Starity

James & Oliver Phelps

26 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 09. 22:44 #1
- törölt felhasználó -    
James (Fred Weasley) és Oliver (George Weasley) topikja.
Beszélgessünk erről a Harry Potter filmekből elhíresült ikerpárról, akik a Harry Potter forgatás vége óta nem Fred és George Weasley többé (vagy neked azok maradnak?)
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2010. december 09. 22:46 #2
- törölt felhasználó -    
Nekem ők jobban fognak Weasley-k maradni, mint Rupert. rohog.gif Nem tudom, miért. De remélem, ők is kapnak majd valami jó kis szerepet más filmben.
4 felhasználónak tetszik: kateblock, AdamLambertrulz, miss_areo, Kazuo
2010. december 09. 22:52 #3
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Végre meg lett ez a topik..
Azt mondtad Kateblock, h rengeteg infót tudsz róluk... Mesélsz vmit, ha szépen megkérlek? : )
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2010. december 09. 22:55 #4
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.09. 22:52)
Végre meg lett ez a topik..
Azt mondtad Kateblock, h rengeteg infót tudsz róluk... Mesélsz vmit, ha szépen megkérlek? : )


Mi érdekel? Kérdezzetek és ha tudok válaszolok smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2010. december 09. 22:58 #5
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 22:55)
Mi érdekel? Kérdezzetek és ha tudok válaszolok  smileeee.gif



pl: "Oliverék amúgy is megesznek mindenféle kaját, biztosan ezt is szeretik " Ez mit takar? Mi mindent szeretnek enni, inni stb...
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2010. december 09. 23:00 #6
- törölt felhasználó -    
Először is kezdhetnénk azzal, hogy melyik melyik. _nevet.gif
5 felhasználónak tetszik: funny18, kateblock, AdamLambertrulz, miss_areo, Kazuo
2010. december 09. 23:03 #7
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Sajnos még őket nem láttam a HP kívül semmiben sem, ezért nekem még egyenlőre a Weasley ikrek maradnak. Remélem ez lassan megváltozik!! biggrin.gif
Mit szeretnek csinálni a szabad idejükben?
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2010. december 09. 23:03 #8
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.09. 22:58)
pl: "Oliverék amúgy is megesznek mindenféle kaját, biztosan ezt is szeretik " Ez mit takar? Mi mindent szeretnek enni, inni stb...


Szeretnek főzni és enni is. Több interjúban mondták is, hogy szívesen próbálnak ki különböző ételeket, érdekeltek mindenféle ízben. Oliver írta twitteren egyszer, hogy eldöntötte, megnézi a nemzeti kaják receptjeit és kiválasztja azokat, amikhez tud alapanyagot szerezni.
Ami megmaradt bennem, hogy valami spanyol specialitást készített volna és rábízta Jamesre a csirkét, semmi más dolga nem volt, csak vigyázni a csirkére és nem megégett a csirke _nevet.gif _nevet.gif
2 felhasználónak tetszik: miss_areo, Kazuo
2010. december 09. 23:12 #9
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 23:03)
Szeretnek főzni és enni is. Több interjúban mondták is, hogy szívesen próbálnak ki különböző ételeket, érdekeltek mindenféle ízben. Oliver írta twitteren egyszer, hogy eldöntötte, megnézi a nemzeti kaják receptjeit és kiválasztja azokat, amikhez tud alapanyagot szerezni. 
Ami megmaradt bennem, hogy valami spanyol specialitást készített volna és rábízta Jamesre a csirkét, semmi más dolga nem volt, csak vigyázni a csirkére és nem megégett a csirke  _nevet.gif  _nevet.gif



Ez nagyon aranyos... Én is szeretek főzni, sőt én is szeretem kipróbálni különböző nemztek specialitásait...
2 felhasználónak tetszik: kateblock, Kazuo
2010. december 09. 23:16 #10
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.09. 23:12)
Ez nagyon aranyos... Én is szeretek főzni, sőt én is szeretem kipróbálni különböző nemztek specialitásait...


Akkor lehet, hogy neked kellene Oliverrel főzicskézni smileeee.gif
(én pedig el leszek James-szel rohog.gif )

Mit csinálnak szabadidejükben? James gitározik, Oliver makettezik, golf, foci, szeretnek filmezni és koncertekre járni.
Minden nap James viszi Rupertet sétáltani (igen, a kutyájukat rohog.gif ) mikor otthon vannak smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: funny18, RoseAnn, Dancsy, AdamLambertrulz, miss_areo, Kazuo
2010. december 09. 23:20 #11
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 23:16)
Akkor lehet, hogy neked kellene Oliverrel főzicskézni  smileeee.gif 
(én pedig el leszek James-szel  rohog.gif )
Mit csinálnak szabadidejükben? James gitározik, Oliver makettezik, golf, foci, szeretnek filmezni és koncertekre járni.
Minden nap James viszi Rupertet sétáltani (igen, a kutyájukat  rohog.gif ) mikor otthon vannak  smileeee.gif


Rendben megegyeztünk!
Ha már koncert, milyen zenéket szeretnek?
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2010. december 09. 23:24 #12
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 23:16)
Akkor lehet, hogy neked kellene Oliverrel főzicskézni  smileeee.gif 
(én pedig el leszek James-szel  rohog.gif )
Mit csinálnak szabadidejükben? James gitározik, Oliver makettezik, golf, foci, szeretnek filmezni és koncertekre járni.
Minden nap James viszi Rupertet sétáltani (igen, a kutyájukat  rohog.gif ) mikor otthon vannak  smileeee.gif

Nagyon találó neve van a kutyának rohog.gif Nagyon kreatívak, és szeretnek hétköznapi dolgokat csinálni. Ez nagyon teszik!!
Vajon foglalt a szívük vagy sem? Jó tudom, hogy hülye kérdés de kíváncsi vagyok!!
1 felhasználónak tetszik: MycySmiley
2010. december 09. 23:24 #13
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2010.12.09. 23:20)
Rendben megegyeztünk!
Ha már koncert, milyen zenéket szeretnek?


Olivernek nagy kedvence a Rage Against The Machine, James Green day és Beatles fannak vallja magát. Szeretik a Foo Fighters, Metallica, AC/DC, 30 Seconds to Mars együtteseket smileeee.gif
4 felhasználónak tetszik: funny18, RoseAnn, AdamLambertrulz, miss_areo
2010. december 09. 23:28 #14
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 23:24)
Olivernek nagy kedvence a Rage Against The Machine, James Green day és Beatles fannak vallja magát. Szeretik a Foo Fighters, Metallica, AC/DC, 30 Seconds to Mars együtteseket  smileeee.gif



Hmmm értem... akkor ebben is van egy-két közös...

(most megyek aludni, mert ma reggel hajnalba keltem és spanyol zh-t írtam... mindenkinek kellemes James-es, Oliver-es és Rupert-es álmot kívánok...)
3 felhasználónak tetszik: kateblock, funny18, Dancsy
2010. december 09. 23:42 #15
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2010.12.09. 23:24)

Vajon foglalt a szívük vagy sem? Jó tudom, hogy hülye kérdés de kíváncsi vagyok!!


Igen, foglaltak mindketten. Nem meglepő szerintem. biggrin.gif

Idézet (Dancsy @ 2010.12.09. 23:00)
Először is kezdhetnénk azzal, hogy melyik melyik. _nevet.gif


Te sem tudod őket megkülönböztetni? Néha úgy érzem, hogy velem nem stimmel valami, mert én csukott szemmel és füllel is meg tudom őket különböztetni biggrin.gif
Nem tudom, hogy miért, ránézek a képre és tudom, hogy melyik. Ha a fejük nem látszik, az órájuk vagy a szemölcsük alapján tudom őket megkülönböztetni. Szánalom a köbön http://img844.imageshack.us/img844/3352/picardicon.gif de én már ennyire 'ismerem' őket.
Ha jól emlékszem, Oliver karján van kék óra, Jamesén sárga, Oliver nyakán van anyajegy és James pofija picit kerekebbnek tűnik nekem, mint Oliveré.
Hang alapján is meg tudom őket különböztetni rohog.gif blush.gif
4 felhasználónak tetszik: Dancsy, AdamLambertrulz, miss_areo, Kazuo
2010. december 09. 23:54 #16
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.09. 23:42)
Igen, foglaltak mindketten. Nem meglepő szerintem.  biggrin.gif 
Szánalom a köbön http://img844.imageshack.us/img844/3352/picardicon.gif de én már ennyire 'ismerem' őket. 
Hang alapján is meg tudom őket különböztetni  rohog.gif  blush.gif

Gondoltam, hogy foglaltak lehetnek!

Ez nagyon aranyos. Miért lenne szánalmas, hogy ennyire ismered őket. A kedvenceimet én is már a hangjuk alapján felismerem. Szerintem ez természetes dolog!! biggrin.gif

Valami filmes projekt van a láthatáron vagy a HP második felében láthatjuk őket legközelebb?
1 felhasználónak tetszik: Kazuo
2010. december 10. 00:02 #17
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2010.12.09. 23:54)
Gondoltam, hogy foglaltak lehetnek!
Ez nagyon aranyos. Miért lenne szánalmas, hogy ennyire ismered őket. A kedvenceimet én is már a hangjuk alapján felismerem. Szerintem ez természetes dolog!! biggrin.gif 
Valami filmes projekt van a láthatáron vagy a HP második felében láthatjuk őket legközelebb?


Hivatalosan csak annyi biztos, hogy Oliver szerepelni fog egy amerikai filmben, ami Picasso életéről szól. Ha jól emlékszem lengyel festő lesz benne, forgatás jövőre kezdődik.

(Én azt hallottam, hogy James pedig egy angol filmet forgat majd, jövő hónaptól vagy azután, Londonban. Állítólag valami kísértet lesz benne. Ez nem biztos, csak én kutakodtam infók után rohog.gif )

Nem tudom melyik film mikor jön ki, arról még nincs szó, Oliver filmje még ott tart, hogy a script sincs kész, James állítólagos filmjébe pedig még castingolják az extrákat.

Nagyon várom már a következő projekteket, mert amit eddig láttam non-HP projekt ugyan jó, de nagyon kellene már nekik valami olyan szerep, ami kicsit sem hasonlít a potterbéli karaktereikre unsure.gif
4 felhasználónak tetszik: funny18, Dancsy, AdamLambertrulz, miss_areo
2010. december 10. 15:24 #18
- törölt felhasználó -    
Na de akkor most miről beszéljünk velük kapcsolatban? Várjunk, tudom már, van egy kérdésem: mi a kedvenc filmjük és milyen fajta filmeket szeretnek a leginkább? biggrin.gif
2010. december 10. 15:31 #19
- törölt felhasználó -    
Idézet (Dancsy @ 2010.12.10. 15:24)
Na de akkor most miről beszéljünk velük kapcsolatban? Várjunk, tudom már, van egy kérdésem: mi a kedvenc filmjük és milyen fajta filmeket szeretnek a leginkább? biggrin.gif


Ha jól emlékszem, kedvenc filmjeik a Forrest Gump és a Vizes Nyolcas. Szeretik a vígjátékokat, animációs meséket és főleg történelmi dokumentumfilmeket. biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: RoseAnn, Dancsy, AdamLambertrulz, miss_areo
2010. december 10. 15:39 #20
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2010.12.10. 15:31)
Ha jól emlékszem, kedvenc filmjeik a Forrest Gump és a Vizes Nyolcas. Szeretik a vígjátékokat, animációs meséket és főleg történelmi dokumentumfilmeket.  biggrin.gif



történelmi... hűűű
26 oldal 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok