Starity

Fogadj örökbe egy David Tennant karaktert

13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 26. 08:23 #121
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.25. 20:18)
Peter mindenhol ott van  rohog.gif Mivel eteted ezt a szegény embert? _nevet.gif


Átálltam a magyaros kajákra, ahogy javasoltad. Peternek ez is ízlik, de azt kikötötte, hogy neki legyen legalább fix vasárnapi ebéd, ez pedig: hal és sültkrumpli. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 26. 08:29 #122
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.25. 12:56)
Brendannak a barnák jönnek be  rohog.gif  *hajat lobogtat*
Nos, szerintem bárki lehetsz csak Jenny ne. Mindigis furcsáltam ezt a fajta hozzáállást. És itt most nem arról van szó hogy Georgia alakította, hanem hogy a Doki és a lánya. Írnak fanfictionöket meg csinálnak manipokat az emberek amibe akaratlanul belebotlik az ember pedig csak háttérképeket keres  reklamalo.gif  reklamalo.gif .
Akkor inkább Rose-ra voksolok.  biggrin.gif 
Brendan ma meglepett engem egy csokor virággal.  smileeee.gif Semmi indok és úgy tűnik semmilyen váza nem tört el itthon, csak boldog, süt a nap, megy a biznisz és ma így kelt fel. Pedig azt hittem nem fogja tolerálni hogy fél 1-ig vártam a Single Father-re hogy megtudjam nézni  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Igen, én is mondtam neki, hogy milyen hülyén nézne ki, ha Jenny lennék. Amúgy csak a szőkesége miatt vetette fel. Amikor mondtam, hogy Jenny nem szívesen lennék, akkor azt mondta, legyek Madame de Pompadour. blink.gif Közöltem vele, hogy nem vagyok hajlandó óriási, hülye abroncsos szoknyában flangálni, és hogy ennyiből lehetne egy sima esküvőnk is, de hogy én nem akarok nagy, habos-babos, abroncsos szörnyűséget viselni sem deréktól lefelé, sem felfelé. rohog.gif Úgyhogy asszem Rose leszek.
Peter érdeklődne Brendantól a szónikus csavarhúzókollekció felől. Azt mondta, hogy neki nem elég a szónikus, ő szuperszónikusat akar és hogy olyan van-e..? rohog.gif

Jaj, milyen kedves ez a Brendan... Bárcsak én kapnék néha valamit Petertől... Az oké, hogy nagyon kedves, aranyos és folyton viccelődik, de egyszerűen nincs ideje nekem hozni semmi apróságot, mert folyton ott van a rendőrségen vagy a bíróságon. Egyszer azt mondta, hogy van egy halom cucc, amiket lefoglaltak bűnjelnek és tuti nem tűnne fel senkinek, ha lenyúlna belőle ezt-azt, de azért mégis... Nem ilyesmire gondoltam... rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 26. 08:35 #123
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.26. 08:29)

Peter érdeklődne Brendantól a szónikus csavarhúzókollekció felől. Azt mondta, hogy neki nem elég a szónikus, ő szuperszónikusat akar és hogy olyan van-e..?  rohog.gif 


Mindenféle csavarhúzó van, a Classic-ból is, egy egész szekrény szónikus csavarhúzónk van sőt Riveré és Masteré is van. Fogynak mint a cukor, 11-é valamiért nem nagyon kel rolleyes.gif

Brendan ma azt mondta hogy el akar menni az állatkertbe. Mondtam neki ember, menj ki az utcára, menj fel a városközpontba ott is van sok, olyan nagy az Isten állatkertje és olyan alacsony a kerítés dry.gif biggrin.gif

Azóta is ezen röhög, reggel kakaót kért de csak karamellás tej volt itthon, elugrott a boltba és hozott két kindertojást. Keressük a rock smurf-öt rock.gif de egyelőre még nem jártunk sikerrel laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 29. 08:50 #124
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.26. 08:35)
Mindenféle csavarhúzó van, a Classic-ból is, egy egész szekrény szónikus csavarhúzónk van sőt Riveré és Masteré is van. Fogynak mint a cukor, 11-é valamiért nem nagyon kel  rolleyes.gif 
Brendan ma azt mondta hogy el akar menni az állatkertbe. Mondtam neki ember, menj ki az utcára, menj fel a városközpontba ott is van sok, olyan nagy az Isten állatkertje és olyan alacsony a kerítés  dry.gif  biggrin.gif 
Azóta is ezen röhög, reggel kakaót kért de csak karamellás tej volt itthon, elugrott a boltba és hozott két kindertojást. Keressük a rock smurf-öt rock.gif de egyelőre még nem jártunk sikerrel  laugh.gif


Peternek sem kell 11-é. Azt mondta, ő olyan Supersonic-electric torque srewdrivert szeretne, ami nem csak a végén világít, hanem az egész és hogy legyen beleépítve egy sokkoló is, hátha szüksége lesz rá. Szerinte ugyanis sosem lehet tudni, mikor bukkan fel valahol egy rosszfiú, és a rosszfiúkat le kell teríteni, el kell kapni. Ez az ő életfilozófiája. Különösen a leterítés. Szerintem előző életében valami ragadozó lehetett, amelyik így gyorsan leteríti az áldozatát... rohog.gif

rohog.gif És lett már azóta rock smurf? rohog.gif Elkészült már a lopott gyümölcsből készült pálesz? biggrin.gif

Képzeld, tegnap függönymosás volt nálunk. Petert megkértem, hogy segítsen, de mondta, hogy be kell mennie a rendőrségre, mert hirtelen tárgyalás lesz és behívták őt is tanúskodni a bíróságra, de előtte valamit papírokért be kell mennie. Mondtam, hogy oké, menjen csak nyugodtan, de akkor én elkezdem nélküle. Elővettem a létrát, felmásztam, ő meg teljesen kétségbe volt esve, hogy most jaj, mi lesz velem, nehogy leessek. Mi lesz, ha elmegy, leesem, ő meg nincs itt, hogy elkapjon... Teljesen odavolt a drága, de mondtam neki, hogy egyelőre még nem szédülök le egy létráról... Ma pedig sajnos megint este jön haza, akkor viszont elmegyünk vacsorázni, meghívott. Restelli, hogy minden egyes nap én robotolok a konyhában, ő meg alig van otthon. wub.gif

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559373.picture
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 01. 10:22 #125
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.29. 08:50)
Elkészült már a lopott gyümölcsből készült pálesz?  biggrin.gif 


Hogyne. Már adtunk is el belőle. Piasarok feltöltve, Brendan nagyon boldog. Tudod, azt (is) szeretem Brendanben, hogy kifinomult úriember lett, örül a piasaroknak de nagyon nem önt fel a garatra. Ma együtt néztük a Single Father utolsó részét, egy kis borocskát kortyolgatva, szinte soha nem iszik sokat. Borszakértő lett. Már mindig mondja hogy ehhez meg ahhoz mi illik, ilyenkor meg olyankor mit szokás inni.

Brendan úgy döntött tesz valami jót a gyerekekért, jelentkezett a városházán hogy karácsony előtt szívesen segítene a fát feldíszíteni a főtéren és szeretne Mikulásnak beöltözni ha eljön az idő. Szegényke eléggé maga alatt van mivel azt mondták neki hogy túl vékony Mikulásnak.
Azt mondták, mehet manónak vagy krampusznak, Brendan akkor inkább már krampusz szeretne lenni, már szerzett magának szarvakat is _nevet.gif

Szarvakról jut eszembe, vajon hogyan telik majd a karácsony rheuskáéknál? rolleyes.gif biggrin.gif Nem hinném hogy Barty karácsonyt ünneplő típus és hogy nézd majd ki a fájuk? Fekete lesz rajta minden dísz meg karácsonyfa díszek helyett kígyó formájú díszek lógnak majd a fáról _nevet.gif _nevet.gif blink.gif blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 01. 19:51 #126
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.01. 10:22)
Hogyne. Már adtunk is el belőle. Piasarok feltöltve, Brendan nagyon boldog. Tudod, azt (is) szeretem Brendanben, hogy kifinomult úriember lett, örül a piasaroknak de nagyon nem önt fel a garatra. Ma együtt néztük a Single Father utolsó részét, egy kis borocskát kortyolgatva, szinte soha nem iszik sokat. Borszakértő lett. Már mindig mondja hogy ehhez meg ahhoz mi illik, ilyenkor meg olyankor mit szokás inni. 
Brendan úgy döntött tesz valami jót a gyerekekért, jelentkezett a városházán hogy karácsony előtt szívesen segítene a fát feldíszíteni a főtéren és szeretne Mikulásnak beöltözni ha eljön az idő. Szegényke eléggé maga alatt van mivel azt mondták neki hogy túl vékony Mikulásnak. 
Azt mondták, mehet manónak vagy krampusznak, Brendan akkor inkább már krampusz szeretne lenni, már szerzett magának szarvakat is  _nevet.gif 
Szarvakról jut eszembe, vajon hogyan telik majd a karácsony rheuskáéknál?  rolleyes.gif  biggrin.gif Nem hinném hogy Barty karácsonyt ünneplő típus és hogy nézd majd ki a fájuk? Fekete lesz rajta minden dísz meg karácsonyfa díszek helyett kígyó formájú díszek lógnak majd a fáról  _nevet.gif  _nevet.gif  blink.gif  blink.gif


Hűha. ohmy.gif Nem semmi, Brendan nagyon megváltozott, ez remek! Néha kicsit irigykedem rád, hogy kifogtad Brendant... Persze Peter a mindenem, de mindig meghatódom, amikor ilyeneket írsz... Milyen szép gesztus tőle ez a gyerekek felé... Egyébként én simán el tudnám képzelni Mikulásnak. Ki kell tömni a pocakját egy Adipose párnával és tádámmm... rohog.gif

Amúgy ha már Karácsony meg gyerekek... Peterbe nem tudom, mi ütött... Ma azzal állt elő, hogy olyan jó lenne, ha a következő Karácsonyt nem csak ketten ünnepelnénk... Először azt hittem, hogy nagy összejövetelt szeretne, családok együtt, stb., de nem. Azt mondta, hogy jövőre szeretné, ha a Mikulás hozna neki egy gyereket... blink.gif ohmy.gif w00t.gif

Közöltem vele, hogy a Mikulás nem szokott gyereket hozni, az a gólya reszortja, de az télen nem jár, maximum Afrikában. rohog.gif

Szóval most nagyon meg vagyok lepődve és tanácstalan vagyok. Be szabad vállalni ilyen hamar egy gyerkőcöt? Peter alig van otthon és amikor otthon is van, akkor is általában fáradt. Nappal persze pörög, annyit rohangászik a rendőrségen meg a helyszíneken, hogy hú.

Brendan nem hozta még fel a baby-témát? smileeee.gif
2010. november 01. 22:03 #127
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.01. 19:51)
Hűha. ohmy.gif Nem semmi, Brendan nagyon megváltozott, ez remek! Néha kicsit irigykedem rád, hogy kifogtad Brendant... Persze Peter a mindenem, de mindig meghatódom, amikor ilyeneket írsz... Milyen szép gesztus tőle ez a gyerekek felé... Egyébként én simán el tudnám képzelni Mikulásnak. Ki kell tömni a pocakját egy Adipose párnával és tádámmm...  rohog.gif 
Amúgy ha már Karácsony meg gyerekek... Peterbe nem tudom, mi ütött... Ma azzal állt elő, hogy olyan jó lenne, ha a következő Karácsonyt nem csak ketten ünnepelnénk... Először azt hittem, hogy nagy összejövetelt szeretne, családok együtt, stb., de nem. Azt mondta, hogy jövőre szeretné, ha a Mikulás hozna neki egy gyereket...  blink.gif  ohmy.gif  w00t.gif
Közöltem vele, hogy a Mikulás nem szokott gyereket hozni, az a gólya reszortja, de az télen nem jár, maximum Afrikában.  rohog.gif
Szóval most nagyon meg vagyok lepődve és tanácstalan vagyok. Be szabad vállalni ilyen hamar egy gyerkőcöt? Peter alig van otthon és amikor otthon is van, akkor is általában fáradt. Nappal persze pörög, annyit rohangászik a rendőrségen meg a helyszíneken, hogy hú.
Brendan nem hozta még fel a baby-témát?  smileeee.gif


Én már régebben is tudtam hogy te egyszer ezt fogod mondani. Ugyanolyan vagy mint én, sokban hasonlítunk és az ízlésünk is nagyon hasonló rohog.gif biggrin.gif Amivel nincs is gond, csak feltűnt hogy mennyi közös van bennünk biggrin.gif

Akkor vállaljatok be kisgyereket ha Peter hajlandó változtatni és van elég zsé. Milyen aranyos kiskölyök lenne. smileeee.gif A mai világban meg kell fontolni a dolgot, bár ti tudjátok. Én a helyedben először összeházasodnék vele és utána gyerek.

Apropó esküvő, Brendan és én Mikuláskor házasodunk össze. Remélem el tudtok jönni ebben az időpontban rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 02. 13:43 #128
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.01. 22:03)
Én már régebben is tudtam hogy te egyszer ezt fogod mondani. Ugyanolyan vagy mint én, sokban hasonlítunk és az ízlésünk is nagyon hasonló  rohog.gif  biggrin.gif Amivel nincs is gond, csak feltűnt hogy mennyi közös van bennünk  biggrin.gif 
Akkor vállaljatok be kisgyereket ha Peter hajlandó változtatni és van elég zsé. Milyen aranyos kiskölyök lenne.  smileeee.gif A mai világban meg kell fontolni a dolgot, bár ti tudjátok. Én a helyedben először összeházasodnék vele és utána gyerek. 
Apropó esküvő, Brendan és én Mikuláskor házasodunk össze. Remélem el tudtok jönni ebben az időpontban  rohog.gif


smileeee.gif
Igen, én is mondtam Peternek, hogy a gyereknek apa is kéne ám, aki foglalkozik vele. Rosszul esett neki, duzzogott is, mert először úgy értette, hogy szerintem nem lenne jó apa, de nem, nem erről volt szó, csak jobb lenne, ha több időt tudna otthon tölteni. És ezzel végül ő is egyet értett. Mondjuk az evidens, hogy esküvő után, persze. De nekünk még időpont sincs, valószínűleg idén még nem, majd jövő év elején valamikor. Meg ugye tervben van a kiköltözés, mert Peter nem igazán szeret itt lenni. Pedig ajánlottak neki előléptetést is. Több meló lenne ugyan, de több pénzért. És ha ő most gyereket akar, akkor ez nem lenne túl jó ötlet. Ezt még alaposan át kell rágni. Pedig már elképzeltem, ahogy feltesz a fejére egy fordított baseball sapkát és kúszik-mászik a gyerekkel a földön meg a fűben... wub.gif

Simán ráérünk Mikuláskor, persze. Ott leszünk az esküvőn. Peter pedig gyakorolja a dalokat, a munkahelyén is sokszor dúdorászik, aminek nem mindenki örül... rohog.gif

És hogyhogy december 6? Nem lesz egy kicsit hideg? Vagy Télapó-Télanyó esküvő lesz? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 02. 14:19 #129
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.02. 13:43)
smileeee.gif És hogyhogy december 6? Nem lesz egy kicsit hideg? Vagy Télapó-Télanyó esküvő lesz?  biggrin.gif


_nevet.gif _nevet.gif
Nem. A December szép és a nászutunkon Skóciába szeretnénk menni, egyúttal ott is maradunk, Londonba megyünk majd egy időre karácsony előtt shoppingolni és karácsony után szilveszterezni. Mindkettőnk szerint szép esküvő lenne ezért döntöttük így. És miért 6? Brendan memóriája rossz, de erre biztosan emlékszik, mert 2 éve, azon a napon ismerkedtünk meg rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 02. 20:34 #130
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.02. 14:19)
_nevet.gif  _nevet.gif 
Nem. A December szép és a nászutunkon Skóciába szeretnénk menni, egyúttal ott is maradunk, Londonba megyünk majd egy időre karácsony előtt shoppingolni és karácsony után szilveszterezni. Mindkettőnk szerint szép esküvő lenne ezért döntöttük így. És miért 6? Brendan memóriája rossz, de erre biztosan emlékszik, mert 2 éve, azon a napon ismerkedtünk meg  rohog.gif


Jaj, de jó lesz nektek... Bárcsak mi is mehetnénk már...
De romantikus, december 6-án évforduló és esküvő... blush.gif

Peter a hét második felére szabadságoltatta magát a főnökénél, mondván, egy nyomozónak szüksége van arra, hogy kikapcsolódjon, különben megette a fene az agysejtjeit, ha nem tudja használni őket. A főnöknek nagyon nem tetszett, be is szólt neki, hogy ez itt nem a Dilizsaruk, itt nem úgy megy, hogy gondol egyet és szabadságra megy, blablabla... Peter meg begurult, hogy vele így nem beszélhet senki, és ha nem bírják ki nélküle pár napig, keressenek mást a helyére, mert záros határidőn belül visszamegy a szigetországba és hogy efucékájú. blink.gif Végülis elengedték, de nehéz szülés volt...

De hogy ez még hagyján. Peter pontosan tudja, hogy mennyire szeretem a spanyolt meg a latin zenéket, meg minden, ezért kinyomozott egy olyan szórakozóhelyet, ahol csak ilyen zenéket játszanak, lehet táncolni is, meg finom koktélokat csinálnak, stb. És hogy oda elvisz majd és hogy táncoljunk már végre, kapcsolódjunk ki... Ja, és megkért, hogy tanítsam picit spanyolul. Szeretne néhány szót / kifejezést elsajátítani, illetve a kiejtést. Utóbbit már próbáltam neki mutatni, ő pedig próbálta utánozni, de valahogy mindig "beleakadt" a nyelve és elkezdett úgy csinálni, mint Barty... rohog.gif

Ma hazaálltott egyébként egy nagyon tarka (szinte Hawaii mintás) inggel, hogy ő ebben fog jönni majd és hogy de jó lesz ebben táncolni... Megkért, hogy mielőtt megyünk, inkább csináljam meg én a haját... wub.gif ---> de ez veszélyes lesz, félő, sosem fogunk tudni elindulni, mert nem leszek képes elengedni a búráját... wub.gif
2010. november 03. 12:16 #131
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.02. 20:34)
Ja, és megkért, hogy tanítsam picit spanyolul. Szeretne néhány szót / kifejezést elsajátítani, illetve a kiejtést. Utóbbit már próbáltam neki mutatni, ő pedig próbálta utánozni, de valahogy mindig "beleakadt" a nyelve és elkezdett úgy csinálni, mint Barty...  rohog.gif


Az biztosan smexy lehetett rohog.gif -már elnézést hogy ezt mondom- _nevet.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.02. 20:34)
Ma hazaálltott egyébként egy nagyon tarka (szinte Hawaii mintás) inggel, hogy ő ebben fog jönni majd és hogy de jó lesz ebben táncolni... Megkért, hogy mielőtt megyünk, inkább csináljam meg én a haját...  wub.gif ---> de ez veszélyes lesz, félő, sosem fogunk tudni elindulni, mert nem leszek képes elengedni a búráját...  wub.gif


Ne haragudj de belőlem kitört a röhögés mikor ezt olvastam. Látom magam előtt Petert ilyen pólóban és _nevet.gif _nevet.gif
Nos, ha egyszer megengedte hogy csináld meg a haját, ne engedd el soha. Brendannak is én csinálom a haját reggelente. Inkább felkelek 10 perccel a telócsörgés előtt de nem hagyom ki rohog.gif
Brendant elzavartam a boltba és meglepődve jött haza, látván a boltok polcaira kikerültek a mikulások és szaloncukrok. Vett magának csokimikulást és azt mondta mű íze van, innen sem veszünk több szaloncukrot, naná, hogy nem. Csináltatott egy ajándékcsomagot a boltban a keresztfiának és ki volt akadva mikor látta hogy Jonas Brothers pohár van a csomagban.
Az Isten áldja meg őket, a keresztfia nem vevő az ilyenekre reklamalo.gif reklamalo.gif úgyhogy elugrott világító DW bögrét csináltatni rohog.gif
2010. november 03. 17:36 #132
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.03. 12:16)
Az biztosan smexy lehetett  rohog.gif -már elnézést hogy ezt mondom-  _nevet.gif 
Ne haragudj de belőlem kitört a röhögés mikor ezt olvastam. Látom magam előtt Petert ilyen pólóban és  _nevet.gif  _nevet.gif 
Nos, ha egyszer megengedte hogy csináld meg a haját, ne engedd el soha. Brendannak is én csinálom a haját reggelente. Inkább felkelek 10 perccel a telócsörgés előtt de nem hagyom ki  rohog.gif 
Brendant elzavartam a boltba és meglepődve jött haza, látván a boltok polcaira kikerültek a mikulások és szaloncukrok. Vett magának csokimikulást és azt mondta mű íze van, innen sem veszünk több szaloncukrot, naná, hogy nem. Csináltatott egy ajándékcsomagot a boltban a keresztfiának és ki volt akadva mikor látta hogy Jonas Brothers pohár van a csomagban.
Az Isten áldja meg őket, a keresztfia nem vevő az ilyenekre  reklamalo.gif  reklamalo.gif úgyhogy elugrott világító DW bögrét csináltatni  rohog.gif


Semmi gond. Tényleg smexy volt. (Amúgy azt meg sem említettem, hogy éppen frissen belőtt volt a sérója is... wub.gif ) Meg is jegyeztem neki, hogy szeretem, mikor ilyen lökött. rohog.gif

Na igen, oda fog ragadni a kezem a fejéhez és nem megyünk sehová... Vagy ha megyünk is, akkor majd oldalazva, én ágaskodva, ő görnyedezve... rohog.gif

És milyen csokimikit vett? Vagy nem is Miklós volt, hanem Tibor? _nevet.gif

Világítós DW bögre nekem is kell!!! Hol tudnak ilyet csinálni??! unsure.gif rolleyes.gif

Karácsonykor milyen fátok lesz? Peter pirosat szeretne, én meg nem tudom. Nekünk általában mindig vegyes fánk szokott lenni...

Mindenesetre Peter már bejelentette, hogy a bejgli kötelező lesz... Mákos és diós egyaránt. Nyami... rolleyes.gif
2010. november 04. 08:49 #133
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.03. 17:36)
Semmi gond. Tényleg smexy volt. (Amúgy azt meg sem említettem, hogy éppen frissen belőtt volt a sérója is...  wub.gif ) Meg is jegyeztem neki, hogy szeretem, mikor ilyen lökött. rohog.gif 
Na igen, oda fog ragadni a kezem a fejéhez és nem megyünk sehová... Vagy ha megyünk is, akkor majd oldalazva, én ágaskodva, ő görnyedezve...  rohog.gif
És milyen csokimikit vett? Vagy nem is Miklós volt, hanem Tibor?  _nevet.gif 
Világítós DW bögre nekem is kell!!! Hol tudnak ilyet csinálni??!  unsure.gif  rolleyes.gif 
Karácsonykor milyen fátok lesz? Peter pirosat szeretne, én meg nem tudom. Nekünk általában mindig vegyes fánk szokott lenni...
Mindenesetre Peter már bejelentette, hogy a bejgli kötelező lesz... Mákos és diós egyaránt. Nyami...  rolleyes.gif



Boci mikulást vett. Whiskyt is vett kíváncsiságból de megbánta. rohog.gif
Nekünk tarka fánk lesz, Brendan hozott magával mindenféle karácsonyfadíszt, amit a szüleitől örökölt skót felföldről. Nem hagyományos, de jól néznek ki. rohog.gif
Megkaptad a lánykérés képeit amit tegnap küldtem? biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 07. 20:01 #134
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.04. 08:49)
Boci mikulást vett. Whiskyt is vett kíváncsiságból de megbánta.  rohog.gif 
Nekünk tarka fánk lesz, Brendan hozott magával mindenféle karácsonyfadíszt, amit a szüleitől örökölt skót felföldről. Nem hagyományos, de jól néznek ki.  rohog.gif 
Megkaptad a lánykérés képeit amit tegnap küldtem?  biggrin.gif


Bocit? De az nem olyan vicces. Mondd neki, hogy húsvétkor kell venni Boci nyulat. Ilyenkor pedig Tibi Mikit. rohog.gif

Mi közben megegyeztünk Peterrel a piros fában. Meggyőzött. Elővette a piros díszeit, amiket nemrég vásárolt és olyan szépek... Almák, gömbök, kis csomagocskák, szivecskék (!), boák...

Szeretnék piros színű szaloncukrot is a fára, de nem biztos, hogy lesz ilyen. Manapság már nem igazán divat a régebbi, úgymond hagyományos, egyszínű, fényes csomagolás. De majd meglássuk. Peter azt mondta, neki tökmindegy, milyen ízesítésű lesz a cukor, ő szeretni fogja és elfogyasztja. Ez jó is, meg nem is. Jó, mert nem marad a nyakunkon, rossz, mert már előre látom, ahogy kicsipegeti a fán a cukorkákat a csomagolásból... blink.gif Jobbik eset, ha "visszacsomagolja" a semmit, de az meg milyen kiszúrás már... Néha kedvem támad egyhez, ki akarom bontani, és üres lesz a cucc..? blink.gif mellow.gif

Peter nem szeretne Karácsonyra alkoholt. Ő Coca Colát akar, de csak mert azon van a Mikulás olyankor és hogy az milyen vicces. Plusz reménykedik, hogy lesznek hozzá karácsonyfa-díszek ajándékba, mint régen. Megnyugtattam, hogy nekem van egy dobozban egy csomó "szűz darab", ha nem lesz, akkor hajtogathat. biggrin.gif

Nem is meséltem, hogy sikerült a latin esténk. A drága felvette a "hawaii" mintás ingjét, de mivel este már hűvosebb volt, rávett egy bőr(!)kabátot... w00t.gif Annyira smexy volt, OMG. wub.gif De tényleg. A haját előzőleg én lőttem be, ahogy ezt kérte. "Égnek állt minden hajszála", hmm... blush.gif Peter kicsit becsiccsentett. Megivott egy Cuba librét és egy Margarita koktélt. (Én csak utóbbit, de az is elég volt.) Ebből kifolyólag nem voltunk túl szégyenlősek sem, teljesen elfelejtettük, hogy mindkettőnknek bot lába van. Peter csipőmozgása valami szédületes, fejébe vette, hogy ő Johnny (Dirty Dancing) és hogy majd ő megtanít engem pár mozdulatra. A végeredmény nem lett ilyen jó, inkább ciki (főleg, hogy folyton egymás lábát tapostuk), de mi jót röhögtünk magunkon. Este aztán taxival kellett hazajönnünk, mert ő a koktéloktól nem tudott igazán jól járni (+ megtapostam párszor a lábait is), én meg azért nem tudtam sétálni, mert ő is a lábaimat megjárta párszor... rohog.gif

Képeket megkaptuk, láttuk. Szívből gratulálunk Peterrel és alig várjuk az esküvőt. beer.gif
2010. november 08. 08:11 #135
- törölt felhasználó -    
^ Wow, nálatok is zajlik az élet akkor rohog.gif
Még mindig nem tudom elképzelni Petert hawaii mintás ingben. My bad. Másban viszont el tudom képzelni de ebbe inkább ne menjünk bele ha lehet biggrin.gif Mondjuk, a bőrdzsekiben. Peter a Blackpoolban nem igazán viselte de látom magamelőtt rohog.gif

Brendan is nagyon várja az esküvőt, tervezgeti a nászutat is. Azt kérdezte hogy hotelbe akarok-e menni vagy megfelel egy kis apartman is. Megengedhetnénk magunknak a szállodát is de én azt mondtam hogy egy kis panzió is megteszi erre azt válaszolta hogy akkor a hotelre szánt pénz másik feléből ő venne egy két dolgot a nászútra. Nagyon titokzatos, nem tudom mit akar venni de azt mondta amit kinézett az nem kerül sokba. Megpróbáltam kiszedni belőle de nem volt hajlandó elárulni. rohog.gif

Szeretnék egy kutyát a házhoz. Brendan kutyákkal dolgozott ezelőtt is ezért tudja milyet érdemes örökbe fogadni. Ő egy skót terriert akar én meg tacsit is. Azt mondta a kettő együtt nem megy, mert 1 is elég. Phew, kértem hogy változtassa meg a véleményét, de először nem akarta. Gondoltam valahogy úgyis kiharcolom azt az igent, elvégre nekem is van jogom kutyát tartani. És meg is tettem. Inkább nem mennék bele hogy jutottunk egyezségre rohog.gif de megtörtént és ez van. Holnap jönnek a kiskutyik wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 08. 08:18 #136
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.08. 08:11)
^ Wow, nálatok is zajlik az élet akkor  rohog.gif 
Még mindig nem tudom elképzelni Petert hawaii mintás ingben. My bad. Másban viszont el tudom képzelni de ebbe inkább ne menjünk bele ha lehet  biggrin.gif Mondjuk, a bőrdzsekiben. Peter a Blackpoolban nem igazán viselte de látom magamelőtt  rohog.gif 
Brendan is nagyon várja az esküvőt, tervezgeti a nászutat is. Azt kérdezte hogy hotelbe akarok-e menni vagy megfelel egy kis apartman is. Megengedhetnénk magunknak a szállodát is de én azt mondtam hogy egy kis panzió is megteszi erre azt válaszolta hogy akkor a hotelre szánt pénz másik feléből ő venne egy két dolgot a nászútra. Nagyon titokzatos, nem tudom mit akar venni de azt mondta amit kinézett az nem kerül sokba. Megpróbáltam kiszedni belőle de nem volt hajlandó elárulni.  rohog.gif 
Szeretnék egy kutyát a házhoz. Brendan kutyákkal dolgozott ezelőtt is ezért tudja milyet érdemes örökbe fogadni. Ő egy skót terriert akar én meg tacsit is. Azt mondta a kettő együtt nem megy, mert 1 is elég. Phew, kértem hogy változtassa meg a véleményét, de először nem akarta. Gondoltam valahogy úgyis kiharcolom azt az igent, elvégre nekem is van jogom kutyát tartani. És meg is tettem. Inkább nem mennék bele hogy jutottunk egyezségre  rohog.gif de megtörtént és ez van. Holnap jönnek a kiskutyik  wub.gif


Na hát erről van szó. Én sem láttam még ilyen viseletben, ezért is ámultam el a látványon. Azt mondta, hogy igaz, hogy nagyon szereti a hosszú kabátját, meg a szokásos "uniformisát", de ha egyszer "ereszd el a hajam" buli van és kikapcsolódni megyünk, akkor tegyük is azt, és gondolta, hogy mégis csak kényelmesebb viselet lesz. Nem is beszélve arról, hogy milyen jól nézett ki... wub.gif Bepróbálkozott nála pár csaj is. Peter jófej volt velük, váltott velük pár szót, de szerencsére részéről ennyiben is maradt a dolog. smileeee.gif

Gondolom a nászúton nem akartok egész nap a szálláson lenni, inkább felfedezitek a környéket. Ahhoz meg tényleg felesleges túl drága szállás. Estére legyen jó. Az ágy a lényeg, nem a szoba... rohog.gif

Kutyust? Jaj, de jó. És hogy fogják hívni őket? És szuka lesz vagy kan, vagy egy ilyen, egy olyan? smileeee.gif És együtt fogjátok őket sétáltatni? Irigylem Brandant a különleges képessége miatt. Egyszer szívesen beszélgetnék vele erről. Szabad? blush.gif
2010. november 08. 09:38 #137
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.08. 08:18)
Bepróbálkozott nála pár csaj is. Peter jófej volt velük, váltott velük pár szót, de szerencsére részéről ennyiben is maradt a dolog.  smileeee.gif


Feleségek? rohog.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.08. 08:18)
Gondolom a nászúton nem akartok egész nap a szálláson lenni, inkább felfedezitek a környéket. Ahhoz meg tényleg felesleges túl drága szállás. Estére legyen jó. Az ágy a lényeg, nem a szoba...  rohog.gif


Baldahinos ágy legyen, piros, kényelmes és puha, ami jót tenne a fájó hátamnak. Bár Brendan azt mondta hogy neki ágy sem kell rohog.gif mire visszaszóltam hogy nekem bizony kell biggrin.gif

Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.08. 08:18)
Kutyust? Jaj, de jó. És hogy fogják hívni őket? És szuka lesz vagy kan, vagy egy ilyen, egy olyan? smileeee.gif És együtt fogjátok őket sétáltatni? Irigylem Brandant a különleges képessége miatt. Egyszer szívesen beszélgetnék vele erről. Szabad?  blush.gif


Persze hogy szabad. Délután elküldöm felétek rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 08. 09:50 #138
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.08. 09:38)
Feleségek?  rohog.gif 
Baldahinos ágy legyen, piros, kényelmes és puha, ami jót tenne a fájó hátamnak. Bár Brendan azt mondta hogy neki ágy sem kell  rohog.gif mire visszaszóltam hogy nekem bizony kell  biggrin.gif 
Persze hogy szabad. Délután elküldöm felétek  rohog.gif


Hát, ahogy elnéztem, igen. Amolyan karikagyűrű-szerűséget viseltek az ujjukon. blink.gif Némelyikkel még a pasija/férje is ott volt, de azok meg ilyen tinédzsernek kinéző kiscsajokkal mulatták az időt... blink.gif

Ohh, baldahinos..? Jó választás. biggrin.gif Nem is tudtam, hogy hátfájós vagy. sad.gif

Megtennéd? De jó, legalább nem unatkozom. Peter megint csak este jön. mellow.gif De azt mondta, már nem lesz ez így sokáig, mert amint tudunk elutazunk. smileeee.gif
2010. november 08. 13:07 #139
- törölt felhasználó -    
^ Nálunk nincs ilyen probléma. Ha valaki megpróbálna rámászni a pasimra és a pasim hagyná akkor odalépek hozzájuk és megmondom hogy felőlem viheted, kösz, úgyis ült már sitten. Ne félj, utána senkinek nem fog kelleni rohog.gif

Igen, mindketten hátfájósak vagyunk, Brendan huga masszőr, segít nekünk a fájdalom csillapításban, ingyen természetesen. A baldachinos ágy az én ötletem volt. Anno elmondtam Brendannak hogy álmaim esküvője egy kis skóciai városban van, a nászút szintén, egy szép kis panzióban vagy apartamanban amiben van egy hatalmas szoba, kandalló, szép nagy ablakok sárga függönyökkel. Van benne egy asztal és egy baldachinos ágy valamint szép szekrény. Brendan szeretné kidobni az ágyat és billiárdasztalt tenni a helyére de én megmondtam neki hogy billiárdasztalon nem alszok de visszaszólt hogy azon nem aludni kell rohog.gif

Azt is elárultam neki hogy koronát akartam viselni a fejem az esküvőmön, gyerekkoromban, úgyhogy szerintem azt akarja nekem megvenni. Koronát biggrin.gif

Brendant elzavartam lottót venni, utána beugrik hozzátok. Nekünk két kan kutyus lesz, legalábbis olyat szeretnénk, aztán meglátjuk hogy összejön-e vagy sem.
Apropó lottó. Én olyan mérges vagyok mert eddig nekünk mindig ingyen volt a lottó biggrin.gif de mostmár nem mad.gif
Brendan mindig bement a lottózóba, ravigyorgott a csajra, az pedig ingyen adta neki a lottót minden héten. Brendan szerint flörtölés nem volt, de állítása szerint mosolygott rá és mélyen a szemébe nézett, szóval így volt ingyé.
Most meg betettek ide egy kismiskát. reklamalo.gif reklamalo.gif Rá már azért csak ne mosolyogjon össze vissza úgyhogy lottózót váltunk biggrin.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 09. 12:19 #140
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Peter csak kedves volt, nem akarta bunkón elküldeni a csajokat, inkább türelmesen meghallgatta őket, váltott velük pár szót, aztán elrángatott táncolni... rohog.gif Azt meg már meséltem.

Én sem menekülnék el egy ilyen szállásról, azt hiszem... blush.gif Most elképzeltem és... Jajj... rolleyes.gif

Hmm. Tiarát szerettél volna? És mit gondolsz, Brendan már beszerezte? Ez olyan romantikusss... blush.gif

Mi nem lottózunk. Sosem nyerünk, úgy döntöttünk, hogy nem adakozunk az ismeretlennek, aki majd megnyeri és azok nem mi leszünk. Peter mondta, hogy ha már lottó, akkor Angliában érdemes azt játszani, mert ott legalább értelmes dolgokba is befektetik a befolyó összeg egy részét. laugh.gif Peter pedig tudja, hogy nem nézem jó szemmel, ha nőkre vigyorog, amikor én nem vagyok jelen. Akkor sem mondjuk, ha ott vagyok, de mégis csak látom, mit csinál... rohog.gif

Köszi, hogy tegnap átküldted Brendant, olyan jót beszélgettünk. Azt mondta, hogy bizonyos kutyafajták tényleg jobban passzolnak bizonyos emberekhez. És ilyenkor a megérzésre kell hallgatni, nem pedig a divatra, hogy éppen melyik kutya tetszik nagyon. Szerinte hozzám tényleg illik a németjuhász, úgyhogy ha egyszer lesz kutyám, nyugodtan válasszam ezt a fajtát. rohog.gif De felhívta a figyelmemet arra is, hogyha tehetem, akkor menhelyről fogadjak be egy kutyust. És felajánlotta, hogy nagyon szívesen segít majd vele kapcsolatban, hogy könnyebben be tudjon illeszkedni, stb. Nagyon aranyos volt... biggrin.gif
13 oldal 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!