Starity

Joe Jonas: „Fantasztikus volt a 2010-es év”

6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!
2011. január 03. 16:37 #101
dfreak
dfreak
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.06.21.
Hozzászólás: 1959
Csatolások: 0
Azonosító: 129705
Offline offline
szarcsizzuk le Demit és ennyi ^^
2011. január 03. 16:51 #102
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
dfreak, ne szarcsizzuk le demit, mert azért ezt nemérdemli meg. smileeee.gif
2 felhasználónak tetszik: Karina197, ivonn a demi fan
2011. január 03. 18:26 #103
- törölt felhasználó -    
bellsiam írta:
És Demi vajon miről tehet?
Cintiivel én is egyetértek. Fogalma sincs senkinek sem, hogy Demi miért került be a rehabra. De, ha mindez a Jonas gyerekkel való kapcsolata miatt van, akkor elég érzékeny lehet a kiscsaj. Mást is dobtak már, mást is vertek át sokkal szemetebb és gyökér módon. Mégsem került senki sem a rehabra emiatt. Szóval azért mérlegelni kéne a dolgokat. Joe szemét a lányokkal, ezt mindenki tudja, de az túlzás, hogy Demi azért került be, mert, hogy Joe milyen szemét volt vele, és, hogy mennyi felültette. Lehet, hogy drog vagy alkoholproblémái vannak. Ez nem merül fel senkiben sem?
nics iogazad
2011. január 03. 18:31 #104
Milesss
Milesss
Miley Ray ♥
 
Státusz'And if I could have just one wish I'd have you by my side'
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.07.28.
Hozzászólás: 4881
Csatolások: 384
Azonosító: 132143
Offline offline
De jó egyeseknek :/
2011. január 03. 21:55 #105
- törölt felhasználó -    
hát akárki akármit is mond szerintem nem Joe a felelős ezért.. nem akarom bántani Demit mert aranyos lány, de Joet se kéne fikázni omg.gif
2011. január 04. 14:05 #106
Sellycica
Sellycica
Mahomie
 
StátuszKöszönöm mindenkinek aki törölt. Kedvesek vagytok...
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.11.27.
Hozzászólás: 4855
Csatolások: 2575
Azonosító: 139674
Offline offline
Milesss
De jó egyeseknek :/

én is
2011. január 05. 19:38 #107
jucc97
jucc97
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 142392
Offline offline
Demi akkor is 1 bénaság marad aki tönkre akarja tenni mások sztárságát ha ő már nem olyan nagy Joe boldog Ashel tehát demi egy rohadtul nagy ügyet csinált egy szakításból manapság hányan szakítanak hát istenem !:s !1et tudok mondani demi 1 Qurva és ez vitathatatlan
2011. január 05. 20:44 #108
- törölt felhasználó -    
Idézet (Karina197 @ 2011.01.03. 16:17)
Persze, én elhiszem, hogy nem csak emiatt voltak a gondok, de Joe is benne volt a dologban. A legjobb barátját veszítette el és egyben a pasiját. Végig mosolyognia kellett, nehogy valaki lássa, mennyire össze van törve. Pedig a rajongók látták... De Demi szerintem nem akarta, hogy Joe lássa mennyire ki van készülve.
Én örülök, hogy Demi kicsit elvonult, mert nem akarnám, hogy álcázza az érzéseit, és utána bekattanjon. Jól tette, hogy elvonult. Ebből is látszik szerintem, hogy nem drogozott, mert olyan állapotban nemigen tud az ember ilyen okos döntést okozni... Nem veszekedni akarok, ne is vedd annak, csak gondoltam leírom, hogy mit érzek. smileeee.gif

Ez mind oké, hogy te leírtad és emiatt nem is harapom le a fejedet.smileeee.gif Rehabilitációs központokba gyakorlatilag azok az emberek mennek, akiknek drog vagy alkoholproblémáik vannak. Káros szenvedéllyel küzdenek. Fogalmazhatunk úgy is. Szerintem Demit nem Joe tette tönkre. (ha emiatt, akkor cukorból lehet a kiscsaj) Egyszerűen látni lehet, hogy a hírnév szó szerint tönkre tette. Az, hogy az élete nyitott könyv az egész világ számára. Nem tud úgy elmenni wc-re pl. a Mekiben, mert rögtön fotósok másznak rá. Még mindig tartom azt az állást, hogy nem tudjuk, hogy Demi miért került be a rehabra. Igaz, az is közre játszott, hogy szakított a Jonas gyerekkel, de itt idegösszeomlásról van szó. Ami meg véleményem szerint a hírnév miatt van. Nem bírta ezt feldolgozni és ennyit bírt a szervezete.
2011. január 05. 20:44 #109
- törölt felhasználó -    
Idézet (Holly Keller @ 2011.01.05. 20:44)
Ez mind oké, hogy te leírtad és emiatt nem is harapom le a fejedet.smileeee.gif Rehabilitációs központokba gyakorlatilag azok az emberek mennek, akiknek drog vagy alkoholproblémáik vannak. Káros szenvedéllyel küzdenek. Fogalmazhatunk úgy is, hogy "elvonó". Szerintem Demit nem Joe tette tönkre. (ha emiatt, akkor cukorból lehet a kiscsaj) Egyszerűen látni lehet, hogy a hírnév szó szerint tönkre tette. Az, hogy az élete nyitott könyv az egész világ számára. Nem tud úgy elmenni wc-re pl. a Mekiben, mert rögtön fotósok másznak rá. Még mindig tartom azt az állást, hogy nem tudjuk, hogy Demi miért  került be a rehabra. Igaz, az is közre játszott, hogy szakított a Jonas gyerekkel, de itt idegösszeomlásról van szó. Ami meg véleményem szerint a hírnév miatt van. Nem bírta ezt feldolgozni és ennyit bírt a szervezete.
2011. január 05. 20:47 #110
- törölt felhasználó -    
Idézet (ssszzzandy @ 2011.01.03. 18:26)
bellsiam írta:
És Demi vajon miről tehet? 
Cintiivel én is egyetértek. Fogalma sincs senkinek sem, hogy Demi miért került be a rehabra. De, ha mindez a Jonas gyerekkel való kapcsolata miatt van, akkor elég érzékeny lehet a kiscsaj. Mást is dobtak már, mást is vertek át sokkal szemetebb és gyökér módon. Mégsem került senki sem a rehabra emiatt. Szóval azért mérlegelni kéne a dolgokat. Joe szemét a lányokkal, ezt mindenki tudja, de az túlzás, hogy Demi azért került be, mert, hogy Joe milyen szemét volt vele, és, hogy mennyi felültette. Lehet, hogy drog vagy alkoholproblémái vannak. Ez nem merül fel senkiben sem?
nics iogazad

Miért? Cáfold meg, kérlek. Te sem ismered őt, nem tudod, hogy milyen problémákkal küzd és, ha már itt tartunk, akkor tisztázni kéne a rehabilitációs központ fogalmát.
2011. január 05. 20:49 #111
- törölt felhasználó -    
Idézet (jucc97 @ 2011.01.05. 19:38)
Demi akkor is 1 bénaság marad aki tönkre akarja tenni mások sztárságát ha ő már nem olyan nagy Joe boldog Ashel tehát demi egy rohadtul nagy ügyet csinált egy szakításból manapság hányan szakítanak hát istenem !:s !1et tudok mondani demi 1 Qurva és ez vitathatatlan


ne írj ijet róla, te azt sem tudod, ki az, és semmit sem tudsz róla, ennyi erővel én is mondhatnék rád ilyen dolgokat, pedig nem is ismerlek!Te elég nagy ribi lehetsz, ha azt hiszed egy kedves lányról, hogy egy k**va! mad.gif mad.gif reklamalo.gif
2011. január 06. 19:32 #112
jucc97
jucc97
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 11.01.02.
Hozzászólás: 3
Csatolások: 0
Azonosító: 142392
Offline offline
ne írj ijet róla, te azt sem tudod, ki az, és semmit sem tudsz róla, ennyi erővel én is mondhatnék rád ilyen dolgokat, pedig nem is ismerlek!Te elég nagy ribi lehetsz, ha azt hiszed egy kedves lányról, hogy egy k**va

Ezt íretad figyi nem vok ribi régen én is szerettem demit amikor még normális volt kb 2008 2009 ennyi ezt mondom.Joe Jonas-t épp miatta fikázzák ennyien pedig ő csak szerelmes 1 másik lányba :@ IStenem joe már nem szerette demit úgy hogy együtt járjanak de ettől még barátok hallihó:S:S mellesleg sztem meg te vagy ribi
2011. január 08. 10:40 #113
Cintii
Cintii
sibunator ♥
 
Státusz:)
  Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.05.06.
Hozzászólás: 3530
Csatolások: 56210
Azonosító: 126514
Offline offline
Holly Keller :DDD tökéletesen igazad van,hogy nemtudjuk a Demis ügynek a hátterét,ezért Joet nemkéne szidni.. és szerintemis a hírnév miatt volt..
2011. január 08. 20:44 #114
- törölt felhasználó -    
ki az a barátja?
és ash-t nem említi...sem demit...de,ez megint az ő dolga biggrin.gif
2011. január 08. 22:21 #115
Soniaaa
Soniaaa
új tag
    Csoport: Tag
Csatlakozott: 10.12.29.
Hozzászólás: 11
Csatolások: 0
Azonosító: 141984
Offline offline
De cukii:DDD♥♥
2011. január 13. 14:48 #116
- törölt felhasználó -    
Nekem nem volt fantasztikus biggrin.gif
2011. február 18. 14:38 #117
- törölt felhasználó -    
nagyon aranyos
6 oldal 1 2 3 4 5 6
Hozzászólok Nem indíthatsz új témát!

Kapcsolódó sztárok