Starity

Fogadj örökbe egy David Tennant karaktert

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 09. 12:57 #141
- törölt felhasználó -    
Igen, megvette a tiarát biggrin.gif Oh yeah. thumbsup.gif Reggel mostam a ruháit és megtaláltam a blokkot. Most már csak azt kell megtudni hogy hol van. Nem szeretnék kutatgálni mert az gyerekes de nem tehetek róla, kíváncsi típus vagyok. biggrin.gif


Brendan keresztfiáéknál a tacsi már tud két lábon is járni rohog.gif Neki köszönhetően, mert megtaníttatta vele. Most éppen vakvezető kutyákkal foglalkozik. Van egy szürke uszkár, olyan cukipofa és a gazdik K-9-nek hívják _nevet.gif

Persze hogy aranyos, a pasimról beszélsz, Brendanről. rohog.gif Mondta egyébként, hogy Peterrel azon gondolkodnak, hétvégén elmennek együtt járőrözni. Brendan már nagyon várja, még soha nem volt. Ráadásul péntek este akarnak menni a mulatók, kocsmák elé, mondtam neki hogy zárassatok be minden helyet ahol megszegik a szabályokat és vigyetek be mindenkit aki megérdemli. Majd Peter és Brendan rendet tesznek a városban, végre megszabadulunk a hétvégenként ittasan kiabáló, vezető hülye kis libáktól akik felöltözni sem tudnak rendesen és a beképzelt dúsgazdag senkiháziktól reklamalo.gif reklamalo.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 09. 17:18 #142
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.09. 12:57)
Igen, megvette a tiarát  biggrin.gif Oh yeah.  thumbsup.gif Reggel mostam a ruháit és megtaláltam a blokkot. Most már csak azt kell megtudni hogy hol van. Nem szeretnék kutatgálni mert az gyerekes de nem tehetek róla, kíváncsi típus vagyok.  biggrin.gif 
Brendan keresztfiáéknál a tacsi már tud két lábon is járni  rohog.gif Neki köszönhetően, mert megtaníttatta vele. Most éppen vakvezető kutyákkal foglalkozik. Van egy szürke uszkár, olyan cukipofa és a gazdik K-9-nek hívják  _nevet.gif 
Persze hogy aranyos, a pasimról beszélsz, Brendanről.  rohog.gif Mondta egyébként, hogy Peterrel azon gondolkodnak, hétvégén elmennek együtt járőrözni. Brendan már nagyon várja, még soha nem volt. Ráadásul péntek este akarnak menni a mulatók, kocsmák elé, mondtam neki hogy zárassatok be minden helyet ahol megszegik a szabályokat és vigyetek be mindenkit aki megérdemli. Majd Peter és Brendan rendet tesznek a városban, végre megszabadulunk a hétvégenként ittasan kiabáló, vezető hülye kis libáktól akik felöltözni sem tudnak rendesen és a beképzelt dúsgazdag senkiháziktól  reklamalo.gif  reklamalo.gif


Gratula hozzá. Amúgy sikerült megtalálni, vagy nem kísérleteztél? Vagy esetleg lebuktál? Szerintem akkor van esélyed keresgélni, amikor éppen tusol. Nem? rohog.gif

K-9? _nevet.gif Ez jó... rohog.gif És hogy hívják a tacsit? smileeee.gif A tacsi egyébként milyen színű? És drótszőrű vagy nem? Bocs a sok kérdésért, de kutyamániában (is) szenvedek. biggrin.gif Még jó, hogy Peter ezt tolerálja. Ma például hozott nekem egy kis németjuhász figurát a gyűjteményem bővítendő... laugh.gif

Peter nekem is említette, hogy elviszi Brendant egy esti járőrözésre. Így én is jobban érzem magam. Tudom, hogy Peter jó rendőr és tud vigyázni magára, de azért én csak aggódom érte. Így legalább nem lesz egyedül. Peter azt mondta, hogy rá akar szállni a kiscsókákra, akik azt hiszik, hogy a piától a cigitől és a felzselézett hajtól már menő csávók és "felnőttek" lesznek. Itt nagyon egyetértettem vele, majd megjegyeztem, hogy igen, a felzselézett haj csak akkor menő, ha az ember nem viszi túlzásba a piálást és nem dohányzik. Viszont nem veti meg az édes élvezeteket... rohog.gif

Egyébként amikor beszéltem hozzá, éppen azt a sütit fogyasztotta nagy lelkesen, amit nem sokkal előtte sütöttem, ebből kifolyólag nem volt 100%-os a koncentrációja, már ami a mondanivalómat illette, így visszakérdezett, hogy igen, igen, mit is mondtál..? rohog.gif Itt sikerült ellőnöm róla telefonnal egy paparazzi képet, megosztom veletek is (bár tudom, hogy nem szép dolog, de ez esetben tekintsétek kivételnek - Peter hozzájárult a kép nyilvánossá tételéhez rohog.gif ), annyira SWEET... wub.gif De most nem? cool.gif rolleyes.gif

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/11/09/10667679.picture
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 09. 21:03 #143
- törölt felhasználó -    
^ Szerintem sweet és vicces is. Ő aztán tud pofákat vágni biggrin.gif
Milyen sütit szeret?

Brendan kiszagolta hogy megtaláltam a blokkot, délben odajött hozzám és azt mondta tudja, hogy megtaláltam a blokkot és szeretném már látni a tiarát, de inkább ne tegyem. Akkor kicsit elkeseredtem aztán láttam hogy rámnézett és azt mondta: 'Kérlek!!'. Mélyen a szemeimbe nézett és mosolygott. Esélyt sem adott arra hogy átgondoljam a dolgot, nem tudtam nem oké-t mondani. biggrin.gif Gyengusz vagyok én ehhez. rohog.gif Szép barna Brendan szemeknek lehetlenség nemet mondani bármire is rohog.gif
És ha ez nem lett volna elég, kaptam egy mosolyt és azt suttogta a fülembe hogy 'Good girl. That's my girl'. blush.gif biggrin.gif Azóta se tértem észhez. _nevet.gif

A tacsit Morzsinak hívják, fekete, nem drótszőrű és olyan hamis hogy az hihetetlen blink.gif Kapott tőlem egy játékot (tavaly), aminek csont formája volt és rendesen összeveszett a másik kutyával mikor az oda akart menni hozzá. Nem mellesleg elásta a csontot télen, és mikor elolvadt a hó, előkerült a csontjáték és vele együtt májkrémeskenyér darabok _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 10. 20:18 #144
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Milyen sütit szeret? Hát, erre nem lehet elég kimerítő választ adni, azt is mondhatnánk, hogy Peter másik neve 'Arthur Dumpling', és akkor ezzel mindent elárultam... rohog.gif Egyébként különös figyelmet szokott szentelni a csokis, vagy krémes, habos példányoknak. Amit lelkesen falatozott, az négerkocka volt, habos is, meg csokis is. rohog.gif

Nem csodálom, hogy nem tudtál mást válaszolni Brendannek... Mr. Block is ért a nők nyelvén, akár csak Mr. Carlisle... rohog.gif

Morzsi? Ez aranyos név. smileeee.gif Barna vagy fekete? Hihi, biztosan gondolta a kutyus, hogy lefagyasztja a kaját, jó lesz majd az tavasszal is... rohog.gif Előrelátó eb. biggrin.gif

Képzeld, Peter távoli rokonai ma egész egyszerűen felbukkantak a semmiből. Azt mondták, hogy a hétvégén utazzunk ki hozzájuk Londonba és töltsük náluk a weekendet. Peter attól tartott, hogy ez a kedvesség nekünk valamibe majd fájni fog, mert ezek a rokonok csak akkor szoktak előkerülni, ha valamire szükségük van. unsure.gif

De ki is bújt a szög a zsákból. Peter unokahúga mostohatestvérének a pasiját elkapták valami bolti lopás miatt és azt akarják, hogy Peter szerezze meg nekik azt az ügyvédet ingyen (!) akit kinéztek neki... Peter ugyanis jóban van a pasassal, anno gyakran söröztek együtt meló után és ez a Steven, vagy ki szokta védeni azokat a károsultakat, akik ellen olyasvalaki követett el valamit, akit pont Peter fülelt le...

Nem szívesen, de azért elmegyünk hozzájuk. Legalább Londonban lehetünk. wub.gif Viszont a járőrözés Brendannal nem marad el, majd másnap indulunk csak.

Peter lassan szakállt növeszt, amit nem szeretnék. Igaz, hogy még csak borostás, ami nagyon smexy, és imádom, de nem lenne jó, ha ennél dúsabb arcszőrzete lenne. Muszáj lesz erről az ötletéről gyorsan lebeszélni... unsure.gif

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/11/09/10667686.picture
2010. november 10. 20:34 #145
- törölt felhasználó -    
^ Morzsi fekete színű, édespofa biggrin.gif

Szakáll? blink.gif Huh, nem. ohmy.gif Mondd meg neki hogy erről tegyen is le. Én ha akarok valamit Brendantól, vörösboros pohárral megyek hozzá (szigorúan csak egy pohár). Esetleg süss neki egy tortát vagy mutasd meg neki Peter Vincent képét, ha attól nem ijed meg akkor semmitől sem. Ne hagyd magad Sally biggrin.gif

Ne is beszéljünk ilyen ismerősökről. Miért nem tudja az ember megválogatni az ismerőseit? dry.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 11. 12:06 #146
- törölt felhasználó -    
Megérkezett hozzánk a család első kiskutyusa, egy yorkshire terrier smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 11. 12:13 #147
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.10. 20:34)
^ Morzsi fekete színű, édespofa  biggrin.gif 
Szakáll?  blink.gif Huh, nem.  ohmy.gif Mondd meg neki hogy erről tegyen is le. Én ha akarok valamit Brendantól, vörösboros pohárral megyek hozzá (szigorúan csak egy pohár). Esetleg süss neki egy tortát vagy mutasd meg neki Peter Vincent képét, ha attól nem ijed meg akkor semmitől sem. Ne hagyd magad Sally  biggrin.gif 
Ne is beszéljünk ilyen ismerősökről. Miért nem tudja az ember megválogatni az ismerőseit?  dry.gif


Jaj, fekete? Azok a legszebb tacsik. biggrin.gif
Bizony, azt vette a fejébe, hogy neki pedig szakáll kell... De nem holmi körszakállka (az ellen még nem is tiltakoznék - talán), de ilyen nagy és dús... Na, az ki van csukva, nem hagyom. Ha kell, éjszaka leborotválom, amíg alszik... _nevet.gif

Most már biztosan utazunk, Peter tegnap este már hozta is a jegyeket. Most először a Heathrowra fogunk érkezni. Így rögtön vonatra tudunk szállni, nem kell még külön buszozni is, mint Lutonból. Aztán Victoria Station és irány a kedves rokonság. Állítólag lesz ott egy kisgyerek is, a kis Jeremy. 3 éves. Peter lelkes, mondta, hogy majd menjünk és vásároljunk neki valami jó ajándékot. smileeee.gif

Gratulálok az új kutyushoz! laugh.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 11. 12:46 #148
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.11. 12:13)
Jaj, fekete? Azok a legszebb tacsik.  biggrin.gif 
Bizony, azt vette a fejébe, hogy neki pedig szakáll kell... De nem holmi körszakállka (az ellen még nem is tiltakoznék - talán), de ilyen nagy és dús... Na, az ki van csukva, nem hagyom. Ha kell, éjszaka leborotválom, amíg alszik...  _nevet.gif 
Most már biztosan utazunk, Peter tegnap este már hozta is a jegyeket. Most először a Heathrowra fogunk érkezni. Így rögtön vonatra tudunk szállni, nem kell még külön buszozni is, mint Lutonból. Aztán Victoria Station és irány a kedves rokonság. Állítólag lesz ott egy kisgyerek is, a kis Jeremy. 3 éves. Peter lelkes, mondta, hogy majd menjünk és vásároljunk neki valami jó ajándékot.  smileeee.gif
Gratulálok az új kutyushoz!  laugh.gif


Tudom, a feketék olyan cukik. Éljenek a kolbászkutyák rohog.gif

A szakállal kezdj valamit. Le nem csukhat érte, vagyis ... barátnőt majdcsak nem enged lecsukatni akármit is vétesz ellene biggrin.gif

Jó szórakozást nektek holnapra. Legyetek szívesek hozni nekem Irn Bru-t, egy kartonnal, ha kérhetném, köszi rohog.gif
Mi holnap Retro Disco-ba megyünk Brendannal. Még soha nem volt magyar retro disco-ban azt mondta este már 'melegít' is a holnapi eseményre. Elmosta a páleszes poharakat, este 'ivászat' lesz mert jönnek a szomszédok is akikkel megbeszéljük a holnapi napot. rohog.gif

Brendan előtt véletlenül megszólaltam magyarul és azt mondta magyarul ne beszéljek, mert a magyar ákcentuhs nem jó.
Veled előfordult már ilyen Sally? unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 12. 18:39 #149
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Én is abban reménykedem, hogy nem csukatna le... Zsarolásért eddig még nem tette meg legalábbis... rohog.gif
Irn Bru-t majd próbálunk hozni, de majd attól függ, mennyi fér a bőröndbe. Hozni hozunk, azt megígérhetem. biggrin.gif
Majd mesélj, milyen volt a dizsi, meg az azutáni 'összeröffenés'. Nem-e rúgtak be nagyon a kedves vendégek? rohog.gif
Ó, Peter nem szól egy szót sem. Akinek ilyen skót akcentusa van, az csak ne szóljon semmit. tongue.gif Egyébként neki nincs különösebb baja a magyarral, bár nem a kedvence. Sokkal jobban tetszik neki a spanyol, amit próbálok neki tanítgatni. De valahogy mindig egy csomó keletkezik tőle a nyelvén. rohog.gif
Voltunk ma délután vásárolni. Hála az égnek, végre nem estig kellett bent maradnia. Vettünk ezt-azt, többek között a kis Jeremynek meglepetéseket. Csak arra leszek kíváncsi, hogy ezekből minek tud majd örülni szegény gyerek... unsure.gif rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 13. 18:49 #150
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Sziasztok! Hat megerkeztunk vegre Londonba. Olyan jo ujra itt. A varos meg mindig gyonyoru és varazslatos. Nemsokara setalni indulunk Peterrel egyet itt a kornyeken (es beulunk egy pubba is). Na de akkor elotte meg gyorsan meselek, mert megint tortentek dolgok... Komolyan nem is mi lennenk, ha minden siman menne... rohog.gif

Azt mar emlitettem, hogy Peterrel vasaroltunk ajandekokat, tobbek kozott a 3 eves kis Jeremynek. Tolem egy pluss Vukkot kapott, csak hogy legyen mar valami magyar ajandek. rohog.gif

Peter a repteren vasarolt egy Malevos repulogep makettet. Kesz szerencse, hogy a kissrac mar elmult 3... Ra van irva ugyanis, hogy 3 even aluliaknak nem ajanlott.

Tovabba kapott meg egy kis konyvecsket, a magyar abc betuivel. Peter szerint nagyon hasznos lesz majd, mert el fogja varni a rokonoktol, hogy legalabb par szot beszeljenek magyarul, ha mar a menyasszonya magyar... rohog.gif (beleertve ot magat is)

Peter ragaszkodott hozza, hogy vegyunk neki edesseget is, kakasos nyalokat, mert az "hungarikum" es hogy az milyen jo... Na igen... Sajnos a boltban csak 2 darab volt, persze elhoztuk mindegyiket.

Megerkezunk, odaadjuk, kissrac visongat, ujjong, orul, ugral, porog. (Amugy rendornek volt beoltozve, murisan nezett ki abban a kalapban...) Bemegyunk a szobankba, leulunk az agyra, Jeremy be. Ugral elottunk, kozben szetszor mindent. Anyuka kiabal, hogy indulni kell az ovis szakkorre.

Valamivel kesobb Peter gondol egyet, felveszi a foldrol az egyik nyalokat, kibontja, leul a szekre es elkezdi szopogatni. En persze raszoltam, hogy megis hogy gondolja, azt ajandekba hoztuk, stb. Peter mondta, hogy de nem birta ki, tul nagy volt a kisertes, kulonben is, Jeremynek fel sem fog tunni, olyan szetesett gyerek...

Es mi tortent? Igen, hazajott Jeremy, s amikor meglatta Peter szajaban a kakasos nyalokajat, elbogte magat es az anyjanak uvoltve kiszaladt... Na... blink.gif

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559619.picture
2010. november 14. 13:30 #151
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.13. 18:49)

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559619.picture


Sok képet láttam ebből a jelenetből de ilyen szögből még soha rohog.gif _nevet.gif

Szegény Jeremy. Peter elveszi tőle a nyalókát? Hogy tehet ilyet? blink.gif
2010. november 15. 11:34 #152
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Prince Charming rohog.gif

1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 15. 12:35 #153
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.15. 11:34)
Prince Charming  rohog.gif 


Bex19-et ismerem és jó videói vannak. Kár hogy kitiltották a DT fórumról pedig jófej csajszi rohog.gif
2010. november 15. 12:49 #154
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.15. 12:35)
Bex19-et ismerem és jó videói vannak. Kár hogy kitiltották a DT fórumról pedig jófej csajszi  rohog.gif


Miért tiltották ki? blink.gif
2010. november 15. 12:56 #155
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.15. 12:49)
Miért tiltották ki?  blink.gif


Ha jól emlékszem megjegyzést tett egy Single Father és egy Peter Vincent képre amit tényleg nem kellett volna írni a fórumon, tekintettel arra hogy a média beszivárgott a fórumra és az ott olvasott negatív kommenteket idéznek be bizonyos, DT lejárató cikkekben. mellow.gif
2010. november 15. 12:57 #156
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.15. 12:56)
Ha jól emlékszem megjegyzést tett egy Single Father és egy Peter Vincent képre amit tényleg nem kellett volna írni a fórumon, tekintettel arra hogy a média beszivárgott a fórumra és az ott olvasott negatív kommenteket idéznek be bizonyos, DT lejárató cikkekben.  mellow.gif


Ó, értem. blink.gif
2010. november 15. 12:59 #157
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.15. 12:57)
Ó, értem.  blink.gif


Tényleg megérdemelte. Szerintem is. Annak a csajnak néha nagyon elborult elméje van. De jó videókat tud csinálni az biztos. biggrin.gif

Hogy van Jeremy?
2010. november 15. 18:46 #158
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Jeremy már jól van. Nehéz volt kiengesztelni, de sikerült. Peter kiderítette, hogy mi a szíve vágya (egyébként egy hangvezérlésű K9-t akart). És meg is vette neki.

Az egész úgy történt, hogy másnap délelőtt Peter az ügyvéd barátjával megbeszélt egy időpontot a bíróságon... De előtte elvittük a kissrácot egy játékáruházba, ahol kiválasztotta a kutyát. Ez hagyján. Annyira megörült neki, hogy amíg Peter "tárgyalt" a bíróságon az ismerőssel, addig lent az előtérben én felügyeltem Jeremyre, aki elkezdett játszani K9-nal. Szerencsére nem szólt érte senki, csak mosolyogtak. De akkor is kínos volt... Csináltam egy videót telefonnal;



Peter aztán végzett, bementünk a TESCO Expressbe és vásároltunk még egy kis édességet. A gyerkőcnek is, meg Sweetienek is. (Újabban így hívom. rohog.gif )

Hazavittük, ebédeltünk, összepakoltunk, aztán nem nagyon volt már időnk másra, el kellett indulni a reptérre. sad.gif

Előző este viszont egész jól éreztük magunkat, elmentünk egészen a Covent Gardenig, sétálgattunk az árusok portékái között és találtunk Doctor Who pókerkártyákat. rohog.gif

Aztán pedig megnéztük a műsort. Éppen pár énekes énekelt operaslágereket. Fentről néztük egyébként, így állnunk kellett, de megérte. wub.gif

Aztán elsétáltunk a China Townba is, ott vacsoráztunk. blush.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 16. 07:54 #159
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.15. 18:46)
Jeremy már jól van. Nehéz volt kiengesztelni, de sikerült. Peter kiderítette, hogy mi a szíve vágya (egyébként egy hangvezérlésű K9-t akart). És meg is vette neki.
Az egész úgy történt, hogy másnap délelőtt Peter az ügyvéd barátjával megbeszélt egy időpontot a bíróságon... De előtte elvittük a kissrácot egy játékáruházba, ahol kiválasztotta a kutyát. Ez hagyján. Annyira megörült neki, hogy amíg Peter "tárgyalt" a bíróságon az ismerőssel, addig lent az előtérben én felügyeltem Jeremyre, aki elkezdett játszani K9-nal. Szerencsére nem szólt érte senki, csak mosolyogtak. De akkor is kínos volt... Csináltam egy videót telefonnal;

Peter aztán végzett, bementünk a TESCO Expressbe és vásároltunk még egy kis édességet. A gyerkőcnek is, meg Sweetienek is. (Újabban így hívom.  rohog.gif )
Hazavittük, ebédeltünk, összepakoltunk, aztán nem nagyon volt már időnk másra, el kellett indulni a reptérre.  sad.gif 
Előző este viszont egész jól éreztük magunkat, elmentünk egészen a Covent Gardenig, sétálgattunk az árusok portékái között és találtunk Doctor Who pókerkártyákat. rohog.gif
Aztán pedig megnéztük a műsort. Éppen pár énekes énekelt operaslágereket. Fentről néztük egyébként, így állnunk kellett, de megérte. wub.gif
Aztán elsétáltunk a China Townba is, ott vacsoráztunk.  blush.gif


Valahogy nehezen tudom elképzelni hogy Peter szívesen hallgatja az operaslágereket de hiszem hogy melletted megváltozott. rohog.gif
K-9 nagyin 'fajin' rohog.gif

Peter tud pókerezni? biggrin.gif
2010. november 16. 08:16 #160
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.16. 07:54)
Valahogy nehezen tudom elképzelni hogy Peter szívesen hallgatja az operaslágereket de hiszem hogy melletted megváltozott.  rohog.gif 
K-9 nagyin 'fajin'  rohog.gif 
Peter tud pókerezni?  biggrin.gif


Hát, nem is szereti... De mivel amikor bementünk az egyik üzletbe, éppen Fratellis szólt a hangszóróban, ezért meg lehetett vele egyezni. rohog.gif Hangosan aházott meg wohoozott, jaj. rohog.gif Egyébként nem csak operaénekesek voltak, hanem pantomimesek is a Covent Gardenben, de az már ment, amikor odaértünk, így nem láttuk az egészet. Sajna. Utána volt az opera, de miattam végigállta. rohog.gif

Pókerezni tud (bár hogy milyen minőségben, azt nem tudom, még nem mesélt erről nekem semmit), de én viszont egyáltalán nem, úgyhogy marad a rummy. Abban viszont én vagyok a jobb és folyton megverem... _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!