Starity

Game of Thrones / Trónok harca (2011-2019)

34 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. május 08. 18:27 #181
- törölt felhasználó -    
Nem bírtam megállni, hogy ne olvassam el a kommentjeiteket a legutóbbi részről blush.gif Úgy szeretném már látni én is. A gépem viszont végleg bemondta az unalmast (most egy másik gépről írok), szóval csak jövő héten tudom megnézni sad.gif De legalább nekem akkor duplarész lesz biggrin.gif Jaime szempontjából kíváncsi vagyok a 7. részre, Nikolaj azt nyilatkozta, hogy meghatározó rész lesz a karakterének yess.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. május 08. 20:59 #182
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (***aiden*** @ 2012.05.08. 18:27)
Nem bírtam megállni, hogy ne olvassam el a kommentjeiteket a legutóbbi részről blush.gif Úgy szeretném már látni én is. A gépem viszont végleg bemondta az unalmast (most egy másik gépről írok), szóval csak jövő héten tudom megnézni sad.gif De legalább nekem akkor duplarész lesz biggrin.gif  Jaime szempontjából kíváncsi vagyok a 7. részre, Nikolaj azt nyilatkozta, hogy meghatározó rész lesz a karakterének yess.gif


Úgy látszik akkor sok karakternek meghatározó rész lesz. rohog.gif A tegnapi video chat alatt Kit is azt mondta, hogy a 7. részben történik a karakterével valami, ami nagyon fontos. smileeee.gif Pedig úgy tudtam, hogy a következő részben nem is lesz benne, de hát ő csak jobban tudja. pardon.gif
Sajnálom, hogy nem tudod megnézni, de annál jobb lesz majd a dupla résszel. smileeee.gif És erre érdemes várni, tényleg pokoli jó epizód volt. Ha minden igaz, a következő is az lesz.
Ja, és a múltkor elfelejtettem mondani, de azt gondolom, hogy Jack Gleeson és Peter Dinklage a 6. részben színészileg taroltak. Zseniális a kettősük, nagyon erős a játékuk és remélem még jó sokat fognak együtt játszani. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. május 09. 06:04 #183
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4471
Azonosító: 4076
Offline offline
Második évados poszterek valakinek? smileeee.gif
13 felhasználónak tetszik: saii, joe_r, Grace Benning, Domcicc, BunnyGirl, Lady Suzy, Maevy, Coco Selly, gonzales7, brylyn1979, Bessie, Nina 10, Vanus94
2012. május 14. 16:07 #184
- törölt felhasználó -    
You know nothing Jon Snow.
Jon + Ygritte = perfection. Imádom őket heart.gif
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, saii, xxNikixx, Mia
2012. május 14. 16:09 #185
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (***aiden*** @ 2012.05.14. 16:07)
You know nothing Jon Snow.
Jon + Ygritte = perfection. Imádom őket heart.gif


Én is! Elvileg Jon baromi mérges és morcos, de azért kétszer is el kellett nyomnia egy mosolyt. biggrin.gif Ygritte csodákra képes, hála az égnek. biggrin.gif Szerintem jól csinálják, mármint Rose és Kit, nagyon működik köztük a kémia. thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: saii, Bessie
2012. május 14. 16:17 #186
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2012.05.14. 16:09)
Én is! Elvileg Jon baromi mérges és morcos, de azért kétszer is el kellett nyomnia egy mosolyt. biggrin.gif Ygritte csodákra képes, hála az égnek.  biggrin.gif Szerintem jól csinálják, mármint Rose és Kit, nagyon működik köztük a kémia.  thumbsup.gif


Nagyon is. Minden kételyem elszállt Rose-t illetően. Amúgy a 6. epizód szerintem is nagyot ütött, de ez a 7-es se volt semmi. Egy pillanatra még Cersei-t is megsajnáltam, de csak egy pillanatra. Michelle Fairley és Nikolaj nagyot alakítottak ebben a részben.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, saii
2012. május 14. 16:21 #187
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (***aiden*** @ 2012.05.14. 16:17)
Nagyon is. Minden kételyem elszállt Rose-t illetően. Amúgy a 6. epizód szerintem is nagyot ütött, de ez a 7-es se volt semmi. Egy pillanatra még Cersei-t is megsajnáltam, de csak egy pillanatra. Michelle Fairley és Nikolaj nagyot alakítottak ebben a részben.


Alapvetően én nem is Rose képességeiben kételkedtem, hanem abban, hogy jó irányba halad-e ezekkel a változtatásokkal a történet. Remélem nem kell csalódnom, és amúgy meg Ygritte-en szétröhögtem az agyam reggel. rolleyes.gif
Michelle-t és Nikolajt illetően nagyon egyetértünk! Fantasztikusak voltak. Azt szeretem ebben a sorozatban, hogy tényleg minden színésznek adnak lehetőséget kibontakozni, és mindenkinek vannak ütős, odavágós jelenetei. Az embernek nem csak egy kedvence van, és az is előfordul, hogy akit utált, végül megkedveli, vagy fordítva. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: saii, Mia
2012. május 20. 12:24 #188
- törölt felhasználó -    
Első HQ képecske a Blackwater c. (2x09) epizódból.
4 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Lady Suzy, gonzales7, brylyn1979
2012. május 20. 19:00 #189
otyg
otyg
    Csoport: Kiemelt tag
Csatlakozott: 05.02.27.
Hozzászólás: 1094
Csatolások: 4471
Azonosító: 4076
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.05.14. 16:21)
Azt szeretem ebben a sorozatban, hogy tényleg minden színésznek adnak lehetőséget kibontakozni, és mindenkinek vannak ütős, odavágós jelenetei. Az embernek nem csak egy kedvence van, és az is előfordul, hogy akit utált, végül megkedveli, vagy fordítva.  smileeee.gif

Pont azon gondolkodtam a héten, hogy milyen hihetetlen munka áll a színészek mögött. Mert lássuk be, Az ami a könyvben több oldalon keresztül le van írva, azt itt néha percek alatt kell megmutatni. Az, hogy a karakterek ennyire közel kerülnek könybéli valójukhoz tehát nem csak és kizárólag az írók munkáját dícséri, hanem azokét a színészekét is, akik eljátsszák. És ami az egészben a legszebb, hogy többségük alig ismert, mégis olyan szinten ügyesen játszanak, hogy azt a sokat polírozott hollywoodi sztárocskák is megirigyelnék. Lehetne sorolni, kik is játszanak jól benne, de felesleges, mert amint Grace is említette ez egy nagyon sok tényezős játék, amiben bárkinek van lehetősége villantásra. Más, mint a könyv, de a készítők láthatóan csak az olyan lényeges dolgokra koncentráltak, mint a karakterek és az események végkifejlete. És ebben nagyon erős a sorozat. Mega riszpekt nekik meghajolo.gif
3 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Mia, Nina 10
2012. május 20. 20:49 #190
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet
Pont azon gondolkodtam a héten, hogy milyen hihetetlen munka áll a színészek mögött. Mert lássuk be, Az ami a könyvben több oldalon keresztül le van írva, azt itt néha percek alatt kell megmutatni. Az, hogy a karakterek ennyire közel kerülnek könybéli valójukhoz tehát nem csak és kizárólag az írók munkáját dícséri, hanem azokét a színészekét is, akik eljátsszák. És ami az egészben a legszebb, hogy többségük alig ismert, mégis olyan szinten ügyesen játszanak, hogy azt a sokat polírozott hollywoodi sztárocskák is megirigyelnék.


Teljesen igazad van. Hatalmas munka áll mögöttük, és az a fura, hogy többen közülük nem is olvasták a könyveket, és így még nehezebb építkezni nekik. Lena Headey például egyáltalán nem olvasta őket és nem is akarja, mert neki van egy saját elképzelése a karakterről, ami egyébként nekem tetszik. Cersei eredetileg egy számító, ordas ribi, de a sorozatban vannak pillanatok, amikor megsajnálja az ember, mert Lena közelebb hozza, emberivé teszi. Nekem tulajdonképpen ez tetszik, szeretem, hogy néha együtt tudok érezni még ezzel a förtelmes némberrel is. smileeee.gif
Tényleg lehetne még sorolni, hogy ki miért jó, de akkor itt ülnék holnap reggelig. biggrin.gif Azt azért még megemlíteném, hogy a kezdők, mint a kis Maisie Williams, Isaac Hempstead-Wright, vagy Sophie Turner szintén kitesznek magukért, elképesztő, amit egyes epizódban nyújtanak. Nem tudom, hogy azért, mert ennyire hasonlítanak a karaktereikre, vagy azért, mert ilyen pokoli jók, de az tény, hogy hitelesek. Nehéz dolguk van és nagyon jól megállják a helyüket. meghajolo.gif
Holnap új epizód! yahoo.gif
3 felhasználónak tetszik: otyg, Mia, Nina 10
2012. május 20. 21:10 #191
- törölt felhasználó -    
Úgy vettem észre, hogy általában a fiatalabbak olvasták a könyveket, pl Kit, Emilia, Maisie...nekik biztos nagy fogódzkodót jelent. Lena Headey-n kicsit meglepődtem, hogy nem olvasta. Valamiért úgy emlékeztem, hogy igen think.gif De például Charles Dance sem olvasta(mégis milyen jól alakítja Tywint), mert azt nyilatkozta, hogy alapból olyan magas színvonalú forgatókönyvet kapnak, hogy nincs szükség rá. Ja, és ami nekem még meglepőbb volt, Carice sem. Pedig Melisandre azért nem egy egyszerű karakter.

De amúgy teljesen mértékben egyetértek veletek, a színészek fantasztikusan alakítanak meghajolo.gif

A holnapi részt én is nagyon várom. Az előzetes alapján Arya történetszálában lesz változtatás (azt a bizonyos 3. nevet illetően) most arra vagyok a legkíváncsibb, meg persze Dany-re smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: otyg, Nina 10
2012. május 24. 16:42 #192
- törölt felhasználó -    
HQ
6 felhasználónak tetszik: saii, Domcicc, Lady Suzy, BunnyGirl, brylyn1979, Nina 10
2012. május 25. 16:01 #193
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
meghajolo.gif
9 felhasználónak tetszik: Grace Benning, saii, Lady Suzy, BunnyGirl, Coco Selly, gonzales7, brylyn1979, Nina 10, jasztelek
2012. június 04. 12:04 #194
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Basszus! Basszus! Basszus! w00t.gif tease.gif shout.gif cry.gif yess.gif Ezzel az évadzáróval taroltak, azt hiszem. Full respect. meghajolo.gif
1 felhasználónak tetszik: Mia
2012. június 06. 01:02 #195
- törölt felhasználó -    
csak egy gondom van ezzel a sorozattal és az az hogy megint 1 évet várni kell a folytatásra! sad.gif

amúgy szerintem ez az évad nem volt annyira epic mint az előző viszont a karakterek fejlődése nagyon meglepően alakult.és több teret kaptak a Lannisterek!
több szereplőt az előző évaddal ellentétben megkedveltem ilyen Tyrion Lannister és Tywin Lannister és még Varys viszont vannak akik eléggé ellenszenvesekké váltak ilyen Robb Stark és az a kígyó Greyjoy. egyről pedig még nem döntöttem el hogy mihez kezdjek vele és az Baelish. kettőt pedig még mindig ki nem állhatok Jaime Lannister és Joffrey remélem ezek ketten csúfos véget érnek a Lannister házzal együtt.
a Baratheon vonal pedig remélem veszni fog mindenestül azzal az átkozott vörös boszorkánnyal az élen.

viszont a legnagyobb kegyeltjeim továbbra is Ser Jorah Mormont, Jon Snow, Arya Stark, Khaleesi, Cersei, Osha, Catelyn, Véreb, Bronn, és a két kisgyerek Starkot is kedvelem!

az új szereplőkről még nehéz mit mondani a Tyrellek főleg a hercegnő szerintem még megfogja kavarni a dolgokat.
Brienne pedig végül is rendben van olyan mint a Véreb csak nőbe! biggrin.gif remélem össze fog csapni vagy a Heggyel vagy a Vérebbel ütős fight lenne! biggrin.gif Valar Morghulis háááá ő pedig egy fura szerzet nem tudom mi lesz a szerepe a továbbiakban.
a Vadak pedig háááá nem tudom ha én Jon helyében lettem volna én csak lecsaptam volna az Északi leányzó fejét de lehet hogy Jon bölcsebb nálam! biggrin.gif Viszont Jon Snow karaktere legalábbis nekem eléggé "elgyengült" remélem a következő évadban kimutatja a foga fehérjét a bazi nagy dög farkasa is keveset mutatkozott! az a vén perverz hárem tartó öreg p*cs is simán leütötte az erdőben ehhjj ehhjj Jon nem lesz ez így jó!

és végre a fő kedvenceim az élőholt sereg is elindult Északról! meghajolo.gif biggrin.gif thumbsup.gif remélem elpicsáznak egy pár birodalmat! meghajolo.gif biggrin.gif

nahh a lényeg hogy 1 és félnap alatt bedaráltam a második évadot és megint nagyon jól szórakoztam! meghajolo.gif

jahh és az nagyon tetszett hogy a sorozat képes volt abból a szempontból megújulni hogy kevesebb sex jelenet volt ebben az évadban mint az előzőben! meghajolo.gif szerintem ez bölcs döntés volt. meghajolo.gif nem követték el azt a hibát amit a Spartacus alkotói akik azt hitték hogy az üres járatokat ki lehet tölteni dugásokkal! rolleyes.gif ez egy évadon keresztül simán jó volt és működött is nahhh de hogy ez minden évadban követni kelljen ááááá azt nee máááá! rolleyes.gif
szóval még egy piros pont a Trónok harcának! meghajolo.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Nina 10
2012. június 06. 08:10 #196
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.06. 01:02)

a Vadak pedig háááá nem tudom ha én Jon helyében lettem volna én csak lecsaptam volna az Északi leányzó fejét de lehet hogy Jon bölcsebb nálam! biggrin.gif  Viszont Jon Snow karaktere  legalábbis nekem eléggé "elgyengült" remélem a következő évadban kimutatja a foga fehérjét a bazi nagy dög farkasa is keveset mutatkozott! az a vén perverz hárem tartó öreg p*cs is simán leütötte az erdőben ehhjj ehhjj Jon nem lesz ez így jó!


Jon meglepően keveset szerepelt ebben az évadban, pedig jó lett volna többet látni a közte és Halfhand közti apa-fiú kapcsolatból. Jobban érthető lett volna a vége. Mert én értettem, hogy mit jelentett, amikor Halfhand a halála előtt még azt mondta "We are the Watchers on the Wall", de akik nem olvasták a könyvet, nem biztos, hogy értették. blink.gif
Ygritte-et én szeretem és a harmadik évadban még jobban szeretni fogom. Ne aggódj, Jonért, a következő évad - ha minden igaz - az ő évada lesz. A könyv alapján rengeteg izgalmas dolog vár rá és lesz jó pár badass húzása. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. június 06. 09:45 #197
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2012.06.06. 08:10)
Ne aggódj, Jonért, a következő évad - ha minden igaz - az ő évada lesz. A könyv alapján rengeteg izgalmas dolog vár rá és lesz jó pár badass húzása. thumbsup.gif


nahh az jól hangzik! biggrin.gif
azon meglepődtem hogy elég sok a témával foglalkozó fórumon kicsit oltják a karaktert. biggrin.gif ezt nem tudom miért lehet a színész miatt vagy a karakter jellegéből adódik?
pedig szerintem egy elég jól összerakott figuráról van szó!
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. június 06. 10:27 #198
- törölt felhasználó -    
még azt szeretném kérdezni hogy esetleg várhatóak színész cserék az egyes szerepekben főleg a gyerekekre gondolok itt mert olvastam más fórumokon hogy akik olvasták a könyvet azt mondják hogy például az Aryát játszó kis csaj "gyorsan" kamaszodik és lehet hogy túl öreg lesz a szerepre a továbbiakban. hááá számomra elég nagy ér vágás lenne ha le cserélnék! sad.gif bitang jó az a kiejtés amivel beszél! meghajolo.gif thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. június 06. 10:42 #199
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (gonzales7 @ 2012.06.06. 09:45)
nahh az jól hangzik! biggrin.gif 
azon meglepődtem hogy elég sok a témával foglalkozó fórumon kicsit oltják a karaktert. biggrin.gif  ezt nem tudom miért lehet a színész miatt vagy a karakter jellegéből adódik?
pedig szerintem egy elég jól összerakott figuráról van szó!


Én már tavaly óta szembesülök vele, hogy oltják a karaktert. Van, aki magát Jont nem bírja, van, aki Kitet utálja. Bár főként ez utóbbi van jelen, mert sokak szerint Kit bamba, tehetségtelen és butaarcú. mellow.gif Mondanom se kell, hogy ez az a vélemény, amitől Mama Tiger feltámad bennem és kő kövön nem marad utána. _nevet.gif Jon remek karakter, és Kit tökéletes a szerepre. Nem hibátlan ő sem, hiszen tapasztalatlan, de fejlődőképes színész, aki képes nagy jellembeli mélységeket és magasságot is ábrázolni a tekintetével. Igyekszik és a legtöbbször nem az ő hibája, ha valami nem úgy sül el a karakterével, ahogy kéne.

Idézet
még azt szeretném kérdezni hogy esetleg várhatóak színész cserék az egyes szerepekben főleg a gyerekekre gondolok itt mert olvastam más fórumokon hogy akik olvasták a könyvet azt mondják hogy például az Aryát játszó kis csaj "gyorsan" kamaszodik és lehet hogy túl öreg lesz a szerepre a továbbiakban. hááá számomra elég nagy ér vágás lenne ha le cserélnék! sad.gif bitang jó az a kiejtés amivel beszél! meghajolo.gif thumbsup.gif


Na ne már, ez nem a Barátok Közt, vagy a Dallas. blink.gif Az tény, hogy Maisie igen gyorsan kamaszodik, de ez várható volt. Arya még csak 9 éves, Maisie meg már 14, ha jól tudom. Viszont azt gondolom, hogy Arya nem olyan, mint az átlagos 9 éves kislányok, ezért Maisie továbbra is tökéletesen megfelel a szerepre. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Nina 10
2012. június 06. 10:57 #200
- törölt felhasználó -    
Nekem mindegy mi lesz, csak legyen sok Arya és Tyrion.

Meg zombik. Ja, és fog villantani Ygritte? Vagy Brienne? smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, xxNikixx
34 oldal 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!