülinapi ajándékát arról pedig ne is beszéljünk hogy egész nap megy az agya, gondolkozik és gondolom nagyon fáradt mikor hazaér rolleyes.gif

Peter letartóztatta 10-et, 10.2-t és Bartyt is? Nem láttam már őket egy ideje unsure.gif
2010. október 14. 11:25 #92
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.12. 20:03)
Karalábépálinka volt és komolyan mondom azt hittem soha nem múlik el az utó íze. Nagyon rossz íze van.  tongue.gif 
Örülünk hogy Peter nem gondolta komolyan. Tényleg gáz lehet egy nyomozó felesége/barátnője lenni mert pl biztosan megtalálná a karácsonyi vagy szülinapi ajándékát arról pedig ne is beszéljünk hogy egész nap megy az agya, gondolkozik és gondolom nagyon fáradt mikor hazaér  rolleyes.gif 
Peter letartóztatta 10-et, 10.2-t és Bartyt is? Nem láttam már őket egy ideje  unsure.gif


A karalábét szeretem, de csak nyersen. rohog.gif
Ne is mondd. Nem könnyű vele, de imádom. heart.gif Nem tudok rá (sokáig) haragudni. Kiakaszt, dúlok-fúlok magamban kicsit, Ő persze vagy nem veszi észre, vagy ha észre is veszi, csak mosolyog és néz rám azokkal a hatalmas barna szemekkel,...

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559383.picture

...én meg teljesen elveszek bennük, annyira, hogy elfelejtem: "Én most haragudtam rád egyáltalán?". smileeee.gif

Totál fáradt, mikor hazaér, de jól mondtad, az agya akkor is kattog. Néha lelkifurdalásom van, hogy leszoktattam a kávéról. Mióta nem iszik (annyit), nagyon hamar elfárad, hamarabb el is alszik. Néha kínozza magát, hogy de ezt az ügyet még be kell fejezni (az íróasztalán kupacszám állnak a mindenféle jegyzőkönyvek), én meg pofátlanul odamegyek, megmasszírozom a vállát és mondom neki, hogy mára elég lesz... rohog.gif

Ha jobb napja van és nem dől ki azonnal, akkor el szoktunk menni még este sétálni is... Megfogja a kezem blush.gif és csak ballagunk és ballagunk... Kedvenc helyünk a TESCO mögötti kis park a nagy tóval. Mindig át szoktunk menni a kis hídon a szigetkére és ott bámulunk. Hol az eget, hol egymást, hol-mit... rohog.gif

Bartyval Peternek már volt egy konfliktusa, de megbeszélték. Állítólag a hétvégén meghívta velünk cirkuszba. Eleinte nagyon ellenkezett, hogy idióták közé Ő nem megy, de mikor meghallotta, hogy lesznek óriáskígyók is... Hajaj...

Viszont 10-ről és 10.2-ről nem tudunk semmit... sad.gif
2010. október 14. 12:47 #93
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.14. 11:25)

Bartyval Peternek már volt egy konfliktusa, de megbeszélték. Állítólag a hétvégén meghívta velünk cirkuszba. Eleinte nagyon ellenkezett, hogy idióták közé Ő nem megy, de mikor meghallotta, hogy lesznek óriáskígyók is... Hajaj...


rofl.gif rofl.gif

Úgy látom tökéletes párra találtál Peter személyében. Nagyon érzelmes fickónak tűnik, szerencsés vagy smileeee.gif
Én jól elvagyok Brendannel, ma reggel futni voltunk és mennyire nem fáradt ki, eszméletlen milyen jó formában van. Volt időnk egy kis flörtölésre is futás után rohog.gif

http://img697.imageshack.us/img697/2408/brendan6.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 15. 09:07 #94
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.14. 12:47)
rofl.gif rofl.gif
Úgy látom tökéletes párra találtál Peter személyében. Nagyon érzelmes fickónak tűnik, szerencsés vagy  smileeee.gif 
Én jól elvagyok Brendannel, ma reggel futni voltunk és mennyire nem fáradt ki, eszméletlen milyen jó formában van. Volt időnk egy kis flörtölésre is futás után  rohog.gif 
http://img697.imageshack.us/img697/2408/brendan6.gif


Hát a tökéletesség távol áll tőle (ahogy azt hiszem, mindannyiunktól), de tényleg nagyon kis szeretnivaló, és örülök, hogy Őt választottam... wub.gif

Futni? Jaj, ne is mondd. Peter rohangászik eleget a rosszfiúk után (itt nálunk szeretnek szaladni a bad boyok), én meg lusta d*g vagyok már megint... Amúgy szeretnék futni, de míg eljutok odáig, az a nehéz. Magát a futást ki nem állhatom, de ahogy érzem magam utána, azt szeretem. Engem fel szokott frissíteni. Csak eltunyultam... blink.gif

Jaj, de jó, holnap megyünk cirkuszba... És most már végleges, Barty jön velünk... Peter szólt neki, hogy vagy jöjjön rendes ruhában, vagy varázsolja el a közönséget, mert még megijednek tőle a gyerekek, ha megpillantják a szakadt külsejét. Erre azt mondta, hogy őt nem érdeklik a gyerekek és megérdemlik, hogy besz*rj*n*k a félelemtől. Abban reménykedünk, hogyha meglátja a kígyókat, majd lenyugszik... mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 15. 12:05 #95
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.15. 09:07)
Hát a tökéletesség távol áll tőle (ahogy azt hiszem, mindannyiunktól), de tényleg nagyon kis szeretnivaló, és örülök, hogy Őt választottam...  wub.gif 
Futni? Jaj, ne is mondd. Peter rohangászik eleget a rosszfiúk után (itt nálunk szeretnek szaladni a bad boyok), én meg lusta d*g vagyok már megint... Amúgy szeretnék futni, de míg eljutok odáig, az a nehéz. Magát a futást ki nem állhatom, de ahogy érzem magam utána, azt szeretem. Engem fel szokott frissíteni. Csak eltunyultam...  blink.gif 
Jaj, de jó, holnap megyünk cirkuszba... És most már végleges, Barty jön velünk... Peter szólt neki, hogy vagy jöjjön rendes ruhában, vagy varázsolja el a közönséget, mert még megijednek tőle a gyerekek, ha megpillantják a szakadt külsejét. Erre azt mondta, hogy őt nem érdeklik a gyerekek és megérdemlik, hogy besz*rj*n*k a félelemtől. Abban reménykedünk, hogyha meglátja a kígyókat, majd lenyugszik...  mellow.gif


Barty és kígyók? Nem féltek hogy beszalad a cirkusz közepére és elkezd beszélni hozzájuk vagy felveszi őket a vállára és szétdobálja a közönség nézői között? blink.gif
2010. október 15. 12:08 #96
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.15. 12:05)
Barty és kígyók? Nem féltek hogy beszalad a cirkusz közepére és elkezd beszélni hozzájuk vagy felveszi őket a vállára és szétdobálja a közönség nézői között?  blink.gif


Talán majd megbeszéli a kígyókkal, hogy ők ezt nem szeretnék... Most már nincs mit tenni, jön és kész. Peter ott lesz, hogy felügyelje a rendet... Nem mintha ez Bartyval szemben olyan sok lenne, de hát... Hátha Rheuska is ráér cirkuszolni és akkor felügyelhetne a pasijára. rohog.gif
2010. október 15. 12:14 #97
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.15. 12:08)
Talán majd megbeszéli a kígyókkal, hogy ők ezt nem szeretnék... Most már nincs mit tenni, jön és kész. Peter ott lesz, hogy felügyelje a rendet... Nem mintha ez Bartyval szemben olyan sok lenne, de hát... Hátha Rheuska is ráér cirkuszolni és akkor felügyelhetne a pasijára.  rohog.gif


Akkor jó szórakozást nektek. Én azt hiszem elfoglalom magam ma este haverokkal, fent a városban. Borünnep van az áruházban és nem akarjuk lekésni Rékasi Karcsit amit beszédet mond. Brendan nem akarja elhinni hogy ő alakítja Zsoltot a BK-ben ezért elmegyünk biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 15. 12:17 #98
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.15. 12:14)
Akkor jó szórakozást nektek. Én azt hiszem elfoglalom magam ma este haverokkal, fent a városban. Borünnep van az áruházban és nem akarjuk lekésni Rékasi Karcsit amit beszédet mond. Brendan nem akarja elhinni hogy ő alakítja Zsoltot a BK-ben ezért elmegyünk  biggrin.gif


Köszi. Nektek is. Brandan csak nem lett Barátok közt rajongó? Gondolom Zsolt és Miki a kedvence... rohog.gif
2010. október 15. 12:48 #99
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.15. 12:17)
Köszi. Nektek is. Brandan csak nem lett Barátok közt rajongó? Gondolom Zsolt és Miki a kedvence...  rohog.gif


Eltaláltad. Azt mondta nagyon szeretne már találkozni Bartyval és Zsolttal hogy beszélhessenek a sitten töltött időről _nevet.gif Elmeséltem neki hogy Barty mikor írt nekem twitteren, hogy mik folynak Azkaban-ban, akkor kicsit megijedt de odabújt hozzám, átöltem és visszaölelt smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 16. 17:38 #100
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Hahó. Gondoltam elmesélem a cirkuszt... Van mit. blink.gif Ahogy azt már említettem, Barty is jött velünk. Önmagához képest rendesen, de valahogy mégis kicsit szakadtan...

Peter éppen sorban állt a jegyekért, amíg mi Bartyval egy kicsit arrébb várakoztunk. Arra jött egy kisfiú, és elkezdtett mutogatni rá, meg mondta, hogy "anyu nézd, hajléktalan bácsi". De ezt anyuka nem hallotta, épp a másik gyerekével volt elfoglalva. A kissrác meg úgy el volt csodálkozva Bartyn... Szinte tátva maradt a szája, úgy nézte. Dehát tudjátok milyenek a gyerekek, ők megbámulnak mindent, nem zavartatják magukat. Hirtelen Barty úgy elszisszentette magát és "odakapott" a fiúcska felé, hogy az sikítva rohant el. blink.gif Az anyja meg nem értette... unsure.gif

Bent leültünk... Lement 1-2 szám, Barty eléggé unta magát. Volt aztán egy jelenet, amikor pár emberkét behívtak a porondra. Barty gyanúsan vigyorgott, de nem értettem, mire készül... Amikor vége lett a számnak, a konferanszié: "Hölgyeim és uraim, tapossuk meg a résztvevőket!" blink.gif És hiába próbálta kijavítani magát, nem sikerült, csak kb ötödjére. Barty remekül elszórakozott ezen...

Aztán amikor a színpadon megjelentek a hüllők, meg a hastáncosok... Na... Ment a zene, táncikáltak, előtte lepakolták az állatokat a porondra (piton, leguán, varánusz, bébi kroki, stb.), erre Barty halkan elkezdett sziszegni, mire az összes hüllő megkergült és szó szerint kiszaladtak a színpadról, a közönség felé. Szerencsére a "biztonságisok" időben elkapták őket... De az feltűnt, hogy mennyire odavolt a varánuszért... Meg a villás nyelvéért... Ott nyújtogatta mellettem... Ááááá... mellow.gif

A szünetben aztán Barty közölte, hogy elmegy elintézni a dolgát. Peter és én a cirkuszi sátor mellett ácsorogtunk, beszélgettünk, miegymás. Éppen oda akart hajolni hozzám, amikor arra lettünk figyelmesek, hogy Barty ott áll mellettünk és "tekergeti a nyelvét"... blink.gif

Aztán előadás végén Peterrel vásároltunk vattacukrot. rohog.gif Kéket. Mert hogy az olyan jól illik a szememhez... _nevet.gif

Barty önmagához képest elég jól viselkedett, meg is lepődtünk. Állítása szerint Rheuska is ott volt, de mi nem láttunk. Lehet, hogy elvarázsolta, hogy mi ne is lássuk? Nem tudom. unsure.gif

Peter viszont eléggé megbámulta a hastáncosokat, meg az artista hölgyeket... De hát nézni szabad... rolleyes.gif
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!