Starity

Domokos Fanni búcsúzott a versenytől

10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 24. 14:21 #121
BeWhisper
BeWhisper
 
StátuszWe can't cry the pain away!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.05.
Hozzászólás: 698
Csatolások: 0
Azonosító: 126435
Offline offline
kateblock:
Szerintem a műsor már megrendezték ha nem is az egészet de egy két szálát már kitalálták. én úgy tudom elképzelni, hogy az uccsó négybe ott lesz mind a 4 mentor mentoráltja..ha így lesz jusson eszedbe h mondtam biggrin.gif
2010. október 24. 14:22 #122
- törölt felhasználó -    
Idézet (roswene @ 2010.10.24. 14:20)
véleményem szerint Fanni sokkal jobb volt, és mintha a zsűrin is látszott volna, hogy inkább őt engedték volna tovább...


A Nyári tesók párbaj száma végén mind felkelve tapsoltak nekik. Ezek után nem küldhetik haza őket. biggrin.gif
2010. október 24. 14:23 #123
BaByGaGa
BaByGaGa
visszatérő vendég
 
StátuszKoleszba! ://
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.21.
Hozzászólás: 465
Csatolások: 237
Azonosító: 133634
Offline offline
nekem megmondom őszintén semelyik produkció sem tetszett 110.gif
2010. október 24. 14:24 #124
- törölt felhasználó -    
Idézet (BaByGaGa @ 2010.10.24. 14:23)
nekem megmondom őszintén semelyik produkció sem tetszett 110.gif


A tegnapi adás szerintem valami borzasztó volt. Az éneklés és a dalválasztás is. Egyetértek 110.gif
2010. október 24. 14:24 #125
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Azért tegyük hozzá, hogy a Non Stopnak sokkal nehezebb a helyzete. Csapatként sokkal nehezebb érvényesülni és bár őket nem vágták úgy össze, mint Mimit és Gergőt, nehezebb a dolguk. A Nyári lányoknak egyszerűbb olyan szempontból, hogy ők már az X-Faktor előtt is - évekkel ezelőtt - kezdtek el énekelni, együtt is szerepeltek már színpadon.
Amúgy én nem sajnálom Fannit, nekem sosem volt kedvenc. Bár a tegnapi előadása jobb volt, mint a múlt heti szánalmasra sikeredett Katy Perrys akciója, mégis eléggé vérszegényre sikeredett ez az előadása is. Ehhez a dalhoz is muszáj volt úgy beöltöztetni, mintha papagáj lenne? A dal szép volt, még talán jól is énekelte, de az összhatás a Fannika féle ruhakölteménnyel borzalmas volt.
A párbajban meg jobbak voltak a Nyári lányok. Teszem hozzá, nem szívem csücske egyik sem, de ha csak a közönség reakcióját megnézzük, már egyértelmű a válasz.
2010. október 24. 14:25 #126
- törölt felhasználó -    
Idézet (Timi0624 @ 2010.10.24. 07:15)
sok emebrben csalódtam tegnap...Dorka,Wolf Kati,és még pár ember...
Fanni most jobabn énekelt,mint múltkor,a Nyári lányok viszont szörnyűek voltak...Igazából az a abj,hogy nem tudnak duóként együtt dolgozni,mert llátszik,hogy egymással is rivalizálnak...
a zsűri meg azért juttatta tovább a nyári lányokat,mert ha kiesnek,Mikinek az óriási nagy érvégés lett volna...és látszott is,hogy Fannit szívesebben enegdték volna...
sajnálom Fannit,mert most nagyon megkedveltem...LaTasha,igazad van,színt vitt az egészbe smileeee.gif
mikor kiesett,akkor is csak mosolygott smileeee.gif
katiegirl15 szerintem nem is igauán szépek...2 kiló sminktől az ember nem lesz szép...
és amúgy is,ilyen tehetségkutatókban nem azok lesznek később sikeresek,akik megnyerik,hanem azok,akik előbb kiesnek... smileeee.gif



Fanninak kellet volna bent maradnia!! blush.gif
2010. október 24. 14:26 #127
csilagoseg
csilagoseg
california dream.♡
 
StátuszLove is louder than the presurre to be perfect.ღ
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.25.
Hozzászólás: 2316
Csatolások: 850
Azonosító: 128064
Offline offline
Sajnálom Fannit,de szerintem nincs jó hangja bocsi Fanni fanok!!!
2010. október 24. 14:27 #128
- törölt felhasználó -    
Idézet (Eszty Morgan @ 2010.10.24. 14:24)
Azért tegyük hozzá, hogy a Non Stopnak sokkal nehezebb a helyzete. Csapatként sokkal nehezebb érvényesülni és bár őket nem vágták úgy össze, mint Mimit és Gergőt, nehezebb a dolguk.


Pontosan, nehéz dolguk van és nagyobb rajtuk a nyomás. A csapatmunkák mindig több odafigyelést igényelnek és nagyobb a bukás veszélye, mivel ha az egyik hibázik, az egész csapatot kiejthetik. Eddig nagyon jól nyomják. Biztosan azért válogatták be őket mert odavalók.
2010. október 24. 14:28 #129
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (BaByGaGa @ 2010.10.24. 14:23)
nekem megmondom őszintén semelyik produkció sem tetszett 110.gif

Hát az nagyon igaz, hogy most nem voltak olyan jók sem a dalok, sem a produkciók. Nekem egyedül Nikolas tetszett, ő hozta a formáját.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 24. 14:28 #130
Natyangel
Natyangel
visszatérő vendég
 
StátuszNem érdemes sírni, az igazi könny ritka. Mosollyal szenvedni, ez az élet titka!
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.12.22.
Hozzászólás: 492
Csatolások: 9
Azonosító: 115343
Offline offline
Én nem szerettem Fannit, de szerintem igazságtalan volt ez a kiesés... a Nyári lányok valami borzasztóan énekeltek tegnap... egyszerűen fülsértőek voltak... Fanni viszont tökéletesen énekelte mindkét számot... szerintem Fanninak kellett volna maradni!
1 felhasználónak tetszik: cintia0023
2010. október 24. 14:30 #131
Eszty Morgan
Eszty Morgan
♥Team Nikolas♥
 
Státusz™ :)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.23.
Hozzászólás: 1133
Csatolások: 47
Azonosító: 133717
Offline offline
Idézet (Natyangel @ 2010.10.24. 14:28)
Én nem szerettem Fannit, de szerintem igazságtalan volt ez a kiesés... a Nyári lányok valami borzasztóan énekeltek tegnap... egyszerűen fülsértőek voltak... Fanni viszont tökéletesen énekelte mindkét számot... szerintem Fanninak kellett volna maradni!

No, azért a tökéletestől messze volt. A zsűrinek azért jobban hiszek. beer.gif beer.gif
Sem Fanni sem a Nyári lányok nem voltak jók tegnap, ezt le is szögezhetjük. A párbajban viszont már összeszedték magukat, egy produkciónak meg mennie kellett.
2010. október 24. 14:31 #132
prézli
prézli
Pókasszony
 
StátuszI could do anything to show how much you mean, but I won't.
  Csoport: Kitiltott
Csatlakozott: 09.09.12.
Hozzászólás: 8039
Csatolások: 25762
Azonosító: 107627
Offline offline
Fanni kiesett! Yummy! A múlt heti produkciója szánalmasan rossz volt...
3 felhasználónak tetszik: Eszty Morgan, cintia0023, Butterfly
2010. október 24. 14:39 #133
szegedcsaj
szegedcsaj
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.31.
Hozzászólás: 72
Csatolások: 3
Azonosító: 128533
Offline offline
Hát igazából én örültem neki, hogy a két legroszabb között ők maradtak, viszont én biztosan a nyári lánykákat küldtem volna el a pics.ba! Már a múlt héten is borzalmasan hamisak voltak (bár Fanni is), de amit tegnap műveltek az valami elképesztően sz.r volt. Alap járaton engem a hányinger kerülget, ha meglátom őket (ilyen beképzelt rib@ncokat már rég láttam, és úgy vonaglanak, hogy inkább rúdtáncosnak vagy valami hasonlónak kellene elmenniük), és ha már hang is jön ki a torkukon akkor nálam teljesen kiverik a biztosítékot. De amúgy a zsűrin is nagyon látszott, hogy amikor a lányok abbahagyták a produkciót mindenki csak nézett, hgoy ez meg mi a f@sz volt.
Szerintem 100%, hogy csakis azért őket választották, mert akkor Mikikének csak 1 delikvense maradt volna, míg rajta kívül mindenkinem még megmaradt volna a 3. + mert apuci híres és jajj ne bántsuk híres apuci kicsiny lányait. Tiszta szánalmas.
Nagyon remélem, hogy ők fognak kiesni a jövő héten mert nem igazán bírom őket többször már hallgatni és látni.
3 felhasználónak tetszik: kateblock, ConfigKT, janet7
2010. október 24. 14:44 #134
_ToTo_
_ToTo_
Cinikus kritikus
 
StátuszMár több, mint 19 éve...
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 05.03.01.
Hozzászólás: 12514
Csatolások: 11645
Azonosító: 4133
Offline offline
Idézet (BeWhisper @ 2010.10.24. 14:03)
Ezeken úgy kitudok akadni: nem bírtam a hangja miatt. hát istenem tehet ő róla h milyen hangot adott neki a jóisten? ezt a badarságot is csak a 12 évesek tudják mondani :@ én úgy gondolom ezek miatt esett ki fanni:
1. summer sistersnek ott volt az apja /félsiker/
2. malek miklósnak nem maradhatott 1 csapata, az nem lenne "izgalmas"
3. geszti elcseszte azzal, hogy az első körben berakta katy számát.
Fanni tegnap nagyon ügyes volt. Csak az a baj, hogy (félreértés ne essék) én imádom pl. Király L. Norbertet de neki nincs énekhangja..de annyira aranyos és szimpatikus/vicces srác h azért szavaz rá fél magyarország. Itt nem lesznek tehetségek..ahoz külföldre kéne menni!
Sajnálom Fanni ügyes voltál remélem még hallunk felőled!


Norbi védelmében annyit, hogy Ő saját magát adja, egy egyéniség, a többiek mind hasonlítani akarnak valaki menő sztárra. Az hogy nincs tiszta hangja, még nem ok, se Bononak, se Joe Cockernek nincs tiszta hangja és még sok más világsztárnak - mégis többet értek el, mint olyanok akiknek tiszta a hangjuk, de van belőlük 100 olyan.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Eszty Morgan
2010. október 24. 14:45 #135
- törölt felhasználó -    
Idézet (szegedcsaj @ 2010.10.24. 14:39)
Hát igazából én örültem neki, hogy a két legroszabb között ők maradtak, viszont én biztosan a nyári lánykákat küldtem volna el a pics.ba! Már a múlt héten is borzalmasan hamisak voltak (bár Fanni is), de amit tegnap műveltek az valami elképesztően sz.r volt. Alap járaton engem a hányinger kerülget, ha meglátom őket (ilyen beképzelt rib@ncokat már rég láttam, és úgy vonaglanak, hogy inkább rúdtáncosnak vagy valami hasonlónak kellene elmenniük), és ha már hang is jön ki a torkukon akkor nálam teljesen kiverik a biztosítékot. De amúgy a zsűrin is nagyon látszott, hogy amikor a lányok abbahagyták a produkciót mindenki csak nézett, hgoy ez meg mi a f@sz volt. 
Szerintem 100%, hogy csakis azért őket választották, mert akkor Mikikének csak 1 delikvense maradt volna, míg rajta kívül mindenkinem még megmaradt volna a 3. + mert apuci híres és jajj ne bántsuk híres apuci kicsiny lányait. Tiszta szánalmas.
Nagyon remélem, hogy ők fognak kiesni a jövő héten mert nem igazán bírom őket többször már hallgatni és látni.


Egyetértek én sem tudom mit keresnek ott, de a párbaj daluk tényleg jobb volt mint a Fannié ezzel ellentétben viszont nem értek egyet a zsűrivel mert a Summer Sisterst már régen ki kellett volna hajítani onnan. dry.gif
Végülis, napjainkban több olyan magyar énekesnő is van, akinek nincs túl jó hangja, viszont jól néz ki ezért van még a zeneiparban. Ha lesz belőlük valaki akkor bővítük a fent említett csoport létszámát biggrin.gif
2010. október 24. 14:45 #136
Cynthi JB forever
Cynthi JB forever
 
StátuszJustin retweeted me on Twitter. 2012.01.12 12:01. ♥ My dream came true. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 504
Csatolások: 67
Azonosító: 129684
Offline offline
hát én örülök,hogy fanni kiesett ,mert múlthéten borzasztó volt.meg nekem nagyon kényesnek tűnik"komcsi? smileeee.gif "Hallesluja
2010. október 24. 14:55 #137
- törölt felhasználó -    
Annyira sajnálom őt...Pont a két kedvencem került párbaj helyzetbe....sad.gif
2010. október 24. 15:00 #138
lexxy
lexxy
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.04.
Hozzászólás: 43
Csatolások: 19
Azonosító: 124153
Offline offline
Fanni 1 színes aranyos kiscsaj, de a hangja az nem a legjobb...ellenben a Summer sistersnek ojan ellenséges a tekintete de nagyon jó hangjuk van...szo a zsűri döntése helyes
2010. október 24. 15:08 #139
petruss.
petruss.
visszatérő vendég
 
StátuszMindentől messze, a szívhez közel...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.06.17.
Hozzászólás: 241
Csatolások: 183
Azonosító: 98923
Offline offline
@szegedcsaj
Teljesen egyetértek smileeee.gif És amellett, hogy mennyire ellenségesek az a mód, ahogyan énekelnek valami borzalmas. Az állandó hangrezegtetés, amit mindketten felvettek kibírhatatlan.
2010. október 24. 15:11 #140
DirtyDiana90
DirtyDiana90
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.11.
Hozzászólás: 144
Csatolások: 0
Azonosító: 131054
Offline offline
Hát azért olyat állítani, hogy a Nyári lányoknak csak a külsejük ér valamit és és nincs hangjuk...kicsit vicces.
A válogatókban bizonyították, hogy nagy hang van a torkukban, pl. Aliz nagyon szépen énekelte Beyoncé Listen-jét. Az egy dolog, hogy tegnap eléggé alulmúlták magukat, és nekem sem a szívem csücskeik, de amit el kell ismerni, azt el kell. Így gondolom.
10 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok