Starity

Apa lett Elton John

4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2010. december 29. 11:15 #21
Rap4ever8
Rap4ever8
Queen of the Rap
 
Státusz"A rap az életem, és a zene nekem a levegő."
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 08.08.02.
Hozzászólás: 9537
Csatolások: 117949
Azonosító: 67956
Offline offline
Szerintem semmi baj nincs a melegekkel. Persze biztos fura lesz mások számára, hogy két apja van, de ő kisbaba korától kezdve velük él, ezért neki semmi gondot nem fog okozni. Max. mások gonosz megjegyzései jelenthetnek majd gondolt neki.

Gratulálok nekik! Sok boldogságot! beer.gif
4 felhasználónak tetszik: kateblock, Lucy-chan, ancsa13, Grace Benning
2010. december 29. 11:23 #22
rideawhitehorse
rideawhitehorse
miss wrestlemania
 
StátuszI chew gum and smoke in your face, I'm absurd.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.18.
Hozzászólás: 1145
Csatolások: 31
Azonosító: 136706
Offline offline
Én soha nem fogom megérteni az olyan embereket, akik úgy néznek a melegekre, mint valami beteg emberekre. A szerelem, az szerelem, mindegy, hogy 1 férfi, és 1 nő közt, vagy 2 férfi és 2 nő közt van. Nem ártanak ők senkinek se, akik gyűlölik őket, viszont igen, mert lelkileg tönkreteszi a meleg embereket. Nem hinném, hogy a babának nagyobb baja származna abból, hogy 2 apukája van, támadások biztos, hogy fogják érni, mert az emberek nem változnak..
De gratulálok nekik!smileeee.gif
6 felhasználónak tetszik: zsófi1997, ancsa13, kateblock, Lucy-chan, bibicsibi, csipkefa
2010. december 29. 11:24 #23
iloveu2
iloveu2
ATL shawty ♥.
 
Státusz
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 2615
Csatolások: 0
Azonosító: 139671
Offline offline
Gratulálok! smileeee.gif
2010. december 29. 11:47 #24
ancsa13
ancsa13
Glambert
 
StátuszNyugodjon békében Debreczeni Szevér :'( A mindig dilis és vidám Szevér.
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.01.30.
Hozzászólás: 2090
Csatolások: 1504
Azonosító: 118918
Offline offline
Egyetértek rideawhitehorse-val, a melegség nem betegség, és szerintem ugyanúgy van joguk egy kisgyerekhez, mint egy nőnek és egy férfinak, szerintem jó helye lesz annak a babának, hiszen szeretetben és jó anyagi körülmények között fog felnőni, bár igaz hogy az emberek majd piszkálni fogják emiatt, de azzal nem kell foglalkozni, mindenkinek a saját gondjával kéne foglalkoznia, nem máséval.
És sem értem ebben mi a fúj juli és ancsi dry.gif
1 felhasználónak tetszik: zsófi1997
2010. december 29. 11:54 #25
Beyonceee1600
Beyonceee1600
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.10.30.
Hozzászólás: 648
Csatolások: 42
Azonosító: 137421
Offline offline
gratulálok neki
2010. december 29. 11:57 #26
- törölt felhasználó -    
Gratula smileeee.gif
2010. december 29. 11:59 #27
- törölt felhasználó -    
GRAT biggrin.gif
2010. december 29. 12:11 #28
CUKI97
CUKI97
Cillianiac
 
StátuszNeked is marcipánból van a szíved? (Smaragdzöld)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.13.
Hozzászólás: 1225
Csatolások: 0
Azonosító: 134771
Offline offline
hányok a melegektől! crazy.gif tongue.gif dry.gif mad.gif
szegény kisfiú, hogy fogják cikizni, hogy b*zik a szülei! és elton jhon milyen tata! elmúlt már 62 éves! fúj, undorító!!!! sad.gif
2010. december 29. 12:14 #29
CUKI97
CUKI97
Cillianiac
 
StátuszNeked is marcipánból van a szíved? (Smaragdzöld)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.13.
Hozzászólás: 1225
Csatolások: 0
Azonosító: 134771
Offline offline
Stella baba és cinthyy, teljesen igazatok van!
2010. december 29. 12:14 #30
Lillianne
Lillianne
 
Státuszhttp://www.youtube.com/watch?v=VT1-sitWRtY&feature=related
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.04.21.
Hozzászólás: 872
Csatolások: 1
Azonosító: 125581
Offline offline
gratula smileeee.gif
2010. december 29. 12:17 #31
- törölt felhasználó -    
Nem értem miért ilyen nagy probléma egyeseknél még mindig a melegek létezése. Itt nem az a lényeg, hogy két apja van a gyereknek, hanem az, hogy szeretetben neveljék fel. Ha ez megvan ugyanolyan "normális" ember lehet, mint bárki más.
Egyébként meg ti írjátok, hogy cikizni fogják miatta és hogy sajnáljátok, mikor már ti magatok ezt megteszitek azzal, hogy lenézitek a melegeket!
Egyébként gratulálok Eltonéknak, mivel még mindig jobb dolga lesz ennek a gyereknek velük, mint az igazi szüleivel, akik nem szeretik őt, vagy egy árvaházban!
6 felhasználónak tetszik: zsófi1997, kateblock, Lucy-chan, bibicsibi, ancsa13, Grace Benning
2010. december 29. 12:29 #32
Ram24
Ram24
visszatérő vendég
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.09.26.
Hozzászólás: 266
Csatolások: 0
Azonosító: 135256
Offline offline
Úristen ! Hogyan fohják majd egyátalán megmondani a gyereknek . Szegény gyereknek mien ciki lehet majd ha ha rájön erre a ... És ha ez a gyerek ha fwelnő felesége lesz akkor egyátalán meik lesz az anyosa .<xD uh kész káosz
2010. december 29. 12:45 #33
- törölt felhasználó -    
hát elég érdekes lesz a gyerek helyzete,de azért gratulálok.(:
2010. december 29. 12:50 #34
- törölt felhasználó -    
...
Melegek, szegény gyerekük cray.gif cry.gif
A gyerek valószinü egy túladagolt bűnöző lessz hibás gyerekkora miatt, már bocsi mindenkitől, de az lesz!
2010. december 29. 12:52 #35
- törölt felhasználó -    
Ezeket a kultúrált hozzászólásokat némelyikőtöknél. dry.gif Tapsoljátok meg magatokat mellow.gif
6 felhasználónak tetszik: Lucy-chan, dave095, bibicsibi, ancsa13, csipkefa, Grace Benning
2010. december 29. 13:01 #36
Lucy-chan
Lucy-chan
яuleя oƒ αѕgαrd
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 09.08.06.
Hozzászólás: 2362
Csatolások: 159
Azonosító: 104204
Offline offline
Idézet (Stella baba @ 2010.12.29. 10:53)
Nem tudom hogy az a gyerek aki homoszexuális családba nő fel az azt fogja hinni hogy ez a normális, és majd ő is az lesz, vagy komoly lelki problémái lesznek, húha sajnálom szegény gyereket.


Megnyugtatlak a gyerek nem lesz az (legalábbis a családi háttere miatt biztosan nem). Ez egy érzés, nem nevelés kérdése. Te sem azért leszel szerelmes egy fiúba, mert anyukád és apukád van. Más "rendes" családokban is előfordul homoszexuális gyermek. Szerintem nem lesznek problémái, hanem éppen, hogy megtanulja elfogadni az embereket, és nem lesz előítéletes, mint sokan itt a fórumon.

Idézet (Ram24 @ 2010.12.29. 12:29)
Úristen ! Hogyan fohják majd egyátalán megmondani a gyereknek . Szegény gyereknek mien ciki lehet majd ha ha rájön erre a ... És ha ez a gyerek ha fwelnő felesége lesz akkor egyátalán meik lesz az anyosa .<xD uh kész káosz


Tényleg szegény gyerek, szerető családban nő majd fel, a szülei híresek, és gazdagok, egész biztos szörnyű lesz számára. smileeee.gif Miért lenne ciki? Esetleg furcsa lesz neki. Szerintem inkább azok a cikik, akik kicsúfolják ezért. Mi az, hogy melyik az anyósa? blink.gif Mindketten férfiak, természetesen egyik sem lesz anyós laugh.gif.

Idézet (CUKI97 @ 2010.12.29. 12:11)
hányok a melegektől! crazy.gif tongue.gif dry.gif mad.gif
szegény kisfiú, hogy fogják cikizni, hogy b*zik a szülei! és elton jhon milyen tata! elmúlt már 62 éves! fúj, undorító!!  sad.gif


Ezen a kijelentéseden semmi vicces nincs, inkább siralmas, hogy így gondolkodsz.

Idézet (Selena a sztár @ 2010.12.29. 12:50)
...
Melegek, szegény gyerekük cray.gif cry.gif
A gyerek valószinü egy túladagolt bűnöző lessz hibás gyerekkora miatt, már bocsi mindenkitől, de az lesz!


Ennél nagyobb marhaságot életemben nem halottam! laugh.gif Hibás gyerekkor? Nem fogják verni, nem kell élelmet lopnia, nem kerül utcára. Ha pedig elég nagy lesz biztosan megérti majd.

Ohh, majd elfelejtettem, gartula a picihez! smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: kateblock, bibicsibi
2010. december 29. 13:04 #37
- törölt felhasználó -    
Szánalmas amit itt leműveltek. Nem ez az első és nem is ez lesz az utolsó cikk arról, hogy valamelyik meleg híresség örökbe fogad. Ez nem betegség, inkább ti vagytok betegek, ha ezt képtelenek vagytok felfogni!
Azt mégis honnan veszitek, hogy "hibás gyerekkora" lesz és hogy emiatt bűnözni fog? Ismertek meleg férfiakat? Tapasztaltátok már milyen, ha gyereket nevelnek? Olyan okosnak gondoljátok magatok, és azt hiszitek az a jó amiben ti éltek, csakhogy amíg nem tudják milyen meleg emberek gyermekeként felnőni, nem beszélhettek! Én se tudom, de én legalább nem kezdem ócsárolni őket. valószínűleg jobban fogják szeretni és nevelni a gyereküket, mint itt bármelyikünket, mert megtanítják majd arra, hogy nem szabad az embereket elítélni azért, mert "más"!
5 felhasználónak tetszik: kateblock, Lucy-chan, bibicsibi, ancsa13, Grace Benning
2010. december 29. 13:06 #38
- törölt felhasználó -    
Ezért tart ott Magyarország, ahol. Gratula gyerekek. mellow.gif
2 felhasználónak tetszik: Lucy-chan, ancsa13
2010. december 29. 13:10 #39
Ellie Andrews
Ellie Andrews
*homo sensorium*
 
StátuszAmor vincit omnia.
  Csoport: Moderátor
Csatlakozott: 10.08.18.
Hozzászólás: 6949
Csatolások: 3304
Azonosító: 133484
Offline offline
Istenkém! Ezek a hozzászólások!!! blink.gif Attól nem lesz meleg valaki, mert két apja van. Nem fogja azt hinni, hogy ez a természetes, mert látni fogja, hogy az oviban, meg a suliban másoknak mami és papi van. Valószínűleg meg fogja kérdezni otthon, hogy ez miért van így, de ettől még nem lesz semmiféle lelki sérülése. Ha a szülei józanul, okosan és szeretettel nevelik, nem lesz semmi baja. Valószínűleg így is jobb, szeretőbb családban fog felnőni, mint az olyan gyerekek, ahol apuci, anyuci alkoholista és tojik bele mindenbe.
4 felhasználónak tetszik: Lucy-chan, kateblock, zsófi1997, bibicsibi
2010. december 29. 13:12 #40
- törölt felhasználó -    
Véleményem szerint sokszor különb egy meleg pár szülőnek mint egy "normális család" ahol sok a veszekedés. Ha szeretik a gyereket és a gyerek is őket, akkor majd 8 évesen a kisfiú nem szégyellni fogja őket, hanem megvédeni és tisztelni.
5 felhasználónak tetszik: Grace Benning, Lucy-chan, kateblock, zsófi1997, ancsa13
4 oldal 1 2 3 4
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok