Starity

Fogadj örökbe egy David Tennant karaktert

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 17. 01:30 #101
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.14. 11:25)
http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559383.picture
Viszont 10-ről és 10.2-ről nem tudunk semmit... sad.gif

wub.gif wub.gif Szerelmes vagyok. Ezek a szemek... wub2.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock
2010. október 17. 11:44 #102
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Bessie @ 2010.10.17. 01:30)
wub.gif  wub.gif Szerelmes vagyok. Ezek a szemek... wub2.gif


Hé, nem elszeretni a pasimat! Peter az enyém... rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 17. 12:55 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.16. 17:38)
Hahó. Gondoltam elmesélem a cirkuszt... Van mit.  blink.gif Ahogy azt már említettem, Barty is jött velünk. Önmagához képest rendesen, de valahogy mégis kicsit szakadtan...
Peter éppen sorban állt a jegyekért, amíg mi Bartyval egy kicsit arrébb várakoztunk. Arra jött egy kisfiú, és elkezdtett mutogatni rá, meg mondta, hogy "anyu nézd, hajléktalan bácsi". De ezt anyuka nem hallotta, épp a másik gyerekével volt elfoglalva. A kissrác meg úgy el volt csodálkozva Bartyn... Szinte tátva maradt a szája, úgy nézte. Dehát tudjátok milyenek a gyerekek, ők megbámulnak mindent, nem zavartatják magukat. Hirtelen Barty úgy elszisszentette magát és "odakapott" a fiúcska felé, hogy az sikítva rohant el.  blink.gif Az anyja meg nem értette...  unsure.gif 
Bent leültünk... Lement 1-2 szám, Barty eléggé unta magát. Volt aztán egy jelenet, amikor pár emberkét behívtak a porondra. Barty gyanúsan vigyorgott, de nem értettem, mire készül... Amikor vége lett a számnak, a konferanszié: "Hölgyeim és uraim, tapossuk meg a résztvevőket!" blink.gif És hiába próbálta kijavítani magát, nem sikerült, csak kb ötödjére. Barty remekül elszórakozott ezen...
Aztán amikor a színpadon megjelentek a hüllők, meg a hastáncosok... Na... Ment a zene, táncikáltak, előtte lepakolták az állatokat a porondra (piton, leguán, varánusz, bébi kroki, stb.), erre Barty halkan elkezdett sziszegni, mire az összes hüllő megkergült és szó szerint kiszaladtak a színpadról, a közönség felé. Szerencsére a "biztonságisok" időben elkapták őket... De az feltűnt, hogy mennyire odavolt a varánuszért... Meg a villás nyelvéért... Ott nyújtogatta mellettem... Ááááá...  mellow.gif 
A szünetben aztán Barty közölte, hogy elmegy elintézni a dolgát. Peter és én a cirkuszi sátor mellett ácsorogtunk, beszélgettünk, miegymás. Éppen oda akart hajolni hozzám, amikor arra lettünk figyelmesek, hogy Barty ott áll mellettünk és "tekergeti a nyelvét"...  blink.gif 
Aztán előadás végén Peterrel vásároltunk vattacukrot.  rohog.gif Kéket. Mert hogy az olyan jól illik a szememhez...  _nevet.gif 
Barty önmagához képest elég jól viselkedett, meg is lepődtünk. Állítása szerint Rheuska is ott volt, de mi nem láttunk. Lehet, hogy elvarázsolta, hogy mi ne is lássuk? Nem tudom.  unsure.gif
Peter viszont eléggé megbámulta a hastáncosokat, meg az artista hölgyeket... De hát nézni szabad...  rolleyes.gif


Ez igen érdekes. Szóval rheuska nem volt ott? Én valamelyik nap beszéltem vele twitteren és azt írta hogy Barty evett éppen. Remélem nem engedte meg Bartynak hogy ő főzzön mert ő képes telenyomni a kaját mindenféle 'érdekes' dologgal, belefőzni a levesbe a megpucolatlan zöldséget meg ilyesmi.
Remélem nem mérgezte meg kajával blink.gif

Idézet (Bessie @ 2010.10.17. 01:30)
wub.gif  wub.gif Szerelmes vagyok. Ezek a szemek... wub2.gif


És micsoda fülek, nem? Főleg az, amelyiknek kicsit más a formája. rohog.gif Davidnek egyébként van egy kis szembetegsége is, nem tudom pontosan mi a neve, de néha, mikor oldalra nézve fókuszál egy tárgyra, mintha kancsal lenne. Nézzétek meg a Secret Smile-t ott látszik leginkább.
2010. október 18. 11:17 #104
- törölt felhasználó -    
Dave is nagyon bejövős. Ugyan erről semmilyen pont sincs a szabályzatban de lehet 2 férjem? http://img714.imageshack.us/img714/2013/devili.gif szeretem Brendant de Dave-t is akarom adoptálni _nevet.gif
Oké, csak vicceltem. biggrin.gif

Na jó, viccet félretéve. Brendannel ma elmentünk a piacra gyümölcsöket venni azt mondta 'asszony, vásároljunk cefrének valót' de jó árban nem találtunk nem rohadt gyümölcsöket szóval hazafelé menet felmászott egy fára, leszüreteltük a 'zsákmányt' és most itthon vagyunk biggrin.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 18. 17:37 #105
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.18. 11:17)
Dave is nagyon bejövős. Ugyan erről semmilyen pont sincs a szabályzatban de lehet 2 férjem? http://img714.imageshack.us/img714/2013/devili.gif szeretem Brendant de Dave-t is akarom adoptálni _nevet.gif 
Oké, csak vicceltem.  biggrin.gif 
Na jó, viccet félretéve. Brendannel ma elmentünk a piacra gyümölcsöket venni azt mondta 'asszony, vásároljunk cefrének valót' de jó árban nem találtunk nem rohadt gyümölcsöket szóval hazafelé menet felmászott egy fára, leszüreteltük a 'zsákmányt' és most itthon vagyunk  biggrin.gif  _nevet.gif


biggrin.gif
Most, hogy mondod... A minap Peterrel voltam, éppen a belvárosban sétáltunk és nézegettük a kirakatokat - mire nincs pénzünk alapon, mikor egyszer csak az egyik szökőkútnál észrevettük Hamletet... Olyan kis bánatos volt szegénykém. Odamentünk hozzá picit beszélgetni. Elmesélte, hogy Opheliából hogy elege van, aztán megkérdezte, hogy nem-e járnék vele. Nagyon kínos volt, ott volt Peter is, hát nem nagyon tetszett neki. Majdnem fültövön vágta, hogy szó sem lehet róla, mert őt szeretem, különben is, mit kezdenék egy depressziós pasassal, akinek egyfolytában csak a bosszún jár az agya. Úgyhogy Peter kézen fogott és elrángatott onnan.
Hamlet folytatta az ott turbékoló galambok etetését és velük próbált filozofálni. Hallottam, amikor ezt mondta nekik: "Tubitubitubi... Or no to be..?!" rohog.gif

Azért én sajnáltam szegényt. Annak viszont örültem, hogy Peternek ilyen fontos vagyok, hogy féltékeny, meg minden. Mondtam is ezt neki. Ő meg csak annyit mondott, hogy persze, hogy fontos vagyok neki. Aztán jött a "hideg" zuhany. Azt mondta nekem, hogy őszinte lesz velem, és hogy elég nehéz neki megállni azt - annak ellenére, hogy nagyon szeret -, hogy meg ne forduljon a feleségek után. Én meg már majdnem bőgtem, vártam, hogy mégiscsak szakít, erre.?!

Azt mondta, hogy tudja, hogy ez nem könnyű, de szeret és éppen ezért kitalált valamit, ami szerinte megmentheti a kapcsolatunkat. Kérdőn néztem rá, mikor egyszer csak térdre ereszkedett, és feleségül kért... ohmy.gif w00t.gif

Én persze azonnal igent mondtam... wub.gif Ő pedig azt felelte, hogy akkor már én is feleség leszek, az ő felesége, úgyhogy feleséget is szeret, meg engem is szeret, kettő az egyben. rohog.gif Hát nem egy zseni..? Hiába, nyomozó... Sokat gondolkozott biztos a jó megoldáson. rohog.gif

És milyen gyümölcsöt loptatok? rohog.gif Milyen pálesz lesz belőle? Az esküvőn majd megkóstolhatjuk? rohog.gif
2010. október 18. 18:56 #106
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.18. 17:37)
biggrin.gif
Most, hogy mondod... A minap Peterrel voltam, éppen a belvárosban sétáltunk és nézegettük a kirakatokat - mire nincs pénzünk alapon, mikor egyszer csak az egyik szökőkútnál észrevettük Hamletet... Olyan kis bánatos volt szegénykém. Odamentünk hozzá picit beszélgetni. Elmesélte, hogy Opheliából hogy elege van, aztán megkérdezte, hogy nem-e járnék vele. Nagyon kínos volt, ott volt Peter is, hát nem nagyon tetszett neki. Majdnem fültövön vágta, hogy szó sem lehet róla, mert őt szeretem, különben is, mit kezdenék egy depressziós pasassal, akinek egyfolytában csak a bosszún jár az agya. Úgyhogy Peter kézen fogott és elrángatott onnan.
Hamlet folytatta az ott turbékoló galambok etetését és velük próbált filozofálni. Hallottam, amikor ezt mondta nekik: "Tubitubitubi... Or no to be..?!"  rohog.gif 
Azért én sajnáltam szegényt. Annak viszont örültem, hogy Peternek ilyen fontos vagyok, hogy féltékeny, meg minden. Mondtam is ezt neki. Ő meg csak annyit mondott, hogy persze, hogy fontos vagyok neki. Aztán jött a "hideg" zuhany. Azt mondta nekem, hogy őszinte lesz velem, és hogy elég nehéz neki megállni azt - annak ellenére, hogy nagyon szeret -, hogy meg ne forduljon a feleségek után. Én meg már majdnem bőgtem, vártam, hogy mégiscsak szakít, erre.?!
Azt mondta, hogy tudja, hogy ez nem könnyű, de szeret és éppen ezért kitalált valamit, ami szerinte megmentheti a kapcsolatunkat. Kérdőn néztem rá, mikor egyszer csak térdre ereszkedett, és feleségül kért...  ohmy.gif  w00t.gif 
Én persze azonnal igent mondtam...  wub.gif Ő pedig azt felelte, hogy akkor már én is feleség leszek, az ő felesége, úgyhogy feleséget is szeret, meg engem is szeret, kettő az egyben.  rohog.gif Hát nem egy zseni..? Hiába, nyomozó... Sokat gondolkozott biztos a jó megoldáson.  rohog.gif 
És milyen gyümölcsöt loptatok?  rohog.gif Milyen pálesz lesz belőle? Az esküvőn majd megkóstolhatjuk?  rohog.gif



Nahát, gratulálok w00t.gif Sok boldogságot nektek smileeee.gif
Remélem meghívtok az esküvőtökre és akkor viszünk lopott körtéből meg fekete eperből készült igazi házi 'vetykót' (is) biggrin.gif
2010. október 19. 18:41 #107
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.18. 18:56)
Nahát, gratulálok  w00t.gif  Sok boldogságot nektek  smileeee.gif 
Remélem meghívtok az esküvőtökre és akkor viszünk lopott körtéből meg fekete eperből készült igazi házi 'vetykót' (is) biggrin.gif


Köszönjük szépen. smileeee.gif Az esküvőre természetesen meg vagytok hívva. Bár még mi sem tudjuk, mikor legyen. Peter minél előbb szeretné, ugyanakkor rémesen tanácstalan, hogy is lásson neki a készülődésnek. Annyira nem az ő világa ez az egész... Nagyon unja a banánt... Hozzá van szokva, hogy készen kapta eddig a feleségeket, neki semmit nem kellett csinálnia... Plusz fáradt is, tegnap és ma egy nagyon makacs bűnözővel hozta össze a sors, egyszerűen nem hajlandó beszélni...

http://i127.photobucket.com/albums/p148/AngelSnctuary/david%20tennant/abh.jpg
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 20. 07:37 #108
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.19. 18:41)
Köszönjük szépen.  smileeee.gif Az esküvőre természetesen meg vagytok hívva. Bár még mi sem tudjuk, mikor legyen. Peter minél előbb szeretné, ugyanakkor rémesen tanácstalan, hogy is lásson neki a készülődésnek. Annyira nem az ő világa ez az egész... Nagyon unja a banánt... Hozzá van szokva, hogy készen kapta eddig a feleségeket, neki semmit nem kellett csinálnia... Plusz fáradt is, tegnap és ma egy nagyon makacs bűnözővel hozta össze a sors, egyszerűen nem hajlandó beszélni...
http://i127.photobucket.com/albums/p148/AngelSnctuary/david%20tennant/abh.jpg


Peter mindig olyan érdekes pofákat vág, vicces némelyiken rohog.gif

Nálam ez az egyik kedvenc biggrin.gif (for obvious reasons rohog.gif )

http://i261.photobucket.com/albums/ii48/badwolfreturns/Blackpool4/BBCDVD1738-20164.jpg
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 20. 08:17 #109
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 07:37)
Peter mindig olyan érdekes pofákat vág, vicces némelyiken  rohog.gif 
Nálam ez az egyik kedvenc  biggrin.gif (for obvious reasons  rohog.gif )


Nos igen, tud olyan fejeket vágni, hogy néha én is meglepődök... rolleyes.gif
2010. október 20. 14:47 #110
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Peter legújabb agyszüleménye, hogy Las Vegasban esküdjünk. blink.gif Ezt akkor vezette elő, amikor éppen bevásárolni voltunk. Mondtam, hogy az ki van csukva. Kicsit kiakadt, de amikor felajánlottam, hogy kap egy nyalókát és egy chipset is, elgondolkozott. Aztán azzal a sármos tekintetével az arcán annyit mondott: "Okay, all right honey, I adore you very much."

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559377.picture

Egyébként amilyen haspók, annyira nem látszik rajta. blink.gif Tegnap megint sültkrumplit kért ebédre (egyre gyakrabban kéri rohog.gif ), de egy dekát nem hízik a drága. Pedig igazán felszedhetne 1-2 kilót. Így is szeretem, de hát próbálkozom... biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 20. 17:08 #111
- törölt felhasználó -    
^ Tetszik hogy mindent képekkel illusztrálsz biggrin.gif
Ne sültkrumplit adj neki hanem jó magyar tyúkhúslevest meg sertéspörköltet tésztával, hozzá savanyúságot biggrin.gif
Las Vegas kissé sokba kerülne, nem? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 20. 17:29 #112
Zsozsi99
Zsozsi99
új tag
 
Státuszgot nothing nice to say..say nothing at all
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.01.
Hozzászólás: 55
Csatolások: 3
Azonosító: 135506
Offline offline
Ki ez?? ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
2010. október 20. 19:19 #113
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.20. 17:08)
^ Tetszik hogy mindent képekkel illusztrálsz  biggrin.gif 
Ne sültkrumplit adj neki hanem jó magyar tyúkhúslevest meg sertéspörköltet tésztával, hozzá savanyúságot  biggrin.gif 
Las Vegas kissé sokba kerülne, nem?  blink.gif


rohog.gif Igyekszem. Talán így kicsit színesebb a topik. Ti is nyugodtan tehetnétek be párat... biggrin.gif

Azt mondod, hogy inkább magyar tyúkhúsleves, sertéspöri tésztával és savanyúság? Rendben, kipróbálom. Hátha. smileeee.gif

Igen, szerintem is, bár Peter azt mondta, hogy nem lenne gond, mert beszervezné a Dokit, hogy fuvarozzon már el minket a Tardisszal, aztán meg vissza... rolleyes.gif
2010. október 20. 19:21 #114
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Zsozsi99 @ 2010.10.20. 17:29)
Ki ez?? ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif  ohmy.gif


Márhogy kicsoda ki? Peter Carlisle, rendőrnyomozó... rohog.gif Legfőbb ismertetőjegye a szájából kilógó nyalókáspálcika... A többiek ügyében "nem vagyok kompetens", majd az érintettek elmagyarázzák... _nevet.gif
2010. október 21. 18:33 #115
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.20. 19:19)
rohog.gif Igyekszem. Talán így kicsit színesebb a topik. Ti is nyugodtan tehetnétek be párat...  biggrin.gif 
Azt mondod, hogy inkább magyar tyúkhúsleves, sertéspöri tésztával és savanyúság? Rendben, kipróbálom. Hátha.  smileeee.gif 
Igen, szerintem is, bár Peter azt mondta, hogy nem lenne gond, mert beszervezné a Dokit, hogy fuvarozzon már el minket a Tardisszal, aztán meg vissza...  rolleyes.gif


Azt mondom, azt etesd meg vele. Peter szereti a hasát és gondolom bármit el lehet nála érni egy kis kajával. tongue.gif

Brendannel tegnap megnéztük a Thorne című dráma második részét (David Morrisey-vel wub.gif) és nagyon tetszett neki.
Azt mondta hogy azt álmodta ő volt a nyomozó és neki csak '1 részbe tellett' míg elkapta a bűnöst _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 21. 19:03 #116
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.21. 18:33)
Azt mondom, azt etesd meg vele. Peter szereti a hasát és gondolom bármit el lehet nála érni egy kis kajával.  tongue.gif 
Brendannel tegnap megnéztük a Thorne című dráma második részét (David Morrisey-vel  wub.gif) és nagyon tetszett neki. 
Azt mondta hogy azt álmodta ő volt a nyomozó és neki csak '1 részbe tellett' míg elkapta a bűnöst  _nevet.gif


Igen, Peterre teljesen illik az, miszerint: "Szívéhez a gyomrán át vezet az út." rohog.gif

biggrin.gif Majd én is igyekszem időt szakítani rá. Ha mindkettőtöknek tetszett... Akkor biztosan jó. smileeee.gif (A bűnös egyébként mit követett el?)

Peter üzeni Brendannek, hogy azt szeretné, ha mondana valami beszédet az esküvőnkön. biggrin.gif
2010. október 21. 20:39 #117
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.21. 19:03)
Igen, Peterre teljesen illik az, miszerint: "Szívéhez a gyomrán át vezet az út."  rohog.gif
biggrin.gif Majd én is igyekszem időt szakítani rá. Ha mindkettőtöknek tetszett... Akkor biztosan jó.  smileeee.gif (A bűnös egyébként mit követett el?)
Peter üzeni Brendannek, hogy azt szeretné, ha mondana valami beszédet az esküvőnkön.  biggrin.gif


Most még csak a második résznél tartunk, nagyon izgi dráma az azonos című Thorne: Sleepyhead bestseller könyvből készült. Egy őrült öldös embereket, általában nőket, akiket úgy öl meg, hogy zaklatja őket majd mikor úgy dönt hogy eljött az idő akkor végez velük, beleteszi őket egy valamibe, nem tudom mi a neve, és leragasztja a szemüket. Még nem értünk a történet végére, úgy tudom 3 részes a sorozat. Magát a gyilkosságot soha nem látjuk, nem is random mód öl embereket hanem bizonyos szempontok alapján.
Morrisey nagyon nagyot alakít benne, én mondom. Ő a nyomozó és a gyilkos megpróbálta őt megölni (utolsó pillanatban megmenekült), belefecskendezett valami anyagot amitől nem teljesen beszámítható de él és vírul. GM is benne van. Thorne (Morrisey) jobbkeze, talán Sam (sztem Proper Dave a Silence in The Library részből) és az ő terhes felesége biggrin.gif

Óh, Brendan mondjon valamit az esküvőn? Az jó, köszönjük szépen, ha hazajön megmondom neki. Most elzavartam a boltba pumpedliért _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 23. 15:38 #118
- törölt felhasználó -    
Brendan azt mondta vállalja biggrin.gif Tudod, DW-val kapcsolatos üzletünk van, ha gondolod tarthattok DW témájú esküvőt, szívesen kölcsön adja a nálunk található összes DW holmit ingyé, ha kell _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 25. 08:19 #119
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.23. 15:38)
Brendan azt mondta vállalja  biggrin.gif Tudod, DW-val kapcsolatos üzletünk van, ha gondolod tarthattok DW témájú esküvőt, szívesen kölcsön adja a nálunk található összes DW holmit ingyé, ha kell  _nevet.gif


Júj, ez komoly??? Á, igen, szeretnénk!!! De minek öltözzünk be? Én szeretném, ha Peter Dokinak, de azt mondta, hogy ő szívesebben lenne egy Judoon vagy egy szontári. blink.gif

Mondtam neki, hogy eszemben sincs sem egyik, sem másik ronda alakhoz hozzámenni. 10-nek öltözzön inkább, az lenne a legjobb. biggrin.gif Én viszont nem tudom, minek öltözzek. Eredetileg Rosenak szerettem volna, de nem vagyok szőke. Sem vörös (Donna, Amy), sem pedig fekete (Freema). Azt mondta Peter, hogy a hajszín legyen a legkisebb gondom, majd kapok a fejemre egy parókát. Ő egyébként Rose-t vagy Jennyt szeretne, akkor inkább már Rose, de tanácstalan vagyok. Brendan mit javasolna?

Köszönjük, hogy elvállalja a beszédet! meghajolo.gif
2010. október 25. 12:56 #120
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.25. 08:19)
Júj, ez komoly??? Á, igen, szeretnénk!!! De minek öltözzünk be? Én szeretném, ha Peter Dokinak, de azt mondta, hogy ő szívesebben lenne egy Judoon vagy egy szontári.  blink.gif
Mondtam neki, hogy eszemben sincs sem egyik, sem másik ronda alakhoz hozzámenni. 10-nek öltözzön inkább, az lenne a legjobb.  biggrin.gif Én viszont nem tudom, minek öltözzek. Eredetileg Rosenak szerettem volna, de nem vagyok szőke. Sem vörös (Donna, Amy), sem pedig fekete (Freema). Azt mondta Peter, hogy a hajszín legyen a legkisebb gondom, majd kapok a fejemre egy parókát. Ő egyébként Rose-t vagy Jennyt szeretne, akkor inkább már Rose, de tanácstalan vagyok. Brendan mit javasolna?
Köszönjük, hogy elvállalja a beszédet!  meghajolo.gif


Brendannak a barnák jönnek be rohog.gif *hajat lobogtat*
Nos, szerintem bárki lehetsz csak Jenny ne. Mindigis furcsáltam ezt a fajta hozzáállást. És itt most nem arról van szó hogy Georgia alakította, hanem hogy a Doki és a lánya. Írnak fanfictionöket meg csinálnak manipokat az emberek amibe akaratlanul belebotlik az ember pedig csak háttérképeket keres reklamalo.gif reklamalo.gif .
Akkor inkább Rose-ra voksolok. biggrin.gif

Brendan ma meglepett engem egy csokor virággal. smileeee.gif Semmi indok és úgy tűnik semmilyen váza nem tört el itthon, csak boldog, süt a nap, megy a biznisz és ma így kelt fel. Pedig azt hittem nem fogja tolerálni hogy fél 1-ig vártam a Single Father-re hogy megtudjam nézni reklamalo.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!