Starity

James & Oliver Phelps

26 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. február 13. 13:28 #401
- törölt felhasználó -    
Avatar csere megtörtént, nem azok lettek, amiket szerettem volna. Szépen kivágtam őket, de ha rákattoltam, kockás volt a nagy képük az adatlapon. James és Oliver nem Adonisz, nehéz róluk kifejezetten jó, mosolygós képet találni, szóval ez van biggrin.gif
James szemei elkápráztatóak blink.gif laugh.gif biggrin.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. február 13. 13:41 #402
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.13. 13:28)
Avatar csere megtörtént, nem azok lettek, amiket szerettem volna. Szépen kivágtam őket, de ha rákattoltam, kockás volt a nagy képük az adatlapon. James és Oliver nem Adonisz, nehéz róluk kifejezetten jó, mosolygós képet találni, szóval ez van  biggrin.gif 
James szemei elkápráztatóak  blink.gif  laugh.gif  biggrin.gif

Nekem tetszenek ezek a képek! Nagyon jó választás volt biggrin.gif meghajolo.gif
2011. február 13. 15:53 #403
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Kate! Jók lettek az adatlapok!
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 13. 23:58 #404
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Gratulálok! beer.gif Örülök, hogy végül mégis megkaptad őket. Nagyon jók lettek. thumbsup.gif
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 16. 22:49 #405
- törölt felhasználó -    
Köszönöm. Megtettem mindent biggrin.gif
Úgy látom Jae és Oliver megint hozza a régi formáját. Nagyon viccesek biggrin.gif
2011. február 16. 22:52 #406
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 22:49)
Köszönöm. Megtettem mindent  biggrin.gif 
Úgy látom Jae és Oliver megint hozza a régi formáját. Nagyon viccesek  biggrin.gif


Ezt hogy érted?
2011. február 16. 23:02 #407
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.02.16. 22:52)
Ezt hogy érted?


James írta, hogy a telefonján állított be ébresztőt, kikapcsolt a telefonja és elaludt. Ez olyan Jae _nevet.gif _nevet.gif
Oliver is poénos manapság. Írt neki valaki, akinek a neve az, hogy oliverphelpsfan és visszaírt, hogy 'cool name'. DE ami jobban tetszett, az az, hogy valaki megkérdezte tőle minek örülne jobban, ha egy ló nagyságú kacsa vagy sok kacsa nagyságú ló és azt válaszolta, hogy attól függ, megeheti-e a kacsát. Odabiggyentette a tweet végére, hogy 'yummy yummy' _nevet.gif
4 felhasználónak tetszik: RoseAnn, funny18, AdamLambertrulz, MycySmiley
2011. február 16. 23:04 #408
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 23:02)
James írta, hogy a telefonján állított be ébresztőt, kikapcsolt a telefonja és elaludt. Ez olyan Jae  _nevet.gif  _nevet.gif 
Oliver is poénos manapság. Írt neki valaki, akinek a neve az, hogy oliverphelpsfan és visszaírt, hogy 'cool name'. DE ami jobban tetszett, az az, hogy valaki megkérdezte tőle minek örülne jobban, ha egy ló nagyságú kacsa vagy sok kacsa nagyságú ló és azt válaszolta, hogy attól függ, megeheti-e a kacsát. Odabiggyentette a tweet végére, hogy 'yummy yummy'  _nevet.gif



Uhhh... nem normális... de nagyon szeretem... nem is tudom mi lenne a világgal a James szerű emberek nélkül.. : )
1 felhasználónak tetszik: MycySmiley
2011. február 16. 23:08 #409
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.02.16. 23:04)
Uhhh... nem normális... de nagyon szeretem... nem is tudom mi lenne a világgal a James szerű emberek nélkül.. : )


Nem is tudom hol lennénk nélkülük pardon.gif
Ébresztőóra James, ébresztőóra rohog.gif
2011. február 16. 23:15 #410
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.16. 23:08)
Nem is tudom hol lennénk nélkülük pardon.gif
Ébresztőóra James, ébresztőóra  rohog.gif


Erről jut eszembe, be kellene állítanom a telefonom holnapra... : )
2011. február 20. 23:13 #411
- törölt felhasználó -    
Nekem kezd gyanús lenni, hogy Oliver nemsokára filmet forgat és nem tudunk a filmről. Egy árva szó sem esik a filmről sem az amerikai sem az angol médiában blink.gif
2011. február 20. 23:17 #412
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.20. 23:13)
Nekem kezd gyanús lenni, hogy Oliver nemsokára filmet forgat és nem tudunk a filmről. Egy árva szó sem esik a filmről sem az amerikai sem az angol médiában  blink.gif


Igen, valóban gyanús... Nem tudom mi lesz...
2011. február 23. 15:06 #413
AdamLambertrulz
AdamLambertrulz
Mrs. Nobody
 
StátuszEzek a rockfüggők. Ezek a csendfóbiások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.20.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 131590
Offline offline
Utólag én is gratulálok kate! bday.gif
Szép munka. Jók lettek az életrajzok is. biggrin.gif
2011. február 23. 15:19 #414
- törölt felhasználó -    
Idézet (AdamLambertrulz @ 2011.02.23. 15:06)
Utólag én is gratulálok kate!  bday.gif 
Szép munka. Jók lettek az életrajzok is.  biggrin.gif


Köszönöm. Mindent megtettem. Remélem most már senki nem írja be, hogy vörösek, mert engem már rohadtul idegesít, hogy vörösnek hiszik őket. Egyébként szerintem a barna haj jobban áll nekik, mint a vörös unsure.gif blush.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, AdamLambertrulz, MycySmiley
2011. február 23. 15:24 #415
AdamLambertrulz
AdamLambertrulz
Mrs. Nobody
 
StátuszEzek a rockfüggők. Ezek a csendfóbiások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.20.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 131590
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 15:19)
Köszönöm. Mindent megtettem. Remélem most már senki nem írja be, hogy vörösek, mert engem már rohadtul idegesít, hogy vörösnek hiszik őket. Egyébként szerintem a barna haj jobban áll nekik, mint a vörös  unsure.gif  blush.gif

Nekem mindegyik tetszik, bár tény, hogy barna hajjal felnőttesebbek, és talán előnyösebb nekik az a hajszín. smileeee.gif Nem valami szerencsés dolog, ha egy színészt beskatulyáznak az emberek, nyitottnak kell lenni az új szerepekre is. Ők a "vörös hajú ikrek a harry potterből", legtöbbször tényleg ez szokott lenni. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, funny18
2011. február 23. 15:30 #416
- törölt felhasználó -    
Idézet (AdamLambertrulz @ 2011.02.23. 15:24)
Nekem mindegyik tetszik, bár tény, hogy barna hajjal felnőttesebbek, és talán előnyösebb nekik az a hajszín.  smileeee.gif Nem valami szerencsés dolog, ha egy színészt beskatulyáznak az emberek, nyitottnak kell lenni az új szerepekre is. Ők a "vörös hajú ikrek a harry potterből", legtöbbször tényleg ez szokott lenni.  mellow.gif


Örülök, hogy így vélekedsz a dolgokról. Én hiszem azt, hogy a skatulyából ki lehet törni, ha olyan szerepet vállal az ember, ami nagyon eltér az addig alakítottaktól. James és Oliver azért vannak előnyben, mert mindenki a HP-vel kapcsolja őket de sokan nincsenek azzal tisztában, hogy ők kiket játszanak a filmben és ez nem csak a haj miatt van. Ha geek szőke hajú, szemüveges kölyköket játszanának valamiben, az már fél siker lenne. Ezért is drukkolok Olivernek ehhez a filmhez, mert a karaktere messziről nem fog George-ra sem Oliverre hasonlítani sem kinézetre, sem belsőre. Nem bánnám, ha focis interjúkon kívül máshová is meghívnák őket mert a focis interjúikat már nagyon unom. Valaki segítsen már nekik könyörgöm 110.gif
2 felhasználónak tetszik: AdamLambertrulz, MycySmiley
2011. február 23. 20:21 #417
AdamLambertrulz
AdamLambertrulz
Mrs. Nobody
 
StátuszEzek a rockfüggők. Ezek a csendfóbiások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.20.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 131590
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 15:30)
Örülök, hogy így vélekedsz a dolgokról. Én hiszem azt, hogy a skatulyából ki lehet törni, ha olyan szerepet vállal az ember, ami nagyon eltér az addig alakítottaktól. James és Oliver azért vannak előnyben, mert mindenki a HP-vel kapcsolja őket de sokan nincsenek azzal tisztában, hogy ők kiket játszanak a filmben és ez nem csak a haj miatt van. Ha geek szőke hajú, szemüveges kölyköket játszanának valamiben, az már fél siker lenne. Ezért is drukkolok Olivernek ehhez a filmhez, mert a karaktere messziről nem fog George-ra sem Oliverre hasonlítani sem kinézetre, sem belsőre. Nem bánnám, ha focis interjúkon kívül máshová is meghívnák őket mert a focis interjúikat már nagyon unom. Valaki segítsen már nekik könyörgöm  110.gif

Hát igen, gondolom, ha összejön nekik a filmes karrier ezután is, akkor más módon is elismerik őket, és ki tudnak "szabadulni" ebből a helyzetből. smileeee.gif Én drukkolok nekik, hiszem, hogy sikerülni fog.
Láttam pár focis interjút, kicsit egyhangúnak tűnik ez az életmód, de lehet csak azért, mert nem rajongok igazán a fociért...
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. február 23. 23:23 #418
- törölt felhasználó -    
Jól láttam a képeket, miszerint az ikrek a Playboy villában jártak? Öcsém, ez durva. Színészek nem nagyon szeretnek ezzel dicsekedni. Ha én lennék Oliver barátnője, biztosan nem örülnék hogy a pasim .. hogy is mondjam .. no mindegy. Azt hittem az italnál lentebb már nem adják, de tévedtem. Csak úgy keresgéltem róluk új képeket, találtam egy oldalt és végig sem tudtam nézni annyira UNDORÍTÓAK voltak a képek, el sem mentettem az oldalt. Én lennék Oliver vagy James barátnője, repülnének mindketten. Ez még rosszabb, mint a piás képek, könyörgöm. 110.gif 110.gif

A csalódáson kívül más is van még itt. A képek alapján igen csak úgy tűnt, hogy James nem meleg pedig milyen képek voltak róla is a piásak ..
Csak hogy nézzük a dolog 'jó' oldalát is laugh.gif biggrin.gif rolleyes.gif mellow.gif
2011. február 23. 23:35 #419
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.23. 23:23)
Jól láttam a képeket, miszerint az ikrek a Playboy villában jártak? Öcsém, ez durva. Színészek nem nagyon szeretnek ezzel dicsekedni. Ha én lennék Oliver barátnője, biztosan nem örülnék hogy a pasim .. hogy is mondjam .. no mindegy. Azt hittem az italnál lentebb már nem adják, de tévedtem. Csak úgy keresgéltem róluk új képeket, találtam egy oldalt és végig sem tudtam nézni annyira UNDORÍTÓAK voltak a képek, el sem mentettem az oldalt. Én lennék Oliver vagy James barátnője, repülnének mindketten. Ez még rosszabb, mint a piás képek, könyörgöm.  110.gif  110.gif 
A csalódáson kívül más is van még itt. A képek alapján igen csak úgy tűnt, hogy James nem meleg pedig milyen képek voltak róla is a piásak ..
Csak hogy nézzük a dolog 'jó' oldalát is  laugh.gif  biggrin.gif  rolleyes.gif  mellow.gif

Tényleg ohmy.gif El se hiszem, hogy tényleg ott jártak. Nem hittem volna, hogy ők is ott partiznak. unsure.gif Szerencsére még nem találkoztam ilyen képekkel de van egy olyan érzésem, hogy nem is szeretnék. sad.gif Jamesre én nem hittem, hogy meleg de jó, hogy most már biztos, hogy nem az smileeee.gif
2011. február 24. 08:13 #420
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.02.23. 23:35)
Tényleg ohmy.gif El se hiszem, hogy tényleg ott jártak. Nem hittem volna, hogy ők is ott partiznak. unsure.gif  Szerencsére még nem találkoztam ilyen képekkel de van egy olyan érzésem, hogy nem is szeretnék. sad.gif Jamesre én nem hittem, hogy meleg de jó, hogy most már biztos, hogy nem az smileeee.gif


Őszinte leszek. Én azt hittem, hogy az. Nem mintha bármi bajom lenne a melegekkel egyébként. Néha úgy is öltözködik meg a sok nyaldosos kép ... Én azt hittem csak a pia miatt volt pardon.gif Ki tudja? Oliver nyakában láttam egy rakat díjat. Arra gyanakszom, hogy James ezt adta Olivernek születésnapjára. A képeken amiket még megnéztem, úgy tűnt Oliver előtt vonaglanak sokat és Oliver őket fogdosta 110.gif 110.gif
26 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok