Starity

Billie Piper - Doctor Who series 4 On Set

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. október 25. 22:13 #1
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
beer.gif Ez még jó évad volt.
3 felhasználónak tetszik: Cakey5000, kateblock, Sally Sparrow
2010. október 26. 08:05 #2
- törölt felhasználó -    
A negyedik kép nagyon ott van _nevet.gif
Köszi a képeket biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 26. 08:20 #3
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Köszönet a képekért. Billie is tud érdekes fejeket vágni... _nevet.gif

Ő is dohányzik? cray.gif
2010. október 26. 08:25 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.26. 08:20)
Köszönet a képekért. Billie is tud érdekes fejeket vágni...  _nevet.gif 
Ő is dohányzik? cray.gif


Nem tudtad hogy dohányzik? Kemény dohányos rolleyes.gif
2010. október 26. 08:35 #5
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.26. 08:25)
Nem tudtad hogy dohányzik? Kemény dohányos  rolleyes.gif


Nem. sad.gif Úgyhogy most csalódott vagyok. sad.gif
2010. október 26. 08:36 #6
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.26. 08:35)
Nem.  sad.gif Úgyhogy most csalódott vagyok.  sad.gif


Akkor azt a képet sem láttad amin Billie volt és a gyerek akire ráfújta a füstöt? blink.gif
2010. október 26. 08:43 #7
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.26. 08:36)
Akkor azt a képet sem láttad amin Billie volt és a gyerek akire ráfújta a füstöt?  blink.gif


ohmy.gif ??? Nem... blink.gif
2010. október 26. 08:47 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.26. 08:43)
ohmy.gif ??? Nem...  blink.gif


Pedig még a Blikkben is benne volt a kép és a Daily Fail szöveg is rolleyes.gif
Billie utána tagadta mondván rossz szögből fényképezték .. rolleyes.gif
2010. október 26. 08:53 #9
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.26. 08:47)
Pedig még a Blikkben is benne volt a kép és a Daily Fail szöveg is  rolleyes.gif 
Billie utána tagadta mondván rossz szögből fényképezték ..  rolleyes.gif


Nem szoktam Blikket (sem) olvasni... rohog.gif Műveletlen alak vagyok... biggrin.gif

Hát nem védeni akarom Billie-t, de simán el tudom képzelni, hogy csak úgy látszik a képen, mintha. Nekem is sokszor sikerül félreérthető képeket fotóznom teljesen hétköznapi szituációkban. Persze ettől függetlenül lehet, hogy tényleg rá fújta, csak remélni tudom, hogy nem... blink.gif

Szerk.: megnéztem a képet. Elég rosszul néz ki rajta Billie. blink.gif Viszont szerintem is csak úgy tűnik, mint ha ráfújná. Ugyanis a gyerkőc feje mögött van a füst. Hát nemtom.
2010. október 26. 09:03 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.26. 08:53)
Nem szoktam Blikket (sem) olvasni...  rohog.gif Műveletlen alak vagyok...  biggrin.gif 
Hát nem védeni akarom Billie-t, de simán el tudom képzelni, hogy csak úgy látszik a képen, mintha. Nekem is sokszor sikerül félreérthető képeket fotóznom teljesen hétköznapi szituációkban. Persze ettől függetlenül lehet, hogy tényleg rá fújta, csak remélni tudom, hogy nem...  blink.gif
Szerk.: megnéztem a képet. Elég rosszul néz ki rajta Billie.  blink.gif Viszont szerintem is csak úgy tűnik, mint ha ráfújná. Ugyanis a gyerkőc feje mögött van a füst. Hát nemtom.


Óh jhaj nekem most úgy jött le hogy én olvasok Blikket de nem mellow.gif Valaki küldte nekem a linket hogy nézd már, a szőke csajszi a Ki vagy Doki-ból megcsinálta a magyar híreket .. Én a Daily Fail oldalán olvastam először és láttam a képet rolleyes.gif

Billieről sok rossz kép van. Év eleje felé egy olyan készült róla amin a gyereket be akarja tenni a hátsó ülésre és közvetlen mellette megy el egy nagy kamion ami állítólag majdnem elvitte őket.
Én tudom és motsmár te is hogy ő cigizik de szerintem csak Britney Spears-nek van annyi esze hogy ráfújja a füstöt a gyerekre. Simán elképzelhető hogy photoshop, simán. rolleyes.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. október 26. 11:35 #11
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.10.26. 09:03)
Óh jhaj nekem most úgy jött le hogy én olvasok Blikket de nem  mellow.gif Valaki küldte nekem a linket hogy nézd már, a szőke csajszi a Ki vagy Doki-ból megcsinálta a magyar híreket .. Én a Daily Fail oldalán olvastam először és láttam a képet  rolleyes.gif 
Billieről sok rossz kép van. Év eleje felé egy olyan készült róla amin a gyereket be akarja tenni a hátsó ülésre és közvetlen mellette megy el egy nagy kamion ami állítólag majdnem elvitte őket.
Én tudom és motsmár te is hogy ő cigizik de szerintem csak Britney Spears-nek van annyi esze hogy ráfújja a füstöt a gyerekre. Simán elképzelhető hogy photoshop, simán.  rolleyes.gif


Nem feltételeztem rólad, hogy minden nap első dolgod korán reggel leszaladni az újságárushoz, csak hogy beszerezhesd a napi Blikk adagodat... http://smileypark.gportal.hu/portal/smileypark/image/gallery/1194036911.gif

Hát igen, igazából nem feltételezném Billie-ről, hogy ilyesmit képes lenne megtenni. De ugye hogy ne magunk ellen beszéljünk - nem ismerjük, úgyhogy nem tudhassuk. Én mindenesetre REMÉLEM nem csinál hülyeségeket. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. október 26. 12:03 #12
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.10.26. 11:35)
Nem feltételeztem rólad, hogy minden nap első dolgod korán reggel leszaladni az újságárushoz, csak hogy beszerezhesd a napi Blikk adagodat... http://smileypark.gportal.hu/portal/smileypark/image/gallery/1194036911.gif


Akkor jó, örülök hogy ezt is sikerült tisztázni. biggrin.gif
Amennyire csak lehet kerülöm a magyar médiát ebbe a nyomtatott sajtó is beletartozik. Annyi szemét van benne hogy az hihetetlen. Átveszik a pletyiket külföldi oldalakról de sokszor még szótárt sem fognak a kezében ezért a szöveg sem ugyanaz. A magyar celebek magánélete sem érdekel, nem vagyok rá kíváncsi hogy Stohl András sertéspörköltet evett fehér kenyérrel ebben meg abban az étteremben és az sem érdekel hogy Kiszel Tünde milyen bulira nem kapott meghívót. dry.gif
2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Bessie
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok