Starity

London: akik szeretik

48 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. július 25. 16:57 #281
- törölt felhasználó -    
én IMÁDOM heart.gif
bár eljutnék egyszer Londonba biggrin.gif
2011. július 26. 10:04 #282
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.07.25. 12:43)
Én ma néztem a suli honlapját és ott láttam, hogy lehet, hogy lesz londoni út. Azt hogy mikor és mennyi lesz még nem lehet tudni, de nekem akkor is ott kell lennem. Még egy lehetőséget nem fogok elszalasztani. biggrin.gif


Hajrá! biggrin.gif hullam.gif thumbsup.gif
2011. július 26. 10:11 #283
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Mi asszem jövőre kimegyünk egy hétre..:)De csak asszem
2011. július 26. 12:01 #284
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Londonról itt van pár kép
http://machopoker.hu/files/u1/27_london460.jpg
http://london-utazas.hu/images/images/anglia_london_big_ben.jpg.gif
http://utazas-nyaralas.info/london/london-eye.jpg
http://www.southafrica.to/transport/Airlines/cheap-flights-from-South-Africa/flights-to-London/London.jpg
2 felhasználónak tetszik: Mary Westmacott, Czuppon Mónika
2011. augusztus 10. 19:16 #285
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Remélem már nem tart sokáig ez a jelenlegi kinti helyzet. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Riri,Avrilfan, funny18, DiscoDiva
2011. augusztus 10. 19:38 #286
- törölt felhasználó -    
Londonba is vannak ezek a zavargások? think.gif Nagyon sajnálom az ottani ártatlan embereket,félelmetes lenne ott lakni,mikor gyújtogatnak,tuti nem aludnánk egy szemhunyásnyit sem és ahogy Sally Sparrow írta,jó lenne ha vége lenne már ennek. sad.gif
2011. augusztus 11. 06:42 #287
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Riri @ Avrilfan,2011.08.10. 19:38)
Londonba is vannak ezek a zavargások? think.gif Nagyon sajnálom az ottani ártatlan embereket,félelmetes lenne ott lakni,mikor gyújtogatnak,tuti nem aludnánk egy szemhunyásnyit sem és ahogy Sally Sparrow írta,jó lenne ha vége lenne már ennek. sad.gif


Igen. Ott kezdődött az egész. Aztán már más angliai városokban is elkezdtek mozgolódni a fiatalok. sad.gif
Nekem él kint egy ismerősöm és jelenleg retteg. Bár egyes újságírók szerint ezeknek tetteknek nagyobb a tüze, mint a lángja, csak a külföldi sajtó fújj(t)a fel ekkorára, az ottaniak annyira nem "veszik fel" az eseményeket. Szerintem ez butaság. dry.gif

Sokan jönnek azzal, hogy ez is csak ékes bizonyítéka annak, hogy a multikulti becsődölt... Szerintem meg nem hovatartozás függő az ilyenfajta deviáns viselkedés, hanem emberfüggő. Ha XY rossz társaságba keveredik, hat rá, de nem azért lesz valaki gyújtogató vagy bűnöző, mert karibi származású... omg.gif Nem szeretem az ilyen általánosításokat. mad.gif
3 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Riri,Avrilfan, Mary Westmacott
2011. augusztus 11. 19:29 #288
- törölt felhasználó -    
Nekem a barátom aki kiment még pont haza tudott jönni, még mielőtt ez az egész elkezdődött. Amilyen gyenge idegzetű nem hiszem, hogy kibírta volna, úgyhogy nagy szerencséje. unsure.gif
Igazából én ezt az egészet nem értem. Most attól, hogy gyújtogatnak, törnek-zúznak attól mi lesz jobb? Mi értelme van egyáltalán ennek? Ráadásul egyre csak nő a tömeg, de sokan azt sem tudják, hogy miért csinálják, csak követik a többieket. Néha nem értem az embereket.. think.gif
4 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Sally Sparrow, Riri,Avrilfan, funny18
2011. augusztus 12. 07:44 #289
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.08.11. 19:29)
Nekem a barátom aki kiment még pont haza tudott jönni, még mielőtt ez az egész elkezdődött. Amilyen gyenge idegzetű nem hiszem, hogy kibírta volna, úgyhogy nagy szerencséje.  unsure.gif 
Igazából én ezt az egészet nem értem. Most attól, hogy gyújtogatnak, törnek-zúznak attól mi lesz jobb? Mi értelme van egyáltalán ennek? Ráadásul egyre csak nő a tömeg, de sokan azt sem tudják, hogy miért csinálják, csak követik a többieket. Néha nem értem az embereket.. think.gif


Akkor tényleg nagy szerencséje volt. Bár ahogy utánaolvastam, a legtöbb (magyar) turistát egyáltalán nem érinti/érintette úgymond személyesen ez az egész, mert London belvárosát a bandák elkerülték. Kivéve az Oxford Circust... A szegényebb városrészeken mozgolódnak nagyon, oda meg az átlag turista általában nem megy, vagy csak ritkán és akkor is rövid időre. (a legtöbb és leghíresebb nevezetesség a belvárosban van)

És hogy miért csinálják mindezt? Azért, mert a legtöbb nagyon befolyásolható, az ő kultúrájukban a tanulás nem jelent különösebb presztízst, ebből kifolyólag pedig csak igen "beszűkült látásmóddal" rendelkeznek. És ami talán a legfontosabb és az egésznek a mozgatórugója, az a manipuláció. Biztosan van a csoportban legalább egy erősebb személyiség, akire felnéznek a társai, és aki különösen manipulatív. 1-2 ember kezdte, és ez a pár emberkés kis csoport egyfajta nyomást gyakorolhatott a kívülálló környezetükre. A tudat, hogy egy csoporthoz tartoznak, hihetetlen biztonságérzetet ad, nem is beszélve arról, hogy tudatosul bennük, hogy igen, tartozik valahová. Ezzel párhuzamosan pedig erőszakossá vál(hat)nak, megváltozik a személyiségük, hiszen megsemmisíthetetlennek érzik magukat, hiszen sokan vannak. Együtt nem érheti őket semmi baj - így látják. És szentül meg vannak győződve, hogy az eszme, amit követnek, egy szent dolog, és akár az életüket is adhatják érte. Ez egy folyamat, ami az erre hajlamos emberekben nagyon hamar kialakul. A kritikusokat meg még idejekorán elfojtják, nem gondolhatsz mást, mint amit ők, mert akkor már nem tartozol oda, ki fognak közösíteni. Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Konformitásnak kell uralkodnia a csoporton belül, mert ha nem, akkor ellenük vagy. És onnantól kezdve te is ellenség vagy. Az egyén itt elveszik, tömegember lesz belőle. Itt is ilyesmi folyamat zajlik most le, amiért nem állnak le ezek a fiatalok. sad.gif
4 felhasználónak tetszik: DisneyFan, Riri,Avrilfan, funny18, DiscoDiva
2011. augusztus 14. 09:41 #290
Eszter655
Eszter655
asylum
 
Státuszfilozofálok
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.29.
Hozzászólás: 6256
Csatolások: 679
Azonosító: 134102
Offline offline
Én már voltam ott áprilisban és nagyon tetszett,London varázslatos. wub.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. augusztus 14. 18:11 #291
- törölt felhasználó -    
A hétvégén sikerült beszereznem két plakátot és egy képet és jövőhéten érkezik a Londonos függönyöm is. Annyira jól néznek ki. blush.gif
Majd hozok képeket is, ha már a függönyöm is meglesz. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: funny18, DisneyFan, Sally Sparrow, DiscoDiva
2011. augusztus 16. 18:58 #292
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.08.14. 18:11)
A hétvégén sikerült beszereznem két plakátot és egy képet és jövőhéten érkezik a Londonos függönyöm is. Annyira jól néznek ki.  blush.gif 
Majd hozok képeket is, ha már a függönyöm is meglesz. biggrin.gif


Függöny??! ohmy.gif w00t.gif

Hol lehet olyat szerezni??! laugh.gif A képeket igen, várjuk nagyon! biggrin.gif
2011. augusztus 16. 18:59 #293
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Eszter655 @ 2011.08.14. 09:41)
Én már voltam ott áprilisban és nagyon tetszett,London varázslatos. wub.gif


És meddig voltál kint? Mi mindent láttál? (ne harapófogóval kelljen már kihúzni mindent rohog.gif )
2011. augusztus 17. 16:31 #294
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.08.16. 18:58)
Függöny??! ohmy.gif w00t.gif 
Hol lehet olyat szerezni??! laugh.gif A képeket igen, várjuk nagyon! biggrin.gif


A kikában volt leakciózva, de nekünk már rendelni kellett, hogy legyen, mert mire mentünk már csak a kiállított darab volt. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2011. augusztus 17. 17:53 #295
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mizi @ 2011.08.17. 16:31)
A kikában volt leakciózva, de nekünk már rendelni kellett, hogy legyen, mert mire mentünk már csak a kiállított darab volt.  smileeee.gif


Közben lecsekkoltam neten. Nagyon menő. biggrin.gif Gratula hozzá. Nálunk sajnos csak Praktiker, Obi meg Jysk van, Kika már nincs... mellow.gif
2011. augusztus 19. 19:09 #296
- törölt felhasználó -    
Üdv mindenkinek! smileeee.gif
Lehet, hogy furán, sőt, szánalmasan fog hangzani a következő kérdés, de valaki fel tudna világosítani, miről szólnak ezek a zavargások? blush.gif Mivel kezdődött mindez, és egyáltalán, hová tart? ohmy.gif Már sok helyen próbáltam infókat gyűjteni, de ahány helyen utánanéztem, annyiszor más-más verzióval találtam szemben magam. London, te meseszép, mi történik Veled?!?! sad.gif
2011. augusztus 19. 20:17 #297
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Siasztok
Kár hogy Londonba vannak zavargások. sad.gif
Minek ezek a zavargások egy ember miatt kezdődött mostmeg már 3-an meghaltak.És több ember éltete tönkremet sad.gif mellow.gif
2011. augusztus 19. 20:23 #298
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Mary Westmacott @ 2011.08.19. 19:09)
Üdv mindenkinek! smileeee.gif 
Lehet, hogy furán, sőt, szánalmasan fog hangzani a következő kérdés, de valaki fel tudna világosítani, miről szólnak ezek a zavargások? blush.gif Mivel kezdődött mindez, és egyáltalán, hová tart? ohmy.gif  Már sok helyen próbáltam infókat gyűjteni, de ahány helyen utánanéztem, annyiszor más-más verzióval találtam szemben magam. London, te meseszép, mi történik Veled?!?! sad.gif


Szia!

Hát én úgy tudom, hogy azért vadultak meg ennyire ezek a fiatalok, mert egy fekete srácot lelőttek a rendőrök. unsure.gif
2011. augusztus 19. 20:30 #299
Anna_Toth
Anna_Toth
calderic
 
Státuszda on ne može biti istina, ali to može biti vrlo
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.24.
Hozzászólás: 1545
Csatolások: 308
Azonosító: 137063
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2011.08.19. 20:23)
Szia!
Hát én úgy tudom, hogy azért vadultak meg ennyire ezek a fiatalok, mert egy fekete srácot lelőttek a rendőrök. unsure.gif

Igen ezért én is így tudom..
2011. augusztus 19. 21:23 #300
- törölt felhasználó -    
Úúgy szeretem... wub.gif bárcsak eljutnék egyszer! rolleyes.gif
48 oldal 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!