Starity

Fogadj örökbe egy David Tennant karaktert

13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 16. 16:56 #161
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.16. 08:16)
Hát, nem is szereti... De mivel amikor bementünk az egyik üzletbe, éppen Fratellis szólt a hangszóróban, ezért meg lehetett vele egyezni.  rohog.gif Hangosan aházott meg wohoozott, jaj.  rohog.gif Egyébként nem csak operaénekesek voltak, hanem pantomimesek is a Covent Gardenben, de az már ment, amikor odaértünk, így nem láttuk az egészet. Sajna. Utána volt az opera, de miattam végigállta.  rohog.gif 
Pókerezni tud (bár hogy milyen minőségben, azt nem tudom, még nem mesélt erről nekem semmit), de én viszont egyáltalán nem, úgyhogy marad a rummy. Abban viszont én vagyok a jobb és folyton megverem...  _nevet.gif


Ügyes vagy.
Brendan is szeret pókerezni. Néha annyira beleéli magát, hogy fel sem tűnik neki hogy a mogyorós tálkába nyúl pedig ő allergiás rá. Igaz, ott van az asztalon más kis ropogtatnivaló is, de ha pókerezik akkor sehall selát biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 17. 14:33 #162
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.16. 16:56)
Ügyes vagy.
Brendan is szeret pókerezni. Néha annyira beleéli magát, hogy fel sem tűnik neki hogy a mogyorós tálkába nyúl pedig ő allergiás rá. Igaz, ott van az asztalon más kis ropogtatnivaló is, de ha pókerezik akkor sehall selát  biggrin.gif


biggrin.gif
Peter már elindult hozzátok a kért energiaitalokkal, meg 1-2 kisebb ajándékkal. Remélem otthon talál valakit. biggrin.gif
2010. november 17. 15:26 #163
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.17. 14:33)
biggrin.gif
Peter már elindult hozzátok a kért energiaitalokkal, meg 1-2 kisebb ajándékkal. Remélem otthon talál valakit.  biggrin.gif


Igen, oké, köszi, volt nálunk Peter és itt hagyta az energiaitalokat. biggrin.gif És beszélgettünk vele egy kicsit, megmondta mit kapsz karácsonyra tongue.gif
2010. november 17. 18:47 #164
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.17. 15:26)
És beszélgettünk vele egy kicsit, megmondta mit kapsz karácsonyra  tongue.gif


w00t.gif Nem árulod el..? blush.gif
2010. november 17. 18:50 #165
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.17. 18:47)
w00t.gif Nem árulod el..? blush.gif



Eláruljam? biggrin.gif
2010. november 17. 19:10 #166
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.17. 18:50)
Eláruljam?  biggrin.gif


Please, please, please... blush.gif
2010. november 17. 19:15 #167
- törölt felhasználó -    
Swarowski kristályokkal kirakott karkötőt és fülbevalót thumbsup.gif Nem is tudtam hogy ennyi pénzetek van rohog.gif Azt mondta hogy poénnak kapsz mellé egy playboy nyakláncot és egy 'raklap' Dr Peppert rohog.gif
2010. november 17. 19:19 #168
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.17. 19:15)
Swarowski kristályokkal kirakott karkötőt és fülbevalót  thumbsup.gif Nem is tudtam hogy ennyi pénzetek van  rohog.gif Azt mondta hogy poénnak kapsz mellé egy playboy nyakláncot és egy 'raklap' Dr Peppert  rohog.gif


ohmy.gif Ójajnekem... Komoly? Egyébként nem vagyunk eleresztve, én legalábbis nem tudok róla... Vajon honnan szerzett pénzt..? rolleyes.gif

Én viszont még nem találtam ki, hogy én mit adjak neki. Nehéz eset a pasim, de nem adhatok neki folyton édességet... Nem mondta neked, hogy mit szeretne..? biggrin.gif
2010. november 17. 19:31 #169
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.17. 19:19)
ohmy.gif Ójajnekem... Komoly? Egyébként nem vagyunk eleresztve, én legalábbis nem tudok róla... Vajon honnan szerzett pénzt..?  rolleyes.gif
Én viszont még nem találtam ki, hogy én mit adjak neki. Nehéz eset a pasim, de nem adhatok neki folyton édességet... Nem mondta neked, hogy mit szeretne..?  biggrin.gif


Talán pókerezik a többiekkel esti műszakban. A Blackpoolban úgy tűnt hogy nagyon szerencsétlen keze van, de ki tudja, azóta talán belejött. Nem tudom, komolyan mondta, kérdezte is hol van a közelben ékszerbolt. A Dr Pepper szállítócégnél van egy ismerőse, gondolom az olcsóbban szállít neki vagy nem kér érte (annyi) pénzt. rohog.gif

Hello Kittys, rózsaszín bilincset vegyél neki, aranykövekkel kirakva rohog.gif
Nem, azt mondta hogy rég óta fáj a foga egy Elvis Costello album kollekcióra. Ma láttam az ebayon hogy most van eredeti, bontatlan díszcsomagolásban a kollekció, talán ezt kellene, nem tudom unsure.gif

De én még mindig nem tudom Brendan mit kapjon. A piasarok teli van már feliratos hordókkal, piánk is van bőven, se egy könyv se egy album amit szeretne és nincs meg neki szóval erről ma este még beszélünk vele rohog.gif
2010. november 18. 19:18 #170
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.17. 19:31)
Talán pókerezik a többiekkel esti műszakban. A Blackpoolban úgy tűnt hogy nagyon szerencsétlen keze van, de ki tudja, azóta talán belejött. Nem tudom, komolyan mondta, kérdezte is hol van a közelben ékszerbolt. A Dr Pepper szállítócégnél van egy ismerőse, gondolom az olcsóbban szállít neki vagy nem kér érte (annyi) pénzt.  rohog.gif 
Hello Kittys, rózsaszín bilincset vegyél neki, aranykövekkel kirakva  rohog.gif 
Nem, azt mondta hogy rég óta fáj a foga egy Elvis Costello album kollekcióra. Ma láttam az ebayon hogy most van eredeti, bontatlan díszcsomagolásban a kollekció, talán ezt kellene, nem tudom  unsure.gif 
De én még mindig nem tudom Brendan mit kapjon. A piasarok teli van már feliratos hordókkal, piánk is van bőven, se egy könyv se egy album amit szeretne és nincs meg neki szóval erről ma este még beszélünk vele  rohog.gif


Hát nem nagyon erőltette, hogy akar velem pókerezni... Emlékszem, egyik nap előkerült két pakli franciakártya és kérdeztem, nem-e játszunk. Azt mondta persze, játszhatunk, de mit, pókert? Mondtam, hogy nem, én azt nem tudok... Itt annyit mondott, hogy én igen, de ha te nem tudsz, akkor játszunk mást - feltéve, ha én tudok. rohog.gif

Köszönöm a tippet. Megpróbálom beszerezni neki. Remélem sikerül. És majd kap még mellé valamit. biggrin.gif

Jutottál valamire Brendan ajándékát illetően? Esetleg valami márkás sportruha? Úgyis szerettek kocogni... biggrin.gif
2010. november 19. 13:14 #171
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.18. 19:18)
Hát nem nagyon erőltette, hogy akar velem pókerezni... Emlékszem, egyik nap előkerült két pakli franciakártya és kérdeztem, nem-e játszunk. Azt mondta persze, játszhatunk, de mit, pókert? Mondtam, hogy nem, én azt nem tudok... Itt annyit mondott, hogy én igen, de ha te nem tudsz, akkor játszunk mást - feltéve, ha én tudok.  rohog.gif 
Köszönöm a tippet. Megpróbálom beszerezni neki. Remélem sikerül. És majd kap még mellé valamit. biggrin.gif
Jutottál valamire Brendan ajándékát illetően? Esetleg valami márkás sportruha? Úgyis szerettek kocogni...  biggrin.gif


Kap egy Nike szabadidőegyüttest igen, meg gondolkozom még egy digitális fényképkereten, képekkel természetesen.
Egy kis pluszként pedig megcsinálom a Brendux nevű új linux disztribúciót. A 'katux' (amit én írtam némi segítséggel, ez most komoly, nem ugratok senkit smileeee.gif ) bejött neki bár sokallja a DW/DT theme-t, alkalmazásokat (ez már nem igaz rohog.gif ) úgyhogy követelt magának egy másikat. Vannak is már ötleteim milyen alkalmazásokat írok rá biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 27. 11:41 #172
- törölt felhasználó -    
Petert láttam az utca végén havat lapátolni? blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 30. 17:04 #173
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.27. 11:41)
Petert láttam az utca végén havat lapátolni?  blink.gif


Igen, jól láttad, ő volt az. Ragaszkodott hozzá a lelkem, hogy ő havat akar lapátolni, mert az milyen jó. Mondom, kicsit fura az ízlésed szívem... Erre annyit válaszolt, hogy mivel nem igazán jár kondizni, de szeretne erősíteni, ezért döntött úgy, hogy a "muszklijait" megdolgoztatja a hólapát és a hav segítségével. Miután végzett és bejött a lakásba, levette a kabátját, odajött hozzám, felhúzta a pulcsiját, a vállához szorította a jobb öklét és csak ennyit mondott: "Try me darling!" _nevet.gif Megtapiztam és csak hogy örüljön a kis lelke, nyugtáztam, hogy igen, ezek ám a vasizomzatok... rohog.gif (Igazán nem élcelődni akarok szegényen, de én így szeretem őt, ahogy van. Nem akarok egy kigyúrt állatot... blink.gif )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 30. 17:41 #174
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A karácsonyi ajándék egyébként megvan már. Sikerült megszereznem a Costello díszdobozt, köszönet a tippért! thumbsup.gif

Vettem neki DVD-ket is. A Helyszínelők első három évadát, illetve Poirot és Sherlock Holmes válogatást. rohog.gif

Peter az ünnepek közeledtével nagyon beindult, felpörgött... Karácsonyi dalokat dudorászik, csinosítgatja a lakást...

A gyerek témában pedig nagyon eltökélt lett. Határozottan kijelentette, hogy gyereket akar. w00t.gif Mondtam neki, hogy semmi akadálya, de csak esküvő után. Erre annyit mondott, hogy ti úgyis 6-án házasodtok, akkor mi majd jövő év elején, Skóciában. A Loch Ness partján. Állítólag van ott egy kis kápolna-szerűség és majd ott. Szeretettel várunk mindenkit. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 01. 07:33 #175
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.30. 17:41)
A karácsonyi ajándék egyébként megvan már. Sikerült megszereznem a Costello díszdobozt, köszönet a tippért!  thumbsup.gif 
Vettem neki DVD-ket is. A Helyszínelők első három évadát, illetve Poirot és Sherlock Holmes válogatást. rohog.gif
Peter az ünnepek közeledtével nagyon beindult, felpörgött... Karácsonyi dalokat dudorászik, csinosítgatja a lakást...
A gyerek témában pedig nagyon eltökélt lett. Határozottan kijelentette, hogy gyereket akar. w00t.gif Mondtam neki, hogy semmi akadálya, de csak esküvő után. Erre annyit mondott, hogy ti úgyis 6-án házasodtok, akkor mi majd jövő év elején, Skóciában. A Loch Ness partján. Állítólag van ott egy kis kápolna-szerűség és majd ott. Szeretettel várunk mindenkit.  biggrin.gif


De jó nektek, mi biztosan ott leszünk az esküvőn biggrin.gif
Remélem örülni fog az ajándékoknak thumbsup.gif
Mi 5 nap múlva házasodunk wow blink.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 01. 08:35 #176
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.01. 07:33)
De jó nektek, mi biztosan ott leszünk az esküvőn  biggrin.gif 
Remélem örülni fog az ajándékoknak  thumbsup.gif 
Mi 5 nap múlva házasodunk wow  blink.gif


Bizony. Nem izgulsz? Biztos furcsa. 5 nap múlva már nem leszel független... biggrin.gif
2010. december 01. 08:42 #177
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.01. 08:35)
Bizony. Nem izgulsz? Biztos furcsa. 5 nap múlva már nem leszel független... biggrin.gif


Tudom, de nem zavar. smileeee.gif
Már azt sem tudom mi merre hány méter. Peternek mondhatnád, hogy vigye el leendő férjuramat néha magával, főleg esténként, leskelődik a 'nem nyithatod ki' szekrénybe, ott van a ruhám és nem szeretném ha meglátná blush.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 01. 08:48 #178
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.01. 08:42)
Tudom, de nem zavar.  smileeee.gif 
Már azt sem tudom mi merre hány méter. Peternek mondhatnád, hogy vigye el leendő férjuramat néha magával, főleg esténként, leskelődik a 'nem nyithatod ki' szekrénybe, ott van a ruhám és nem szeretném ha meglátná  blush.gif


Peter akar szervezni Brendannak egy legénybúcsút. Csak félt, hogy mit szólnál hozzá... Én speciel nem szeretném, ha Peternek lenne majd, én sem tartok igényt leánybúcsúra, de ha te megengeded, akkor egy szavadba kerül és Sweetie már szervez is. Állítólag abszolút csajmentes bulit akar, semmi táncosnő, semmi rossz életű perszóna... laugh.gif
2010. december 01. 09:02 #179
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.01. 08:48)
Állítólag abszolút csajmentes bulit akar, semmi táncosnő, semmi rossz életű perszóna...  laugh.gif


Nem is tudom unsure.gif rolleyes.gif Brendan már említette párszor ezt a témát de azt mondta csaj mentes partit akar. Hiszek neki, csajmentes parti mehet. biggrin.gif

Tegnap mentünk az áruházba és egy kis hülye liba flörtölt a drágámmal aki megvillantotta neki a gyűrűjét. Látnod kellett volna azt a fejet a csajnak _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. december 01. 10:03 #180
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.01. 09:02)
Nem is tudom  unsure.gif  rolleyes.gif Brendan már említette párszor ezt a témát de azt mondta csaj mentes partit akar. Hiszek neki, csajmentes parti mehet.  biggrin.gif 
Tegnap mentünk az áruházba és egy kis hülye liba flörtölt a drágámmal aki megvillantotta neki a gyűrűjét. Látnod kellett volna azt a fejet a csajnak  _nevet.gif


Jaj, ez vicces lehetett. _nevet.gif Ciki kikezdeni valakivel, aki látványosan foglalt. rohog.gif

Ó, Peter nagyon örült, rögtön el is kezdett telefonálni. Ami biztos, hogy elhívja a Dokit, 10.2-t és Bartyt is, de ez meglepi, el ne áruld neki. biggrin.gif Giacomót is akarta, de mondtam neki, hogy ez nem túl jó ötlet, pláne egy legénybúcsúra, még a végén rosszba viszi Brendant, meg az én kis cukorfalatomat is... rolleyes.gif Jobb a biztonság. smileeee.gif Aki még viszont biztosan ott lesz, az Chris. Hogy hol legyen a buli, arra vannak már ötletei, de előbb végigkérdez mindenkit, szabad-e a hely akkor és hogy mennyit kérnek érte. smileeee.gif rohog.gif

http://forum.rtlbulvar.hu/pictures/forum/2010/10/07/10559374.picture
1 felhasználónak tetszik: kateblock
13 oldal 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!