Starity

Glamour Vámpírlista

14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 21. 09:52 #1
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
A Glamour magazin is kapva kapott az ötleten, hogy összeállítsa a saját vámpír toplistáját. Természetesen az Alkonyat és a Twilight sztárjai foglalják el az legelőkelőbb helyeket.
A teljes cikkhez kattints ide!
2010. október 21. 09:53 #2
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Még mielőtt elkezdődne az Alkonyat vs. Vámpírnaplók harc. Nem kell káromkodni, egymás kedvencét szídni és vitatkozni. Osszátok meg a gondolataitokat de kultúrált keretek között.

Robert első helyezésével én se értek egyet, de csupán azért mert szerintem nem helyes a srác, de ez az én ízlésem. És mint már mondtam... senki nem rosszabb ember a másiknál ha másként gondolja. Remélem sikerül kultúrált keretek között, cinizmus nélkül megvitatni a véleményeket...
4 felhasználónak tetszik: zsofeeh, Eszty Morgan, WinterGirl, Twilight6
2010. október 21. 09:55 #3
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Én viszont egyetértek az első két hellyel, viszont Pault egy kicsit előrébb raktam volna a listában, meg szerintem Facinelli bácsinak is előrébb a helye blush.gif
2010. október 21. 09:57 #4
Jasika
Jasika
 
StátuszI'm on the edge with you <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.27.
Hozzászólás: 678
Csatolások: 87
Azonosító: 123630
Offline offline
Nekem kifejezetten tetszene ez a lista, ha Jackson Rathbone lenne elől, utána Rob és a többi biggrin.gif
2010. október 21. 09:58 #5
- törölt felhasználó -    
Paul Wesley-t az első helyre tettem volna Robertett pedig az 5-dikre, visszont Megan Fox is megérdemlte volna a 3-dik helyet szerintem, Tom Cruise pedig a 6-dik helyre tettem volna, nem tudom mi van evvel a Twilght mániával nekem eddig csak a New Moon tetszett... Szerintem szar ez a lista.
2010. október 21. 10:00 #6
kata0210
kata0210
EspanaGirl
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.04.24.
Hozzászólás: 1495
Csatolások: 65
Azonosító: 58962
Offline offline
Az első kettő jobb lenne fordítva tongue.gif
2010. október 21. 10:02 #7
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Legszexisebb vámpír? Mekkora ökörség rohog.gif
Filmes szemmel és színészíleg tudodm értékelni, mivel férfiakról van szó: Gary Oldman a legjobb vámpír (Dracula) és a nyomában Tom Cruise és Brad Pitt (Interjú a vámpírral) Ők vámpírokat alakítottak és az igazi vámpírságot testesítették meg. Ellenben a mai 'vámpírocskákkal' akik gimibe járnak, szerelmesek, kufircolnak, jókat esznek a mekiben. Részegre isszák magukat vagy mókusvért fogyasztanak. A sírás kerülgeti őket, ha valaki meghal - a nézőt meg a nevetés. A szűzlányok - ha van még ilyen - biztonságban vannak, de az erdei állatkák retteghetnek. De ilyenkor hol vannak az állatvédők? rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Dancsy
2010. október 21. 10:04 #8
- törölt felhasználó -    
jó kis lista, bár néhány dolgot megvátoztatnék! smileeee.gif
2010. október 21. 10:04 #9
Brittany
Brittany
Not a Queen, a Khaleesi™
 
Státusz"Affin shekh yola she jimma ma drivoe she titha..."
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 08.10.06.
Hozzászólás: 12164
Csatolások: 27467
Azonosító: 73440
Offline offline
Idézet (_ToTo_ @ 2010.10.21. 10:02)
Legszexisebb vámpír? Mekkora ökörség rohog.gif
Filmes szemmel és színészíleg tudodm értékelni, mivel férfiakról van szó: Gary Oldman a legjobb vámpír (Dracula) és a nyomában Tom Cruise és Brad Pitt (Interjú a vámpírral) Ők vámpírokat alakítottak és az igazi vámpírságot testesítették meg. Ellenben a mai 'vámpírocskákkal' akik gimibe járnak, szerelmesek, kufircolnak, jókat esznek a mekiben. Részegre isszák magukat vagy mókusvért fogyasztanak. A sírás kerülgeti őket, ha valaki meghal - a nézőt meg a nevetés.


Én ugyan a mai vámpírsztorikat is szeretem, ilyen bugyután ahogy vannak - tinik, szerelem, meki stb. - de ettől függetlenül ha a nagy és IGAZI filmes vámpírokat nézzük akkor egyetértek az előttem szólóval. A mai vámpírkarakterek a nyomába se érnek a régi nagy sztorikban szereplőknek... akkor még a vámpír szó, valami gonoszat, valami sötétet takart... ma meg már a tinilányok vágyálmait testesítik meg. Változik a világ... biggrin.gif
2010. október 21. 10:08 #10
- törölt felhasználó -    
Nehogy már Robert leelőzze Iant és Alexandert Skarsgardot! Meg mért van a listán a True blood-os Talbot?? A könyvben nem is vámpír, a szexisége meg elég megkérdőjelezhető. Ashley Green és Kate Beckinsale is lehetne fentebb
2010. október 21. 10:13 #11
- törölt felhasználó -    
Idézet (_ToTo_ @ 2010.10.21. 10:02)
Legszexisebb vámpír? Mekkora ökörség rohog.gif
Filmes szemmel és színészíleg tudodm értékelni, mivel férfiakról van szó: Gary Oldman a legjobb vámpír (Dracula) és a nyomában Tom Cruise és Brad Pitt (Interjú a vámpírral) Ők vámpírokat alakítottak és az igazi vámpírságot testesítették meg. Ellenben a mai 'vámpírocskákkal' akik gimibe járnak, szerelmesek, kufircolnak, jókat esznek a mekiben. Részegre isszák magukat vagy mókusvért fogyasztanak. A sírás kerülgeti őket, ha valaki meghal - a nézőt meg a nevetés. A szűzlányok - ha van még ilyen - biztonságban vannak, de az erdei állatkák retteghetnek. De ilyenkor hol vannak az állatvédők? rohog.gif



A vámpírok mítosza régi, de ha voltak valaha is vámpírok, akikről nem tudtak az emberek, mért ne lenne elképzelhetőbb, hogy köztünk éltek, minthogy sötét várbörtönök lakói voltak?Mind a kettő emberi kitaláció, egyik sem lehet vámpírosabb a másiknál. Amúgy azon én is gondolkodtam, hogy én előbb ölnék embert mint állatot a létem fentartása érdekében, de ez most mellékes:D:D
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. október 21. 10:18 #12
vdcsalanka
vdcsalanka
visszatérő vendég
 
Státusznyakig ülök a gangeszben....
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.15.
Hozzászólás: 352
Csatolások: 20
Azonosító: 131272
Offline offline
ooooh komolyan! Robert az első?? Én át tudnám formálni egy kicsit ezt a listát is...
2010. október 21. 10:21 #13
gabicy
gabicy
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.05.21.
Hozzászólás: 251
Csatolások: 22
Azonosító: 61509
Offline offline
Azthiszem, azon kevesek egyike vagyok, aki inkább a régimódi vámpírok aprócska táborába sorolja magát.A régimodi vámpírokon elsősorban pedig Anne Rice vérszívóit értem( Lestat, Louis stb.)
Viszont szerintem Ian, sokkal hitelesebb és eredetibb vámpír mint Pattinson. Azthiszem a top3 számomra igy lenne:1.Lestat(Tom Cruise)
2.Louis(Brad Pitt)
3.Damon (Ian) smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2010. október 21. 10:27 #14
- törölt felhasználó -    
Elnézést a rajongóktól, de szerintem filmbéli, kitalált karakterekről ilyen listákat összehozni (főleg már kb. a századikat ugyanebben a témában) a hülyeség teteje. Már tényleg teljesen elrugaszkodnak az emberek a valóságtól.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 21. 10:46 #15
Bettisha
Bettisha
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.23.
Hozzászólás: 138
Csatolások: 0
Azonosító: 135122
Offline offline
szerintem iannek kellett volna az elsőnek lennie!
2010. október 21. 10:51 #16
csengike
csengike
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.20.
Hozzászólás: 703
Csatolások: 1
Azonosító: 123258
Offline offline
hat en Iant szivesebben tettem volna az elso helyre....de igyis jo
2010. október 21. 11:06 #17
kitty.14
kitty.14
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.03.
Hozzászólás: 1046
Csatolások: 0
Azonosító: 124080
Offline offline
egyet értek El Mexicano-val tongue.gif
különben meg én is Iant tettem volna előre tongue.gif
2010. október 21. 11:24 #18
Adry87
Adry87
visszatérő vendég
 
Státusz"I'm gonna feel guilty about this"-Damon
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.05.
Hozzászólás: 337
Csatolások: 12
Azonosító: 116665
Offline offline
Szerintem is Ian-nek kéne az elsőnek lennie, sokkal jobban néz ki mint Robert.És szerintem Paul Wesley-nek is előrébb lenne a helye.
2010. október 21. 11:36 #19
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (Em31 @ 2010.10.21. 10:13)
A vámpírok mítosza régi, de ha voltak valaha is vámpírok, akikről nem tudtak az emberek, mért ne lenne elképzelhetőbb, hogy köztünk éltek, minthogy sötét várbörtönök lakói voltak?Mind a kettő emberi kitaláció, egyik sem lehet vámpírosabb a másiknál. Amúgy azon én is gondolkodtam, hogy én előbb ölnék embert mint állatot a létem fentartása érdekében, de ez most mellékes:D:D


Alapvetően 2 féle vámpír összehasonlításáról beszéltem, kizárolag a fikció keretén belül. Ha valóban léteztek vagy léteznek vámpírok annak lenne nyoma, ahogy a golyóütötte sebet is meg tudja állapítani a halottkém, nyilván egy harapást is meg tud állapítani, hogy kitől vagy mitől ered.
De mivel ilyen esetekről nincs és nem is volt hiteles hír vagy feljegyzás - ezért a fikción belül nem tartom valószínünek hogy köztünk járnak. Ha pedig így van, akkor mindenképpen a Dracula, Lestat és Louis féle vámpírok tűnnek hitelesebbnek, miszerint nem köztünk járnak, hanem titokban, megbújva. Valakinek csak feltünne, ha a szomszédja, pasija vagy nagybácsija vámpír - ámde meghúzódva visszavonultan élve, már kevésbé lenne feltűnő. Persze mindez csak elmélet és fikció. Egy vámpír legyen félelmetes és ijesztő és ne a mekiben tömje a burgert, mert az lesz a vége hogy dalra fakad és musicalsztár lesz egy alapokba horror figurából. Aki késöbb a Vöröskereszt nagykövete lesz és véradó sátorban fog segédkezni a rászorulók javára.
2010. október 21. 11:37 #20
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12508
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (El Mexicano @ 2010.10.21. 10:27)
Elnézést a rajongóktól, de szerintem filmbéli, kitalált karakterekről ilyen listákat összehozni (főleg már kb. a századikat ugyanebben a témában) a hülyeség teteje. Már tényleg teljesen elrugaszkodnak az emberek a valóságtól.


Hogy mondhatsz ilyet, hogy kitalált szereplők?
Hannah Montana és létezik ... vagy nem? rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Boroo
14 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!