Evanescence
2011. szeptember 30. 20:52
#41
|
|
RockAngelvisszatérő vendég |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.30. Hozzászólás: 108 Csatolások: 36 Azonosító: 134171 offline
|
Nem lett rossz a klipp, de én valahogy többet vártam az Evanescencetől. A szám még mindig tetszik. Megjelent egy új szám is (hirtelen nem jut eszembe a címe), az is nagyon sirály lett. Mindjárt album!!
2011. október 05. 18:47
#42
|
|
nothingcanstopmeExtinct ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.13. Hozzászólás: 2350 Csatolások: 97 Azonosító: 133163 offline
|
Nem is egy jelent meg azóta (ami a honlapon van), hanem minimum 3
(End Of The Dream, Made Of Stone, My Heart Is Broken) IMÁÁÁDOMMM
2012. január 09. 19:56
#45
|
|
rolllllleee♣Patience |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.07.24. Hozzászólás: 2166 Csatolások: 638 Azonosító: 131859 offline
|
Én szeretem Amy hangja különleges, és hihetetlenül jó
2012. február 23. 20:28
#51
Teccik a zenéjük , mindigis teccett ez a stílus , de nem a legnagyobb kedvenceim , a legjobb számuk az a Bring me to life
2012. február 24. 17:25
#52
|
|
Vampiregirl1Angel. |
Csoport: Tag Csatlakozott: 11.12.30. Hozzászólás: 2451 Csatolások: 318 Azonosító: 166234 offline
|
Nagyon jó zenekar,Amy igazán tehetséges énekesnő.Még régebben ismertem meg őket a Bring me to the life című számuk miatt,de sosem tudtam,mi is a zenekar neve,de nem rég rájöttem,és így utánakerestem
Az egyik örök kedvencem marad a Bring me to the life,de a My heart is brokent is megszerettem
Az egyik örök kedvencem marad a Bring me to the life,de a My heart is brokent is megszerettem
2012. március 15. 18:22
#55
Nem nagyon szoktam Evanescence-t hallgatni.De van egy szám amit nagyon szeretek a My Immortal..<333
2012. július 04. 21:23
#56
Igaz nem túlzottan szeretem a rock zenét, ez a banda eszméletlen jó. Pár évvel ezelőtt ismertem meg őket, a nővéremmel rongyosra halgattuk a My Immortalt. Amy hagja csodaszép, a számoknak komoly mondanivalójuk van. Oda vagyok érte!
2012. július 04. 21:27
#57
nem mondom,hogy nem szeretem őket mert ez nem igaz, de mondjuk nem az a zene amit a nap minden órájában hallgatok mert az a Bodom, ámde mióta hallottam a Nirvana coverüket // olyan 2-3 éve// nagyon felnézek rájuk, szerintem nagyon jó lett
Evanescence - Heart-Shaped Box (Nirvana Cover)
Evanescence - Heart-Shaped Box (Nirvana Cover)
2012. július 08. 15:33
#58
|
|
nothingcanstopmeExtinct ♥ |
Csoport: Tag Csatlakozott: 10.08.13. Hozzászólás: 2350 Csatolások: 97 Azonosító: 133163 offline
|
És még élőben milyenek, hát az... elképesztőhihetetlencsodálatos
Amynek élőben is épp olyan szép hangja van, mint felvételeken, szerintem egy csomó szám jobb is volt, mint felvételen... van valahol videóm is a koncertről, huhúú!
Kedvenceim
2012. július 15. 16:01
#60
Imádom őket!
a kedvenc számom evanescence-my immortal *_* imádom,nagyon jó banda!
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvan, ki örökli Liam Payne vagyonát
Megvolt a hagyatéki eljárás.
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
Kiderült, melyik volt az a pillanat, amikor Zendaya beleszeretett Tom Hollandba
A pillanat gyorsan terjedt az interneten.
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Tom Holland Pókember tetoválása váratlan problémát okozott a Pókember forgatásán
Az egyik tetoválása problémát okozott.
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
A Sárkányok háza sztárjának hányingere lett az egyik jelenetétől
Vigyázat a cikk SPOLIERT tartalmaz!
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Szerelmes képeken az Off Campus sztárjai - már biztos, hogy együtt vannak
Itt a bizonyíték a románcra.
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Taylor Swift és Travis Kelce fontos kérést intézett az esküvői vendégeikhez
Volt egy kérésünk minden vendéghez.
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
Blackpink Lisája felfedte, miért változtatta meg a nevét
13 éves volt, amikor így döntött.

offline
0 felhasználónak tetszik:

