Starity

Jared & Shannon Leto - Hurricane Videoshoot

Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 02. 23:53 #1
bibicsibi
bibicsibi
cookiemonster
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.23.
Hozzászólás: 4709
Csatolások: 3520
Azonosító: 93952
Offline offline
Bocsi, nem tudtam más nevet blush.gif
Borzasztó jó, a feliratok meg Jared drool.gif wub.gif Már nagyon-nagyon várom, de gondolom ezzel nem vagyok egyedül blush.gif laugh.gif
23 felhasználónak tetszik: funny18, zsofeeh, zsófi1997, Domcicc, Jal, ancsa13, Eve87, vvivienne8, janet7, Zsanó, Fuller, raspberry, xxangi20xx, wannascream, Hailey^^, Zsüdi, Emcsi, Ashley19, Kata159, tya04, miss_areo, House Of Wax, biad92
2010. november 03. 00:02 #2
zsofeeh
zsofeeh
shadowhunter
 
Státuszmister Bower is mine. sorry, i'm not sorry !
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.25.
Hozzászólás: 4835
Csatolások: 33773
Azonosító: 125792
Offline offline
Wow w00t.gif Iszonyatosan szexi képek drool.gif
Köszi csibi! meghajolo.gif wub.gif
2010. november 03. 00:12 #3
bibicsibi
bibicsibi
cookiemonster
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.04.23.
Hozzászólás: 4709
Csatolások: 3520
Azonosító: 93952
Offline offline
Na akkor most kifejtem bővebben is, mert mikor töltöttem fel őket, még nem nagyon tértem magamhoz, be kellett kapcsolnom a ventillátort.. blush.gif rohog.gif
Iszonyatosan jó klipp lesz, de ezt eddig is tudtuk, a képek csak megerősítést adtak. A feliratok nagyon tetszenek Jareden, és az is, hogy ilyen kuszán vannak felirva, bár azt nem értem miért fordítva, de majd meglátjuk laugh.gif A szoknyától behalok, valami ihletet kaphatott a Skótoknál rohog.gif Külön jó, hogy ilyen HQ-ban csodálhatjuk Jared igencsak nyáladzós felsőtestét drool.gif wub2.gif A haja ismét csak nagyon tetszik, egyik kedvencem a mostani évből. wub.gif wub.gif Remélem ez nem fog késni annyit, mint a This Is War think.gif
2 felhasználónak tetszik: zsofeeh, vvivienne8
2010. november 03. 00:21 #4
Zsanó
Zsanó
visszatérő vendég
 
StátuszI’m Just a Stranger In a Strange Land
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.26.
Hozzászólás: 151
Csatolások: 481
Azonosító: 47430
Offline offline
Úristen!! blush.gif blush.gif Nem térek magamhoz. blush.gif Nagyon jó képet.Irtó jól néznek ki a feliratok Jareden. Jajj legyen már kész a videó..Nagyon várom blush.gif Jared nagyon-nagyon sexy a képkeen. Mostanság jó kis "domborulatai" vannak vagy lettek. Eszméletlenül jól néz ki blush.gif blush.gif
Köszönöm így estére e képket meghajolo.gif smileeee.gif
2010. november 03. 00:24 #5
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12091
Csatolások: 196282
Azonosító: 107508
Offline offline
Szerintem nem késik annyit mint a This is War, bár én még mindig reménykedek, hogy egyszer láthatjuk egészben és nem csak pár részletet belőle cool.gif Nah de mindegy. A képek egyszerűen elképesztőek wub.gif Jared felsőteste ahmm nincsenek rá szavak wub2.gif Köszii meghajolo.gif A feliratok nekem nagyon bejönnek és biztos megint zseniális klip lesz. Várós nagyon blush.gif wub.gif
3 felhasználónak tetszik: vvivienne8, Zsanó, raspberry
2010. november 03. 07:49 #6
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Nem olyan nagy, de tagfree és persze Shannon blush.gif
Köszi bibicsibi az eddigieket meghajolo.gif
13 felhasználónak tetszik: vvivienne8, janet7, Zsanó, Fuller, Domcicc, bibicsibi, funny18, raspberry, zsofeeh, Jal, Hailey^^, xxangi20xx, Emcsi
2010. november 03. 12:53 #7
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Shannon kapja megint a csajt, mint a Killben. rohog.gif
Ez Jared 4. szoknyája, ha a skótot is számítjuk. rolleyes.gif
A feliratok nagyon ötletesek, tetszik, hogy némelyik fordítva van, ill. van ahol csak pár betű.
Viszont egy kérdés: hogy van a dalszöveg? Do you really want me dead, nem? Jareden dear van. unsure.gif Itt ordít a fülemben a szám, de nem értem, elharapja az utolsó betűt. Mindig azt hallom ki, amelyikre épp gondolok. A hivatalos youtube csatornájukon is dead van írva. Most ez egy hatalmas kérdőjel számomra.
Heart beat=Kanye verzió. Hm, már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ő milyen formában fog szerepelni a klipben. unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: bibicsibi, janet7, raspberry, Eve87, vvivienne8
2010. november 03. 13:33 #8
Eve87
Eve87
the one; the only
 
StátuszAre you on the list?
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.03.08.
Hozzászólás: 1328
Csatolások: 3515
Azonosító: 122165
Offline offline
Jared szoknyáját még csak most figyeltem meg alaposabban w00t.gif Hát, az biztos hogy neki több van, mint nekem rohog.gif
Már úgy megszoktam, hogy Shannon mellé jár egy nő is laugh.gif Furcsa lenne nélkülük _nevet.gif
Én is reménykedek még, hogy egyszer kijön a TIW. Meg amúgy még egy live stream-el is lógnak dry.gif
Én is dead-re emlékszek, dalszövegben is így van. Ahhoz hogy cenzúrázzák, nem elég durva. Meg mit érdekelné őket, hogy mit fognak szólni az emberek... rolleyes.gif Már ha ez nem csak baki... unsure.gif
5 felhasználónak tetszik: bibicsibi, Fuller, janet7, raspberry, vvivienne8
2010. november 03. 15:43 #9
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet (Fuller @ 2010.11.03. 12:53)
Shannon kapja megint a csajt, mint a Killben. rohog.gif 
Ez Jared 4. szoknyája, ha a skótot is számítjuk. rolleyes.gif 
A feliratok nagyon ötletesek, tetszik, hogy némelyik fordítva van, ill. van ahol csak pár betű.
Viszont egy kérdés: hogy van a dalszöveg? Do you really want me dead, nem? Jareden dear van. unsure.gif Itt ordít a fülemben a szám, de nem értem, elharapja az utolsó betűt. Mindig azt hallom ki, amelyikre épp gondolok. A hivatalos youtube csatornájukon is dead van írva. Most ez egy hatalmas kérdőjel számomra.
Heart beat=Kanye verzió. Hm, már csak arra vagyok kíváncsi, hogy ő milyen formában fog szerepelni a klipben. unsure.gif


Igen, ezt én se értem. Elvileg dead unsure.gif nem tudom...Amúgy eszméletlen jó képek, de ez egyértelmű rolleyes.gif Alig várom már a klippet w00t.gif
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. november 03. 15:47 #10
raspberry
raspberry
eсħelon
 
StátuszProvehito in altum△
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.07.
Hozzászólás: 1601
Csatolások: 434
Azonosító: 71013
Offline offline
Egyszer éljük meg, hogy kijön a klip (meg TIW is) unsure.gif
A feliratok nagyon jók, a legjobban a triad tetszik amibe belelóg a jó öreg kopott triad nyaklánc meghajolo.gif
Shannonról nekem is az jutott eszembe, hogy megint ő kapja a csajt ez lassan egyértelmű lesz blush.gif
Már csak Tomo hiányzik sad.gif
Idézet
Viszont egy kérdés: hogy van a dalszöveg? Do you really want me dead, ne

Eddig én is azt értettem, hogy dead. Bár nekem már voltak gondjaim más dalszövegükkel is van amikor nem tudom eldönteni egyértelműen hogy mit hallok és a dalszövegek se egyeznek meg minden oldalon mellow.gif
Idézet
Ez Jared 4. szoknyája

Lehet a szoknyából is kultusz lesz? blush.gif

Idézet
Remélem ez nem fog késni annyit, mint a This Is War

Jó sok víz folyt már le azóta. Most elkezdtem gondolkodni J hány fajta hajjal villogót már azóta minimum 4 biggrin.gif
Egyszer csak kijönnek a videók csak várni kell unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: janet7, vvivienne8, Fuller, Eve87
2010. november 04. 19:36 #11
bebeflower
bebeflower
камеры ™
 
Státuszleft hand free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 1757
Csatolások: 113
Azonosító: 128406
Offline offline
oh mygod w00t.gif w00t.gif az a test wub.gif
2010. november 06. 00:30 #12
Fuller
Fuller
Gyllenhaalic
 
StátuszI am not here, I'm not listening, I'm in my head and I'm spinning
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.10.07.
Hozzászólás: 7244
Csatolások: 3308
Azonosító: 40785
Offline offline
Idézet (Eve87 @ 2010.11.03. 07:49)
Nem olyan nagy, de tagfree és persze Shannon  blush.gif

nagyobb
7 felhasználónak tetszik: vvivienne8, Hailey^^, funny18, Eve87, raspberry, Emcsi, xxangi20xx
2010. november 10. 19:37 #13
Emcsi
Emcsi
♥Zachaddict♥
 
StátuszAz avatar saját, kérlek ne használd starity-n!! ♥ ₪ ø lll ·o. ♥
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.12.23.
Hozzászólás: 1293
Csatolások: 23
Azonosító: 47130
Offline offline
Nah, most erőteljesen elszégyelltem magam, hogy csak most akadtam ezekre a képekre ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif
De Jared valami hihetetlen, a focista izmaitól kinyúlok w00t.gif w00t.gif heart.gif
A 'dear'-el kapcsolatban, lehet hogy a klip romantikusnak készül (Shan csajozásából ítélve laugh.gif ) és ahhoz, lehet jobban illik az hogy 'tényleg akarsz édes?' laugh.gif laugh.gif
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok