Starity

James & Oliver Phelps

26 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 02. 17:17 #161
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.02. 17:11)
Egyszer engem megkergettek.  mad.gif 
Én a kígyóktól félek és pókoktól.
A gond csak az, hogy látom magam előtt Jameset, amint kinyitja a szoba ajtót és Oliver hirtelen kiengedi a sok kacsát és libát, James megrémül, Oliver pedig visszaszól neki, hogy 'you're pranked, bro'  _nevet.gif  _nevet.gif

_nevet.gif _nevet.gif
Én is félek a pókoktól szinte már betegesen unsure.gif
Viszont a kígyóktól nem, mert egyszer meg kellett simogatnom egyet és azóta elmúlt a félelmem smileeee.gif
1 felhasználónak tetszik: Dancsy
2011. január 02. 17:24 #162
Beyonceee1600
Beyonceee1600
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 42
Azonosító: 137421
Offline offline
Idézet (Beyonceee1600 @ 2010.12.26. 13:07)
minda a kettő elmegy biggrin.gif  biggrin.gif

de James biggrin.gif inkább biggrin.gif
2011. január 03. 08:13 #163
- törölt felhasználó -    
2 felhasználónak tetszik: miss_areo, MycySmiley
2011. január 03. 11:00 #164
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 08:13)


Köszi a videót aranyosak!
Utána megnéztem azt a videót amikor a hp-s videó játékot mutatják be... az annyira aranyos!
Egyébként képzeljétek velük álmodtam... Egyik bnőmmel mentünk be vmi egyetemi előadásra és amíg a folyosón vártunk megláttam őket, beszélgettünk (magyarul) és utána menni kellett már az előadásra... hmmm : ( Szóval nem történt semmi olyan az álmomban, de azért így is nagyon jó volt... wub.gif
5 felhasználónak tetszik: funny18, kateblock, miss_areo, AdamLambertrulz, MycySmiley
2011. január 03. 12:28 #165
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Találtam 2 oldal interjút...

http://www.oclumencia.com.br/galeria/albums/32/interviewjamesoliver2.jpghttp://www.oclumencia.com.br/galeria/albums/32/interviewjamesoliver.jpg
1 felhasználónak tetszik: MycySmiley
2011. január 03. 13:21 #166
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.01.03. 12:28)
Találtam 2 oldal interjút...


meghajolo.gif meghajolo.gif

James válaszai néhol nagyon érdekesek. Főleg az a a rész, hogy nem annyira 'outgoing' mint Fred. A bulizós parti fotókon nem úgy tűnik, drága James rohog.gif
2011. január 03. 13:33 #167
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 13:21)
meghajolo.gif  meghajolo.gif 
James válaszai néhol nagyon érdekesek. Főleg az a a rész, hogy nem annyira 'outgoing' mint Fred. A bulizós parti fotókon nem úgy tűnik, drága James  rohog.gif


Öhmmm hát egyáltalán nem úgy tűnik... : )
1 felhasználónak tetszik: kateblock
2011. január 03. 14:08 #168
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.01.03. 13:33)
Öhmmm hát egyáltalán nem úgy tűnik... : )


Én úgy gondolom, hogy James kissé szerényebb, mint Oliver. Nekem feltűnt, hogy néha túlságosan is koncentrál és rosszul sülnek el a válaszai. Premierek előtt írja twitteren, hogy ideges és izgul. De arra is emlékszem, hogy egyszer megkérdezték tőlük, mit szólnak a sikítozó fangörlökhöz, Oliver adta azt a sablon választ, hogy ők igazából barnák, és hogy alig ismerik fel őket, de ha felismerik, az félelmetes mert sokan vannak. James pedig azóta is üti a fejét a falba, hogy azt mondta: 'meg tudnám szokni', nem biztos, hogy azt értette, hogy 'gyertek csajok, gyertek apucihoz' hanem hogy megtanulna együttélni ezzel a dologgal, ahogyan más színész is.
Szerintem alapból ő félénkebb és nem összeszedett, de az alkohol minden 'réteget lehámoz róla' biggrin.gif rolleyes.gif
4 felhasználónak tetszik: funny18, miss_areo, AdamLambertrulz, MycySmiley
2011. január 03. 14:14 #169
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 14:08)

Én úgy gondolom, hogy James kissé szerényebb, mint Oliver. Nekem feltűnt, hogy néha túlságosan is koncentrál és rosszul sülnek el a válaszai. Premierek előtt írja twitteren, hogy ideges és izgul. De arra is emlékszem, hogy egyszer megkérdezték tőlük, mit szólnak a sikítozó fangörlökhöz, Oliver adta azt a sablon választ, hogy ők igazából barnák, és hogy alig ismerik fel őket, de ha felismerik, az félelmetes mert sokan vannak. James pedig azóta is üti a fejét a falba, hogy azt mondta: 'meg tudnám szokni', nem biztos, hogy azt értette, hogy 'gyertek csajok, gyertek apucihoz' hanem hogy megtanulna együttélni ezzel a dologgal, ahogyan más színész is. 
Szerintem alapból ő félénkebb és nem összeszedett, de az alkohol minden 'réteget lehámoz róla' biggrin.gif  rolleyes.gif



A végéhez annyit fűznék, h szerintem ezzel a legtöbb ember így van... Egy kis alkohol felold mindent... (legalábbis ez rám nagyon igaz)
Az eleje pedig nagyon aranyos... És ezt én is észrevettem, h Oliver válaszai összeszedettebbek...
2011. január 03. 15:21 #170
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.01.03. 14:14)
A végéhez annyit fűznék, h szerintem ezzel a legtöbb ember így van... Egy kis alkohol felold mindent... (legalábbis ez rám nagyon igaz)
Az eleje pedig nagyon aranyos... És ezt én is észrevettem, h Oliver válaszai összeszedettebbek...


Gyanítom, hogy sok mindenki van így ezzel. Nagyérdemű előtt majdcsak nem mondja már meg, hogy annyit iszik, a saját lábán alig tud hazamenni vagy hogy mindent, ami itt van közelben és mindenkit aki éppen akkor mellette ül, nyalogat. biggrin.gif
2011. január 03. 18:22 #171
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 15:21)
Gyanítom, hogy sok mindenki van így ezzel. Nagyérdemű előtt majdcsak nem mondja már meg, hogy annyit iszik, a saját lábán alig tud hazamenni vagy hogy mindent, ami itt van közelben és mindenkit aki éppen akkor mellette ül, nyalogat.  biggrin.gif


Igen ezzel én sem dicsekednék... (annyira idegesít mikor fiatal kis csírák dicsekedek azzal, h milyen részegek voltak... szerintem ez szégyen... én tuti nem hangoztatnám)
Hmmm nem is tudom mellé ülnék e ilyen állapotban... nem szeretem a nyálat... bár lehet neki megengedném... olyan kis aranyos... : )
4 felhasználónak tetszik: kateblock, miss_areo, AdamLambertrulz, MycySmiley
2011. január 03. 18:38 #172
- törölt felhasználó -    
Ha már szétszórtságnál tartunk... Egy 2010, júliusi tweet Jamestől:

I stupidly fell asleep in the train today..ending up quite away from where I needed to go.I may take a sign nxt time 'Wake me up at...'

_nevet.gif _nevet.gif

Bakker, ezt az embert nem szabad egyedül hagyni mert elalszik állandóan. Az a legnagyobb poén az egészben, hogy Oliver pedig aludni nem tudott, olyan meleg volt odakint és odabent, James meg felül egy vonatra és elalszik blink.gif rolleyes.gif

Oliver Phelps
Can't sleep. Way to humid around here. Anyone else with a foam mattress find their not to great in hot weather.
5 felhasználónak tetszik: funny18, RoseAnn, miss_areo, AdamLambertrulz, MycySmiley
2011. január 03. 18:50 #173
funny18
funny18
epiphany
 
StátuszApo Bangpo ♡⁷
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 09.09.11.
Hozzászólás: 12090
Csatolások: 196230
Azonosító: 107508
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 18:38)
Ha már szétszórtságnál tartunk... Egy 2010, júliusi tweet Jamestől:
I stupidly fell asleep in the train today..ending up quite away from where I needed to go.I may take a sign nxt time 'Wake me up at...'
_nevet.gif  _nevet.gif 
Bakker, ezt az embert nem szabad egyedül hagyni mert elalszik állandóan. Az a legnagyobb poén az egészben, hogy Oliver pedig aludni nem tudott, olyan meleg volt odakint és odabent, James meg felül egy vonatra és elalszik  blink.gif  rolleyes.gif 
Oliver Phelps
Can't sleep. Way to humid around here. Anyone else with a foam mattress find their not to great in hot weather.


Ez nagyon aranyos! Ha ott lettek volna a sikítozó lányrajongók vagy mi akkor tuti, hogy nem alszik el rohog.gif
4 felhasználónak tetszik: RoseAnn, kateblock, miss_areo, AdamLambertrulz
2011. január 03. 18:53 #174
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (funny18 @ 2011.01.03. 18:50)
Ez nagyon aranyos! Ha ott lettek volna a sikítozó lányrajongók vagy mi akkor tuti, hogy nem alszik el rohog.gif



Vagy felébred arra, hogy ott "sikítozunk" mellette... : )
4 felhasználónak tetszik: kateblock, funny18, miss_areo, AdamLambertrulz
2011. január 03. 18:59 #175
- törölt felhasználó -    
Idézet (RoseAnn @ 2011.01.03. 18:53)
Vagy felébred arra, hogy ott "sikítozunk" mellette...  : )


Ha én ott ülnék mellette, biztosan nem aludna el rohog.gif Ha lenne merszem, beszélnék neki, hogy ne aludjon el. biggrin.gif
Nekem egyébként tetszik, hogy így áll a dolgokhoz.
'Legközelebb viszek egy táblát magammal. Ébressz fel itt és itt'
nevet2.gif
5 felhasználónak tetszik: funny18, RoseAnn, miss_areo, AdamLambertrulz, MycySmiley
2011. január 03. 19:21 #176
Hippi_Babusz
Hippi_Babusz
új tag
 
StátuszJames és Oliver Phelps <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 142202
Offline offline
wáá, imádom őket meghajolo.gif nem tom, találtem valamit, mivel lehet őket megkülönböztetni, bár lehet h ez nektek nem újdonság xD
"Az iskolában gyakran játszottak csínyeket a tanáraikon és diáktársaikon névcseréikkel, de meg lehet őket különböztetni; Oliver nyakának a jobb oldalán van egy anyajegy, James bal szemöldökén pedig egy sebhely."
4 felhasználónak tetszik: kateblock, RoseAnn, miss_areo, AdamLambertrulz
2011. január 03. 19:40 #177
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (Hippi_Babusz @ 2011.01.03. 19:21)
wáá, imádom őket  meghajolo.gif  nem tom, találtem valamit, mivel lehet őket megkülönböztetni, bár lehet h ez nektek nem újdonság xD
"Az iskolában gyakran játszottak csínyeket a tanáraikon és diáktársaikon névcseréikkel, de meg lehet őket különböztetni; Oliver nyakának a jobb oldalán van egy anyajegy, James bal szemöldökén pedig egy sebhely."


Igen ez néha sokat segít, de egyébként én már egyes képeken arcra is tudom melyik melyik, mindenféle segítség nélkül... Lehet, h kateblock betegsége ragályos... : )

Én meg nem ébreszteném fel hanem csak odabújnék hozzá és aludnék vele tovább... wub.gif
6 felhasználónak tetszik: kateblock, funny18, Dancsy, miss_areo, AdamLambertrulz, MycySmiley
2011. január 04. 18:21 #178
- törölt felhasználó -    
Találtam egy interjút, amit még soha nem olvastam itt. Sok HP rizsa között találtam két értelmes kérdést. Első.

Oliver, don’t you lose an ear in the first movie? And what sort of ear would you like to get to replace that one you lost?

OP That scene was pretty cool – I always wanted to be a bit battered. In all the films, playing Quidditch and everything, you never see a scratch on Fred and George. And it was cool, watching the guys in the creature effects department… you really see how they earn their money because it’s fantastic. Without going into too much detail and taking too much away from the people watching it… it was really, really interesting… beforehand, they had to take a full cast of my head and shoulders, to mark the ear, and how they’re gonna do it. Basically, when you go to the dentist, and you get that paste they put in your mouth, to mark out your teeth… but here they put it all over your whole head for fifteen minutes and you’re breathing through straws. And, any ear I could have? Gosh… uh… maybe, like a Simpsons ear, you know, just a little thing.
2011. január 04. 18:31 #179
RoseAnn
RoseAnn
ϟ Death Eater ϟ
 
StátuszA Mardekárban több a rosszindulat, mint egy orosz bárban, amikor elfogy a vodka.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 06.06.28.
Hozzászólás: 5218
Csatolások: 18523
Azonosító: 16930
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.04. 18:21)
Találtam egy interjút, amit még soha nem olvastam itt. Sok HP rizsa között találtam két értelmes kérdést. Első.


Ohh lehet még is csak az akciófilm lesz a megfelelő neki...
2011. január 04. 20:28 #180
Hippi_Babusz
Hippi_Babusz
új tag
 
StátuszJames és Oliver Phelps <3
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.31.
Hozzászólás: 41
Csatolások: 0
Azonosító: 142202
Offline offline
Idézet (kateblock @ 2011.01.03. 14:08)
Én úgy gondolom, hogy James kissé szerényebb, mint Oliver. Nekem feltűnt, hogy néha túlságosan is koncentrál és rosszul sülnek el a válaszai. Premierek előtt írja twitteren, hogy ideges és izgul. De arra is emlékszem, hogy egyszer megkérdezték tőlük, mit szólnak a sikítozó fangörlökhöz, Oliver adta azt a sablon választ, hogy ők igazából barnák, és hogy alig ismerik fel őket, de ha felismerik, az félelmetes mert sokan vannak. James pedig azóta is üti a fejét a falba, hogy azt mondta: 'meg tudnám szokni', nem biztos, hogy azt értette, hogy 'gyertek csajok, gyertek apucihoz' hanem hogy megtanulna együttélni ezzel a dologgal, ahogyan más színész is.
Szerintem alapból ő félénkebb és nem összeszedett, de az alkohol minden 'réteget lehámoz róla'  biggrin.gif  rolleyes.gif

wáádecuki xD James forever. egyszerűen nem tudom megunni meghajolo.gif de szerintem nem én vagyok az egyetlen aki így gondol mr.Szundikáról xD
2 felhasználónak tetszik: RoseAnn, MycySmiley
26 oldal 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok