Starity

BBC filmek/sorozatok

3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. november 22. 14:53 #1
- törölt felhasználó -    
Gondoltam nyitok egy ilyen topikot. Tudom hogy nem vagyok egyedül aki szereti a külön BBC által készített filmeket, sorozatokat. Kinek mi a kedvence? Beszélgessünk bármilyen műsorról amit szerettek és a külföldi BBC adókon vagy a BBC Entertainment csatornán megy biggrin.gif
Jöhetnek a naponta leadott műsorok (Eastenders), sci-fi, akció, thriller, dráma, quizshow, talkshow, celebrityshow, dokumentum, comedy, stand up comedy, időszakos charity (Children In Need, Comic Relief) és egyéb műsorok biggrin.gif

http://www.seriouslybusiness.co.uk/wp-content/uploads/2007/02/bbc-logo.jpg
3 felhasználónak tetszik: Bessie, Sally Sparrow, Dancsy
2010. november 22. 18:10 #2
Bessie
Bessie
Jung Kook
 
Státusz❤ YoonKook ❤
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 07.04.26.
Hozzászólás: 15796
Csatolások: 67786
Azonosító: 27941
Offline offline
Az angol filmeket/sorozatokat nagyon szeressük. biggrin.gif nekem sajnos nincs BBC-m. ohmy.gif reklamalo.gif reklamalo.gif
2010. november 22. 18:13 #3
- törölt felhasználó -    
Idézet (Bessie @ 2010.11.22. 18:10)
Az angol filmeket/sorozatokat nagyon szeressük. biggrin.gif nekem sajnos nincs BBC-m. ohmy.gif  reklamalo.gif  reklamalo.gif


De van BBC Entertainmented, nem? biggrin.gif
Ami kell, arról pedig tudod hol keresd, nem? rohog.gif
2010. november 22. 18:36 #4
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Nekünk van BBC Entertainment, de ki tudja, hogy meddig. A család váltani akar Digitévére, vagy mi a fenére, mert sokkal olcsóbb lesz, mint a kábel, de az ő csomagjukban viszont egyáltalán nincsen BBC... reklamalo.gif

Én a MOST futó sorozatok közül, amiket a BBC Entertainment csatorna ad, jelenleg a Last of the summer wine-t nézem. + Doctor Who-t, ha épp sikerül a tévé elé ülni, amikor van.

Illetve reggel szoktam Cbeebies-es műsorokat sasolni, most éppen az a vakondos bábsorozat, amit el szoktam csípni, meg a Forget me not farm. rohog.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 22. 19:32 #5
- törölt felhasználó -    
Senki nem nézni valami daily dramat? Holby City, Eatsenders vagy Coronation Street? biggrin.gif Gondolom ugyanolyan sablon mint a Barátok Közt rohog.gif
2010. november 22. 19:54 #6
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.22. 19:32)
Senki nem nézni valami daily dramat? Holby City, Eatsenders vagy Coronation Street?  biggrin.gif Gondolom ugyanolyan sablon mint a Barátok Közt  rohog.gif


Én egyszer belenéztem az Eastbe, de nem bírtam nézni, hogy annak a csúnyácska, öreg, molett néninek attól a fiatal kissráctól van gyereke... blink.gif rohog.gif
2010. november 22. 20:26 #7
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.22. 19:54)
Én egyszer belenéztem az Eastbe, de nem bírtam nézni, hogy annak a csúnyácska, öreg, molett néninek attól a fiatal kissráctól van gyereke...  blink.gif  rohog.gif


Akkor tényleg olyan lehet mint a Barátok Közt biggrin.gif
Én egyszer egy Holby City-be botlottam bele. Nem nekem való. A BBC Entertainment repetoárja nem túl nagy, pedig mennyi mindennel meg lehetne tölteni a tv schedule-t. Van olyan műsor, amiből napi 2-3szor leadnak pedig azoknak a helyükre más értelmesebb dolgot is tehetnének dry.gif
Annak viszont ötülök hogy van Jonathan Ross Show. Igyekszem minden adást megnézni. Vicces csóka és bírom nagyon biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow
2010. november 23. 00:12 #8
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Two Thousand Acres of Sky: http://www.bbc.co.uk/drama/sky/
Szerettem, amikor ment (feliratosan).

Holby City-ből láttam keveset, az Eastendersből is (Gary nővére játszik benne rohog.gif ), de a humoros sorozatokat kedvelem inkább.
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 23. 07:02 #9
- törölt felhasználó -    
Idézet (susurrus @ 2010.11.23. 00:12)
Two Thousand Acres of Sky: http://www.bbc.co.uk/drama/sky/
Szerettem, amikor ment (feliratosan).


Ez hány évados sorozat volt?
2010. november 23. 07:14 #10
- törölt felhasználó -    
nekem van BBC csatornám, s nagyon jó filmek meg sorozatok vannak rajta, csak az a baj, hogy ritkán tudom nézni sad.gif
2010. november 23. 18:05 #11
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.11.22. 18:36)
Illetve reggel szoktam Cbeebies-es műsorokat sasolni, most éppen az a vakondos bábsorozat, amit el szoktam csípni, meg a Forget me not farmrohog.gif


A vakondosnak az a címe, hogy The Roly Mo Show. rohog.gif

Jelentem, ma délután DW-t néztem a BBC-n. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: Bessie, kateblock
2010. november 24. 00:02 #12
susurrus
susurrus
Rickrolled
 
Státusz"You choose your friends by their character and your socks by their color." - GO
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 07.01.01.
Hozzászólás: 2759
Csatolások: 5169
Azonosító: 22484
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.11.23. 07:02)
Ez hány  évados sorozat volt?

Ennek nekem is utána kellett néznem tongue.gif
3 évad, összesen 22 epizód
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. november 24. 13:17 #13
- törölt felhasználó -    
Nézi valaki a Jonathan Ross Showt? biggrin.gif
2010. november 24. 18:23 #14
- törölt felhasználó -    
Én a BBC Entertainmenten láttam két részt valami Green Grees Grass sorozatból, hát haláli. laugh.gif Lájk.
(Remélem, jól írtam a címét, nem emlékszem pontosan.)
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Sally Sparrow
2010. december 01. 13:26 #15
- törölt felhasználó -    
Én most QI quiz comedyt nézek, mert jó és vicces. Stephen Fry, Alan Davies és a társai biggrin.gif
2010. december 01. 13:36 #16
Sally Sparrow
Sally Sparrow
Londonb*zi chenoista
 
StátuszSoy una chica húngara, chenoísta y apasionada por Londres.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.05.26.
Hozzászólás: 10970
Csatolások: 8081
Azonosító: 128114
Offline offline
thumbsup.gif

1 felhasználónak tetszik: kateblock
2010. december 01. 16:55 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (Sally Sparrow @ 2010.12.01. 13:36)
thumbsup.gif 


Ebből már láttam egy részt biggrin.gif

Én most jutottam el odáig, hogy megnézzem az idei Children In Need 2010-et. Végignéztem az egész műsort és azt kell mondjam, Cheryl Cole előadása tetszett leginkább. A műfaj, amit képvisel nem igazán gyere be nálam, de jó hangja és jól tud énekelni, ez a lényeg. Én szakadtam a BBC hírolvasók Lady Gaga mixén. Szegény Gaga _nevet.gif _nevet.gif

2 felhasználónak tetszik: Sally Sparrow, Hesztia
2010. december 20. 00:08 #18
- törölt felhasználó -    
Örömmel nyugtáztam, hogy nemsokára új műsorok érkeznek a csatornára. Végre biggrin.gif
2011. január 01. 18:21 #19
- törölt felhasználó -    
Nézett valaki valami jó filmet/sorozatot karácsonykor az Entertainment csatornán vagy hozzájutott egy olyan filmhez, ami külföldi BBC csatornán ment és tetszett neki? biggrin.gif
2011. január 02. 01:03 #20
- törölt felhasználó -    
Nekem nincs BBC-m, de ha nézem hol itt, hol ott, akkor a Doctor Who-t, a Qi-t nézem leginkább. A Hollyoaks, az Eastsenders és a Coronation Street wiki oldalát olvastam, és valahogy nem kaptam kedvet egyiktől sem. Elég bugyuta segélyeken élő briteknek való cuccok.

Rendszeres műsorokat amúgy nem nézek. De pl. alig várom, hogy folytassák a Sherlockot, az olyan istencsászár 3 részes cucc volt, hogy majd' leszakadt az arcom tőle! Tátott szájjal néztem végig.

(most amúgy inkább E4-os műsorokat néztem: Skins-t meg Misfits-t biggrin.gif meg az itv-n az X factort blush.gif )

Amúgy a legutolsó BBC-s dolog, aminek nekikezdtem, az a Lip Service volt. Még nem értem a végére, de igyekszem smileeee.gif
3 oldal 1 2 3
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!