Starity

Patai Anna távozott a Megasztárból!

13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 06. 10:47 #101
- törölt felhasználó -    
Végre!!! Sajnáltam egy picikét, de akkor sem volt odavaló!!!
2010. november 06. 10:49 #102
selena gomez 1
selena gomez 1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 130627
Offline offline
Szegény!De sztem majd jövőre is indulhat!
2010. november 06. 10:52 #103
selena gomez 1
selena gomez 1
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.05.
Hozzászólás: 467
Csatolások: 0
Azonosító: 130627
Offline offline
LULUPeas!

Caramell nyert!Hien csak azért ilyen felkapott mert a tesója börtönbe ment és dávid is azért felkapott mert ő is valami rendőrségi ügybe keveredett!Kettő meg egyik sem felkapott senkiről se hallani olyan sokat!!!XD lol
2010. november 06. 10:53 #104
rideawhitehorse
rideawhitehorse
miss wrestlemania
 
StátuszI chew gum and smoke in your face, I'm absurd.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.18.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 31
Azonosító: 136706
Offline offline
Én nem szeretem Annát,meg nem is szimpatikus,de nagyon sajnáltam amikor kiesett!sad.gif sad.gif
2010. november 06. 10:57 #105
zooliii
zooliii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 137702
Offline offline
Szisztok! Úgy érzem, Anna rajongójaként ki kell fejtenem a véleményemet.
Nos, Annát a műsorban sokan "tehetségnek" titulálták. Ő annál sokkal több. Én zseninek tartom, igazi lángésznek. Abban a lányban isteni szikra lakozik.

A tegnap este?... én még mindig nem térek magamhoz belőle.
Megdöbbentő, mennyire sok ebben az országban a teljesen ízlésficamos, botfülő, művészetre érzéketlen ember. Azokra gondolok itt, akik pl. arra tehetségtelen, semmi hangú Kökényre szavaztak. Az ilyen képmutató szentfazekaktól gutaütést kapok, mit amilyen ez az Attila. Szóval ez tetszik a szavazóknak? Talán el kéne gondolkodni azon, miért nincs magyar világsztár... tudom, ezek kemény szavak, de van benn realitás.

Persze tisztelet a kivételnek, akik a valódi tehetségekre voksoltak, mint Dávid, Reni, Yvette, vagy ANNA.

És a zsűrire is haragszom. Voltak adások, ahol egész normálisak voltak. Most viszont nagyon elb***ták ők is.
Hogy bírták azt a Giorgiót továbbjuttatni?!! Semmi tudása, mindenhová viszi magával azt az ellenszenves vénlány anyját.
Az ilyen 30 éves mamakedvenceitől hányingert kapok!
Anna 11 éves, de sokkal önállóbb. Giorgio gyakorolhatna akár 2000 évig, akkor sem érné el Anna szintjének 0,1 százalékát se!

De hát ez van. Egy dolog vigasztal: azt várom, mikor esik ki a Kökény meg Giorgio. Mert nemsokára arra is sor fog kerülni.


Maradtak Yvették, majd nekik szurkolok. Ők is hatalmas művészi vénával vannak megáldva.
És végül: Panka számomra az igazi győztes!! És sok sikert kívánok neki mindenhez tiszta szívből.
2010. november 06. 10:58 #106
- törölt felhasználó -    
Nem szoktam nézni a Megagázt, de hál' istennek, hogy kiesett végre...
2010. november 06. 11:00 #107
zooliii
zooliii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 137702
Offline offline
Idézet (Crissyke @ 2010.11.06. 10:18)
szégyellhetitek magatokat, hogy itt kritizáljátok őt... álljatok ki, és mutassátok meg, mit tudtok..ostobák!!! Okoskodtok itt, de mit értetek a zenéhez?? A Kovács Kati azér' igen is valaki, és ha ő azt mondja hogy Anna a legjobb, az nyilván többet nyom a latba, mint a ti irigykedő beszólásaitok...


Szia Cryssyke! Hogy vagy? Maximálisan melletted vagyok!
2010. november 06. 11:01 #108
Nana Kameo
Nana Kameo
visszatérő vendég
 
Státusztσσ fαѕt tσ ℓινє, tσσ уσυиg tσ ∂ιє
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.23.
Hozzászólás: 226
Csatolások: 122
Azonosító: 131784
Offline offline
OFF: Azt nem értem, mit vannak úgy oda egyesek a Szeleczkitől. Attól, mert húú de cukijóképűpasi, még hamis, ennél én is százszor jobban éneklek. biggrin.gif
Az biztos, h Annának meg ezerszer jobb a hangja.
2010. november 06. 11:01 #109
Lillianne
Lillianne
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=VT1-sitWRtY&feature=related
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.21.
Hozzászólás: 872
Csatolások: 1
Azonosító: 125581
Offline offline
nagyon sajnáltam mikor kiesett és sírt smileeee.gif
2010. november 06. 11:02 #110
Lillianne
Lillianne
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=VT1-sitWRtY&feature=related
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.21.
Hozzászólás: 872
Csatolások: 1
Azonosító: 125581
Offline offline
elnézést sad.gif = ezt akartam írni.
2010. november 06. 11:03 #111
- törölt felhasználó -    
nna végre elment már ideje volt
2010. november 06. 11:05 #112
raspberry
raspberry
eсħelon
 
StátuszProvehito in altum△
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.09.07.
Hozzászólás: 1601
Csatolások: 434
Azonosító: 71013
Offline offline
Idézet
Talán el kéne gondolkodni azon, miért nincs magyar világsztár... tudom, ezek kemény szavak, de van benn realitás.


Mert ha Annácska 11 évesen megnyeri világsztár lenne? blink.gif Az hogy zseni lenne meg nem értem, mert elénekel egy számot az még nem teszi zsenivé.
Idézet
Hogy bírták azt a Giorgiót továbbjuttatni?!!

Talán leesett a zsűrinek, hogy kinek van több esélye karrierre nem egy 11éves kislánynak egyszer talán de nem most.

Kiesett azért mert nem szavaztak rá elegen mert az emberek is úgy gondolják nincs még keresnivalója egy ilyen műsorban. Az elmúlt adásokban folyton a végén volt mindig megmentették ideje volt, hogy kiesen. Nem tehetségtelen csak fiatal.
2 felhasználónak tetszik: janet7, Fuller
2010. november 06. 11:10 #113
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet
Én zseninek tartom, igazi lángésznek.


És miért? ohmy.gif A tehetséggel születik az ember, nem ő gondolja ki, hogy "na most így fogok énekelni" Miért lenne zseni? Előad...előadja a dalt, de nem ő írta, meg semmi. Nem igazán értem ezt a zseni dolgot rolleyes.gif

Idézet
Az hogy zseni lenne meg nem értem, mert elénekel egy számot az még nem teszi zsenivé.

meghajolo.gif beer.gif
1 felhasználónak tetszik: Fuller
2010. november 06. 11:11 #114
- törölt felhasználó -    
szegényke annyira sírt sad.gif
2010. november 06. 11:12 #115
Alexis_0504
Alexis_0504
2015 with Eszti ♥
 
StátuszA bűn az nem lesz könnyebb, hiába hull a könnyed.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.16.
Hozzászólás: 3617
Csatolások: 855
Azonosító: 133339
Offline offline
Idézet (zooliii @ 2010.11.06. 10:57)
Szisztok! Úgy érzem, Anna rajongójaként ki kell fejtenem a véleményemet.
Nos, Annát a műsorban sokan "tehetségnek" titulálták. Ő annál sokkal több. Én zseninek tartom, igazi lángésznek. Abban a lányban isteni szikra lakozik.
A tegnap este?... én még mindig nem térek magamhoz belőle.
Megdöbbentő, mennyire sok ebben az országban a teljesen ízlésficamos, botfülő, művészetre érzéketlen ember. Azokra gondolok itt, akik pl. arra tehetségtelen, semmi hangú Kökényre szavaztak. Az ilyen képmutató szentfazekaktól gutaütést kapok, mit amilyen ez az Attila. Szóval ez tetszik a szavazóknak? Talán el kéne gondolkodni azon, miért nincs magyar világsztár... tudom, ezek kemény szavak, de van benn realitás. 
Persze tisztelet a kivételnek, akik a valódi tehetségekre voksoltak, mint Dávid, Reni, Yvette, vagy ANNA.
És a zsűrire is haragszom. Voltak adások, ahol egész normálisak voltak. Most viszont nagyon elb***ták ők is.
Hogy bírták azt a Giorgiót továbbjuttatni?!! Semmi tudása, mindenhová viszi magával azt az ellenszenves vénlány anyját.
Az ilyen 30 éves mamakedvenceitől hányingert kapok! 
Anna 11 éves, de sokkal önállóbb. Giorgio gyakorolhatna akár 2000 évig, akkor sem érné el Anna szintjének 0,1 százalékát se!
De hát ez van. Egy dolog vigasztal: azt várom, mikor esik ki a Kökény meg Giorgio. Mert nemsokára arra is sor fog kerülni.
Maradtak Yvették, majd nekik szurkolok. Ők is hatalmas művészi vénával vannak megáldva.
És végül: Panka számomra az igazi győztes!! És sok sikert kívánok neki mindenhez tiszta szívből.


Végre egy reális és értelmes,hozzászólás! smileeee.gif Ez ami ide levan írva ez az igazság smileeee.gif Én is frászt kapok már Kökény Attilától...-.-
Én is elkezdhetném mocskolni nektek itt Giorgo-t Kökény-t vagy éppen Dávidot.Szóval csak gratulálni tudok azoknak az értelmes hozzászólóknak akik itt szidják Annát..
2010. november 06. 11:16 #116
zooliii
zooliii
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.02.
Hozzászólás: 50
Csatolások: 0
Azonosító: 137702
Offline offline
Idézet (Nana Kameo @ 2010.11.06. 11:01)
OFF: Azt nem értem, mit vannak úgy oda egyesek a Szeleczkitől. Attól, mert húú de cukijóképűpasi, még hamis, ennél én is százszor jobban éneklek. biggrin.gif
Az biztos, h Annának meg ezerszer jobb a hangja.


Valahol egyetértek, hiszen Anna mindenkinél jobb volt.
Ugyanakkor nem írnám le Dávidot sem, ő is előadóművészetre termett.Dávid a tehetség. Anna a zseni. Kettejük közt ez a különbség. Mindkettejüknek nagy jövőt jósolok, csak akarniuk kell.

És Yvette, Reni is nagyszerűek.
Melindáról olyan vegyes véleményem van, hullámzó a teljesítménye. Énekelt már bravúrosan is, de van, hogy gyengébb.
2010. november 06. 11:17 #117
bebeflower
bebeflower
камеры ™
 
Státuszleft hand free
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.30.
Hozzászólás: 1757
Csatolások: 113
Azonosító: 128406
Offline offline
szerintem így jó neki smileeee.gif nm kell egy 11 évesnek megnyernie a megasztár..
2010. november 06. 11:17 #118
DamonFan
DamonFan
új tag
 
StátuszGood day to everyone. ♥:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.17.
Hozzászólás: 56
Csatolások: 2
Azonosító: 133453
Offline offline
én azt nem értem, hogy ha a megasztár felénél kijelentik, hogy már a suliban a helye, akkor már a válogatóban minek vették fel?? szal. ennek így nincs sok értelme, akkor inkább már a legelején megmondták volna neki, hogy szeptembertől neki suliba kell mennie.
2 felhasználónak tetszik: raspberry, Fuller
2010. november 06. 11:20 #119
- törölt felhasználó -    
Nem lepett meg sőt...nem mondanám hogy elszomorodtam volna. Ideje volt hogy kiessen,már bocsánat...ő mégcsak egy gyerek,akinek nem itt van a helye. Még rengeteg ideje van,nem is értem miért kellett ezt így siettetni...de vállalta ezt,szóval sírt...igen,szomorú,de senki nem mondta neki azthiszem hogy ez az egész kötelező. Majd az évek eldöntik hogy mi lesz belőle,felesleges szomorkodni emiatt...rengeteg ideje van.
2010. november 06. 11:20 #120
janet7
janet7
 
Státusz.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.08.11.
Hozzászólás: 4230
Csatolások: 67
Azonosító: 133061
Offline offline
Idézet
Dávid a tehetség. Anna a zseni. Kettejük közt ez a különbség.


úristen _nevet.gif
13 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok