Starity

A Beatin’ Rhythm megmenekült!

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 13. 10:30 #1
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
A népszerű lemezboltot megmentették a bezárástól. Az üzlet kínálata rendkívül sokszínű és érdekes, nem meglepő, hogy a hírességek is szívesen látogatják és vásárolnak benne.
A teljes cikkhez kattints ide!
2010. október 13. 10:36 #2
- törölt felhasználó -    
Láttam a képet a címoldalon és egyből tudtam, ezt Sally írta biggrin.gif
Jó ennek a boltnak hogy megúszta, manapság egyre több üzlet zár be, szerencsésnek mondhatják magukat amiért így alakult.
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 13. 11:33 #3
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12509
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.13. 10:36)
Láttam a képet a címoldalon és egyből tudtam, ezt Sally írta  biggrin.gif 
Jó ennek a boltnak hogy megúszta, manapság egyre több üzlet zár be, szerencsésnek mondhatják magukat amiért így alakult.


A cikk szerint nem az volt a baj, hogy nem volt vevő, hanem a helység bérletével voltak problémák. Nálunk meg azért zárnak be a jó kis lemez boltok, mert nincs fizetőképes vevőkör. Átvették a helyüket a multik. Oda meg ha bemegyek pl a fukar boltba és azt mondom kérek egy Rose Tattoo válogatás cdt, azt sem tudják mi az. Mondjad mégegyszer légyszi. Hogy írják? Betűznéd? Ekkor már tudom, hogy esély sincs rá.
Sőt, lehet, hogy magyar forgalmazója sincsen. De Britniszpirsz meg Dzsásztinbibőr rogyásig van a polcokon. Aztán sopánkodnak a jogvédők, hogy így a letöltés, meg úgy a letöltés - olyasmiket védenek, amiket hivatalosan sem kapok meg az országban még ha akarom, akkor sem. Így marad az e-bay meg az amazon, amiből a magyaroknak megint nincs egy forint hasznuk sem...
3 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, kateblock, El Mexicano
2010. október 13. 12:56 #4
Liafen
Liafen
Raise Your Glass™
 
Státuszi'm back bitches.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.16.
Hozzászólás: 1235
Csatolások: 17
Azonosító: 83902
Offline offline
Nem semmi. Aúgy csatlakozom _ToTo_hoz. Engem is az idegeít a legjobbam, hogy pár lemez legálisan be se szerezhető itthon, maximum úgy, ha külföldről rendelem be, így hát tényleg marad a letöltés... Mondjuk én igyekszem megvenni minden Cascada CD-t. De amúgy én leginkább mai előadókat hallgatok, ezért nagyjából ez a probléma nem fordul elő, de a kis lemezboltok népszerűsítése tényleg nem ártana, mert ha valaki CD--t akar, akkor az megrendeli búklájnról, bemegy a mediamarktba, stb.
2010. október 13. 13:01 #5
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2010.10.13. 11:33)
A cikk szerint nem az volt a baj, hogy nem volt vevő, hanem a helység bérletével voltak problémák. Nálunk meg azért zárnak be a jó kis lemez boltok, mert nincs fizetőképes vevőkör. Átvették a helyüket a multik. Oda meg ha bemegyek pl a fukar boltba és azt mondom kérek egy Rose Tattoo válogatás cdt, azt sem tudják mi az. Mondjad mégegyszer légyszi. Hogy írják? Betűznéd? Ekkor már tudom, hogy esély sincs rá.
Sőt, lehet, hogy magyar forgalmazója sincsen. De Britniszpirsz meg Dzsásztinbibőr rogyásig van a polcokon. Aztán sopánkodnak a jogvédők, hogy így a letöltés, meg úgy a letöltés - olyasmiket védenek, amiket hivatalosan sem kapok meg az országban még ha akarom, akkor sem. Így marad az e-bay meg az amazon, amiből a magyaroknak megint nincs egy forint hasznuk sem...


Tudom hogy mi volt a cikk lényege. Ha nem bérlet, lehetett volna a fizetőképtelen vevőkör is de mivel ez egy híresebb bolt, túlélte.
2010. október 13. 13:09 #6
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nos igen... Azok a boltok, amik eleve lemezboltok, nagyjából halálra vannak ítélve általában. Aki lemezt akar venni, az vagy tényleg megrendeli netről, vagy bemegy valamelyik könyvesboltba, esetleg TESCO-ba, aztán letudja a vásárlást.

Pedig aki volt már lemezboltban, akár kicsiben, akár nagyban, az pontosan tudja, hogy van egy bizonyos hangulata, és hogy micsoda kincsesbánya...

Sajnos (én vidéki vagyok) ahol lakom, ott már nincs egy kimondott lemezbolt sem. sad.gif Egy volt, de az is bezárt, mert nem volt forgalma. És helyette mi nyílt? Egy szolárium... blink.gif

Amikor Londonban járok, akkor mindig benne van a programban valamilyen lemezbolt látogatás. Legutóbb (megint) Norwoodban voltam, és felfedeztem, hogy van egy alsó szint is... Nem kellett volna... Egy óráig minimum válogattam... (Naná, 50 pennys, meg 1 fontos lemezek...) biggrin.gif
2010. október 13. 13:19 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2010.10.13. 11:33)
A cikk szerint nem az volt a baj, hogy nem volt vevő, hanem a helység bérletével voltak problémák. Nálunk meg azért zárnak be a jó kis lemez boltok, mert nincs fizetőképes vevőkör. Átvették a helyüket a multik. Oda meg ha bemegyek pl a fukar boltba és azt mondom kérek egy Rose Tattoo válogatás cdt, azt sem tudják mi az. Mondjad mégegyszer légyszi. Hogy írják? Betűznéd? Ekkor már tudom, hogy esély sincs rá.
Sőt, lehet, hogy magyar forgalmazója sincsen. De Britniszpirsz meg Dzsásztinbibőr rogyásig van a polcokon. Aztán sopánkodnak a jogvédők, hogy így a letöltés, meg úgy a letöltés - olyasmiket védenek, amiket hivatalosan sem kapok meg az országban még ha akarom, akkor sem. Így marad az e-bay meg az amazon, amiből a magyaroknak megint nincs egy forint hasznuk sem...


Na igen, épp ezt akartam mondani, hogy a legjobb lemezeket meg nem is forgalmazzák Magyarországon. Mert egyszerűen a kiadóknak sincs már pénze a hazai forgalmazásukra, mert akinek kell valami, úgyis megrendeli az interneten.
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok