Starity

Game of Thrones / Trónok harca (2011-2019)

34 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2012. január 09. 10:42 #101
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2012.01.09. 10:09)
Ha elmondanám, az erősen spoileres lenne és nem akarom lelőni a legnagyobb poént, de senki se fogja zsebre rakni egyszerűen, az biztos. Mármint azok közül, akik nem olvasták még a könyveket.  rohog.gif


én szerencsére nem olvastam! rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. január 09. 12:38 #102
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (gonzales7 @ 2012.01.09. 10:42)
én szerencsére nem olvastam! rohog.gif


Akkor nem lövöm le a poénokat. Inkább várd ki a végét. De azért kíváncsi leszek a reakciódra. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: gonzales7
2012. január 09. 12:52 #103
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2012.01.09. 12:38)
Akkor nem lövöm le a poénokat. Inkább várd ki a végét. De azért kíváncsi leszek a reakciódra.  biggrin.gif


biggrin.gif oksa.
én abban bízok hogy a Lannister ház kipusztul az utolsó szálig kezdve a törpével húúú a "Mások"elkaphatnák a kis csírát!nagyon rühellem azt a kis gnómot! rohog.gif

azt még szeretném kérdezni hogy a könyv is ennyire tele van meztelenkedéssel???
mert itt néha át estek a ló túl oldalára! rolleyes.gif

mondjuk a Spartacus sorozatnál ez a dolog rendben volt oda valahogy illett a "sex"!
de itt valahogy nem igazán éreztem oda illőnek!
2012. január 09. 12:56 #104
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Áá, Grace, de gonosz vaaagy! rohog.gif Még elviselem, ha olyan dolog miatt kell várakoznom, ami áprilisban már jön, nade itt már harmadik évados dolgokat emlegetsz, az még több, mint egy év! ohmy.gif
Ez így a mai ittlétem első információjának túl meredek volt, pedig tulajdonképpen semmit se mondtál. rohog.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2012. január 09. 13:04 #105
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Domcicc @ 2012.01.09. 12:56)
Áá, Grace, de gonosz vaaagy! rohog.gif Még elviselem, ha olyan dolog miatt kell várakoznom, ami áprilisban már jön, nade itt már harmadik évados dolgokat emlegetsz, az még több, mint egy év! ohmy.gif 
Ez így a mai ittlétem első információjának túl meredek volt, pedig tulajdonképpen semmit se mondtál. rohog.gif


Azért említettem a harmadik évadot, mert én még ott tartok, hogy azt nyilatkozták a készítők, hogy a második évad bele fog nyúlni a harmadik könyvbe is, egy nagyon fontos eseményig, és gondolom az lesz majd a cliffhanger. smileeee.gif
Gonzales kérdésére a válasz pedig az, hogy igen, a könyvben is vannak igen csak erotikus jelenetek, de a sorozatban valóban túlzásokba esnek. blink.gif
2 felhasználónak tetszik: gonzales7, Domcicc
2012. január 09. 13:06 #106
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2012.01.09. 13:04)

Gonzales kérdésére a válasz pedig az, hogy igen, a könyvben is vannak igen csak erotikus jelenetek, de a sorozatban valóban túlzásokba esnek.  blink.gif


"Ez nem TV ez HBO!" rolleyes.gif

no sebaj ez legyen a legkevesebb! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2012. január 09. 13:19 #107
Domcicc
Domcicc
Dekker's bitch
 
StátuszAnglia :3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.23.
Hozzászólás: 3553
Csatolások: 5834
Azonosító: 123419
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.01.09. 13:04)
Azért említettem a harmadik évadot, mert én még ott tartok, hogy azt nyilatkozták a készítők, hogy a második évad bele fog nyúlni a harmadik könyvbe is, egy nagyon fontos eseményig, és gondolom az lesz majd a cliffhanger.  smileeee.gif

Okéokéoké biggrin.gif Akkor megint kínzás lesz egy évet várni, jók a kilátások. biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. január 09. 13:30 #108
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (Domcicc @ 2012.01.09. 13:19)
Okéokéoké biggrin.gif Akkor megint kínzás lesz egy évet várni, jók a kilátások. biggrin.gif


Néha úgy bánt, hogy olvastam a könyveket. dry.gif rohog.gif Így én már csak azt várhatom, miként oldják meg az általam nagyon várt jeleneteket, meglepetés a történet szempontjából nem érhet.
2012. január 09. 13:58 #109
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (gonzales7 @ 2012.01.09. 12:52)

biggrin.gif oksa.
én abban bízok hogy a Lannister ház kipusztul az utolsó szálig kezdve a törpével húúú a "Mások"elkaphatnák a kis csírát!nagyon rühellem azt a kis gnómot! rohog.gif 


Ne aggódj. El fog jönni az a pillanat a második évadban, amikor úgy fogod érezni, Tyrion kispályás, nyeretlen két éves bizonyos emberekhez képest.
Nekem eleve úgy tűnt, hogy a második könyv összes róla szóló fejezete arra törekszik, hogy elhitesse az emberrel, ő nem olyan, mint a testvérei, vagy az apja.

A szarkazmus pedig, amivel bőven meg van áldva, zseniális.

Idézet (Grace Benning @ 2012.01.09. 13:30)

Néha úgy bánt, hogy olvastam a könyveket.  dry.gif  rohog.gif Így én már csak azt várhatom, miként oldják meg az általam nagyon várt jeleneteket, meglepetés a történet szempontjából nem érhet.


Lényeges különbségek a könyvek, és a sorozat cselekményei között csak a végkifejletig vezető útban vannak. A könyvben van terjedelem kibontani, és kacifántossá tenni, a sorozatban egyszerűbb a szerkezet, sok minden magától értetődően kezeltek, mert feltételezik, hogy aki nézi, az már olvasta is.
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, gonzales7
2012. január 09. 14:05 #110
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (joe_r @ 2012.01.09. 13:58)
Ne aggódj. El fog jönni az a pillanat a második évadban, amikor úgy fogod érezni, Tyrion kispályás, nyeretlen két éves bizonyos emberekhez képest. 
Nekem eleve úgy tűnt, hogy a második könyv összes róla szóló fejezete arra törekszik, hogy elhitesse az emberrel, ő nem olyan, mint a testvérei, vagy az apja.
A szarkazmus pedig, amivel bőven meg van áldva, zseniális.


Alapvetően én is kedvelem Tyriont, de a harmadik könyv alapján a kedvenc Lannisterem meglepő módon Jaime lett. Pedig tényleg fenemód utáltam az első perctől kezdve.


Idézet (joe_r @ 2012.01.09. 13:58)
Lényeges különbségek a könyvek, és a sorozat cselekményei között csak a végkifejletig vezető útban vannak. A könyvben van terjedelem kibontani, és kacifántossá tenni, a sorozatban egyszerűbb a szerkezet, sok minden magától értetődően kezeltek, mert feltételezik, hogy aki nézi, az már olvasta is.


Igen, talán nekem ezért is tetszett ennyire a sorozat. Nekem nem kellett semmit se szájba rágni, hiszen mire elkezdődött, én már túl voltam az első könyvön. Volt, hogy én magyaráztam a "tudatlanok"nak, hogy mi miért volt. biggrin.gif Azért nem egészen jó így megcsinálni egy filmet, vagy sorozatot, hisz van olyan néző, akit csak a kedvenc színésze vonz a képernyő elé, nem a történet maga. Az más tészta, hogy én magam akkora Sean Bean mániás vagyok, hogy még a könyvet is képes voltam elolvasni miatta, hogy lássam, milyen karaktert fog megszemélyesíteni. rohog.gif
2012. január 09. 15:00 #111
- törölt felhasználó -    
de ugye azok akiket "Másoknak"hívnak akiket a pilot epizód elején láthattunk azok a brutális óriások akik olyanok mint a szellemek és levadászták a felderítőket azok ugye lesznek???ugye lesznek a történetben???
fenemód érdekelnek! meghajolo.gif thumbsup.gif

amúgy a kedvenc szereplőm egyértelműen Jon Snow és a farkasa Szellem. nagyon jó az a két karakter!a másik akit még kedvelek nagyon az Arya Stark! az tetszett amikor Snow elindult hogy megy harcolni a Starkok oldalán és csak ennyit mondott "most megyek és ezt a kardot Joffrey király torkába döföm"és ennyi! meghajolo.gif thumbsup.gif
és akiről még nem döntöttem el hogy hova tartozik az a "Véreb" az is szimpatikus szereplő! biggrin.gif

de összességében rendben van mindenki a sorozatban.
régóta kellett már egy vérbeli fantasy eposz.mert sajnos a Camelot megbukott nálam de nem csak nálam mert kasza lett!
1 felhasználónak tetszik: Grace Benning
2012. január 09. 15:39 #112
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (gonzales7 @ 2012.01.09. 15:00)
de ugye azok akiket "Másoknak"hívnak akiket a pilot epizód elején láthattunk azok a brutális óriások akik olyanok mint a szellemek és levadászták a felderítőket  azok ugye lesznek???ugye lesznek a történetben???


Szerintem elég egyértelmű, hogy igazából ők jelentik az igazi veszélyt ebben a világban, és nem az egymásra acsarkodó királyjelöltek. biggrin.gif Lesznek még, ne aggódj. Sokat kell várni rájuk, de lesznek. biggrin.gif


Idézet (gonzales7 @ 2012.01.09. 15:00)
amúgy a kedvenc szereplőm egyértelműen Jon Snow és a farkasa Szellem. nagyon jó az a két karakter! az tetszett amikor Snow elindult hogy megy harcolni a Starkok oldalán és csak ennyit mondott "most megyek és ezt a kardot Joffrey király torkába döföm"és ennyi! meghajolo.gif  thumbsup.gif 
!


Te hízelegsz nekem. rohog.gif Köztudottan Jon Snow/Kit Harington fan vagyok, de fanatikusan. Végre egy hapsi, aki nem utálja Jont/Kitet. A legtöbb srác, akivel eddig beszéltem, mind ki nem állta a karaktert, meg a színészt is, mert hogy szerintük Kitnek ostoba kölyökképe van, nem tudja becsukni a száját és bamba. Nagyon, nagyon örülök, hogy van végre valaki a hímneműek között, aki nem ezt gondolja. thumbsup.gif Jon Snow rocks! thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: Bessie
2012. január 09. 15:46 #113
joe_r
joe_r
Tündérke™ Addict
 
StátuszRest in peace Nicky "The Kentucky Kid" Hayden
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 04.10.09.
Hozzászólás: 15117
Csatolások: 6682
Azonosító: 44
Offline offline
Idézet (Grace Benning @ 2012.01.09. 15:39)

Szerintem elég egyértelmű, hogy igazából ők jelentik az igazi veszélyt ebben a világban, és nem az egymásra acsarkodó királyjelöltek.  biggrin.gif Lesznek még, ne aggódj. Sokat kell várni rájuk, de lesznek.  biggrin.gif 


Bár azt is hozzá kell tenni, hogy sem az első, sem a második könyvben, és ezáltal a sorozatban sem nagyon sietnek elmagyarázni, hogy kik, és mik ezek a mások.
Kb. két és fél könyvön keresztül csak úgy lógnak a levegőben. Vannak, de hogy miért, azt sokáig homály fedi.

Idézet (Grace Benning @ 2012.01.09. 15:39)

Végre egy hapsi, aki nem utálja Jont/Kitet.


Khmmm... reklamalo.gif biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Bessie
2012. január 09. 16:16 #114
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Online online
Idézet (joe_r @ 2012.01.09. 15:46)
Bár azt is hozzá kell tenni, hogy sem az első, sem a második könyvben, és ezáltal a sorozatban sem nagyon sietnek elmagyarázni, hogy kik, és mik ezek a mások. Kb. két és fél könyvön keresztül csak úgy lógnak a levegőben. Vannak, de hogy miért, azt sokáig homály fedi.


Hát ez tény, de szerintem pont ettől izgalmas a dolog. biggrin.gif

Idézet (joe_r @ 2012.01.09. 15:46)
Khmmm...  reklamalo.gif  biggrin.gif


Bocs, te ugyan nem nyilatkoztál róla becsmérlően, de éppenséggel túl dícsérően sem. rolleyes.gif Ami nem baj, de én itt most csak arról beszéltem, hogy én még hapsit nem hallottam/láttam úgy nyilatkozni Jonról, ahogy gonzales7 tette. smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: ophely88
2012. január 09. 16:39 #115
- törölt felhasználó -    
Idézet (Grace Benning @ 2012.01.09. 15:39)
Szerintem elég egyértelmű, hogy igazából ők jelentik az igazi veszélyt ebben a világban, és nem az egymásra acsarkodó királyjelöltek.  biggrin.gif Lesznek még, ne aggódj. Sokat kell várni rájuk, de lesznek.  biggrin.gif 
Te hízelegsz nekem.  rohog.gif Köztudottan Jon Snow/Kit Harington fan vagyok, de fanatikusan. Végre egy hapsi, aki nem utálja Jont/Kitet. A legtöbb srác, akivel eddig beszéltem, mind ki nem állta a karaktert, meg a színészt is, mert hogy szerintük Kitnek ostoba kölyökképe van, nem tudja becsukni a száját és bamba. Nagyon, nagyon örülök, hogy van végre valaki a hímneműek között, aki nem ezt gondolja.  thumbsup.gif Jon Snow rocks!  thumbsup.gif


ááá szó sincs hízelgésről! biggrin.gif egyszerűen tetszett a karakter kicsit olyan mint az R.A. Salvatore könyveiből ismert Drizzt Do’Urden a renegát Drow!aki szintén egy fattyú a hazájában szintén saját útját járja de még is képes hősként viselkedni. és neki is van házi kedvence csak neki egy fekete párduc és nem egy farkas! biggrin.gif
de gondolom Jon Snow figurája összetettebb mint Drizzt-é! smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Domcicc
2012. január 13. 19:50 #116
- törölt felhasználó -    
Megerősített premier dátum: április 1.
Eddig április 15-ről volt szó, de persze minél előbb kezdik, annál jobb thumbsup.gif
5 felhasználónak tetszik: gonzales7, otyg, Grace Benning, Domcicc, xxNikixx
2012. január 15. 17:32 #117
xxNikixx
xxNikixx
*Nikita
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.06.30.
Hozzászólás: 3275
Csatolások: 7279
Azonosító: 33464
Offline offline
Idézet (***aiden*** @ 2012.01.13. 19:50)
Megerősített premier dátum: április 1.
Eddig április 15-ről volt szó, de persze minél előbb kezdik, annál jobb thumbsup.gif


Bolondok napján! XD Reméljünk nem csinálnak belőlünk bolondod!
Már nagyon várom a folytatást!! smileeee.gif
2012. január 15. 18:31 #118
- törölt felhasználó -    
Pont arra gondoltam, hogy mi van ha csak áprilisi tréfa és nem is lesz 1-én rész, de szerintem akkor nagyon mérgesek lennének a rajongók laugh.gif Szóval remélem HBO-ék nem lesznek vicceskedő kedvükben biggrin.gif
2012. január 16. 07:55 #119
86Botond
86Botond
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.01.18.
Hozzászólás: 24
Csatolások: 106
Azonosító: 84278
Offline offline
Peter Dinklage megkaptai a 69. Golden Globe-on a legjobb férfi mellékszereplőnek járó díjat smileeee.gif
2012. január 18. 13:39 #120
- törölt felhasználó -    
Belfast után a horvátországi forgatásról is készült egy videó thumbsup.gif
2 felhasználónak tetszik: Domcicc, xxNikixx
34 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!