Starity

James & Oliver Phelps

26 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. március 02. 14:18 #461
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.03.02. 14:02)
De most komolyan elszállt velük a ló. Hanyagolják barátaikat, költik a pénzt és piálnak. Itt valami komoly van a háttérben. Nem jó irányba haladnak és mindenki csalódni fog bennük előbb-utóbb. Amerika elrontja a fiatal tehetségeket mad.gif Valakinek észhez kéne téríteni őket. A szülők nem látják, hogy ez rossz? Nem értem őket! dry.gif


Elég nagy gáz, hogy a szülőknek kellene nekik szólni. Nincs nekik lelkiismeretfurdalásuk vagy valami? blink.gif Szerintem már annyira elszakadtak otthonról, hogy a szülők talán nem is tudnak semmiről sem. Ép eszű szülő nem azt akarja hallani a fiaitól, mikor hazamennek, hogy ittunk, voltunk a Playboy villában, vonaglottak előttünk és szórtuk a pénzünket másra is.
Én hiszem azt, hogy nem feltétlenül Amerika a ludas és a hajlam is kell ehhez. Nem muszáj nagyfejnek lenni Amerikában, ami mellesleg tele van tehetségtelen senkikkel és műsztárokkal, de azért nagy ritkán akad ott normális ember, akiket Amerika soha nem bolondít meg. Hozzáállás kérdése. Zsengék még a filmiparban és Amerikában ugyanúgy 0-n vannak, mint mindenki más ottani ember. Alig várom már ... Az új Colin Farrellek című tabloid újságcikkeket dry.gif
Nagyon sajnálom ezt a gyereket, ő volt a gyerekkori haverjuk, rá mindig lehetett számítani, ő kísérte mindig haza Jameset mikor már annyit ivott hogy menni sem tudott, átsegítette őket azon a korszakon, amikor szétmentek a párjaikkal most meg .. Nem tudom mi lehet és hogy képesek egyáltalán ilyesmire mad.gif mellow.gif
2011. március 02. 14:28 #462
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.02. 14:18)
Elég nagy gáz, hogy a szülőknek kellene nekik szólni. Nincs nekik lelkiismeretfurdalásuk vagy valami?  blink.gif Szerintem már annyira elszakadtak otthonról, hogy a szülők talán nem is tudnak semmiről sem. Ép eszű szülő nem azt akarja hallani a fiaitól, mikor hazamennek, hogy ittunk, voltunk a Playboy villában, vonaglottak előttünk és szórtuk a pénzünket másra is. 
Én hiszem azt, hogy nem feltétlenül Amerika a ludas és a hajlam is kell ehhez. Nem muszáj nagyfejnek lenni Amerikában, ami mellesleg tele van tehetségtelen senkikkel és műsztárokkal, de azért nagy ritkán akad ott normális ember, akiket Amerika soha nem bolondít meg. Hozzáállás kérdése. Zsengék még a filmiparban és Amerikában ugyanúgy 0-n vannak, mint mindenki más ottani ember. Alig várom már ... Az új Colin Farrellek című tabloid újságcikkeket  dry.gif 
Nagyon sajnálom ezt a gyereket, ő volt a gyerekkori haverjuk, rá mindig lehetett számítani, ő kísérte mindig haza Jameset mikor már annyit ivott hogy menni sem tudott, átsegítette őket azon a korszakon, amikor szétmentek a párjaikkal most meg .. Nem tudom mi lehet és hogy képesek egyáltalán ilyesmire  mad.gif  mellow.gif

Sajnálom én is, de remélem, hogy észhez térnek és nem hagyják veszni a barátokat akik elkísérték őket az úton. Nem éri meg a Playboy villa miatt meg amúgy is. Kire számíthat az ember ha nem a barátaira?! unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, AdamLambertrulz
2011. március 02. 14:30 #463
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.03.02. 14:28)
Kire számíthat az ember ha nem a barátaira?! unsure.gif


Derekre 110.gif
1 felhasználónak tetszik: funny18
2011. március 02. 21:03 #464
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Ilyen rossz hírekre kell bejönnöm ide.. : (
Erre annyit tudok mondani, h "Ajjaj fiúk nagy a baj!" (A. Frics).
2 felhasználónak tetszik: kateblock, AdamLambertrulz
2011. március 07. 07:32 #465
- törölt felhasználó -    
Ez a két szerencsétlen Amerikában elment egy film premierre, James a barátnőjével, Oliver pedig az egyik haverjával pózol. Úgy tűnik bebizonyosodott amit mondtam, odakint tényleg senki sem ismeri őket ha semmi visszhangja nem lett a dolognak unsure.gif
2011. március 19. 18:14 #466
- törölt felhasználó -    
James Ward 3 projekt preview biggrin.gif



Nem láttatok semmit, oké? rohog.gif biggrin.gif rolleyes.gif laugh.gif
(És egy 'Tonks' is rohog.gif )

Nos, akkor James még sem a szellem, hanem valaki mást játszik a filmben. Vagy! Az orvos beszél a szellemhez rolleyes.gif unsure.gif
2 felhasználónak tetszik: funny18, RoseAnn
2011. március 20. 10:49 #467
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Köszi a videót!
2011. március 27. 21:11 #468
- törölt felhasználó -    
Úgy tűnik ikreink szerepelnek valamiben, együtt, megint, amiről nem hajlandóak még beszélni. Vajon mi lehet az? unsure.gif
2011. március 27. 21:20 #469
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.27. 21:11)
Úgy tűnik ikreink szerepelnek valamiben, együtt, megint, amiről nem hajlandóak még beszélni. Vajon mi lehet az?  unsure.gif

Ők is Ruperttől tanultak titkolózni rohog.gif Én szeretnék valami jó kis vígjátékot elsősorban, de nem zárkózom el egy jó kis drámától sem. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, RoseAnn
2011. március 27. 21:32 #470
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.03.27. 21:20)
Ők is Ruperttől tanultak titkolózni rohog.gif Én szeretnék valami jó kis vígjátékot elsősorban, de nem zárkózom el egy jó kis drámától sem.  smileeee.gif


Én egy semleges kategóriára szavaznék biggrin.gif Nekem nagyon gyanús, hogy Áprilisban megint mennek ki Amerikába és Oliver gay festős projektje el sem kezdődött (biztosan tudnánk róla, figyelek minden nagyobb és megbízhatóbb amerikai és angol filmes oldalt és sehol semmi). Attól félek, hogy ez egy újabb Hollyweird film lesz unsure.gif DE ha ők ezt akarják, akkor legyen mellow.gif Egye fene lol Ha lehet választani, egy kevésbé fájdalmasan bugyuta filmben szerepeljenek bár én látom őket magam előtt a Halálosabb Iramban 6 (ha lesz olyan) filmben, egyikük jó fiú, másik rossz.
Ha már amerikai, akkor legyenek benne abban a filmben, helyes pasik gyorsan száguldó autókban biggrin.gif thumbsup.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, RoseAnn, MycySmiley
2011. március 27. 21:38 #471
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.27. 21:32)
Én egy semleges kategóriára szavaznék  biggrin.gif Nekem nagyon gyanús, hogy Áprilisban megint mennek ki Amerikába és Oliver gay festős projektje el sem kezdődött (biztosan tudnánk róla, figyelek minden nagyobb és megbízhatóbb amerikai és angol filmes oldalt és sehol semmi). Attól félek, hogy ez egy újabb Hollyweird film lesz  unsure.gif DE ha ők ezt akarják, akkor legyen  mellow.gif Egye fene lol Ha lehet választani, egy kevésbé fájdalmasan bugyuta filmben szerepeljenek bár én látom őket magam előtt a Halálosabb Iramban 6 (ha lesz olyan) filmben, egyikük jó fiú, másik rossz. 
Ha már amerikai, akkor legyenek benne abban a filmben, helyes pasik gyorsan száguldó autókban  biggrin.gif  thumbsup.gif

Ez nagyon jó! Elképzeltem, hogy ott ül az egyikük Paul Walker és Vin Diesel mellett még a másikuk üldözi egy szupergyors sportautóval és közben az ablakon lőnek rohog.gif Remélem azért mihamarabb lesz valami hírmorzsa a projektről.
2 felhasználónak tetszik: kateblock, RoseAnn
2011. március 27. 21:46 #472
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.03.27. 21:38)
Ez nagyon jó! Elképzeltem, hogy ott ül az egyikük Paul Walker és Vin Diesel mellett még a másikuk üldözi egy szupergyors sportautóval és közben az ablakon lőnek rohog.gif  Remélem azért mihamarabb lesz valami hírmorzsa a projektről.


Nos igen, ez jónak tűnne. Ha már egyszer nem kell magukat nagyon odatenni színészileg -nem mondom, hogy a színészek rosszak- csak hogy a film nem követeli meg, akkor legalább ennyi hasznunk legyen belőle.
Nekik pont olyan fejük van, ami az USA-ban úgymond 'kelendő' lenne. Igen is jól néznek ki, és simán követhetik angol elődeiket, akik elmentek Hollyweirdbe hogy sablon karaktereket alakítsanak. Nem erőltetik meg magukat, süt rájuk a nap, kocsik és gebe, csúnya modellek veszik körül őket (James esetében talán helyes pasik mintpl Paul Walker lmao) és keresnek vele egy rakat pénzt. biggrin.gif
2 felhasználónak tetszik: funny18, RoseAnn
2011. március 27. 21:56 #473
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.03.27. 21:46)
Nos igen, ez jónak tűnne. Ha már egyszer nem kell magukat nagyon odatenni színészileg -nem mondom, hogy a színészek rosszak- csak hogy a film nem követeli meg, akkor legalább ennyi hasznunk legyen belőle.
Nekik pont olyan fejük van, ami az USA-ban úgymond 'kelendő' lenne. Igen is jól néznek ki, és simán követhetik angol elődeiket, akik elmentek Hollyweirdbe hogy sablon karaktereket alakítsanak. Nem erőltetik meg magukat, süt rájuk a nap, kocsik és gebe, csúnya modellek veszik körül őket (James esetében talán helyes pasik mintpl Paul Walker lmao) és keresnek vele egy rakat pénzt.  biggrin.gif

Én amondó vagyok, hogy inkább az ilyen filmek jöjjenek mint a bulik a playboy villa lányaival dry.gif
2011. március 27. 22:08 #474
- törölt felhasználó -    
Idézet (funny18 @ 2011.03.27. 21:56)
Én amondó vagyok, hogy inkább az ilyen filmek jöjjenek mint a bulik a playboy villa lányaival dry.gif


Nos, szerintem mindkettő ugyanannyira elkeserítő. A Playboy villás szánalmas lenne, de igazából a Halálosabb Iramban 6-nak sem örülnék annyira. Nagyon rühellem, mikor tehetséges embereket tesznek be gagyi szerepekbe mellow.gif
Ha akarnak menni, menjenek de válogassanak az ajánlatok közül és valami értelmeset válasszanak. Egy amerikai project is lehet jó, bár azután sokat kellene loholni mellow.gif
3 felhasználónak tetszik: funny18, RoseAnn, MycySmiley
2011. április 01. 07:52 #475
- törölt felhasználó -    
Ezek megint mennek New Yorkba unsure.gif
2011. április 01. 11:26 #476
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.01. 07:52)
Ezek megint mennek New Yorkba  unsure.gif


Ohh már megint? Most miért?
2011. április 01. 15:47 #477
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.04.01. 11:26)
Ohh már megint? Most miért?


Nem tudom mellow.gif
2011. április 04. 07:49 #478
- törölt felhasználó -    
HP Presset kell nekik Amerikában csinálni. Jae konkrétan elaludt vacsora közben, tegnap. No komment. mellow.gif
4 felhasználónak tetszik: RoseAnn, funny18, Rap4ever8, MycySmiley
2011. április 04. 11:18 #479
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.04.04. 07:49)
HP Presset kell nekik Amerikában csinálni. Jae konkrétan elaludt vacsora közben, tegnap. No komment.  mellow.gif


Jahj ez a gyerek... hmmm...
2011. április 04. 11:22 #480
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.04.04. 11:18)
Jahj ez a gyerek... hmmm...


Azt írta twitteren, hogy jetlag ami briteknél azt jelenti, hogy időeltolódás de ki tudja ... Jae bárhol el tud aludni? blink.gif Még valami étteremben is? Széken ülve? blink.gif
3 felhasználónak tetszik: RoseAnn, MycySmiley, Kazuo
26 oldal 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok