Starity

James & Oliver Phelps

26 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. február 27. 21:30 #441
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.27. 21:23)
Én anno nem akartam elhinni, mikor azt írták, hogy az ikrek többet költöttek a HP Parkban, mint Daniel és J.K.Rowling együtt véve, de belátom hogy talán még is igaz volt  blink.gif

Ez elég érdekes. De most már, hogy ezt tudom egyre kíváncsibb vagyok, hogy honnan tudnak ennyit költeni. A HP ennyire jól kamatozik nekik is, mert én azt hittem, hogy Daniel, Emma és Rupert kerestek vele nagyon jól?! unsure.gif
1 felhasználónak tetszik: RoseAnn
2011. február 27. 21:35 #442
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.02.27. 21:30)
Ez elég érdekes. De most már, hogy ezt tudom egyre kíváncsibb vagyok, hogy honnan tudnak ennyit költeni. A HP ennyire jól kamatozik nekik is, mert én azt hittem, hogy Daniel, Emma és Rupert kerestek vele nagyon jól?!  unsure.gif


Ők maguk mondták, hogy nem keresnek milliókat de nem is elégedetlenek. Persze lehet, hogy úgy vannak vele, nekik pont elég. Azt kellene tudni, hogy a világ körüli turnékért meg a videójáték reklámért kapnak-e pénzt. Az egy részes Kingdom szereplésükkel (8 perc össz vissz, plusz a kisfilmek) nem hinném hogy sokat hoznának a konyhára ha egyszer így szórják a pénzt mellow.gif
1 felhasználónak tetszik: RoseAnn
2011. február 28. 12:46 #443
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.27. 21:35)
Ők maguk mondták, hogy nem keresnek milliókat de nem is elégedetlenek. Persze lehet, hogy úgy vannak vele, nekik pont elég. Azt kellene tudni, hogy a világ körüli turnékért meg a videójáték reklámért kapnak-e pénzt. Az egy részes Kingdom szereplésükkel (8 perc össz vissz, plusz a kisfilmek) nem hinném hogy sokat hoznának a konyhára ha egyszer így szórják a pénzt  mellow.gif


Gyanúsak nekem... Tényleg furcsa, h honnan van ennyi pénzük... Lehet titokban csinálnak vmit, amiről mi nem tudunk, vagy nyertek a lottón és nem árulták el...
2 felhasználónak tetszik: kateblock, AdamLambertrulz
2011. február 28. 17:27 #444
- törölt felhasználó -    
Oliver panaszkodik, hogy kiesett az időzónából és nehéz visszaállni a régi kerékvágásba. Nagy a kísértés hogy megírjam, akkor ne menj vissza oda rohog.gif _nevet.gif _nevet.gif
1 felhasználónak tetszik: RoseAnn
2011. február 28. 18:21 #445
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.28. 17:27)
Oliver panaszkodik, hogy kiesett az időzónából és nehéz visszaállni a régi kerékvágásba. Nagy a kísértés hogy megírjam, akkor ne menj vissza oda  rohog.gif  _nevet.gif  _nevet.gif


Szerinted mit reagálna erre?
2011. február 28. 18:28 #446
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.02.28. 18:21)
Szerinted mit reagálna erre?


Szerintem ők semmit nem vesznek komolyan, szóval vagy nem válaszolna rá, vagy azt írná, hogy 'hahaha' vagy 'hehehe' rolleyes.gif
2 felhasználónak tetszik: RoseAnn, AdamLambertrulz
2011. február 28. 18:41 #447
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.02.28. 18:28)
Szerintem ők semmit nem vesznek komolyan, szóval vagy nem válaszolna rá, vagy azt írná, hogy 'hahaha' vagy 'hehehe'  rolleyes.gif


Igaz... : ) : S
2011. február 28. 20:35 #448
AdamLambertrulz
AdamLambertrulz
Mrs. Nobody
 
StátuszEzek a rockfüggők. Ezek a csendfóbiások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.20.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 131590
Offline offline
Idézet (RoseAnn @ 2011.02.28. 12:46)
Gyanúsak nekem... Tényleg furcsa, h honnan van ennyi pénzük... Lehet titokban csinálnak vmit, amiről mi nem tudunk, vagy nyertek a lottón és nem árulták el...

Valaki már ezt is megkérdezhetné tőlük... rolleyes.gif
-"Nem nyertetek mostanában a lottón?" biggrin.gif
4 felhasználónak tetszik: kateblock, RoseAnn, funny18, MycySmiley
2011. március 01. 08:00 #449
- törölt felhasználó -    
Idézet (AdamLambertrulz @ 2011.02.28. 20:35)
Valaki már ezt is megkérdezhetné tőlük... rolleyes.gif 
-"Nem nyertetek mostanában a lottón?biggrin.gif


James anno próbált lottóval nyerni. Kb 1 éve egy angol 'mágus' a Trick or Treat című műsorban elmondta a szerencseszámokat, valaki nézte a műsort, bejelölte a számokat, amiket Daren ??? mondott és elvitte vele az összes pénzt. James nagyon ki volt akadva, talán próbálkozott ő is ...

Jaj James nagyon vicces kedvében van. 'I'm better behaved than Tom Felton'. Szegény ember, most biztosan rászakadt a plafon. Behave James, behave, haver. mellow.gif
Oliver azt írja, hogy ő nem érzi magát idősebbnek és nem is viselkedik úgy/nem is fog. Nőlj fel Oliver dry.gif
2011. március 01. 09:10 #450
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 08:00)
James anno próbált lottóval nyerni. Kb 1 éve egy angol 'mágus' a Trick or Treat című műsorban elmondta a szerencseszámokat, valaki nézte a műsort, bejelölte a számokat, amiket Daren ??? mondott és elvitte vele az összes pénzt. James nagyon ki volt akadva, talán próbálkozott ő is ...
Jaj James nagyon vicces kedvében van. 'I'm better behaved than Tom Felton'. Szegény ember, most biztosan rászakadt a plafon. Behave James, behave, haver.  mellow.gif 
Oliver azt írja, hogy ő nem érzi magát idősebbnek és nem is viselkedik úgy/nem is fog. Nőlj fel Oliver  dry.gif


Jajj James! : ) de miért pont Tom Feltonnál?! : O

Én sem akarok felnőni, de muszáj! : S
2011. március 01. 11:19 #451
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.03.01. 09:10)
Jajj James! : ) de miért pont Tom Feltonnál?! : O


Erre kérdeztek rá. Tom szerintem éretteben viselkedik mellow.gif
2011. március 01. 11:23 #452
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 11:19)
Erre kérdeztek rá. Tom szerintem éretteben viselkedik  mellow.gif


Egyértelműen... Már régóta komoly kapcsolata van, nem issza le magát olyan szintre, h kompromitáló képek keringjenek róla és szerintem ő egy teljesen normális srác... szal egyáltalán nem értem ezt az összehasonlítást...
1 felhasználónak tetszik: AdamLambertrulz
2011. március 01. 11:54 #453
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.03.01. 11:23)
Egyértelműen... Már régóta komoly kapcsolata van, nem issza le magát olyan szintre, h kompromitáló képek keringjenek róla és szerintem ő egy teljesen normális srác... szal egyáltalán nem értem ezt az összehasonlítást...


Igazából Tomról is készültek ivós képek, de az még régebben. Azóta semmi. A képeken úgy tűnt messze nem ivott annyit, mint James vagy Oliver. James csak ne mondogassa magát jobb viselkedésűnek, mert szerintem pia távolságban mindketten rendesek és aranyosak, jól neveltek de ha pia kerül a közelbe .. dry.gif James nyalogat össze vissza mindent és mindenkit ami nem jó viselkedés. Megértem én, haverok, buli, fanta, de azért .. ne mondja már magát jobbnak Tomnál ...
4 felhasználónak tetszik: RoseAnn, funny18, AdamLambertrulz, MycySmiley
2011. március 01. 19:27 #454
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 11:54)
Igazából Tomról is készültek ivós képek, de az még régebben. Azóta semmi. A képeken úgy tűnt messze nem ivott annyit, mint James vagy Oliver. James csak ne mondogassa magát jobb viselkedésűnek, mert szerintem pia távolságban mindketten rendesek és aranyosak, jól neveltek de ha pia kerül a közelbe .. dry.gif James nyalogat össze vissza mindent és mindenkit ami nem jó viselkedés. Megértem én, haverok, buli, fanta, de azért .. ne mondja már magát jobbnak Tomnál ...


Pontosan!
2011. március 01. 19:59 #455
AdamLambertrulz
AdamLambertrulz
Mrs. Nobody
 
StátuszEzek a rockfüggők. Ezek a csendfóbiások.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.20.
Hozzászólás: 535
Csatolások: 0
Azonosító: 131590
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.01. 11:54)
Igazából Tomról is készültek ivós képek, de az még régebben. Azóta semmi. A képeken úgy tűnt messze nem ivott annyit, mint James vagy Oliver. James csak ne mondogassa magát jobb viselkedésűnek, mert szerintem pia távolságban mindketten rendesek és aranyosak, jól neveltek de ha pia kerül a közelbe .. dry.gif James nyalogat össze vissza mindent és mindenkit ami nem jó viselkedés. Megértem én, haverok, buli, fanta, de azért .. ne mondja már magát jobbnak Tomnál ...

Hát ez az. Ha alkohol kerül a képbe, már rögtön kibújnak önmagukból? Nincs semmi bajom az alkohollal, de a mértéket is tudni kell. Ha a média meg rábukkan néhány ilyen bulira, vagy csak fotóra, akkor rögtön jönnek a találgatások. Csak nem alkoholista? Ugyanmár. dry.gif
3 felhasználónak tetszik: kateblock, RoseAnn, funny18
2011. március 01. 20:37 #456
- törölt felhasználó -    
Idézet (AdamLambertrulz @ 2011.03.01. 19:59)
Hát ez az. Ha alkohol kerül a képbe, már rögtön kibújnak önmagukból? Nincs semmi bajom az alkohollal, de a mértéket is tudni kell. Ha a média meg rábukkan néhány ilyen bulira, vagy csak fotóra, akkor rögtön jönnek a találgatások. Csak nem alkoholista? Ugyanmár.  dry.gif


Én ezt nem tudom megérteni. Iskolákban kitűnők voltak és most tessék. Nem azért, lehet inni persze, de ésszel. Egy sztár is ember, neki is lehet magánélete is ihat ha úgy tetszik neki de vegye tudomásul, hogy százezrek figyelik őket, ha a saját egészségükre nem gondolnak, gondolhatnának arra, hogy mit látnak a fiatalok és hogy később ez még visszaüthet mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: RoseAnn, funny18, AdamLambertrulz
2011. március 02. 12:44 #457
- törölt felhasználó -    
Mit csinált megint ez a szerencsétlen? Valaki azt írta tumblr oldalán, ha még egyszer valaki azt a nevet kimondja, hogy James, AVADA KEDAVRA lesz a vége, mindenkit AVADA KEDAVRAzik. blink.gif
2011. március 02. 13:36 #458
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 12:44)
Mit csinált megint ez a szerencsétlen? Valaki azt írta tumblr oldalán, ha még egyszer valaki azt a nevet kimondja, hogy James, AVADA KEDAVRA lesz a vége, mindenkit AVADA KEDAVRAzik.  blink.gif

És ez most honnan jött? Annyira rosszat csinált? Ezt ki kell deríteni! ohmy.gif
2011. március 02. 13:46 #459
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.03.02. 13:36)
És ez most honnan jött? Annyira rosszat csinált? Ezt ki kell deríteni! ohmy.gif


A szokásos Phelps tumblr oldalakat járom és mindehol ezt olvasom. Azt mondják dühösek és mérgesek Jamesre. Most már nagyon érdekel, hogy mi van a háttérben, de nem fogok kutatgálni az életükben. Minden esetre furcsa, hogy Oliver egyik nagy haverja rendesen összeveszett vele is, pont Karácsonykor. Nem tudom, hogy Oliver is mit csinált, de ő gyerekkori barátja volt és olyan csúnyán beszélt róla, hogy csak na. Valaki mutatta azt a tweetet is, hát nem semmi blink.gif Mostanában van nekik egy Derek nevű amerikai haverjuk. Talán már most többet képzelnek magukról, mint kellene és hanyagolják a gyökereiket, régi barátjaikat??? Derek szerint Áprilisban visszamennek Californiába megint. blink.gif
2011. március 02. 14:02 #460
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 13:46)
A szokásos Phelps tumblr oldalakat járom és mindehol ezt olvasom. Azt mondják dühösek és mérgesek Jamesre. Most már nagyon érdekel, hogy mi van a háttérben, de nem fogok kutatgálni az életükben. Minden esetre furcsa, hogy Oliver egyik nagy haverja rendesen összeveszett vele  is, pont Karácsonykor. Nem tudom, hogy Oliver is mit csinált, de ő gyerekkori barátja volt és olyan csúnyán beszélt róla, hogy csak na. Valaki mutatta azt a tweetet is, hát nem semmi  blink.gif Mostanában van nekik egy Derek nevű amerikai haverjuk. Talán már most többet képzelnek magukról, mint kellene és hanyagolják a gyökereiket, régi barátjaikat??? Derek szerint Áprilisban visszamennek Californiába megint.  blink.gif

De most komolyan elszállt velük a ló. Hanyagolják barátaikat, költik a pénzt és piálnak. Itt valami komoly van a háttérben. Nem jó irányba haladnak és mindenki csalódni fog bennük előbb-utóbb. Amerika elrontja a fiatal tehetségeket mad.gif Valakinek észhez kéne téríteni őket. A szülők nem látják, hogy ez rossz? Nem értem őket! dry.gif
1 felhasználónak tetszik: MycySmiley
26 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok